Recenze prodejce – květen 2020 – Hosting cen a plány

Jak dobrý je hosting Resellerclub?


Viz oficiální recenze prodejce Resellerclub 2.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (11 hlasy) Pros

 1. Podpora 24/7
 2. Spousta plánů Možnost bude nabídnuta
 3. 99,9% provozuschopnosti
 4. Vynikající struktura cen
 5. Můžete si vybrat umístění vašeho serveru

Nevýhody

 1. Špatné recenze hostingu
 2. Špatná doba odezvy podpory
 3. Vyšší ceny domén
 4. Problémy s kritickými aktualizacemi

Podpora2.5Speed2.5Vlastnosti3.5Value2.5 Transparentnost2.5

Naše oficiální recenze hostingu Resellerclub

Ne každý poskytovatel webhostingu se specializuje na prodejce. Mnoho webmasterů se musí vypořádat s dalším prodejním hostingovým prostorem od poskytovatele webhostingu, který nabízí velmi malý způsob dalšího prodeje. Resellerclub je sen webmasterů.

Nejlepší vlastnosti hosting Resellerclub

Jako poskytovatel webhostingu, který se zaměřuje výhradně na další prodej, má více funkcí než většina ostatních poskytovatelů. Jediní další poskytovatelé, které jsem viděl a které mají více funkcí než Resellerclub, jsou ti, kteří jsou zaměřeni na velké podniky.

Vynikající funkce podpory

Jedinou funkcí podpory, kterou hosting Resellerclub chybí, je přímé telefonní číslo. Nabízejí nepřetržitý systém prodeje vstupenek, e-mail a živý webový chat. Živý webový chat je vždy vítanou funkcí, protože mnoho poskytovatelů webhostingu to nenabízí.

Více funkcí, než si můžete zatřepat hůlkou

Resellerclub hosting je zaměřen na lidi, kteří prodávají hostingový prostor. Bloggové a nezávislí uživatelé nenajdou, co tu hledají. Jelikož je určen pro webmastery, najdete funkce, které jsou pro ně zajištěny – nikoli váš průměrný vlastník malé firmy, který chce hostit web. Každý z jejich plánů podporuje MySQL, PHP Hypertext Preprocessor (PHP), Apache, Perl, Python, Drupal, WordPress, Joomla a SuperSite Storefront.

Plány, plány a další plány

Hosting hostitelů nabízí téměř cokoli, na co webmaster může doufat. Nabízejí kombo plány, dedikované servery, spravované servery, hosting VPS, sdílený hosting, certifikáty comodo, zabezpečení SiteLock, zálohu CodeGuard a další. To je jen pro začátek. Každý z jejich plánů vám dává možnost vybrat si ze serveru Windows nebo Linux. Mají čtyři osobní plány hostování, 10 plánů VPS, dva sdílené plány a čtyři úrovně služeb se svými prodejními plány hostování.

Znalý prodejní tým

Mají dobře informovaný prodejní tým. Opravdu se mi to líbí, když jsem s nimi mluvil, neměli pocit, že by mě chtěli prodat něco, co jsem nepotřeboval. Znají dobře své výrobky a věděli, kdy pro mě nebude produkt fungovat. Netlačili na problém, což bylo pěkné.

Ověření dostupnosti 99,9 procent hostingu

Data třetích stran ověří, že se u nich vyskytla 99,9 procenta provozuschopnosti. V roce 2010 se zdálo, že mají problémy s provozuschopností, ale zdá se, že je od té doby vyžehlili. Každý, kdo chce zjistit, jak spolehlivý může být poskytovatel webhostingu, může najít to, co hledá, s hostingem Resellerclub.

Vynikající cenová struktura

Nemůžete vždy potěšit každého, pokud jde o ceny. Takovou strukturu cen jsem však nikdy neviděl. Většina balíčků přichází s 30% slevou nějaké nabídky. Navíc se zdá, že se vás opravdu snaží přimět vás vyzkoušet, než si je koupíte. Cítím se, jako by se snažili přimět produkt, aby se sám prodával, než aby vás zamykal v nějaké smlouvě.

Můžete si vybrat umístění vašeho serveru

Tato funkce je jedinečná. Když se s nimi nastavíte, zeptají se vás, kde chcete hostit váš web. Mají servery strategicky rozmístěné po celém světě a můžete si vybrat ten, který je nejblíže vašemu domovskému místu.

Nevýhody jsou Resellerclub hosting

Někdy jsou některé věci příliš dobré na to, aby to byla pravda. To může být případ hostování Resellerclub.

Špatné recenze hostitele

Kamkoli jdete online, hosting Resellerclubu trpí špatnými recenzemi. Bylo pro mě zajímavé, že mnoho z těchto recenzí bylo nejméně 4 roky staré. To je však neomlouvá z těch nejnovějších. Je také obtížné to kříst na nespokojeného zaměstnance nebo někoho, kdo měl špatnou zkušenost – je jich příliš mnoho na to, aby se dalo počítat.

Špatná doba odezvy podpory

To může jít ruku v ruce s jejich špatnými hostitelskými recenzemi, ale jednou z debat, které můžete najít na online fórech ohledně hostingu Resellerclub, je to, jak dlouho trvalo, než se pracovníci podpory dostali zpět k jejich problému. Pohybují se od několika dnů do několika týdnů. Pro mě je čekání na více než pár hodin, když mám problém s mým webem, nepřijatelné.

Vyšší ceny domén

Mohou mít skvělé ceny, když prodávají své plány, ale můžete si dovolit hledat jinde, pokud jde o registraci vašeho doménového jména. Je to skoro jako by tu vydělali peníze. Dává to smysl, protože se jedná o poskytovatele dalšího prodeje. Pokud většinu času prodáváte, je mnohem pohodlnější projít domovské místo, kde je hledat jinde a importovat.

Problémy s důležitými aktualizacemi problémů

Jednou z hlavních stížností, které jsem našel online, byli lidé, kteří mají problémy s aktualizací kritických problémů. Kdykoli dojde k aktualizaci kritického problému, lidé si stěžovali, že měli potíže s přijímáním nebo přijímáním chyb při pokusu o stažení nebo instalaci..

Sečteno a podtrženo

Mnoho problémů, které jsem našel s hostingem Resellerclub, pramenilo před více než čtyřmi lety. V posledních letech je těžší najít s nimi problémy. Mají solidní provozuschopnost, přizpůsobitelné plány a poskytují vše, na co webmaster může doufat.

Zobrazit další funkce Více na ResellerClub.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map