Recenze Mochahostu květen 2020 – Hosting cen a plány

Recenze Mochahostu květen 2020 – Hosting cen a plány

Recenze Mochahostu květen 2020 – Hosting cen a plány

Jak dobrý je Mochahost Hosting?

Zatímco Mochahost má své fanoušky – a kritiky – jsou už roky a mají spoustu zákazníků.


Jsou pro vás vhodné?

Díky cenám spodního kamene (od pouhých 1,95 $), se zárukou procenta dostupnosti ve výši 100% a záruce rychlosti se Mochahost vyplatí podívat, jestli je na vašem seznamu..

Viz oficiální přehled recenzí Mochahost 2.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (8 hlasy) Pros

 1. Neomezená šířka pásma a místo na disku
 2. Snadný tvůrce webových stránek
 3. 180denní bezriziková záruka
 4. Doživotní sleva
 5. 100 procent záruka dostupnosti
 6. Celoživotní doménové jméno zdarma

Nevýhody

 1. Reklama je trochu vágní
 2. Méně možností hostování než většina
 3. Žádné integrované možnosti zálohování
 4. Ovládací panely stojí zvlášť
 5. Zahraniční podpora
 6. Několik špatných recenzí

Support2Speed2.5Vlastnosti2.5Value2Transparency2.5

Naše oficiální recenze hostování Mochahost

Mochahost je poskytovatelem hostingu, který byl založen v roce 2002. Díky tomu je v podnikání více než 14 let. Na povrchu je Mochahost solidním hráčem a konkurencí v oboru webhostingu. Existuje však několik lidí, kteří by mohli říci jinak. Jak můžete vidět v uživatelských recenzích níže, moc se jim nelíbí.

Doporučujeme SiteGround jako podobnou alternativu s úžasnou podporou a nízkými náklady.

Nejlepší vlastnosti Mochahost Hosting

Ruce dolů, existuje několik funkcí, které Mochahost poskytuje lidem, kteří jsou zcela jedineční. Samotný objekt není jedinečný, ale způsob, jakým ho nabízí, je.

1. Neomezená šířka pásma a místo na disku

Mochahost nabízí neomezenou šířku pásma a místo na disku na všech svých hostingových plánech. I když to není zcela ojedinělé, vždy je to hezké vidět, protože mnoho poskytovatelů hostingu nenabízí neomezenou šířku pásma a místo na disku. Několik z nich se provinilo umístěním čepic na tyto dvě metriky. Pokud se o to nebudete muset starat, zajistíte, že uživatelé nikdy neobdrží chybu „překročená šířka pásma“.

2. Snadný tvůrce webových stránek

Výhodou je také schopnost snadno vytvářet webové stránky pomocí softwaru WYSIWYG – ne každý poskytovatel webhostingu to nabízí. WYSIWYG je zkratka pro „Co vidíte, je to, co dostanete.“ Jinými slovy, nemáte ani žádné dovednosti v oblasti kódování, abyste mohli svůj web stavět. Je to vizuální editor a vaše webové stránky budou vytvořeny a rozloženy tak, jak je vidíte na obrazovce při obnově – veškeré kódování je postaráno o vás.

3. 180denní bezriziková záruka

To je určitě funkce, která vzbudila můj zájem. Ne každý poskytovatel hostingu nabízí plnou šestiměsíční záruku vrácení peněz. Pokud si přečtete další podmínky služby, znamená to, že můžete zrušit během prvních šesti měsíců, ale neobdržíte plnou 100% vrácení peněz. Místo toho obdržíte poměrnou náhradu. Po šesti měsících nebudete mít nárok na vrácení peněz. To je určitě něco na paměti.

4. Doživotní sleva

Toto je jedinečná funkce. To znamená, že se vaše cena nikdy nezmění. Pokud se zaregistrujete za zvýhodněnou cenu, budete vždy za tuto cenu – nikdy na vás nezvýší své ceny. Právě teď to znamená, že se můžete přihlásit k jejich nejlevnějšímu plánu za méně než 2 $ měsíčně. Kdybyste si nechali Mochahosta jako svého poskytovatele hostingu, znamenalo by to, že nikdy nebudete platit více než dva dolary měsíčně – nikdy.

5. 100 procent záruka dostupnosti

To je také jedinečné v budoucnosti. Každý jiný poskytovatel hostingu, kterého jsem kdy viděl, má nanejvýš 99,9 procentní záruku dostupnosti. Mochahost nabízí 100 procent záruku dostupnosti. V rámci této záruky vám poskytnou náhradu za bezplatný hosting, pokud zjistíte, že váš web je dole. Zajímavé je, že nemají stavovou stránku serveru, která vám řekne, zda se jedná o technické potíže nebo ne. V obou případech je to funkce, kterou nikde jinde nevidíte.

6. Celoživotní doménové jméno zdarma

Když se zaregistrujete pro doménové jméno, stojí to kolem 15 $ ročně. S Mochahostem však získáte celoživotní doménové jméno zdarma. Jinými slovy, nejenže získáte zdarma doménové jméno pro začátek, ale Mochahost nabízí platit poplatek za hostování doménového jména rok co rok.

Nevýhody hostování Mochahost

Jak lákavé, jak to může znít Mochahost, je několik věcí, kde jsme zjistili, že chybí.

1. Reklama je trochu vágní

Jak je uvedeno v 180denní bezrizikové záruce výše, musel jsem se ponořit do smluvních podmínek, abych zjistil, co přesně znamená „bezrizikové“.

Ano, pokud se vám služba nelíbí do 180 dnů, můžete své peníze získat zpět – i když je to hodnocené.

Pokud chcete získat plnou náhradu, můžete to získat, ale do 30 dnů – a musíte se rozhodnout pro tuto možnost.

Bylo to, jako by jejich reklama byla buď vágní nebo zavádějící, protože je to funkce, kterou většina poskytovatelů webhostingu nemá.

2. Méně možností hostování než většina

Nebyl jsem si jistý, jestli to dát jako profík nebo proti. I když mají méně možností hostování než většina ostatních, co když máte, je pro většinu adekvátní. Mají šest možností systému Linux a šest možností systému Windows – z velké části to může uspokojit to, co lidé hledají.

3. Žádné integrované možnosti zálohování

Toto také vyžadovalo nějaký zvláštní výzkum přijít na to. Mochahost nezálohuje svá data, ale ne pro potřeby zákazníků. Jediné použití v případě nouze.

Jinými slovy, pokud byste s nimi měli hostovat, museli byste přijít na vlastní řešení zálohování.

V roce 2019 to není dost dobré.

4. Ovládací panely navíc

Tenhle pocit, jako by se vás Mochahost pokoušel nikl a desetník vás. Pokud jde o výběr ovládacího panelu, mají k dispozici nejvyšší výběr, ale nejsou zdarma.

Uživatelé systému Linux mají více možností než uživatelé systému Windows, protože si mohou vybrat z cPanel, Easy Web Panel, WHM a Plesk.

Uživatelé Windows jsou přilepeni s panelem webových stránek a panelem Plesk s ohledem na to, že Plesk stojí více.

5. Zahraniční podpora

Nelíbilo se mi, že většina jejich podpory se nachází v Belgii. Přestože mají znalosti, měly by být založeny na USA – zejména s ohledem na to, že jejich datové centrum se nachází v Chicagu ve Spojených státech.

6. Několik špatných recenzí

Přečetl jsem několik špatných recenzí týkajících se Mochahost online. Kdyby to byla jen jedna nebo dvě recenze, mohl bych to snadno křídovat až na nespokojeného zaměstnance nebo na něco takového.

Když však uvidíte několik špatných recenzí na několika různých webech, začnete se ptát, co se děje v zákulisí.

Sečteno a podtrženo

Na povrchu se Mochahost jeví jako solidní poskytovatel webových služeb. Když se však ponoříte a stanete se zákazníkem, zdá se, že se příběh změní. Naše zkušenost se zdá být odlišná od recenzí – nebylo to všechno tak špatné. Samozřejmě jsme to dělali pouze za účelem kontroly, ale měli jsme zkušenosti se zákazníkem. Líbilo se nám, že služba byla 24/7 a zdálo se, že jsou rychlejší, než požadovaly některé recenze.

Skoro mě nutí přemýšlet, jako by nebyli v jednom okamžiku tak dobrí, ale zdá se, jako by vyčistili svůj čin, což je něco dobrého vidět.

Zobrazit další funkce

Více na Mochahost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector