Recenze Pagely květen 2020: Lepší než WP Engine a SiteGround?

Jak dobrý je Pagely Hosting?

Recenze Pagely 3.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (0 hlasy) Pros


 1. Běží na Amazonu
 2. Schopnost přizpůsobit svůj plán
 3. The Pagely Promise – 100 procent uptime
 4. Automatické denní zálohy
 5. Podpora WordPress
 6. Neomezený počet zobrazení stránek / návštěvníků

Nevýhody

 1. Žádná podpora pro live chat
 2. Žádný cPanel
 3. Žádná zkušební doba ani záruka vrácení peněz
 4. Neschopnost koupit doménu

Support3Speed4Features3.5Value3.5Transparency3

Naše oficiální recenze hostingu Pagely

Pagely je platforma Software-As-A-Service. O Pagelym se hodně líbí. Jediným problémem, který vidím u Pagely, je to, že jsou velmi specifičtí. Pokud spadnete do jejich výklenku, není to opravdu problém.

Nejlepší vlastnosti Pagely Hosting

Není opravdu spravedlivé volat Pagely jako hostující službu. Tomu ani nenazývají. Říkají si spravovanou službu WordPress.

Běží na Amazonu

Každý ví o Amazonu. Ve skutečnosti nemá žádné vysvětlení. Když vidíme, jak jsou hostitelé Amazonky hostováni Amazonem, zákazníci mohou od Pagely očekávat stejnou mysl, jako by Amazon byl jejich hostitelem..

Schopnost přizpůsobit svůj plán

Na první pohled se může zdát, že Pagely má pouze tři plány. To není pravda. Mají několik dalších plánů vedoucích k jednomu, kde můžete mít čtyři virtuální soukromé servery. Na Pagely je opravdu příjemné, že nemusíte vybírat jeden z jejich předdefinovaných plánů. Mají funkci, kde si můžete zcela přizpůsobit svůj vlastní plán s nimi.

The Pagely Promise – 100 procent uptime

Pagely slibuje 100 procent uptime. Pro jakýkoli výpadek, který se kdy zažil, nabízejí hostovací kredit. Když jsem viděl, jak je hostitelem Amazonu, neviděl jsem, jak by si někdo stěžoval na prostoje nebo musel dostat kredit kvůli prostojům.

Automatické zálohování

Pagely bude denně provádět zálohu vašich webových stránek. Díky vynikajícímu zabezpečení sítě, skutečnosti, že hostují některé z největších podniků na planetě a jsou hostovány na serverech Amazon, si zákazníci mohou užít jistého kousku mysli, že jejich data nebudou nikdy ztracena..

Podpora WordPress

Tenhle je samozřejmé. Když Pagely ví, jak je Pagely spíše službou správy WordPress než hostitelskou službou, zná WordPress. Mají k dispozici celý tým specializovaných odborníků připravených a ochotných vám pomoci s jakýmkoli problémem WordPress. Pro mnoho lidí to znamená pouze začít.

Neomezený počet zobrazení stránek / návštěvníků

Některé hostingové společnosti vás omezí na počet zobrazení stránek nebo návštěvníků za měsíc. To není všechno – existují dokonce i některé společnosti spravující WordPress, které udělají totéž. Zjistili jsme, že Pagely neomezuje zobrazení stránek ani návštěvníky. Způsob, jakým to říkají, je takový – proč by za to někdo měl platit?

Nevýhody Pagely Hosting

Pagely chybí v několika oblastech. Mohou mít prvotřídní hostování a vysoké rychlosti, ale mohou si také dovolit zvýšit svou hru.

Podpora Pagely chybí

Lidé nemají rádi, že Pagely nenabízí podporu živého chatu. To není úplně pravda. Pagely nabízí podporu živého chatu – ale pouze pokud jste ochotni zaplatit minimálně 400 $ měsíčně za plán VPS. Nenabízejí telefonickou podporu – očividně očekávají, že lidé tento problém vyřeší samy o sobě, a to před kontaktní podporou. Mají 24/7 systém podpory prodeje vstupenek a tvrdí, že odpoví na každý dotaz do dvou hodin. Pokud však máte plán VPS, je k dispozici živý chat. Pagely pro tuto ztrácí důvěryhodnost – chápu, že někteří lidé možná platí více, ale co dělá jejich podnikání důležitějšími než moje? Pokud si Pagely může dovolit nabídnout služby podpory chatu pro některé z velkých hráčů, pak si může dovolit nabídnout služby podpory chatu pro živé podniky i menším podnikům..

Žádný cPanel

Tenhle není překvapením. Vzhledem k tomu, že Pagely není webhostingová společnost sama o sobě, není důvod, proč by měli nabízet cPanel. Nabízejí však vlastní administrativní panel, který vám pomůže udělat jednu věc, kterou dělají – spravovat WordPress. Na tomto panelu se můžete přihlásit a spravovat svůj web WordPress z jejich platformy.

Žádná zkušební doba ani záruka vrácení peněz

Může být obtížné určit, zda je pro vás Pagely vhodná, pokud nenabízejí zkušební dobu nebo záruku vrácení peněz. Očekávají platbu předem v první den. Poskytují vám možnost hovořit s prodejním týmem, ale prodejní tým má na mysli jeden cíl – přimět vás ke koupi plánu. Nejlepší prodejní tým na světě by nebyl schopen určit, zda je Pagely pro mě to pravé. To poskytuje určité odpojení, které může lidi vypnout.

Neschopnost koupit doménu

To také nepřekvapuje. Jako služba správy WordPress očekávají, že již máte doménu. Jinými slovy, není to pro zcela nové majitele podniků, kteří se jen snaží dostat nohy do mokra. Pagely je pro zkušené profesionály, kteří vědí, co chtějí, a vědí, co dělají.

Sečteno a podtrženo

Pagely je fantastická služba – pokud dokáže poskytnout to, co hledáte. Jsou velmi úzce specifické a nenabízejí mnoho bezplatných služeb, které byste očekávali od jiných hostingových služeb, jako jsou reklamní kredity nebo nástroje pro tvorbu webových stránek. Pokud máte webové stránky připravené a fungující, převezmou je pro vás Pagely – ale ne nutně zdarma. Pokud si zakoupíte jeden z jejich podnikatelských plánů, budou dělat zdarma. V opačném případě budou účtovat 100 USD za web, aby vás přivedli do Pagely.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map