Recenze Myhosting.com květen 2020 – Hosting cen a plány

Contents

Jak dobrý je hosting Myhosting.com?

MyHosting.com je soukromá společnost, která se specializuje na služby hostování webových stránek. Jejich dosah se rozšiřuje po celém světě a poskytuje služby ve 180 zemích. Nabízejí celou řadu služeb včetně doménových jmen, služeb VPS a mnoha dalších služeb. Jejich hostingové balíčky poskytují různé možnosti pro kohokoli, kdo chce rozšířit svou online přítomnost. Poskytují vynikající zákaznický servis a pomohou vám vybrat nejlepší plán pro vaši společnost.


Viz oficiální stránka Myhosting.com Recenze 4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (11 hlasy) Pros

 1. Spousta možností sdílených hostingových plánů
 2. Plně vybavený webový tvůrce
 3. Neomezený hosting domén
 4. 30denní záruka vrácení peněz

Nevýhody

 1. Náklady na stavbu mobilních webů navíc
 2. Záložní náklady navíc
 3. Příliš mnoho špatných podpůrných reklamací

Support4Speed4Features4Value4Transparency4

Naše oficiální recenze hostování Myhosting.com

Myhosting.com sídlí v kanadském Torontu jako dceřiná společnost SoftCom. Specializují se na sdílený web hosting poskytující e-mailový hosting, řešení VPS, servery Microsoft SharePoint, servery Microsoft Exchange a spravovaná řešení migrace.

Nejlepší vlastnosti MyHosting.com Hosting

Jejich datová centra se nacházejí v kanadském Torontu a v Rochesteru v New Yorku a nabízejí špičková datová centra s optickými sítěmi.

Spousta sdílených hostingových plánů

Myhosting.com nabízí mnoho možností, pokud jde o sdílený hosting. Nabízejí plány pro osobní uživatele, obchodní uživatele a uživatele elektronického obchodování. Mají plány VPS a vyhrazené možnosti hostování. Mají také vyhrazené výměnné servery, které se postarají o všechny vaše komunikační potřeby.

Možnosti hostování založené na Linuxu a Windows

Myhosting.com má schopnost nabídnout hostovací plán založený na systému Linux nebo hostující plán založený na systému Windows. Mnoho hostingových společností nabízí jednu nebo druhou, ne obojí. Jako bonus navíc, pokud upgradujete na svůj obchodní plán, můžete mít řešení založená na Linuxu i Windows pod jedním účtem.

Plně vybavený webový tvůrce

Myhosting.com poskytuje plně funkční tvůrce stránek. Koneckonců, jsou hostitelem webových stránek. Je pro ně smysl mít pouze plnohodnotného tvůrce stránek, který by pomohl zcela novým majitelům firem při vytváření jejich prvního webu. Jejich cPanel vám umožní mít instalační skripty na jedno kliknutí a umožní vám hostit řadu webových platforem, jako je Joomla! nebo WordPress.

Neomezený hosting domén

Mnoho hostingových společností tam umístí datové limity na vaše hostingové schopnosti. Ne Myhosting.com – nabízejí neomezený hosting domén. Jinými slovy, je jim jedno, kolik návštěvníků máte, jak velký je váš web nebo jak roste vaše firma. Upřímně řečeno, více webhostingových společností by mělo nabízet neomezený hosting domén. Velmi málo majitelů malých podniků někdy hostuje tolik dat, že servery jsou vážně zatíženy. Ve skutečnosti je to funkce, která umožňuje vašemu webu růst a rozšiřovat se, což Myhosting.com umožňuje starat se o vaše obchodní potřeby, kdy a jak byste chtěli.

30denní záruka vrácení peněz

I když je to standardní, existují některé hostingové společnosti, které přijmou 30denní záruku vrácení peněz a nabídnou vám pouze poměrnou částku. Jinými slovy, nikdy nedostanete plnou náhradu od jiných webových hostitelů. Myhosting.com vám poskytne 30denní záruku vrácení peněz. Pokud zrušíte během prvních 30 dnů, budou vám vráceny 100% náhrady.

Nevýhody hostování Myhosting.com

Žádná webhostingová společnost nemá své nedostatky. Obávám se, že Myhosting.com se neliší. Ve skutečnosti existuje několik věcí, na které by se Myhosting.com mohla zaměřit, aby byla lepší.

Náklady na stavitele mobilních webů navíc

Ze všech věcí, za které se účtují poplatky navíc, by server Myhosting.com neměl účtovat poplatky navíc pro tvůrce mobilních stránek. Existuje příliš mnoho lidí, kteří přistupují k internetu pomocí svých mobilních zařízení. Ve skutečnosti je pravděpodobnější, že uživatel přistoupí na váš web v mobilu než na počítači. Myhosting.com účtuje příplatek za optimalizaci mobilních webových stránek, kde ostatní hostingové služby, jako je Bluehost, zahrnují tuto funkci jako součást standardního balíčku.

Zálohy navíc

Pokud jsou data, která uchováváte na svém webu, důležitá, citlivá nebo těžko vyměnitelná (jsme ochotni se vsadit, že je to alespoň jedno z těchto tří), buďte s Myhosting.com velmi opatrní. Pokud za ně nechcete platit další poplatky za zálohování vašich webových stránek, musíte to udělat ručně fyzicky na pevném disku nebo bezplatných cloudových službách. I když se jedná o frustrovaně běžný problém mezi výhodnými hostiteli (WebHostingPad a GoDaddy nejsou v tomto oddělení opravdu lepší), existuje spousta webových hostitelů, jako je hosting A2, kteří pravidelně zálohují vaše data zdarma nebo vám dokonce poskytují možnost ručního zálohování webu.

Náklady na migraci zvlášť

To je jen špatný marketing. Jistě, Myhosting nabízí spravovanou migrační službu. Za to však účtují 45 USD. Pokud lidé hledají nového hostitele, mohu téměř zaručit, že se na Myhosting nebudou dívat jednoduše proto, že tam jsou lepší hostingové společnosti, které to dělají zdarma. Chápeme, že pokud máte specializovaného specialistu, který pomáhá vlastníkovi firmy migrovat jeho data, jsou spojeny náklady na pracovní sílu. Jedná se však o náklady, které by měla být absorbována hostitelskou společností – v tomto případě by Myhosting tyto náklady měl absorbovat. Je to malá cena, kterou musíte přimět majitele malých podniků, aby si vybrali Myhosting jako zvolenou webhostingovou platformu.

Příliš mnoho špatných podpůrných stížností

Kamkoli se díváte online, je internet posetý špatnými recenzemi Myhosting.com. Lidé litují, že je vybrali jako svou hostitelskou platformu výběru. Jistě, na webových stránkách vám řeknou, že od specialisty podpory dostanete odpověď do 10 minut. Tato předpřipravená odpověď vám však pouze řekne, že k vašemu případu byl přidělen odborník na podporu. Lidé si stěžují, že to trvá kdekoli od tří dnů do dvou týdnů, abychom dostali odpověď – trvá to ještě déle, než je donutí vyřešit problém za vás. Pro tento druh doby odezvy není žádná omluva. Podívejte se na SiteGround, pokud chcete vidět, jak vypadá vynikající síť podpory zákazníků.

Sečteno a podtrženo

Na povrchu se Myhosting jeví jako pevná společnost. Mají však několik jističů. Od zvláštních, skrytých nákladů po počet stížností na podporu rozesetých po celém internetu, jsem dvakrát přemýšlel a radil jsem proti Myhostingu. Existují však i pozitivní recenze. Někteří lidé mají rádi. Řeknu, že mnoho recenzí bylo zveřejněno stejnými osobami. Jinými slovy, když se podíváte na web s recenzemi, zjistíte, že většinu stížností zaslalo jen několik jednotlivců. Berte to se zrnkem soli, když uvažujete o Myhostingu jako hostitele vašeho webu.

Zobrazit další funkce

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy

Časté dotazy týkající se hostování MyHosting.com

Jaká je záruka za provozuschopnost?

MyHosting je hrdý na to, že poskytuje 100% záruku dostupnosti. Pokud z nějakého důvodu servery nefungují, obdrží všichni zákazníci 1 až 1 kredit na svůj účet.

Jaké jsou mezní hodnoty a limity pro přenos dat?

V rámci webhostingových plánů vám MyHosting umožňuje mít na vašem účtu neomezený prostor na disku a neomezený přenos dat.

Pokud se mi na MyHostingu nelíbí, co mohou zaručit?

Pokud nejste spokojeni s MyHosting, můžete získat všechny své peníze zpět. Máte třicet dní na výběr a všechny vaše peníze jsou vratné.

Jaké jsou možnosti podpory poskytované aplikací MyHosting?

Kterýkoli hostující zákazník má přístup k mnoha zákaznickým službám. K vyřešení problémů můžete použít e-mail, živé rozhovory nebo telefonickou podporu 24/7. Bez ohledu na to, ve které zemi se nacházíte, budete schopni někoho oslovit, aby vám pomohl vyřešit jakékoli problémy, které máte.

Jaké jsou zásady zálohování pro MyHosting?

Servery VPS jsou pravidelně zálohovány spolu se zálohami, které můžete ovládat prostřednictvím ovládacího panelu. U sdílených hostingových plánů však neexistuje žádná záloha ani získávání záruky. Pokud to bude považováno za nouzové, bude MyHosting schopen za příplatek poskytnout zálohy.

Umožňuje MyHosting přenést existující doménu?

Svou existující doménu můžete přenést pomocí MyHosting. Pomohou vám v procesu, aby se zajistilo, že funguje správně.

Profil MyHosting bude fungovat v Linuxu nebo Windows pro hostování?

V závislosti na vašich potřebách můžete použít MyHosting pro Linux nebo Windows. Pokud hledáte osobní plán, musíte mít Linux. Podniky a plán elektronického obchodování mohou používat obě platformy. Pokud hledáte plán VPS, bude fungovat se systémy Windows a Linux.

Kolik e-mailové adresy mohu použít a kolik místa je k dispozici?

Můžete mít 10 až 50 e-mailových účtů, které jsou k dispozici s vaším plánem. V případě potřeby můžete vždy upgradovat a obsáhnout více e-mailů. Pokud zvolíte sdílený hostingový plán, existuje neomezený prostor na disku, který vám umožní uložit tolik e-mailových adres, kolik potřebujete.

Obnovuje se dražší než úvodní cena?

MyHosting vám poskytne další slevy, pokud jste schopni zaplatit předem. Pokud můžete zaplatit šest měsíců předem, ušetříte spoustu peněz. MyHosting má mnoho různých propagačních akcí, takže není žádná záruka, že ceny zůstanou stejné, když je čas obnovit.

Existují nějaké spravované služby nabízené společností MyHosting?

MyHosting nabízí mnoho spravovaných aplikací. Jako součást svého plánu můžete mít e-mail Exchange. Budete muset zjistit, jaké služby jsou nabízeny s každým plánem, abyste zajistili, že budete mít vše, co budete potřebovat.

Budu mít doménu s jakýmkoli hostitelským plánem?

MyHosting vám poskytne doménu. Jakýkoli sdílený hostingový plán, který si vyberete, vám nabídne možnost získat bezplatnou doménu. Při registraci budete muset doménu zaregistrovat, abyste se ujistili, že je pro vás doména vyhrazena.

Jaká bezpečnostní opatření poskytuje MyHosting?

MyHosting se pyšní na své bezpečnosti. Používají řadu programů, včetně HackerWise, StopTheHacker a SiteLock, aby zajistili, že váš web je bezpečný a bezpečný.

Mohu získat samostatnou registraci domény?

Když používáte MyHosting, můžete získat samostatnou doménu. Jsou v partnerství s Tucows a jejich partnerství vám umožní zaregistrovat doménové jméno. Jakmile zaregistrujete doménové jméno, bude to vaše.

Hostuje VPS část svých služeb?

Plány VPS jsou k dispozici pro použití v systémech Linux a Windows. Pokud jste vývojář nebo podnikáte, jejich plány VPS pro vás budou fungovat. Jejich hlavním cílem je pomoci vám poskytovat ty nejlepší služby, jaké můžete. Plány VPS jsou ideální pro kohokoli, kdo chce rozšířit svou online přítomnost.

Jaké jazyky poskytuje technická podpora?

Pokud potřebujete technickou podporu, MyHosting používá pouze angličtinu. Můžete požádat o pomoc v jiném jazyce.

Kde se nachází ústředí?

MyHosting je kanadská společnost. Jejich sídlo najdete v kanadském Torontu. Nacházejí se ve východním standardním časovém pásmu, stejně jako v jiných velkých městech.

Kde najdu datová centra MyHosting?

MyHosting má datová centra v kanadském Torontu a v Rochesteru v New Yorku. využívají datová centra Equinix a Earthlink Enterprise Data Centers, aby poskytovali nejlepší zákaznický servis, jaký mohou.

Podporuje MyHosting různé vývojové jazyky?

Existují různé jazyky, které MyHosting podporuje. Funguje pro servery Linux a Windows a můžete si vybrat, který jazyk pro vás bude fungovat. Pokud používáte Windows, máte možnost používat ASP.NET, PHP, Visual Studio, Perl a podporu pro Microsoft SQL, MYSQL a PostgreSQL. Pokud používáte servery Linux, jsou k dispozici standardní servery LAMP. Pro potřeby vývojového jazyka můžete také použít APACHE, MYSQL a PHP.

Existuje partnerský program MyHosting.com?

Ano, a affiliate program platí prodejní provizi. Můžete jej nastavit tak, abyste mohli mít také opakující se provize.

Mohl bych na svém účtu hostit více webů a domén?

Pokud máte více webů, sdílené plány MyHosting vám to umožní spojit dohromady. Neomezený a bezplatný hosting domény vám umožňuje zaměřit více domén na jeden web nebo podadresář. Pokud zvolíte hostování VPS, budete moci hostit na svém účtu více webů, aniž byste museli otevírat více účtů.

Jaké služby si mohu koupit, pokud jsem netechnický spotřebitel?

Hostitelské plány mají k dispozici tvůrce stránek. Můžete si vybrat ze stovek šablon pro vytvoření vlastního webu. Je snadné nastavit a naučit se, jak navrhnout vaše stránky, bez ohledu na úroveň vašich dovedností. Pokud jste jediný spotřebitel, obdržíte jeden web pro tvorbu stránek; obchodní plány přicházejí se dvěma staviteli stránek; a plán elektronického obchodu má tři. Pracují se systémy Windows a Linux a umožňují vám navrhnout vaše stránky podle vašich potřeb. Můžete si zakoupit další tvůrce stránek, pokud rostete, aby vyhovovaly vašemu provozu.

Byl by MyHosting tou pravou volbou pro webové stránky elektronického obchodu?

Absolutně. MyHosting má různé plány pro webové stránky elektronického obchodu a jsou navrženy pro požadavky elektronického obchodu. MyHosting má certifikáty SSL a poskytuje vám nástroje, které budete potřebovat ke spuštění internetového obchodu.

Jak kompatibilní je MyHosting pro web WordPress?

MyHosting nabízí podporu WordPress pro vše, co potřebujete. Zahrnují instalátor aplikací, který je ideální pro jakoukoli instalaci a používání WordPress. I když jste nováček, budete moci mít svůj účet WordPress funkční okamžitě.

Poskytuje MyHosting podporu PrestaShop?

Používáte-li témata webových stránek PrestaShop, MyHosting vám vyhoví a poskytne podporu, která vám pomůže s případnými problémy.

Mohu přesunout stávající web Joomla pomocí MyHosting?

MyHosting bohužel nemůže zajistit migraci Joomly. Nabízejí však program, který vám pomůže s migrací vašeho webu Joomla na váš účet MyHosting.

Existuje Magento s MyHosting?

Magento přichází s každým dostupným hostingovým plánem. Nebudete moci migrovat Magento, ale budete moci získat aplikaci. Tato aplikace vám umožní migrovat vše, co potřebujete z vašeho účtu Magento.

Existují ovládací panely nabízené s MyHosting?

Všechny servery VPS mají ovládací panely WHM / cPanel nebo Plesk. Můžete si vybrat, který z nich bude pracovat pro vás, v závislosti na tom, který systém používáte.

Jak mohu zaplatit za účet MyHosting?

K platbě můžete použít jakoukoli hlavní kreditní kartu. MyHosting také přijímá platby provedené přes PayPal.

Podporuje MyHosting hostování obrázků a obrázkové galerie?

Bude to a budete nadšení, že Galerie je jedním z nejpopulárnějších online fotoalb. Umožňuje také sdílet aplikace a je k dispozici zdarma s každým hostingovým účtem.

Jaké je minimum pro smluvní období?

MyHosting umožňuje zákazníkům platit měsíc najednou. Pokud hledáte delší časový rámec, můžete platit předem až na tři roky (36 měsíců).

Existuje služba CDN?

CloudFare CDN je nabízen pro každého, kdo potřebuje službu CDN.

Jaké balíčky prodejců MyHosting nabízí?

Můžete použít balíček VPS distributora, který běží na Windows a Linux. Máte možnost si také vytvořit vlastní, s vlastním prodejcem VPS.

Více na MyHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map