Recenze na webu.com květen 2020 – hostování cen a plánů

Recenze na webu.com – stojí za to?

Web.com je veřejná webhostingová společnost se sídlem v Jacksonville na Floridě. Společnost Web.com byla založena v roce 1997 a patří mezi nejdéle fungující a nejuznávanější poskytovatelé webhostingu na trhu. Na konci roku 2014 měli přes 3,3 milionu odběratelů. Společnost také vlastní Network Solutions a Register.com.


Jak dobrý je Web.com?

Web.com by mohl být sako zpět v boomu dotcomu, ale jejich služby nemohou udržet krok na dnešním trhu, který je tak nasycený inovativními a konkurenceschopnými cenami hostingové společnosti. Web.com účtuje neúměrně vysoké ceny za velmi omezené základní služby. Rozhodně žádný webhosting není dokonalý a každá společnost se hodí na vašem projektu. Web.com však uvádí jen velmi málo důvodů, proč je doporučit. I když mohou pobíhat podle svého jména a firemních schopností, služby Web.com vážně chybí téměř v každém oddělení.

Recenze na webu.com 2.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (0 hlasy) Pros

 1. Plány založené na Linuxu a Windows
 2. Vynikající dostupnost
 3. Drag and Drop Site-Builder

Nevýhody

 1. Pouze sdílený hosting
 2. Upsells při každém otočení
 3. Velmi vysoké poplatky – plány nejsou all-inclusive
 4. Několik stížností u Better Business Bureau
 5. Frustrující zkušenost se zákaznickým servisem
 6. Zavádějící úvodní přísliby a obnovovací sazby

ShrnutíPokud Web.com upoutal vaši pozornost kvůli nízkým úvodním cenám, pozorně si přečtěte drobný tisk. Web.com může mít nějaké dobré funkce, které jsou atraktivní pro ty, kteří jsou pro web hosting nováčkem, ale nabízí jen velmi málo, což z nich činí dobrou investici z dlouhodobého hlediska. Support2Speed2.5Vlastnosti2.5Value2Transparency2

Naše oficiální webhostingová recenze

Můžete znát web.com z jejich televizních reklam s velmi technologicky nedůvěryhodnými majiteli malých podniků nebo snad z jejich sponzorství na PGA Tour. Jako jeden z největších a nejdelších běžících dostupných webhostingů má Web.com vynikající jméno a finanční prostředky na širokou reklamu. Ale vzhledem k tomu, že webhostingový průmysl v posledních letech zaznamenal skok a meze, web.com nedokázal udržet krok s úrovní služeb svých nových konkurentů..

Nejlepší funkce Web.com Hosting

Web.com slibuje některé atraktivní služby, ale díky rostoucí úrovni průmyslových standardů jsou ve srovnání s nimi velmi základní. Zde je několik důvodů, proč by se někdo mohl chtít zaregistrovat ke sdílenému plánu hostování na webu Web.com:

Plány založené na Linuxu i Windows

Web.com má jak hostitelské plány založené na Linuxu, tak na Windows. Nejsou jedinou společností, která nabízí tuto volbu; Například GoDaddy nabízí obě platformy. Tato volba hostingů založených na Linuxu i Windows se však stává vzácnější a vzácnější, protože většina webhostingových společností se rozhodne nabídnout pouze jednu.

Postaví pro vás obchodní stránku Facebooku

Web.com slibuje vytvoření obchodní stránky Facebooku pro nové klienty. Tento marketingový trik je samozřejmě zaměřen na starší, méně technicky nakloněné majitele podniků. Vytvoření stránky na Facebooku je však pravděpodobně jednou z nejjednodušších věcí, které může kdokoli na internetu udělat. Obzvláště vzhledem k tomu Největší demografickou demografií na Facebooku jsou v současné době senioři, je těžké si představit, že by někdo byl tak zdůrazněn myšlenkou vytvoření stránky na Facebooku, že by tato služba byla tak atraktivní. Možná se jedná o prodejní místo pro ty, kteří dávají přednost internetu společně, ale pro ty, kteří mají i ty nejzákladnější internetové kompetence, doporučujeme, abyste si vytvořili vlastní obchodní stránku Facebooku 10 minut..

Nákup a registrace doménových jmen

Registrace na webu Web.com zahrnuje bezplatnou registraci domény, kterou sami dělají, a ne provozují prostřednictvím registrátora třetí strany. Ale pozor na míru obnovy. I když je váš první rok zdarma, Web.com vám za obnovení vaší domény účtuje $ 37 / rok, což je více než dvojnásobek obvyklého průmyslového standardu. Například GoDaddy si po prvním roce účtuje za obnovení vaší domény 14,99 $. Služby jako NameCheap budou stát ještě méně. Přestože bezplatná doména při registraci může být lákavá, doporučujeme doménu zakoupit někde jinde, pokud plánujete používat web.com jako svého poskytovatele webhostingu. To samozřejmě není, pokud nemáte v úmyslu vlastnit URL pouze rok.

Nízká úvodní cena

Web.com nabízí nové vážně nízké úvodní sazby pro nové zákazníky. Jejich balíček pro tvorbu webových stránek je za první měsíc pouhých 1,95 $. Jemným potiskem je však absolutně nutné se zabývat. To je pouze pro první měsíc, po kterém sazby stoupají o více než 1000% na 22 $ / měsíc. To bude také dražší, pokud přidáte doplňky, jako jsou SSL certifikáty, přehledy klíčových metrik atd.

Vynikající dostupnost

Až do tohoto bodu jsme možná měli kvalifikovaného každého profesionála spojeného s webem.com. Faktem však je, že mají opravdu vynikající provozuschopnost. Jejich 99,99% za poslední desetiletí, jejich rekord je zde neupravený.

Nevýhody hostování Web.com

Web.com má docela příšernou pověst mezi webovými profesionály i průměrnými zákazníky. Ve skutečnosti je tak hrozné, že vás to zajímá, jak mohou být jednou z největších a nejdéle fungujících společností v oboru. Zde jsou některé z hlavních důvodů, proč byste měli hledat webhostingové služby jinde:

Struktura cen je drahá i zavádějící

Jak již bylo zmíněno, web.com má lákavé úvodní cenové možnosti, které se pravděpodobně budou líbit prvním webovým mistrům. Na rozdíl od většiny ostatních poskytovatelů webhostingu však web.com své služby strukturuje jako balíčky. Je strašně obtížné odhadnout, kolik budou jejich služby stát, aniž by do nákupního košíku skutečně vkládaly položky. Dále není jasné, za jaký druh úložiště a omezení provozu platíte, protože to nikde na jejich webu není jasně rozepsáno. (Chcete-li vidět společnost, která to dělá skvělou práci, podívejte se na A2 Hosting)

Mnoho věcí, které jsou součástí pevné ceny u jiných společností, stojí za web.com navíc. Nástroje pro vytváření webů, certifikáty SSL, sledování metrik … všechny tyto náklady navíc, navíc k již tak vysokým 22 USD / měsíc, které účtují za svůj nejdůvěryhodnější plán. Pokladna je jediný čas, kdy uvidíte rozpis skutečných nákladů a služeb, které dostáváte, řádek po řádku.

Můžete očekávat, že se na každém kroku setkáte s webem.com, což je vše v matoucím a zavádějícím jazyce. Doporučují vám, abyste za optimalizaci svých stránek pro mobilní zařízení zaplatili navíc; zapomeňte, že existuje bezpočet šablon WordPress, které toto obsahují. Můžete také zaplatit navíc, aby se postarali o vaši „online marketingovou potřebu“, kde ve skutečnosti jednoduše odešlou vaše stránky do adresářů, jako je YellowPages.com. Doporučují také platit navíc za bezpečnost; je to něco, co v jejich hostingových plánech vůbec začíná?

Vykopávejte kolem svých webových stránek a můžete narazit na „Hostingové plány“ spíše než na „Webové stránky“. Tyto hostingové plány jsou cenově dostupnější a jejich základní základní cena se obnovuje na 12,95 $ / měsíc. Ale při dalším zkoumání si uvědomíte, že se jedná v podstatě o stejné produkty (webhosting, doména a nástroje pro vytváření webových stránek), ale s různými názvy a různými cenami. Jazyk jejich stránek se cítí velmi odlišně od většiny hostingových společností. Vede to k podezření, že se možná vyhýbají používání slov jako „hosting“ ve prospěch slov jako „design webových stránek“, aby nalákali lidi, kteří jsou na webu úplně zelení..

Velmi vysoký počet reklamací u Better Business Bureau

Od listopadu 2016 bylo na webu Web.com podáno 567 stížností zákazníků na internet Better Business Bureau. Jedná se pouze o stížnosti podané v posledních třech letech. Většina se týká nesprávných poplatků a fakturačních nesrovnalostí, přičemž spousta se týká i nesplněných dohod o úrovni služeb. I pro tak velkou společnost je toto číslo skutečně ohromující a mělo by být červenou vlajkou pro každého, kdo uvažuje o podnikání s nimi.

Pouze sdílený hosting

Web.com nenabízí VPS ani vyhrazený hostingový plán. Nabízejí pouze tři různé plány – všechny na sdílených serverech. To je ukazatel toho, že Web.com není vytvořen pro zákazníky, kteří chtějí škálovat, a uspokojuje téměř výhradně začínající webmastery. Každý, kdo plánuje začlenit elektronický obchod na své webové stránky, by se měl podívat jinde.

Chybějící služby zákaznické podpory s tuny upsells

Web.com směruje téměř všechny své služby zákaznické podpory do svých telefonních center. Chybí jim funkce live chatu, které většina moderních společností nyní nabízí. To nemusí nutně znamenat, že podpora chybí, ale bohužel se web.com bohužel sám nevykupuje. Jednak by bylo v nejlepším zájmu každého mít k dispozici robustní prostředky pro řešení problémů online, jako je konkurent HostGator. Také by to mohlo ušetřit spoustu času, pokud by zákazníci mohli sami podávat vstupenky na podporu (v současné době to lze provést pouze na backendu prostřednictvím telefonické podpory). Místo toho je jediným způsobem, jak získat pomoc od webu.com, zavolat. A když zavoláte, jejich podpůrný personál je vyškolen, aby vás bombardoval výkyvy poté, co vyřešili váš problém.

Sečteno a podtrženo

Pokud jste někdy trávili nějaký čas nákupem poskytovatelů webhostingu, stačí jeden pohled na hlavní stránky Web.com, abyste získali představu, že se jejich obchodní model nějak liší od normy. Zjevně chybí podrobný popis jejich různých úrovní služeb, diskuse o provozu na disku a webu, nebo jakákoli zmínka o bezpečnosti. Zdá se, že web.com cílí na zákazníky, kteří vědí téměř nic o tom, jak webové stránky zprovoznit, a proto nevědí nic lepšího, než zaplatit velmi vysokou cenu za neuvěřitelně nevýrazné služby..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map