Recenze Register.com květen 2020 – Hosting ceny a plány

Recenze Register.com květen 2020 – Hosting ceny a plány

Recenze Register.com květen 2020 – Hosting ceny a plány

Jak dobrý je hosting hosting.com?


Recenze Register.com 2.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (0 hlasy) Pros

 1. FTP přístup
 2. Zálohování stránek za poslední 3 dny
 3. Telefonická a e-mailová podpora 24/7

Nevýhody

 1. Extrémně drahé
 2. Účtují se za nástroj pro vytváření stránek
 3. Zmatení prodejních stránek
 4. Za e-mail si účtují příplatek

Support2Speed2.5Vlastnosti2.5Value2Transparency2.5

Naše oficiální recenze hostingu Register.com

Register.com je jednou z původních společností zabývajících se registrací doménových jmen dodnes. Rozšířili svou produktovou řadu o webhosting. Zdá se, že jednou z oblastí, kde se zdá, je jejich zákaznická podpora.

Nejlepší vlastnosti hostitele Register.com

Register.com nabízí tři hostingové balíčky – všechny s vynikající zákaznickou podporou. Jejich nejvyšší úroveň – balíček elektronického obchodování – podporuje zpracování kreditních karet a nákupního košíku.

FTP přístup

Jen velmi málo poskytovatelů hostingu již nabízí FTP přístup. I když se jedná o technické řešení, umožňuje to také větší míru flexibility a přizpůsobení. FTP je internetový standard, který je zkratkou protokolu File Transfer Protocol. Tento protokol vám dává svobodu přenášet soubory jakéhokoli typu tam a zpět mezi počítačem a jejich serverem pro úplné přizpůsobení.

Zálohování stránek

Ačkoli je to pro některé poskytovatele hostingu standardní funkce, zdá se, že od mnoha jiných chybí. S register.com nejen web zálohy, ale také vám umožní přístup k funkci, kterou nazývají Obnovení souboru. Obnova souboru vám umožní vrátit se zpět na verzi vašeho webu a smazat všechny chyby, které by se mohly stát. Zjistili jsme trochu krátkozraký, že vaše data uchovává pouze za poslední tři dny, ale skutečnost, že to měli vůbec, je určitě plus.

Telefonická a e-mailová podpora 24/7

Zde svítí adresa register.com. Mají celodenní podporu prostřednictvím telefonu a e-mailu. Přestože nenabízejí live chat, zjistili jsme, že jsme při každém zavolání dostali do telefonu kompetentního zástupce podpory – a zavolali jsme několikrát denně. To je významné z důvodu trendu v podnikání, který lidem dává dlouhou dobu čekání na to, aby se dostali k živému podpůrnému agentovi.

Nevýhody hostingu Register.com

Bohužel, tam bylo více nechuť o register.com pak tam bylo jako – vzácný výskyt.

Extrémně drahé

Pokud se domníváte, že registr.com byl jedním z původních webových registrátorů, přichází toto malé překvapení. V současné době je GoDaddy dnes nejčastějším registrátorem webu na internetu. Mnoho dalších poskytovatelů hostingu používá funkci registrace GoDaddy jako svou vlastní. Go Daddy však za registraci doménového jména účtuje pouze 14,99 $. Register.com účtuje za dot-com adresu 35 $ ročně – 250% nárůst od nejpopulárnějšího registrátora sítě.

To je velmi významné vzhledem k tomu, že mnoho lidí používá poskytovatele webhostingu k parkování domén. 250 procentní nárůst registrace doménového jména se sčítá velmi rychle, díky čemuž je register.com jedním z nejhorších míst k registraci a parkování domén.

Účtují se za nástroj pro vytváření stránek

Každý další poskytovatel hostingu, který poskytuje nástroje pro zjednodušení práce s webem, poskytuje tyto nástroje zdarma. Registrovat.com poplatky za nástroje pro vytváření stránek. Skoro to vypadá, jako by se vás registrátor.com pokoušel nikl a desetník vás – pokouší se dostat z vás každý cent, který mohou. WordPress nabízí lepší nástroje pro vytváření stránek se šablonami zdarma. Kromě toho se WordPress snadněji používá, přesto registr.com trvá na tom, že vám bude účtován poplatek za nástroj, který každý jiný poskytovatel hostingu nabízí zdarma..

Zmatení prodejních stránek

Kdykoli uvidíte přední linii, která říká: „Vytvoříme váš web zdarma,“ určitě stojí za to se na něj podívat. Kdo by nechtěl využít takovou službu?

Problém je v tom, že drobný tisk vám jasně řekne, že vám za tuto službu účtuje 94,95 $ měsíčně. I nejdražší možnost hostování je méně než 30 $ měsíčně, tak co to je? Budou stavět vaše webové stránky zdarma nebo vám za to budou účtovat téměř 100 $ měsíčně?

Poté, co jsem se prohrabával, co se týče jejich služeb, jsem zjistil, že za službu budování stránek účtovali 799 $ plus 94,95 $ měsíčně. Nebyl jsem si jistý, jestli to mělo být úmyslně klamavé, nebo jestli to znamenalo, že vám nebudou účtovat předem za 1139,40 $, že vás to bude stát v příštích 12 měsících.

Za e-mail si účtují příplatek

Když jsme zjistili, že je to trochu směšné. Každý další poskytovatel hostingu zahrnuje e-mail hosting jako součást balíčku hostování webových stránek. Register.com má tyto dvě funkce nejen samostatné, ale pokud si přejete spravovat svůj e-mail, musíte se přihlásit k jinému portálu pomocí jiné sady pověření ke správě e-mailu a poté udělat svůj web. Žádný ze tří hostitelských balíčků není dodáván s jedinou e-mailovou adresou.

Mohou se pokusit o to, aby bylo dostupné s přístupem na webový portál s 5 MB úložiště, které vás stojí 9,99 $ za rok, ale jejich nejdražší balíček s 10 poštovními schránkami a 100 MB úložiště stojí až 99,99 $ za rok. E-mail není takovou komoditou, která se má prodávat, jako je tato – dokonce Google nabízí e-mail s přizpůsobenou doménou s 10krát větším počtem funkcí za přijatelnější cenu.

Sečteno a podtrženo

V nejlepším případě se registr.com živí nevědomostí lidí. Jejich webhosting může být spolehlivý a může mít hvězdný zákaznický servis, který s ním jde, ale za své služby účtují příliš mnoho poplatků a nedokážou dodávat klíčové komponenty – například e-mail -, které by měly být součástí každého hostovacího balíčku..

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector