Recenze WebHostingHub Hosting květen 2020: Dobrý nebo špatný hostitel?

Jak dobrý je hosting webhostingu?

WebHostingHub je známá webhostingová společnost, která má klady i zápory. S konkurenční cenou a sadou funkcí se určitě vyplatí vyzkoušet. Mezi dílčí funkce patří pomalá odezva chatu, poněkud klamný marketing a další problémy.


Recenze WebHostingHub 3.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (2 hlasy) Pros

 1. Záruka vrácení peněz
 2. Standardní cPanel s instalací Softaculous Script
 3. Neomezené domény na jejich sdílených hostingových plánech
 4. Telefonická podpora 24/7 v USA

Nevýhody

 1. Problém s živým chatem
 2. K dispozici je pouze sdílený hosting
 3. Uptime nižší než konkurenti
 4. Doba odezvy pomalé podpory

Support3.5Speed3Features3.5Value3.5Transparency3

Naše oficiální recenze WebHostingHub

WebHostingHub není určen pro velké podniky. Zaměřují své služby více na začátečníky, kteří začínají poprvé, a na ty, kteří nechtějí dělat nic víc, než udržovat malý blog.

Nejlepší vlastnosti WebHostingHub

Mnoho lidí tvrdí, že WebHostingHub je jednou z nejlepších nastupujících webhostingových společností na trhu a zde je proč.

Záruka vrácení peněz

WebHostingHub má záruku vrácení peněz, která se rozprostírá po celé délce tří měsíců. To znamená, že pokud jste z nějakého důvodu nespokojeni s jejich službami, protože vám vrátí peníze – ne v plné výši. Místo toho vám přidělí částku od vrácení peněz od okamžiku, kdy jste se zaregistrovali, až po zrušení.

Standardní cPanel s instalací Softaculous Script

WebHostingHub nabízí váš standardní cPanel s instalačním programem Softaculous script. Když to spojíte se svými bezplatnými programy, které uvidíte níže, zjistíte, že mají k dispozici více než 300 aplikací zdarma a jsou k dispozici s instalací jedním kliknutím.

Neomezené domény na jejich sdílených hostingových plánech

WebHostingHub vám umožní mít neomezené domény ve sdíleném plánu hostování. To je skvělé, pokud se zabýváte obracejícími se doménami. Jak vidíte, mnoho webhostingových společností vám umožňuje mít pouze jednu doménu na účet. Pokud chcete přidat další, budete muset zaplatit více. To není případ WebHostingHub. To znamená, že si můžete zaregistrovat doménu a zaparkovat ji, jen čekat na někoho, kdo ji potřebuje a je ochoten zaplatit za její vydání.

Telefonická podpora 24/7 v USA

Podpora se zdá být jednou z těch věcí, které získají nebo ne. Když se lidé zaregistrují k webhostingu, budou potřebovat podporu. Opravdu neexistuje žádný způsob. Zaměstnávání lidí nepřetržitě pro poskytování podpory mezinárodním zákazníkům je něco, z čeho se mohou ostatní webhostingové společnosti poučit.

Více než standardní freebies

WebHostingHub nabízí zdarma 301 různých aplikací, které jsou součástí vašeho předplatného. Kromě toho nabízejí instalační program Softaculous Script Installer, takže můžete nainstalovat kteroukoli z těchto aplikací jediným kliknutím. A pokud to nestačilo, nabízejí více než 200 $ v reklamních kreditech, které vám pomohou začít podnikat.

Nevýhody WebHostingHub

Se všemi věcmi, které WebHostingHub nabízí, může být obtížné podívat se kolem nepořádku a zjistit, o co vlastně jde.

Možná klamavé marketingové taktiky

WebHostingHub má na své domovské stránce odkaz, který vás přivede na stránku s recenzemi, abyste mohli porovnat WebHostingHub s ostatními velkými hráči na trhu. Více než jedna osoba prohlásila, že tato funkce byla zcela zaujatá ve prospěch WebHostingHub. Citují skutečnost, že nemůžete najít jedinou negativní recenzi o tom, co WebHostingHub na tomto recenzovaném webu. Pokud se však podíváte dále, než jeden web s recenzemi na jiné weby s recenzemi, které vám řeknou o jejich zkušenostech s WebHostingHub, asi 38 procent (na jednom webu s recenzemi) je negativních.

Hrozný zážitek z live chatu

Většinou bych řekl, že pouhé nabízení funkce živého chatu bude pozitivní věc. Moje zkušenost však říká, že mají nejhorší live chat, jaký jsem kdy viděl. Když jsem se je pokusil dostat online, byl jsem přidržen déle než 10 minut. Jakmile jsem je dokázal dostat na linku, zdálo se, že technik na druhé straně je rozptýlený a nemohl držet krok s konverzací. Čekací doba mezi jeho zdánlivě skriptovanými odpověďmi byla občas delší než pět minut.

K dispozici je pouze sdílený hosting

Pokud máte velké plány na růst svého webu, měli byste být lépe doručeni jinde. WebHostingHub nenabízí nic jiného než sdílené hostingové plány. To znamená, že nenabízejí VPS ani specializované hostingové plány. Sdílené plány hostování, přestože jsou skvělé pro začátečníky, vám budou špatně sloužit, když se váš web musí zvětšit, aby zvládl větší publikum.

Uptime nižší než konkurenti

Pokud provozujete firemní web, je provozuschopnost naprosto zásadní. Čím déle jsou webové stránky zákazníka nefunkční, tím je pravděpodobnější, že se zákazník obrátí kvůli potenciální ztrátě příjmů. Výpadky se nerovná spokojenému zákazníkovi. Přestože jejich doba provozu byla 99,42 procent, tato metrika je ve srovnání s jejich konkurenty překvapivě nízká.

Doba odezvy pomalé podpory

Je skvělé, že WebHostingHub nabízí 24/7 telefonní linky podpory. Co není skvělé, je to, že při použití jejich systému podpory prodeje e-mailů mohou odpovědi trvat až 24 hodin. Pokud potřebujete podporu, čekání 24 hodin může být ekvivalentem toho, že máte na svém webu více než 24 hodin prostoje. Poskytování okamžité podpory je rozhodující pro přežití jakékoli webhostingové společnosti.

Sečteno a podtrženo

Pokud chcete hostit malý blog nebo web založený na koníčcích, je WebHostingHub jednou z možností. Díky snadno použitelnému rozhraní, více než 300 aplikacím, které nabízejí s instalací na jedno kliknutí a telefonním linkám 24/7, se díváte na konkurenční webhostingovou společnost. Pokud však chcete vybudovat obchod s webovým hostingem a nejlepšími funkcemi a podporou ve své třídě, budete lépe sloužit jinde.

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map