Recenze Site5 – Je hosting Site5 pro váš web vhodný?

Recenze Site5 – Je hosting Site5 pro váš web vhodný?

Recenze Site5 – Je hosting Site5 pro váš web vhodný?

Co je to Site5 Hosting?

Společnost Site5 byla založena v roce 1999 během boomu dot-com a sídlí v Dallasu v Texasu. Webhostingová společnost je zastřešena společností Endurance International Group. EIG mimo jiné vlastní Bluehost a HostGator. Site5 se specializuje na butikový webhostingový zážitek zaměřený na designéry a vývojáře.


Jak dobrý je Site5 Hosting?

Site5 je prvotřídní hostingová společnost se zárukou dostupnosti, rychlosti a technické podpory. To, co je skutečně odlišuje od jejich konkurentů, je to, že nabízejí úplně 30denní zkušební verze zdarma. To vše jsou solidní prodejní body, ale na celém webu Site5 není hrozně inovativní a cena je vyšší než většina konkurentů. Některé z jejich výhod mohou v konkrétních případech způsobit, že vám za to stojí, ale z velké části mnoho hostitelů dělá to samé nebo lépe za levnější.

Viz oficiální recenze webu5 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (3 hlasy) Pros

 1. Škálovatelné plány
 2. Neomezená šířka pásma a místo na disku
 3. Hostujte více webových stránek
 4. SSL certifikáty jsou standardem
 5. Výběr více umístění serveru
 6. 30denní zkušební verze zdarma

Nevýhody

 1. Žádné úložiště jednotek SSD
 2. Ceník než Most
 3. Pouze jedna doména podle nejlevnějšího plánu

ShrnutíNeexistuje nic, co by web5 udělal, že se nemusí nutně mýlit, pouze očekáváme více za prémiové ceny a marketing zaměřený na vývojáře. Celkově lze říci, že rychlost, dostupnost a podpora jsou naprosto přiměřené. Ale pokud jsou pro vás velkými prodejními místy možnosti více adminů nebo výběr několika míst, mohl by být server Site5 skvělou volbou. Ti, kteří hledají rozpočtové hostitele nebo skutečně prémiovou zkušenost, by měli hledat jinde. Support3.5Speed3Features3Value3Transparency2.5

Naše oficiální recenze hostingu Site5

Se spoustou zkušeností a velkým množstvím slibných titulů zaměřených na designéry a vývojáře má Site5 mnoho atraktivních funkcí, díky nimž získala dobrou pověst a základnu klientely. Ale hosting Site5 opravdu přináší s ohledem na prémiové ceny, které účtují?

Nejlepší vlastnosti hostingu Site5

Site5 rozhodně dává vzhled vědět, co dělají. Kontrast jejich sleak homepage s karikatura rád HostGator nebo GoDaddy a to opravdu vypadá, jako byste si vybrali sofistikovanější hosting možnost. A je tu spousta líbí!

Skuteční vývojáři, spousta zkušeností

Máte-li technické zázemí, Site5 používá vývojáře, kteří to opravdu mohou cítit, jako byste konečně našli poskytovatele hostingu, který mluví vaším jazykem. Tvrdí, že udržují rychlost svého serveru, protože nikdy nepřetížují sdílené servery příliš velkým počtem dat klientů. Jejich podpůrný personál je zcela domácí, plynule anglicky a vlastně má technické zkušenosti sám. Jejich interní inženýři vytvořili portál zákulisí Site5 na míru přizpůsobený vašim vývojovým potřebám. Začínají předpokladem, že i vy víte, co děláte, a ten druh důvěry ve vás jako klienta se osvěžuje (samozřejmě za předpokladu, že skutečně víte, co děláte).

Plány Site5 jsou škálovatelné

Plány Site5 začínají docela základní za méně než pět dolarů měsíčně. Poté existuje několik možností upgradu, které vám umožní vyhovět vašemu plánu, jak uznáte za vhodné, jak vaše webové stránky rostou. Na povrchu mají tři základní plány, počínaje hostBasic za 4,95 $ za měsíc, hostPro za 8,95 $ za měsíc, a nakonec se pohybují nahoru k rychlosti blesku 11,95 $ za měsíc. To je jen pro jejich společné plány hostování. Můžete přejít na hostování prodejců, hosting VPS a dokonce i na vlastní dedikovaný server.

Neomezená šířka pásma a místo na disku

Každý poskytovatel webhostingu, který může poskytnout neomezenou šířku pásma a místo na disku, vždy stojí za druhý pohled. Existuje příliš mnoho poskytovatelů webhostingu, kteří se snaží omezit, kolik dat lze mezi návštěvníky, vámi a samotným webem převést. Kromě toho je vždy další bolest hlavy, když sledujete, kolik místa na disku úzce využíváte. Většina webových stránek nebude využívat 10TB místa na disku, takže s trochou paměti, kterou můžete použít, kolik potřebujete, je vždy pěkná funkce, kterou musíte mít u svého poskytovatele hostingu. Neomezená šířka pásma znamená, že se už nikdy nebudete muset starat o to, aby uživatelé dostali chybu, že jste překročili limit šířky pásma.

Zákulisí Site5 umožňuje funkce pro více administrátorů

Vynikající vlastností plánu HostPro společnosti Site5 je to, že vám umožní hostit více webů z jednoho účtu. Každý z těchto webů bude mít vlastní administrační panel Site5 Backstage, který vám umožní tyto informace uspořádat. Toto nedostanete s plánem hostBasic, který povoluje pouze jednu doménu. Určitě to znamená, že musíte použít plán hostPro nebo vyšší, ale je to vynikající funkce, která vám v zásadě poskytuje možnosti účtu prodejce za zlomek ceny. Tato funkce sama o sobě může stačit k tomu, abyste se kývli na server5, pokud je tato schopnost pro vás hlavní výhodou.

Hostujte své stránky z řady serverů po celém světě

Díky desítce serverů umístěných na čtyřech různých kontinentech, všechny poblíž hlavních komplexů metra, vám Site5 přináší další výhodu v tom, že si můžete vybrat, kde bude váš web hostován globálně. To vám může poskytnout další výhodu v SEO, pokud je místní hodnocení prioritou vašeho podnikání.

SSL certifikáty jsou standardem

Jakýkoli webmaster, který má web s elektronickým obchodem, zná důležitost SSL certifikátů a také to, jak to může být nepříjemné, pokud váš hostitel hostuje bezplatné funkce elektronického obchodování, ale poplatky za jejich základní zabezpečení. SSL certifikáty šifrují a chrání webové transakce a vydělávají vám důvěru a peníze vašich zákazníků. Pokud na svůj web hodláte zahrnout elektronický obchod, budete muset získat certifikáty SSL tak či onak. Je osvěžující vědět, že s serverem5 nebudete muset za to vysílat další peníze, když na to nemusíte mít rozpočet..

Integrace WordPress Site5

Stejně jako mnoho webhostingů nabízí server Site5 instalace jedním kliknutím pro WordPress, škálovatelné plány hostování WordPress a zákaznický servis, který je dobře obeznámen s informacemi o tomto populárním CMS. Nenabízejí však WordPress staging, což je vážná nevýhoda vzhledem k tomu, jak důležitý může být tento nástroj pro designéry a vývojáře, samoobslužný demografický cíl Site5.

Zcela zdarma 30denní zkušební verze

Spousta webhostingových společností nabízí záruku vrácení peněz, ale server Site5 je jedním z jediných webhostingů, který vám ve skutečnosti umožňuje bezplatně vyzkoušet své služby po celý měsíc. Je to skoro jednorožec ve světě webhostingu.

Nevýhody hostingu Site5

Většina našich stížností na web5 klesá na cenu. Jsou prostě dražší než jiné hostingové společnosti, které poskytují stejnou (nebo někdy lepší) úroveň služeb. U prémiového webového hostitele zaměřeného na vývojáře očekáváme inovativnější nástroje.

Nedělají poměrné náhrady

Jednou z věcí je záruka vrácení peněz do určitého bodu – průmyslový standard je 30 dní. Site5 má 45denní záruku vrácení peněz. Každý jiný poskytovatel hostingu, kterého jsem kdy viděl, však nabídne poměrnou náhradu poté, co překročíte značku oddělovače, což je v tomto případě 45 dní. Site5 neposkytne vrácení peněz. Pokud jste zaplatili za šestiměsíční hostování a 46 dní zrušíte, nevrací vám peníze. Navíc, pro získání nejlepší ceny na většině plánů budete někdy muset zaplatit předem za dva roky služby. To je obrovské množství hotovosti, které můžete dát předem, takže rozhodně využijte bezplatnou zkušební verzi před nákupem.

Nemají pevné disky

Žádné SSD znamená, že celý váš web provozuje staré, mechanické pevné disky, které mohou vážně zpomalit váš web. Téměř každý jiný webhostingový poskytovatel, který stojí za svou sůl, nabízí pevné disky jako standardní vybavení. Jistě, Site5 nikdy nepřetěžuje své servery příliš velkým počtem klientů. Ale to může být jen proto, že jejich rezavý starý hardware to doslova nemůže vzít.

Ceny na webu 5 jsou dost statné za to, co získáte

Site5 je v pořádku. Nevidíme však žádný důvod, proč jsou ceny tak, jak jsou. Přibližně za stejnou cenu poskytuje hosting A2 rychlost a dostupnost, které daleko předčí web5. Další podobně cenově dostupnou možností je SiteGround, který nabízí skutečně výjimečnou zákaznickou podporu, která fouká Site5 z vody. Nebo za zhruba polovinu ceny má HostGator všechny stejné funkce jako Site5 plus některé přidané zvonky a píšťalky.

Sečteno a podtrženo

Site5 je dokonale adekvátní hostitel s esteticky příjemnou a důvtipnou dýhou, která se jistě bude líbit návrhářům a vývojářům. Jejich služby mají některé skvělé stránky, které z nich činí vynikající hodnotu pro webmastery s úzce specializovanými požadavky. Ale pokud jste začínajícím webmasterem, který hledá hostitele rozpočtu, není důvod, aby vám za průměrné služby vznikl prémiový cenový tarif. Také návrháři a vývojáři by měli před výběrem webu5 provést značný výzkum. Existuje spousta butiků webhostingu, kteří vám dá více funkcí za vaše peníze.

Zobrazit další funkce

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy

Časté dotazy týkající se hostování webu5

Jak dlouho byl web5? Jaké je poslání společnosti?

Během boomu dot-com dva přátelé založili hostingovou společnost založenou na filozofii, že hosting by měl být zábavný, snadný, spolehlivý a přístupný – především by to nemělo být bolestivé. Matth Lighter a Rod Armstrong založili Site5 v roce 1999, a zatímco společnost v roce 2008 prodali současným majitelům, zůstávají důvěrně zapojeni do společnosti a pracují na dokončení podrobnějších projektů.

Site5 klade vysokou prioritu na pět různých oblastí, mezi něž patří:

 • Žádné přetížené servery: Filozofie společnosti v oblasti hostování je založena na zaručeném výkonu svých špičkových serverů.
 • Žádná podpora externě: Všichni technici a členové servisu a podpory jsou zaměstnanci společnosti Site5.
 • Žádné triky: Site5 je hrdý na jasný a snadno pochopitelný webhosting a funkce, které nabízejí.
 • Záruka vrácení peněz; Site5 nabízí 45denní, bezproblémovou záruku vrácení peněz.
 • Vlastní vývojáři a inženýři: Stejně jako jejich podpůrní technici jsou všichni zaměstnanci webu5, tak i jejich vývojáři a inženýři, kteří pracují na zlepšení služeb, které nabízejí.
Jaké jsou hostingové plány Site5?

Site5 nabízí širokou škálu hostingových plánů a programů, které zahrnují:

 • web hosting
 • Cloud hosting
 • Hosting hostitele
 • Hosting cloudového prodejce
 • Plně řízený VPS
 • Nespravovaná VPS
 • Cloud VPS

Všechny plány zahrnují mnoho různých funkcí, včetně neměřené šířky pásma, neměřeného místa na disku, bezplatné migrace, zálohování obnovy po havárii a podpory 24/7.

Kde jsou umístěny servery Site5? Jaká místa si mohu vybrat pro hostování svého webu?

Servery Site5 jsou umístěny po celém světě, což zákazníkům umožňuje zvolit si, kde budou jejich stránky hostovány. Site5 vlastní servery ve střední, východní a západní části Spojených států; Montreal, Toronto a Vancouver, Kanada; a Joao Pessaoa a Sao Paulo, Brazílie, jakož i Amsterdam, Bukurešť, Paříž, Singapur a Hongkong.

Jaké plány sdíleného hostování nabízí server Site5?

Site5 nabízí tři různé úrovně pro plány webového hostingu, které zahrnují neměřený prostor na disku a šířku pásma, instalace skriptů jedním kliknutím, bezplatnou migraci a 45denní záruku vrácení peněz.

Unmetered at Site5 znamená, že neexistuje žádný nastavený limit na množství místa na disku ani na šířku pásma, kterou mají uživatelé na svých účtech. To bylo navrženo tak, aby umožnilo zákazníkům klid vytvořit webové stránky, které potřebují, aniž by se museli bát dosažení nebo překročení svých limitů. Pokud se zákazníci řídí podmínkami používání služeb a zdrojů, zůstávají v běžném používání dobře; společnost říká, že .1 procenta, která spadají mimo běžné použití, obvykle porušují podmínky a dohody.

Zákazníci sdílených webhostingů si mohou pro své umístění na serveru zvolit jedno z 13 různých umístění, což je ideální při zvažování geografických umístění většiny vlastních uživatelů každého zákazníka. Pro zákazníky, kteří si vyberou místo mimo Dallas, však platí každý měsíc další náklady ve výši 1 $.

Každý sdílený webhostingový plán také zahrnuje úplné noční zálohy každého souboru a je v případě potřeby snadno přístupný. Rozhraní Site5, Backstage, umožňuje uživatelům rychlé a efektivní přihlášení, kde mohou kromě jiných skutečností najít všechny důležité informace, jako je registrace domény, fakturační účty a přidružené účty. Každému uživateli také dávají SiteAdmin, vlastní vzhled cPanel, který umožňuje uživatelům získat informace o svých serverech, databázích, FTP účtech, doménách a prohlížet si statistiky webových stránek.

Sdílené plány začínají hostBasic, která začíná na 4,95 USD každý měsíc, když si zákazníci vyberou dvouletý plán; pro ty, kteří chtějí roční plán, začnou s měsíční cenou 5,95 $.

hostPro, druhá úroveň sdílených hostingových plánů Site5 začíná u dvouletého plánu 8,95 $ měsíčně; roční plán začíná každý měsíc na 9,95 USD a v této úrovni si zákazníci mohou vybrat měsíční smlouvu, která začíná na 10,95 USD měsíčně. Kromě všeho, co je součástí hostBasic, získávají uživatelé neomezené množství webů.

Nejvyšší úroveň společnosti je hostPro + Turbo, který začíná na 24,9 měsíce za plán 24 měsíců. Jeden rok s tímto balíčkem stojí 12,95 $ měsíčně a měsíční smlouva začíná na 13,95 USD měsíčně. Zákazníci na této úrovni získají vyhrazenou adresu IP a také ovládací prvek MultiAdmin, který každému webu na účtu poskytuje samostatný ovládací panel.

Co Cloud Web plány nabízí Site5?

Všechny tři plány hostingu Cloud Web společnosti Site5 byly navrženy tak, aby minimalizovaly prostoje při provozu e-mailů a webových stránek, a byly zaměřeny na zákazníky s malými rozpočty na IT, ale s potřebami vysoké dostupnosti. Site5 poskytuje zákazníkům cloudu krok nad sdíleným webhostingem se stejnou kvalitou hardwaru a doby provozu jako server VPS.

Všichni zákazníci cloudu získají neomezené weby, vyhrazené adresy IP, zálohy a zákulisí. Každý zákazník má také přístup k SiteAdmin a MultiAdmin.

 • Plus plán začíná na 20 $ každý měsíc v 12měsíčním závazku. Plus nabízí 10 GB místa na disku a 100 GB šířky pásma. Pro meziměsíční plán mohou uživatelé očekávat, že začnou každý měsíc 25 USD.
 • Úroveň střední úrovně, Pokročilý, začíná na 27 USD za měsíc u 12měsíčního plánu a 30 USD, když zákazníci chtějí platit každý měsíc. Pokročilý plán poskytuje uživatelům 20 GB místa na disku a 200 GB šířky pásma.
 • Nejvyšší úroveň webu5, Pojistné, nabízí uživatelům 40 GB místa na disku a 500 GB šířky pásma, s měsíční cenou 36 $, když uživatel zakoupí 12měsíční plán, a každý měsíc stojí 40 $ v měsíčním plánu.
Jaké jsou možnosti VPS serveru Site5?

Site5 nabízí působivý počet možností VPS s 10 různými plně spravovanými možnostmi. Pracují na udržování aktualizovaného softwaru, zajišťují neustálé monitorování a přijímají okamžité a proaktivní reakce na problémy nebo útoky. Budou také zpracovávat všechny opravy zabezpečení.

Plně spravované plány začínají každý měsíc na 55 USD VPS2, což zahrnuje jednu IP adresu, SiteAdmin / MultiAdmin a Softaculous nebo cPanel / WHM a Softaculous, 2 jádra, 1 GB paměti, 50 GB místa na disku a 800 GB šířky pásma. Výběr mezi ovládacími panely stojí dalších 10 $ měsíčně, ale volba cPanel / WHM dává uživatelům 2 bezplatné adresy IP. Zákazníci mohou také přidat vzdálené zálohy na 30 dní za 7 USD.

Nejvyšší úroveň, VPS11, zahrnuje 16 jader, 20 GB paměti, 1 000 GB místa na disku a 7 TB šířky pásma pro jednu IP adresu s výběrem SiteAdmin / MultiAdmin a Softaculous. Opět platí, že volba mezi dvěma možnostmi ovládacího panelu stojí 10 $ a uživatelé cPanel / WHM a Softaculous obdrží dvě bezplatné adresy IP. Vzdálené zálohy po dobu 30 dnů lze přidat za 125 $ každý měsíc.

Pokud zákazníci chtějí přístup root, mohou si vybrat jednu z 11 různých nespravovaných možností VPS. První, UVPS1, začíná každý měsíc na 25 USD za 2 jádra, 1 GB paměti, 50 GB místa na disku a 800 GB šířky pásma. Zahrnut je úplný přístup root a také volba šablony operačního systému CentOS, Debian nebo Ubunto. Výběr cPanel / WHM přidá 10 $ za licenci a zákazníci mohou přidat Softaculous licenci za 1,25 $ každý měsíc.

Jejich nejvyšší nespravovaná úroveň VPS, UVPS11, zahrnuje mnoho stejných funkcí, včetně šablon operačního systému, jedné adresy IP a stejných licenčních nákladů pro cPanel / WHM a Softaculous, ale přidává 16 jader, 24 GB paměti, 1200 GB místa na disku a 8 tb šířky pásma, každý od 600 USD Měsíc.

Volby 11 Cloud VPS jsou také plně spravovány, s mnoha stejnými spravovanými doplňky: vzdálené zálohy přidávají každý měsíc 5 $ a možnost ovládacího panelu stojí dalších 10 $ měsíčně. Jejich nejnižší úroveň, CVPS1, dává zákazníkům 2 jádra, 768 MB paměti, 15 GB místa na disku a 600 GB šířky pásma, každý měsíc od 60 USD. Nejvyšší úroveň, CVPS11, má 16 jader, 20 GB paměti, 400 GB místa na disku a 7 TB šířky pásma a každý měsíc začíná na 1 490 $.

Nabízí server5 plány prodejců?

Site5 má tři plány hostování distributorů, které začínají na 23,95 $ měsíčně, a zahrnují tři IP adresy, cPanel / WHM, vlastní DNS nameservery, fakturační software a zálohy, jakož i 50 GB místa na disku a 500 GB šířky pásma každý měsíc. Nejvyšší úroveň stojí každý měsíc 49,95 USD za stejné funkce, ale poskytuje 120 GB místa na disku a 1 000 GB šířky pásma.

CloudOne, možnost hostování cloudového prodejce, každý měsíc stojí 50 USD a zahrnuje 50 GB místa na disku a 500 GB šířky pásma, spolu se stejnými funkcemi jako plány jiné než cloud.

Site5 je hostPro sdílený hostingový plán vám také dává možnost spravovat více domén z jednoho účtu, který lze také použít jako účet s omezeným prodejcem, pokud máte rozpočet.

Povězte mi o záruce vrácení peněz Site5.

Site5 nabízí 45denní záruku vrácení peněz, s plnou náhradou za jejich sdílený web a sdílený cloudový web hosting, stejně jako distributora a distributora cloudového hostingu. Neslibují žádné úlovky ani pokročilé oznámení. Všechny plány VPS, včetně spravovaných, nespravovaných a cloudů, mají 15denní záruku vrácení peněz. Záruka se nevztahuje na registraci, převod a obnovu doménových jmen a začíná, když je účet aktivován.

Site5 také nabízí 99,9 procentní záruku dostupnosti a poskytne pro-hodnocený kredit pro sdílené, prodejní, částečně vyhrazené, spravované VPS a spravované dedikované servery, se 100 procentním kreditem pro budoucí faktury za méně než 95 procent uptime. Jejich cloudové varianty (sdílené, prodejci a spravované VPS) mají záruku 99,99 procent uptime a na cokoli méně než 99,5 procent uptime mohou zákazníci získat 100 procent hodnocený kredit.

Kromě toho jsou kredity za incident poskytovány zákazníkům, kteří čekali na technickou podporu více než šest hodin. V průměru jsou odpovědi poskytovány během několika minut, ale pokud by jízdenka trvala déle než šest hodin, zákazníci mohou požádat o kredit ve výši 1 $ na tiket.

Více na webu Site5.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector