Recenze JustHost May 2020: Ceny, plány, doba provozu a statistiky

Contents

Co je Justhost?

JustHost je poskytovatel webhostingu, který nabízí sdílené hostingové služby založené na Linuxu. JustHost byla založena v roce 2002 v Glendale v Kalifornii a získala společnost Endurance International Group v roce 2012.


Jak dobrý je hosting JustHost?

JustHost nabízí relativně standardní sdílené hostingové balíčky za poměrně konkurenční cenu. Není toho, co by je odlišovalo od jiných společností získaných v EIG, ale naopak, ukazují mnoho známek této akvizice. I když vás mohou lákat atraktivní úvodní ceny a funkce přihlašování, skutečná dodávaná služba je přinejlepším průměrná. JustHost výrazně zaostává za svými konkurenty v rychlosti, dostupnosti a zákaznickém servisu. Viz oficiální stránka

Jen Host Hosting Recenze: Stojí za to?

Jen Host – možná je máš s přítelem, a tak jsi si myslel, že to stojí za pokus.

Nebo jste s nimi hostili od začátku roku 2002 a zajímá vás, jestli jsou stále dobří.

Pokud se rozhlédnete po webu, recenze Just Host nejsou příliš příjemné.

Dáme vám náš názor a necháme vás rozhodnout se.

Zdá se, že sdílené hostingové balíčky Just Host jsou pro vaši firmu silným důvodem: konkurenceschopná cena, jasná a cenově dostupná cesta k rozšiřování, dostatek úložného prostoru a několik dalších dobrot pro spuštění.

Kvalita poskytovaných služeb je však všude kolem nevýrazných. Vzhledem k pomalým rychlostem načítání stránky, podprůměrnou průměrnou dobu provozu a frustrujícím praktikám zákaznických služeb doporučujeme předat server Just Host. Přibližně za stejnou cenu můžete získat podobné balíčky s lepším servisem s SiteGround nebo Bluehost (další značka EIG).

Nejlepší vlastnosti Just Host Hosting

Pro jistotu nabízí Just Host několik atraktivních funkcí, díky nimž je stojí za zvážení. Zde jsou některé důvody, proč vás možná upoutaly.

1) Konkurenční balíčky z hlediska prostoru

Just Host se svým nejzákladnějším plánem nabízí 100 MB úložiště, 100 e-mailových adres, záloh a bezplatný název domény a neomezený měsíční přenos dat. Jedná se o docela konkurenční balíček za základní cenu 3,50 $ / měsíc. Existuje také jasná cesta, jak rozšířit program Just Hosting, protože s nimi lze hostit neomezené domény za pouhých $ 1,50 / měsíc. Je snadné zjistit, jak by se někdo mohl zajímat o Just Host na základě ceny za nabízený prostor.

2) Okamžité přihlášení

Okamžitý obchod s cennými papíry pro mnoho zákazníků, zejména zahraničních, je neúměrně zdlouhavý registrační proces. Někteří hostitelé vyžadují, aby byla vaše identifikace ověřena, a mnozí požadují, abyste jim zavolali během pracovní doby, abyste dokončili ověření. Pro kohokoli, kdo žije mimo státy, nebo dokonce jen v jiném časovém pásmu, je navigace v telefonním centru jen jednou z potíží, kterou bychom měli všichni cítit, že by se toto odvětví mělo nyní rozrůst. K úvěru Just Host poskytnou váš server okamžitě. Jejich registrační proces je snadný a vaše stránky budou připraveny k provozu okamžitě po registraci.

3) Doménové jméno zdarma

Máme rádi bezplatné doménové jméno stejně jako kdokoli jiný. A pokud s nimi hostujete pouze rok, ušetří vám to 10 $.

Ale není to něco, co by uzavřelo obchod, jen něco hezkého mít

4) 30denní záruka vrácení peněz

To se nám líbí a je to znamení velkého hostitele. Pokud jsou ochotni vám do 30 dnů poskytnout plnou náhradu, stojí za to váš čas. Jsou ochotni trávit čas a peníze, abyste byli šťastní, takže je to jednoznačné plus, které by otravný hostitel neudělal

5) Podporováno velkou společností

Toto je jak profík, tak kon. EIG je koupil již v roce 2012, což je dobré z bezpečnostních důvodů. Víte, že nenechají všechno roztát na zem a prodat vaši kreditní kartu hackerům. V nejhorším případě vás přinutí přestěhovat se do Bluehostingu. Nevýhodou je, že jsou velkou společností. Můžete mít pomalé čekací doby, podporu podoblasti a obecné nudné rysy velké společnosti.

6) Integrace aplikací a freebies

Pokud je co říci ve prospěch výběru podnikového webhostingu, existuje určitá výhoda, která by měla být ve formě snadné integrace s jinými společnostmi, jako je Google. Just Host funguje hladce se všemi standardními doplňky Google a se 100 dalšími platformami s otevřeným zdrojovým kódem. Just Host hodí také reklamní kredity Google a Bing, což je pěkný bonus pro nový web, který chce experimentovat s AdWords a SEO.

 

Nevýhody Just Host Hosting

I když určitě existují věci, které Just Host odvede hezkou práci, naše pozice je, že existuje mnoho míst, kde jim chybí. Pokud je pro vás důležitá rychlost, dostupnost a zákaznický servis a jsou pro většinu lidí, měli byste dát Just Hostovi tvrdý průchod. Zde je více o těchto nedostatcích, jakož i o některých dalších otázkách, které s jejich službami bereme:

1) Pod průmyslovým průměrem za provozuschopnost

Průměrná doba upgradu Just Host za období 2015–2016 vyšla na 99,89%. Pro laika to může vypadat jako docela dobrý průměr. Ale pokud uděláte matematiku, znamená to téměř 100 hodin prostojů ročně. Kromě toho se jedná o významný způsob, který stojí za průměrným průměrem 99,96% dostupnosti v průmyslovém odvětví. Pokud je váš web zpeněžen, stojí každou hodinu prostojů peníze – to je něco, co byste měli pečlivě zvážit před výběrem Just Host jako poskytovatele webhostingu.

2) Pod průmyslovým průměrem v rychlosti

Časy načítání stránky jsou neuvěřitelně důležité jak pro hodnocení vašeho vyhledávače, tak pro vaši celkovou uživatelskou zkušenost. Nejenže jsou uživatelé náchylní k odchodům z vašeho webu, pokud načítání trvá příliš dlouho, ale Google také posouvá váš web dále ve výsledcích vyhledávání, pokud má pocit, že je váš web příliš pomalý. To je důvod, proč není malým detektivem, že průměrné doby načítání stránky Just Host jsou mezi 30-40% pomalejší než průměr v průmyslu. S rychlostí načítání stránky kolem 950 ms jsou výrazně za ostatními hostiteli s podobnými cenami. A2 Hosting, nejrychlejší hostitel, který jsme dosud zkontrolovali, načte stránky do 210 ms. Další společnost vlastněná společností EIG s podobnými náklady, Small Orange, načítá stránky přibližně za 520 ms.

3) Pomalá podpora zákazníků s upsells to boot

Rychlý pohled na zákaznické recenze zákaznického servisu Just Host hovoří o objemech. Jak je tomu často u společností EIG, stížnosti týkající se zákaznických služeb začínají prudce stoupat hned po akvizici. Just Host není v tomto ohledu výjimkou. Můžete očekávat, že na připojení k zákaznickému servisu budete čekat 10-20 minut, a to buď telefonicky, nebo prostřednictvím chatu. Jakmile to uděláte, jejich zástupci se nezdá, že by se s vámi setkali tam, kde jste; často dostanete odkazy na jejich stránky s nejčastějšími dotazy nebo doporučení pro základní řešení problémů, které jste již vyzkoušeli. Kromě toho se setkáte s každým dalším obratem. I když výběry nejsou to nejhorší, co může společnost udělat pro své zákazníky, tato praxe je strašně frustrující, když se právě snažíte problém vyřešit.

4) Zálohy serveru nejsou zaručeny

Just Host uvádí týdenní zálohy serveru jako jednu ze služeb, které nabízejí, něco, co mnoho jejich konkurentů také dělá, ne-li častěji. Přečtěte si však drobný tisk a uvidíte, že tyto zálohy nejsou zaručeny. Ne hrozně uklidňující, že? Samozřejmě zabezpečení vašich dat nemusí být zcela důvěryhodné se serverem Just Host, takže pokud byste si je měli vybrat jako poskytovatele služeb, ujistěte se, že provádíte manuální zálohování..

5) Žádné VPS

Mnoho poskytovatelů hostingu nabízí možnost VPS jako upgrade ze sdíleného plánu hostování. Zkratka pro Virtual Private Server, to znamená, že si pronajímáte vyhrazenou část prostoru ze serveru. Just Host tuto možnost nemá. Just Host navíc nenabízí možnosti hostování v cloudu. Zatímco jejich sdílené hostingové plány se předvídatelným a užitečným měřítkem, Just Host není společnost, která by si vybrala, zda plánujete škálovat své podnikání pomocí VPS.

6) Žádný e-mail Catchall

Jednou z klíčových funkcí, kterou Just Host chybí, je funkce catchall email. Přestože server Just Host nabízí neomezené množství domén, může tento e-mailový e-mail umožnit, aby vám chyběly některé důležité e-maily..

Sečteno a podtrženo:

Tato cena 3,45 $ / měsíc, která vás přitahovala k Just Hostu, přichází s velkým úlovkem: tuto cenu dostanete, pouze pokud jste ochotni zakoupit jejich služby po dobu 3 let. Zejména s ohledem na jejich záruku vrácení peněz je k dispozici pouze po dobu prvních 30 dnů služby, což je velmi velká část peněz, kterou musíte vyzvednout předem. I když mnozí by rádi zaplatili předem za správnou službu, všechny věci se berou v úvahu, Just Host však nepředstavuje ten nejpřesvědčivější důvod, proč byste se na ně měli připoutat tak dlouhou dobu. Pokud si vyberete hostitele ve vlastnictví společnosti, doporučujeme místo toho GoDaddy nebo HostGator, kde jsou obchodní modely vyspělejší.

Zobrazit další funkce Recenze JustHost 2.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (1 hlasování) Pros

 1. Rychlé nastavení
 2. Jasná cesta ke škálování pomocí sdíleného hostování
 3. Konkurenční vesmírné nabídky
 4. Doména zdarma

Nevýhody

 1. Žádné VPS
 2. Žádný e-mail Catchall
 3. Zálohování není zaručeno
 4. Zákaznický servis je Lackluster
 5. Pod průměrnou rychlostí a dobou provozu

Support2Speed2Features3Value4Transparency2.5

JustHost Otázky a odpovědi

Jak víte, která služba je pro vaše webové stránky nebo weby vaší firmy s tolika možnostmi webového hostingu? Víme, že to může být obtížné rozhodnutí, proto děláme většinu výzkumu pro vás. Uvažovali jste o použití JustHost pro vaše potřeby webhostingu? Pokud ano, jste na správném místě. V tomto článku začneme rozsáhlou sekcí Často kladené otázky (FAQ), která obsahuje informace o nejčastějších obavách lidí. Poté se pokusíme vysvětlit, proč si vybrat JustHost může být pro vás dobrou volbou. Začněme:

Nabízí JustHost hosting Linux nebo Windows?

Jejich webhostingové služby jsou pouze Linux a nezahrnují hosting Windows.

Will JustHost se pokusí zvýšit moji měsíční cenu, až přijde čas na prodloužení smlouvy?

Když podepíšete první smluvní podmínky, obdržíte slevu. Poté, pokaždé, když obnovíte, vám bude účtována běžná cena za váš servisní plán.

Zahrnují plány JustHost bezplatnou doménu?

Ano, všechny plány JustHost zahrnují jednu bezplatnou registraci doménového jména. Pokud máte sdílený plán, je zdarma pouze na jeden rok.

Pokud mám nějaké prostoje, poskytne mi JustHost vrácení peněz?

Ne. Webové služby JustHost nemají žádné záruky dostupnosti, takže za prostoje nedostanete nic zpět.

Má JustHost záruku vrácení peněz?

Ano, pokud se rozhodnete službu zrušit do 30 dnů, můžete získat plnou náhradu nákladů na váš plán. Po uplynutí 30 dnů jsou vráceny částky za nevyužitou část měsíční služby. Pokud zrušíte smlouvu, mohou vám být účtovány poplatky za vaše doménová jména.

Nabízí JustHost hostingové plány pro virtuální privátní server (VPS)?

Ano, rozhodně ano. Nabízejí čtyři různé možnosti VPS hostingu, takže si můžete vybrat ten, který potřebujete.

Má zákaznická podpora JustHost telefonní číslo, na které se mohu dostat?

Ano, jejich zákaznická podpora je vám k dispozici prostřednictvím živého chatu a telefonicky 24/7.

Jaké programovací jazyky podporuje JustHost?

JustHost podporuje všechny jazyky, které běží na serverech Linux, včetně PHP, Python, Perl a Ruby on Rails.

Existují nějaké možnosti pro prodejce, pokud zvolím JustHost?

Ne, nenabízejí žádné prodejní plány.

Pomůže mi JustHost k přenosu mého stávajícího webu na jejich servery?

Ne, nebudou. JustHost nenabízí žádné služby přenosu webových stránek.

Mohu mít na svém účtu více než jeden web najednou?

Každý plán JustHost samozřejmě zahrnuje neomezené názvy domén, takže můžete mít tolik webových stránek, kolik chcete.

Je v plánu JustHost zahrnut software ovládacího panelu?

Ano, software cPanel získáte s každým hostingovým plánem.

Jaké platební metody akceptuje JustHost k provádění svých měsíčních nebo ročních plateb?

Přijímají šeky, peněžní poukázky, Discover, American Express, Visa, MasterCard a PayPal za jakékoli pravidelné platby za služby.

Mohu si nastavit svůj webhostingový účet pro měsíční platby?

Ano, za své webhostingové služby můžete platit v kterémkoli fakturačním cyklu, který si vyberete: týdně, měsíčně nebo ročně. Nezapomeňte, že pokud se rozhodnete zrušit, bude vrácení peněz rozděleno na zbývající část fakturačního cyklu.

Nabízí JustHost jakýkoli druh zálohovacích služeb?

Ne. Ačkoli se mohou rozhodnout zálohovat vaše weby podle vlastního uvážení, nezaručují žádnou zálohu. Jste zodpovědní za své vlastní zálohy mimo web.

Dostávají studenti, školy nebo neziskové organizace slevu za používání služeb JustHost?

Studenti zúčastněných univerzit mohou mít nárok na zvýhodněné sazby za používání JustHostu pro své webhostingové služby.

Který plán JustHost je nejlepší pro streamování videa?

Všechny plány JustHost jsou stejně dobré pro streamování vysoce kvalitního zvuku a videa.

Kde je umístěna webhostingová služba JustHost?

JustHost má datové centrum umístěné v Chicagu ve státě Illinois s více než 2 000 servery a čtyřmi technickými pracovníky.

Má JustHost blog a jsou na Twitteru?

Mají blog, ale poslední příspěvek byl dávno. Poslední příspěvek na Twitteru byl ještě dále než blogový příspěvek, takže na žádném z nich nejsou aktivní.

Mohu používat WordPress ve službě JustHost?

Samozřejmě můžete. WordPress je pomocí této webhostingové služby plně podporován.

Proč byste si měli vybrat JustHost
 • Když se zaregistrujete ke službám JustHost, získáte jednu bezplatnou registraci doménového jména. Nebo, pokud se rozhodnete, můžete místo toho převést doménové jméno.
 • Ze svého serveru můžete hostit libovolný počet domén. Když se zaregistrujete do služby JustHost, získáte výhodu, že budete moci spravovat všechny své webové stránky z jednoho ovládacího panelu. Mejte tolik webových stránek, kolik potřebujete, protože neexistuje žádný limit.
 • Získáte skvělou dostupnost. Přestože v JustHost není zaručena dostupnost, jsou v podnikání a poskytují vám spolehlivou a bezpečnou hostitelskou platformu. Všechny jejich servery mají technologii čtyřjádrových procesorů a záložní napájení zajišťují generátory. Datové centrum je neustále monitorováno, takže problémy lze řešit téměř okamžitě.
 • Zákaznická podpora, která je vždy k dispozici. S touto webhostingovou službou můžete očekávat, že vyřešíte problémy rychle a snadno, protože vždy mají k dispozici techniky. Můžete je kontaktovat třemi jednoduchými způsoby: e-mailem, chatem a telefonem. Všechny tři kanály lze pro vaše pohodlí použít nepřetržitě.
 • Je to cenově dostupné a neomezené. Vzhledem k tomu, že služba JustHost není v provozu garantována, mohou vám nabídnout lepší ceny než některé známé služby webhostingu. Zde vám poskytují cenově výhodnou službu s neomezeným množstvím všeho. Neomezený hosting domény, neomezený počet e-mailových účtů, neomezený přenos webových stránek a neomezený úložný prostor. Získáte více a zaplatíte méně, ale můžete zažít prostoje.
 • Můžete se integrovat s ovládacím panelem. Se smlouvou JustHost získáte software cPanel, který vám umožní nastavit vaše webové stránky tak, jak chcete, a mnohem efektivněji je propagovat. Můžete použít reklamní nástroje, instalovat aplikace a dokonce použít návrhy šablon, abyste se stali mnohem lepším správcem webových stránek.
 • Je to jednoduché. Na rozdíl od jiných webhostingových společností se JustHost snaží udržet vše co nejjednodušší, aby nedošlo k záměně. Od registrace až po použití softwaru ovládacího panelu je vše nastaveno tak, aby vše usnadňovalo. Celý jejich proces je navržen tak, aby vám usnadnil život, nikoliv složitější.
 • Získáte cPanel. Tento software rozhraní ovládacího panelu je nositelem ceny z nějakého důvodu. Je velmi uživatelsky přívětivý, takže můžete spravovat všechny aspekty svého hostovacího účtu, což vám umožní nastavit e-maily, názvy domén, používat informace o databázi a statistiku přístupu pro všechny vaše webové stránky. cPanel z vás udělá hostitele, ne zákazníka.
 • Zdarma skripty. Když se zaregistrujete do služby JustHost, získáte celou knihovnu skriptů a je zcela zdarma. Pomocí SimpleScripts můžete nainstalovat kterýkoli z předních skriptů, včetně Joomla, osCommerce, phpBB a populárního WordPress. Jedná se o dobrý nástroj a velkou hodnotu.
 • Mají záruku vrácení peněz. Pokud se rozhodnete vyzkoušet JustHost, je zde opravdu velmi malé riziko. Každý z jejich hostingových plánů zahrnuje 30denní záruku vrácení peněz, takže pokud zrušíte před uplynutím prvních 30 dní, dostanete plnou nákupní cenu vrácenou. Pokud zrušíte svůj účet po 30 dnech, dostanete vrácení, které je úměrné podle toho, kolik času zbývá do vaší smlouvy. Veškeré refundace nezahrnují žádné zaplacené registrační a instalační poplatky, ale při používání JustHost si ponecháte všechna doménová jména, která jste si mohli zaregistrovat. Existuje velmi malé riziko vyzkoušet služby JustHost, ale mnoho skvělých odměn.
Závěrečné myšlenky

Pokud hledáte levné řešení pro webhostingovou službu, měli byste se určitě dobře podívat JustHost.  Tato webhostingová společnost má některé docela základní služby, ale splňují potřeby většiny průměrných uživatelů.

Zákaznická podpora je docela dobrá, ale nedostupnost hostování Windows je problém.

Všechno je zde základní, takže pokročilí uživatelé musí neustále nakupovat a všichni firemní zákazníci by se této službě chtěli vyhnout, protože nezaručují provozuschopnost. Při čtení online zákaznických recenzí jsme si všimli, že byli téměř všichni extrémně negativní, zaznamenali vážné problémy, závažné prostoje a problémy s dosahováním zákaznických služeb.

Tato řada špatných recenzí naznačuje některé vážné problémy, takže pokud se rozhodnete pro tuto službu, naše rada je opatrná. Pro průměrné uživatele, kteří chtějí levnou smlouvu a nakupují za cenu, JustHost může být perfektní webhostingová služba pro vás. U firemních a elektronických obchodů je to jednoznačné číslo.

Více na JustHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map