Recenze síťových řešení květen 2020: Umírání dinosaura nebo to stojí za to?

Jak dobrý je hosting síťových řešení?


Recenze síťových řešení 2.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (3 hlasy) Pros

 1. Spousta hostingových plánů k dispozici
 2. 99,99% záruka dostupnosti

Nevýhody

 1. Některé z nejhorších recenzí vůbec
 2. Podpora potřebuje práci
 3. Přílišné storno poplatky
 4. Zbytečné pokusy o upsell

Support2Speed2Features2.5Value2Transparency2.5

Naše oficiální recenze hostování síťových řešení

Síťová řešení fungují od roku 1979. V jednom okamžiku byla jedním z nejlepších dostupných hostingových řešení. Od jejich akvizice společností Web.com v roce 2011 se zdá, že šli dolů.

Nejlepší funkce hostování síťových řešení

Na papíře se zdá, že hosting Network Solutions je životaschopným řešením.

Spousta hostingových plánů

S Network Solutions můžete platit za svůj hosting až 10 let předem. Většina hostingu je zaměřena na majitele malých podniků. Network Solutions nabízí specializovaný hosting WordPress, sdílený hosting, VPS hosting a SharePoint hosting. K dispozici jsou také plány elektronického obchodování a hostování mobilních webových stránek.

Servery se systémem Windows a Linux

Datové centrum Network Solutions má k dispozici jak servery založené na Linuxu, tak na Windows, podle volby zákazníka. Ani jeden není lepší než ten druhý – jde o osobní preference. Někteří lidé mají možnosti přizpůsobení dostupné v systému Linux, zatímco jiní si užívají znalosti serverů se systémem Windows.

Záruka dostupnosti

Pokud zvolíte jako server možnost Linux, nabízí síťová řešení záruku dostupnosti 99,99 procent. U serverů se systémem Windows nabízí síťová řešení záruku dostupnosti 99,9 procent. Vykopal jsem se trochu hlouběji a otevřel jsem jim podmínky služby, abych viděl, jaký druh záruky je nabízen. Bohužel nebyly poskytnuty žádné informace o náhradách nabízených v souvislosti s touto zárukou.

Dostupné vlastní a rozšířené možnosti

Síťová řešení začínají jako dostupné řešení pro vaše potřeby webového hostingu, ale se všemi dostupnými pokročilými řešeními se mohou stát velmi rychle drahými. Nabízejí některé jedinečné balíčky, jako například speciální marketingový balíček na Facebooku, a nabídnou vám kompletní sestavení vašich webových stránek za vás. Síťová řešení jsou plná doplňků, včetně marketingových balíčků, kde odesílají vaše stránky do místních registrů, stejně jako pro vyhledávače Google, Yahoo a Bing, obchodní balíček, který vám umožní prodávat věci na vašem webu, a kompletní balíček elektronického obchodování. . Každý z těchto balíčků se prodává samostatně.

Zahrnutý software pro vytváření webových stránek

Každý z jejich hostingových balíčků zahrnuje přístup k jejich softwaru pro vytváření webových stránek. Jeho možnosti nás příjemně překvapily. Formuláře, mapy, odkazy na sociální média a další prvky můžete přetahovat přímo do webového tvůrce webových stránek. Můžete dokonce přetáhnout kód, jako je JavaScript, do HTML. Ostatní společnosti si za tyto funkce účtují příplatek. Byla to příjemná změna tempa, abychom zjistili, že většinu z toho můžeme udělat zdarma.

Nevýhody hostování síťových řešení

Webhosting je vážná věc. Kamkoli se podíváte, možná zjistíte, že Network Solutions je slabá webhostingová platforma.

Některé z nejhorších recenzí vůbec

Tenhle musí přijít na dřevo. Network Solutions má některé z nejhorších recenzí, jaké jsem kdy četl, pokud jde o webhostingovou společnost. Zdá se, že podpora jako vtip, nutí vás přeskočit obruče k přenosu domén pryč od nich, a nikdy nedělají, jak jsme slíbili. Lidé ztratili domény, jsou jim účtovány nepřiměřené částky peněz a získání podpory může trvat několik týdnů – někdy měsíců -, aby se zjistilo, že podpora tam nebyla,.

Podpora potřebuje práci

Když se podíváte na stránku podpory síťových řešení, najdete více než 26 různých řešení podpory. Polovina z nich je na prodej, polovina z nich je na podporu. Tato stránka je matoucí a může chvíli trvat, než odpoví na vaši otázku. Některá řešení podpory dokonce vyžadují, abyste jim zaslali e-mail. Mnoho podpůrných řešení má několik různých kanálů, což jen přispívá k záměně. Network Solutions tvrdí, že mají nepřetržitou podporu, ale mnoho řešení je k dispozici pouze během pracovní doby v USA. Mít nepřetržitou e-mailovou podporu není přesně prodejní místo. Kdokoli můžete kdykoli poslat e-mailem a odpověď vám bude doručena až následující pracovní den.

Přílišné storno poplatky

Síťová řešení jsou urážlivé storno poplatky. Čím delší je vaše původní smlouva, tím více je plně nabito. Po dobu jednoho roku vám naúčtují částku, kterou zrušíte pod 40 $. Za 10letou smlouvu vám budou účtovány až 180 $ za zrušení. To nezačne poškrábat povrch, pokud jde o reakci na vaše žádosti o zrušení. Pokud zrušíte žádost o zrušení, většina z vás nebude poctěna, budou vás bombardovat pokusy o zvýšení prodeje a příslibem nižších poplatků..

Zbytečné pokusy o upsell

Byla doba, kdy se můžete vydat do restaurace rychlého občerstvení a nechat si dát hamburger, hranolky a drink. To bylo celé menu. Časy se změnily. Network Solutions má zbytečné množství prodejních možností. Je to opravdu jako by se vám snažili nikl a desetinu vás na každém kroku. Pokud chcete konkrétní funkci, stojí to navíc. Kromě toho je každý jednotlivý prodej, který uskuteční, vložen do plánu předplatného pro automatické obnovení, aniž by o tom zákazníka předem informoval.

Sečteno a podtrženo

Zkontroloval jsem mnoho webových hostitelů. Dělám to proto, že mám zkušenosti se všemi těmito hostiteli. Network Solutions je jedno řešení webhostingu, které mohu upřímně doporučit. V jednom okamžiku drželi monopol na registraci webové domény a byli považováni za dobré řešení pro vaše potřeby webhostingu. Nyní, a to i s podporou webu.com, je alarmující zjistit, kolik lidí se snaží uniknout ze síťových řešení.

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map