Recenze Rackspace květen 2020: Je Rackspace vaším perfektním hostitelským zápasem?

Contents

Co je to Rackspace?

Rackspace je veřejně vlastněná webhostingová společnost se sídlem v San Antoniu, která se specializuje na řízený hosting pro podniky a korporace. Společnost Rackspace, založená v roce 1998 Pat Condonem a Dirkem Elmehofem, má datová centra v Dallasu, San Antoniu, Vancouveru a Hongkongu. Rackspace byl nedávno prodán společnosti Apollo Global Management, a proto se některé podrobnosti od transakce mohly změnit.


Jak dobrý je Rackspace Hosting?

Rackspace je prémiová hostingová společnost s extra podporou a službami zaměřenými na podniky. Nejsou pro vašeho průměrného uživatele a hostování začíná trojnásobným číslem za měsíc. To je jistě dobrá cena, ale výhody jsou četné. Společnost neslibuje žádné prostoje a má více zkušeností s OpenStackem než kterákoli jiná společnost na trhu. Rackspace rozhodně není tím nejlepším rozhodnutím, pokud chcete hostit pouze jeden web. Ale ti, kteří hledají spravovaný hosting, cloudové služby a infrastrukturní služby, vše najdou v Rackspace. Konkurenti Amazon Web Services a Google Cloud však nabízejí větší portfolio služeb za výrazně méně peněz.

Zobrazit další funkce Recenze Rackspace 4.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (3 hlasy) Pros

 • Fanatická podpora
 • Spousta funkcí
 • Obchodní orientace

Nevýhody

 • Ceny kosmického prostoru jsou pro průměrného uživatele drahé
 • Matoucí struktura účtů
 • Různé vrstvy podpory jsou nejasné

SummaryRackspace se netýká drobného hostujícího uživatele, je zaměřen spíše na podniky a je technickým řešením než na jiného dodavatele. Přestože je uživatel v podnikovém měřítku, některé funkce stále chybí. Support4Speed4.5Vlastnosti5Value3.5 Transparentnost4

Naše oficiální recenze hostingu Rackspace

Rackspace má vynikající pověst na základě jejich fanatické podpory zákazníků a jejich rukou na spravovaných službách. Společnost byla více než jednou nazývána „severský oblak.„Jejich cílovým trhem jsou středně velké až velké podniky, které si mohou dovolit vyšší ceny, a je zvláště vhodný pro společnosti se štíhlým IT oddělením. Ti, kteří hledají výhradně hostingové služby, ale stejný pocit z butiku by se měli podívat do WP Engine, spravovaného řešení WordPress bez cloudových služeb.

Nejlepší vlastnosti Rackspace Hosting

Společnost Rackspace během posledních několika let mění své nabídky pojmenování a služeb, když se snaží získat zpět své postavení a rozhodnout, jaký typ společnosti chtějí být v důsledku Amazon Web Services, Pair Networks a dalších velmi levných poskytovatelů. Jejich značka vyšší třídy je v tomto přechodu klíčová, protože na trh vstoupilo tolik konkurentů.

Zákaznický servis společnosti Rackspace je rychlý a elegantní

U nejzákladnějších plánů máte přístup k e-mailu, živému chatu a telefonické podpoře – e-maily jsou obvykle zodpovězeny do 20 minut s neuvěřitelně důkladnými odpověďmi a odpovědi na live chat jsou obvykle přijímány do minuty. Rackers se dostanete telefonicky 24/7 a jsou velmi užitečné na telefonu.

Většina podpůrných pracovníků půjde nad rámec toho, aby vám poskytla další skvělou podporu. Na účtu na úrovni infrastruktury se podpora nebude přihlašovat a provádět změny za vás, ale v nebezpečných situacích mohou pokračovat a stejně tak učinit. Vyšší cíle to umožňují, což vám může ušetřit spoustu času a zármutku. Rackspace se pyšní tím, že poskytuje podporu světové úrovně, a to vše, co poskytují.

Mnoho funkcí & Webové aplikace

Rackspace má spoustu funkcí a je schopen přizpůsobit většinu jakékoli konfigurace pro váš web. Při rozhovoru se správcem účtu se přihlásí, aby našli funkce, které opravdu potřebujete, a způsoby, jak zlepšit vaši strukturu. Multimediální, mobilní aplikace, elektronický obchod, SharePoint, systémy SaaS a mnoho z nich je k dispozici v Rackspace a běží hladce. Jejich hardware je prvotřídní a umožňuje vám tolik relevantních serverů, kolik je potřeba.

100% dostupnost

Rackspace běží mimo dedikované servery a zálohuje vaše informace každý den, což jim umožňuje rychle přizpůsobit a přesouvat věci, když čelí hrozbám prostojů. Tam, kde mnoho obvinilo Amazon Web Services z přetížení jejich serverů, zdá se, že Rackspace tento aspekt napraví. Opravdu mají čísla, která to dokazují. Od roku 2005 provozuje Rackspace téměř perfektní 99,99% provozuschopnost.

Rackspace Pricing je Use-Based

Počínaje 499 $ měsíčně, na server a limitováním na 1 249 $, jsou vyhrazené servery Rackspace oceněny podle prostoru na serveru, který používáte. Jejich vedoucí účtu vyhodnotí požadované služby na základě vašich obchodních potřeb a doporučí přiměřenou hodinovou sazbu pro váš plán. Tento druh inteligentní správy serverů je velmi užitečný pro podniky, které plánují škálování a chtějí si s sebou vzít svůj hosting a cloudové služby.

Nevýhody hostingu Rackspace

Rackspace není dokonalý a experimentovali s různými cenovými plány a službami v reakci na změny v oboru. A protože jsou to někteří z nejdražších poskytovatelů v okolí, stojí za to podívat se pozorně na to, kde zaostávají, a dávat pozor na všechny dealery.

Panel administrace a struktura potřebuje práci

Jejich zadní konec je podle mnoha standardů velmi čistý a rychlý. Ale pořád to musí udělat nějaké čištění. Pokud jste zvyklí na cPanel, nepoužívají jej, takže buďte připraveni si zvyknout na jiný systém. Další nevýhoda související s tím je, pokud máte více úrovní účtu, budete se muset přihlásit a odhlásit se z několika z nich. Organizace není zcela intuitivní a může zajistit strmou křivku učení pro ty, kteří byli zvyklí na poskytovatele hostování na základní úrovni.

Další vrstvy

Pokud chcete změnit stav svého účtu nebo diskutovat o cenách, musíte jednat se specializovanými správci účtů, nemůžete jednoduše jít a změnit to sami. Pokud jste někdo, kdo rád prochází všechno, může to být výhoda, ale pokud se vám líbí určitý stupeň kontroly a máte kutilství, může se to ukázat jako další překážka..

Podpora vstupenek zabere čas

Někdy nechcete telefonovat a mluvit s někým. pro ty časy, kdy chcete pouze vystřelit a problém vyřešit, možná budete muset počkat asi 30 minut. Toto je rychlejší než mnoho hostitelů, ale není tak rychlé jako Siteground. Někdy však nabídnou zrekapitulovat vaši telefonní konverzaci na lístku, což je užitečné. Rovněž slibují okamžité reakce na „nouzové“ situace, ale vaše definice nouze se může lišit od té jejich.

První dojem je ohromující

Webové stránky Rackspace mohou být neuvěřitelně matoucí pro laiky, kteří nejsou dobře obeznámeni s cloudem a VPS. Rackspace nabízí obrovské množství služeb a jejich plány lze kombinovat nekonečně mnoha způsoby, což znamená, že vaše první návštěva jejich webových stránek může vypadat jako bezcílně putovat labyrintem. Navíc k nákupu je třeba se nejprve zaregistrovat a bombardovat se propagačními e-maily. Udělejte si laskavost a nedávejte primární e-mailovou schránku jako kontaktní e-mail, pokud chcete získat více informací. Rackspace však dělá skvělou práci, která usnadňuje onboarding jako koláč, takže pokud se vám podaří projít tuto počáteční fázi, můžete očekávat hladkou plavbu.

Sečteno a podtrženo:

Pointa je, že Rackspace je pro podniky, zejména pro podniky s velkými a / nebo technicky složitými webovými stránkami. Pokud provozujete obchod Magento a potřebujete komplexní hosting, zvažte Rackspace. Pokud hledáte technologického partnera, zahoďte je do mixu. Rackspace zastínuje mnoho svých cloud konkurentů v jejich zákaznické podpoře a dostupnosti. Je to však dost, aby se vyrovnaly jejich prémiové ceny? Pro některé je odpověď nadšená ano. Ale pokud hledáte levnější variantu s méně praktickým řízením, známějšími funkcemi a nebojíte se trochu prostojů, budete šťastnější s jinou službou.

Zobrazit další funkce

Časté dotazy týkající se hostování v kosmickém prostoru

Co je na Rackspace jedinečné?

Rackspace hosting je poskytovatel webhostingových služeb, který je největším poskytovatelem hostovaného cloudového hostingu. Slouží více než polovině společností z žebříčku Fortune 100 a je považován za vedoucího v oboru Gartner Magic Quadrant pro cloudový webový hosting. Rackspace hosting slouží velkým podnikovým i malým podnikům, s týmem kvalifikovaných odborníků připravených poskytnout všechna nejlepší a aktuální webhostingová řešení od správy zabezpečení po webhosting, řešení elektronického obchodu až po správu databází a e-mail hosting.

Jaký druh hostingových služeb Rackspace nabízí?

Rackspace hosting nabízí specializovaný hosting, Amazon webové služby, Microsoft Cloud nebo Azure hosting a Openstack Cloud. Pro vyhrazený hosting nabízí Rackspace více než 3 000 hostujících inženýrů napříč systémy Linux, Windows a Vmware. Pro webové služby Amazon má Rackspace více než 370+ AWS certifikovaných profesionálů, kteří podporují všech 11 veřejných oblastí AWS. Pro Microsoft Cloud / Azure je Rackspace pětinásobným partnerem Microsoft Hosting roku, který získává ocenění více než kterýkoli jiný poskytovatel webhostingových služeb, který je v současné době k dispozici. A konečně, pro Openstack Cloud je Rackspace spoluzakladatelem služby hostování webových stránek společně s NASA, což znamená, že Rackspace má stokrát největší zkušenosti na světě..

Jaké jsou nejlépe hodnocené funkce Rackspace?

Rackspace hosting byl přezkoumán uživateli pro čtyři nejvyšší kvality. Těmito čtyřmi špičkovými vlastnostmi jsou podpora, funkce, hodnota a podpora. Celosvětově byl hosting Rackspace nejlépe hodnocen uživateli za provozuschopnost, druhým nejvíce funkcemi a nejméně podporou a hodnotou.

Kolik domén může hostitel hostovat na Rackspace?

Stejně jako většina platforem hostujících webové stránky, které nabízejí sdílené hostitelské služby, není omezeno, kolik domén může hostovat hostitelské platformy Rackspace. Klient bude mít vše pod kontrolou na svém cloudovém serveru, pokud hostuje domény prostřednictvím Rackspace.

Bude Rackspace obtížné pro ty, kteří jsou s webhostingem neznámí nebo neznámí?

Rackspace hosting může být obtížný pro ty, kteří jsou s webhostingovými službami neznámí nebo neznámí, ale záleží to. Úroveň obtížnosti při řešení hostovacích služeb Rackspace bude většinou záviset na jejich znalosti a úrovni zkušeností s administrací systémů pro webhostingové servery Linux nebo Windows. Jejich specifické služby v oblasti cloudového hostingu jsou však zaměřeny speciálně na klienty a zákazníky, kteří začínají s webovým hostingem a chtějí začít s webovým hostingem od nuly, než aby měli předinstalované funkce, jako jsou služby hostování webových stránek v systému Linux nebo Windows Server..

Co lze dělat s cloudovým serverem prostřednictvím hostingu Rackspace?

Dokud je to legální a dodržuje zásady přijatelného použití společnosti Rackspace, lze s cloudovým serverem pomocí hostingu Rackspace dělat cokoli. Hostingová služba Rackspace Cloud Server je neomezený přístup na úrovni root / administrátora, typ hostování webových stránek v prostředí Linux nebo Windows, který může běžet na libovolném typu aplikace nebo služby z tradičního, fyzického nebo vyhrazeného nespravovaného operačního serveru prostřednictvím cloudu.

Může mi Rackspace pomoci s instalací softwarového balíčku?

To, zda hosting hostingu Rackspace pomůže klientovi nebo zákazníkovi při instalaci softwarového balíčku, závisí na úrovni služby, kterou se daný klient nebo zákazník zaregistroval a za kterou platí. U účtů Managed Infrastructure Cloud je klient nebo zákazník odpovědný za instalaci a údržbu veškerého softwaru na svém serveru, ale u cloudových serverů se spravovanými operacemi poskytuje Rackspace technickou podporu, pokud jde o instalaci a údržbu specifických softwarových balíčků. a dokonce i konfigurace serveru.

Mohu přeinstalovat jinou distribuci na cloudovém serveru Rackspace? Nebo musím začít znovu?

S hostingem Rackspace lze přeinstalovat jinou distribuci na jejich cloudový server. Není třeba začít znovu. Jediné, co musíte udělat, je jednoduše stisknout tlačítko Obnovit na ovládacím panelu a poté si budou moci vybrat novou distribuci. Než to však provedete, ujistěte se, že existuje záloha všech dat, protože existuje šance, že tento proces přeinstalace nové, odlišné distribuce zničí všechna předchozí data ze staré distribuce, která je na serveru. Proces přestavby nové a odlišné distribuce také umožňuje uložit svou IP adresu ze staré, předchozí distribuce.

Co když udělám chybu na svém cloudovém serveru?

Pokud by někdo měl pokazit svůj cloudový server, pak má mnoho možností, jak problém opravit. S Rackspace, pokud zákazník zmatek, pak může restartovat server, obnovit všechna a všechna data ze serveru v záloze, nebo prostě odstranit server a začít znovu od nuly. Mají také možnost restartovat se do nouzového záchranného režimu a pokusit se vyřešit problémy sami, nebo zavolat technickou podporu, pokud je to použitelné a pokud žádné z výše uvedených řešení neprovede trik. Nejlepším a nejsnadnějším způsobem, jak se vyhnout chybám na serveru Cloud, je udržovat pravidelné zálohy a provádět novou zálohu před pokusem o provedení významných změn konfigurace serveru nebo před instalací nového softwaru..

Nabízí Rackspace slevy pro cloudové servery?

Ano, hosting Rackspace nabízí slevy pro cloudové servery, ale existují různé typy slev, které jsou založeny na použití.

Mohu si koupit další úložný prostor pro svůj server?

Zákazníci mohou kdykoli přidat další množství svého dostupného úložiště pro své servery pomocí služby Cloud Block Storage Rackspace hosting, ale alokace nativního úložiště pro cloudový server je založena na typu cloudového serveru, který vyberete.

Jaké jsou rozdíly, pokud existují, mezi standardními a obecnými cloudovými servery pro výkon služby?

Existuje několik významných a významných rozdílů ve výkonu služeb mezi standardními a obecnými cloudovými servery na hostingu Rackspace. Za prvé, cloudové servery pro všeobecné použití používají rychlejší jednotky SSD nebo SSD ve srovnání se standardním přidělováním rotujících disků, které používají cloudové servery pro standardní účely. Za druhé, cloudové servery pro všeobecné použití mají až 120 GB dostupné RAM ve srovnání se standardními cloudovými servery, které mají pouze 30 GB dostupné RAM. A konečně, maximální šířka pásma sítě pro cloudové servery pro standardní účely je veřejná síť 300 Mb / s a ​​soukromá síť 600 Mb / s, zatímco u cloudových serverů pro všeobecné účely je maximální šířka pásma sítě 10 000 Mb / s, kterou lze rozdělit mezi veřejnou a soukromou sítí v libovolném množství, které přání zákazníka.

Bude mi stále účtován poplatek, pokud je můj server vypnutý?

Ano, hosting Rackspace bude stále fakturovat zákazníkům, i když jsou servery, které používají k hostování svých webových stránek, vypnuty kdykoli a na jakoukoli dobu. Po vytvoření serveru dostanou zákazníci určité vyhrazené množství paměti RAM a dostupné místo na pevném disku. Dokud bude tento server existovat, nebude nikdo jiný schopen využívat ty přidělené prostředky. To je hlavní důvod, proč jsou zákazníci účtováni za hodinu, i když a když jsou servery vypnuty. Pokud by zákazník chtěl zastavit účtování poplatků za server, který je vypnutý, musí tento server odstranit v Ovládacích panelech.

Také, pokud zákazníci chtějí přestat platit za server, ale přesto potřebují nebo chtějí zachovat konfigurace z tohoto serveru, pak je nejlepší volbou vytvoření obrazu cloudového serveru. Konfigurace systému na disku systému budou v obraze zachovány a obraz bude uložen do cloudových souborů a bude přístupný na kartě Uložené obrázky v Ovládacích panelech. S úložištěm Cloud Files je však spojen poplatek, ale je výrazně nižší než náklady na provoz aktivního serveru. Zákazníci budou také muset data ze svého datového disku uložit do cloudového úložiště Cloud Block nebo Rackspace Cloud Backup, aby je měli k dispozici na svém dalším serveru. Zákazníci pak budou moci původní server smazat a být si jisti, že vždy mohou poskytnout nový server pomocí uloženého obrazu svého starého serveru a svých starých uložených dat. Po obnovení jejich serveru z uloženého obrazu bude primárním rozdílem mezi jejich servery to, že jejich nový server má jinou IP adresu než předchozí. Uvedení nového serveru do provozu může vyžadovat, aby zákazníci aktualizovali jakékoli přidružené záznamy DNS, aby odráželi novou IP adresu.

Kolik uživatelů může přejít na každý počítač?

Počet zákazníků nebo uživatelů na hostitelském počítači cloudového serveru bude záviset na velikosti cloudových serverů zákazníků a na typu operačního systému, který kupují..

Jsou podporovány skupiny zabezpečení v cloudových sítích?

Ano, na Rackspace jsou podporovány skupiny zabezpečení v cloudových sítích. Rackspace používá nejlepší a nejaktuálnější software, aby se ujistil, že jejich cloudové servery a další webhostingové služby jsou bezpečné a bezpečné k použití a ukládání dat. Více na Rackspace.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map