Recenze WebHostingPad – Hledáte nejlevnější web hostitele?

Co je to WebHostingPad?

WebHostingPad byl založen v roce 2005 a prodává rozpočtům webmastery, jako jsou začínající podnikatelé nebo majitelé malých podniků, kteří hledají poskytovatele velmi nízkých nákladů na hosting. WebHostingPad je jedním z nejlevnějších webhostingů na trhu.


Jak dobrý je WebHostingPad Hosting?

Ceny WebHostingPad jsou šílené nízké, přičemž jejich nejzákladnější plán začíná na méně než dva dolary za měsíc. A za tak nízké ceny získáte, co za své služby zaplatíte. WebHostingPad pokrývá vaše základní potřeby, jako je hostování WordPress, e-mail a funkce zabezpečení. Byli byste však klamní, pokud jste očekávali, že jdou nad rámec ochrany vašich dat nebo učiní vaše zážitky opravdu výjimečnými za tak nízkou cenu. Je tedy registrace do WebHostingPad katastrofou, která čeká, nebo je to chytrý krok pro webmastera s rozpočtem? Říkáme, že je to trochu obojí.

Viz oficiální stránka Recenze WebHostingPad 2.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (2 hlasy) Pros

 1. Pravděpodobně nejlevnější web hostitele venku
 2. 30denní záruka vrácení peněz
 3. Historicky loajální klienti

Nevýhody

 1. Cesta pod průměrem dostupnosti & Rychlost
 2. Zálohuje pouze vaše data "Uvážení"
 3. Žádné vrácení peněz, pokud zrušíte po 30denní lhůtě vrácení peněz
 4. Zákaznický servis není hvězdný

ShrnutíZískáte, za co platíte. Je těžké si stěžovat, když utratíte méně než 2 $ měsíčně. Ale je WebHostingPad naprosto výhodná, nebo se jedná o katastrofu s mírně zahalenou? Čtěte dál a rozhodněte se, jaké by to mohlo být pro vás. Support2.5Speed3Features3Value3Transparency2.5

Naše oficiální recenze hostování WebHostingPad

Pokud čtete tuto recenzi, pravděpodobně jste přitahováni k WebHostingPad za jejich neuvěřitelně nízkou cenu. Takže vaše otázka je pravděpodobně, je to příliš dobré, aby to byla pravda? Naším úkolem v této recenzi WebHostingPad je spravovat vaše očekávání.

Nejlepší vlastnosti WebHostingPad Hosting

Přihlašování k WebHostingPad je ve skutečnosti docela přesvědčivých důvodů. Nejsou nejlepším hostitelem v žádné kategorii funkcí, ale za cenu, že balíček opravdu není špatný. Nízkou cenu považujte za neoddělitelně spojenou se všemi aspekty jejich služeb a možná najdete příjemná překvapení. Nejprve si ale promluvíme o cenách WebHostingPad…

Ceny webhostingu jsou velmi cenově dostupné

Odpusťte nám, pokud to vypadá, jako bychom v tomto okamžiku porazili mrtvého koně, ale WebHostingPad je velmi, velmi levný. Ve WebHostingPad nenajdete levnější webhostingovou službu. Ve skutečnosti jsou tak levné, že inzerují na domovské stránce, že nedostanete to, za co platíte – dostanete víc, než za co platíte. Za pouhých 1,99 $ měsíčně za jejich nejzákladnější balíček vás vyzýváme, abyste našli levnější webhostingovou službu. Jsme ochotni se vsadit, že nízké ceny jsou to, co vás proměnilo na WebHostingPad.

Historicky loajální klienti

WebHostingPad má velmi nízkou míru obratu. Většina jejich klientů je s nimi již velmi dlouho. To může být jeden z důvodů, proč jsou cenově dostupné – nemusejí se neustále zabývat otevíráním a uzavíráním účtů. Otevřou více účtů, než uzavírají. Mají přes 75 000 stálých klientů. To je vlastně docela dost, vzhledem k tomu, že v roce 2005 otevřeli dveře. Byli otevřeni 11 let, což znamená, že pokud změříte svůj růst lineárním tempem, získali ročně přes 6000 klientů – každý rok od roku otevřeli se.

Plány WebHostingPad zahrnují cPanel

Skutečnost, že se vyznačují touto průmyslovou schopností za tak nízké ceny, je obrovským plusem. Mít cPanel na dosah ruky umožňuje rychlý, snadný a známý přechod pro někoho, kdo se snaží snížit náklady ze svého staršího, kvalitnějšího webhostingu. cPanel je spolehlivý, má schopnost nabídnout instalaci jedním kliknutím (se správnými skripty) a bez problémů pracuje s WordPress. Dokonce ani někteří super cenově dostupní hostitelé, jako je Rackspace, nenabízejí cPanel.

30denní záruka vrácení peněz

Vždy je příjemné vidět společnost nabízející 30denní záruku vrácení peněz. Ačkoli je to standardní, některé společnosti to nenabízejí. Pokud se podíváte na jejich zákaznickou základnu – jejich rostoucí zákaznickou základnu – zákazníci, kteří požadují vrácení peněz, jsou mezi nimi asi málo a daleko. Možná proto, že za méně než dva dolary za měsíc, proč se obtěžovat zrušení?

Zabezpečení vojenské úrovně je standardní

Je to frustrující a hraniční podvodný stav, že tolik webhostingových společností účtuje poplatek navíc, aby zajistilo základní bezpečnost vašich dat. To obvykle platí pro společnosti poskytující webhosting s rozpočtem, ale nikoli pro WebHostingPad. S jejich plány WordPress získáte automatizovaný malware scanner a malware karanténu a odstranění.

Podpora WebHostingPad není špatná!

Byli jsme příjemně překvapeni, když jsme zjistili, že podpora WebHostingPad je nabízena prostřednictvím živého chatu. Ještě více nás potěšilo zjištění, že na naše dotazy odpověděli během minuty. A opět nás potěšilo, když rychlé odpovědi, které jsme obdrželi, byly skutečně velmi užitečné. To znamená, že bychom v žádném případě netvrdili, že podpora WebHostingPad je vynikající, pouze průměrná. Podpora 24/7 je jejich nárok, ale je mnohem těžší se jich dostat mimo pracovní dobu. A když jejich servery klesnou (v tomto se budeme dále rozšiřovat), je jich téměř nemožné. Nejsou to SiteGround, to je jisté. Ale co se týče ceny, podpora WebHostingPad je mnohem lepší, než jsme očekávali.

Nevýhody hostování WebHostingPad

WebHostingPad má některé velké frustrace, že navzdory vážně nízkým cenám budou pravděpodobně pro mnoho potenciálních uživatelů obchodníky s cennými papíry.

Některé z nejpomalejších dob načítání, jaké jsme kdy viděli

V průměru trvá načítání stránek hostovaných na WebHostingPad dvakrát déle než u jiných poskytovatelů hostingu. To je nesmírně znepokojující, když si uvědomíte, že téměř polovina uživatelé webu se odrazí ze stránky, která trvá načtení déle než dvě sekundy. Pokud se snažíte zpeněžit svůj web, hosting s WebHostingPad by mohl dramaticky narušit vaše míry konverze. V takovém případě bezpodmínečně doporučujeme jít s rychlejším a kvalitnějším hostitelem webu. Můžete zaplatit o něco více, ale za to se budete víc než vyrovnat návštěvníky stránek, kteří se neodrazí. Pro nejlepší rychlost na trhu webhostingů, podívejte se na A2 Hosting.

Uptime is Abysmal – Záruka uptime je bezcenné

WebHostingPad slibuje 99% záruku dostupnosti. To zní jako solidní záruka, dokud nevykonáte matematiku a neuvědomíte si, že 1% prostojů se překládá na více než 87 hodin prostojů každý rok, nebo asi 7 hodin každý měsíc. Aby toho nebylo málo, WebHostingPad vám bude kompenzovat pouze formou bezplatného měsíce služby za každých 8 hodin prostojů nad jejich 99% záruku. To znamená, že váš web by musel být odstaven po dobu 15 hodin za měsíc, než dostanete zpět peníze. Toto číslo je obtížné spolknout, pokud se domníváte, že mnoho jiných poskytovatelů rozpočtu často zažívá po celý rok jen 8 hodin prostojů.

Pokud jste závislí na tom, jak jsou vaše webové stránky přístupné, abyste vydělali peníze, například v případě elektronického obchodování, vyplatí se poskytovateli služeb s lepším provozuschopností vyplatit. Ještě lepší je vybrat ten, který vám odškodní, jakmile poklesnou pod jejich záruku, nejpozději o 8 hodin prostoje později. Dolar a půl více za měsíc by mohl získat 99,99% uptime track track s HostGator.

Doména „zdarma“ přichází se spoustou upozornění

Stejně jako mnoho poskytovatelů hostingu i WebHostingPad při registraci zahodí doménové jméno zdarma. Ale je zde spousta řetězců, které nás vedou k tomu, abychom se vyhnuli využití této propagace. Pro jednu věc musíte použít kód kupónu a tento kód zneplatňuje jakoukoli jinou propagaci, kterou můžete použít. Za druhé, doménové jméno je zdarma po dobu jednoho roku. Po prvním roce služby budete muset zaplatit opakující se roční poplatek za registraci ve výši asi 15 $. Vzhledem k tomu, že většinu doménových jmen lze zakoupit jen jednou za méně než 15 USD, není toto „bezplatné“ doménové jméno ve skutečnosti vůbec výhodné. Pokud chcete používat WebHostingPad, doporučujeme použít jiný kupón a zakoupit si doménové jméno jinde. Z dlouhodobého hlediska ušetříte více peněz.

Data jsou zálohována pouze při jejich „diskrétnosti“

Zálohování dat zdarma zní skvěle, že? Ale pozorně si přečtěte:

WebHostingPad bude podle našeho uvážení provádět týdenní zálohy zákaznických účtů, a to až do 1 GB souborů webových stránek včetně. Tato záloha nezahrnuje e-mailové adresy, e-mailové účty, databáze ani nic jiného než soubory webových stránek. Žádný účet, který je větší než 1 GB, nebude zahrnut do žádné automatické zálohovací služby poskytované serverem WebHostingPad. V případě, že zákazník požaduje obnovení zálohy, může WebHostingPad účtovat jednorázový poplatek za obnovení zálohy ve výši 39,95 $.

Ve spojení s právníky, na začátku nemusí být zřejmé, jak špatné je to ve skutečnosti. Jejich „výhradní uvážení“ znamená, že nemůžete ručně zálohovat svůj web, pokud jste jej například přepracovali. Kromě toho je 1 GB souborů nepatrný a je omezen pouze na soubory webových stránek, což znamená, že můžete ztratit všechny své e-maily a informace o databázi. Přesahujte 1 GB souborů a váš web nebude nikdy zálohován. A konečně, pokud budete někdy potřebovat obnovit zálohu, budete muset vidličku přes 40 dolarů, a to ani neobnoví vaše e-maily.

Tento druh bolesti hlavy se zdá být mezi běžnými hostiteli relativně běžný. Například konkurent GoDaddy je podobně kryptický se svou zálohovací frekvencí a bude vám také účtovat přehnané poplatky za obnovení vašeho webu. Pokud plánujete na svém webu uchovávat velké množství důležitých údajů, proveďte průzkum před výběrem hostitele.

Restriktivní zásady přenosu

WebHostingPad inzeruje bezplatné přenosy dat pro zákazníky, kteří chtějí přesunout své webové stránky do svých služeb. Ale ve skutečnosti je to zdarma pouze pro weby s neobvykle malým množstvím dat: 2 GB. Stejně jako u jejich zálohování nebude tento převod zahrnovat e-mail, FTP adresy, subdomény ani žádné další domény, které můžete mít.

Sečteno a podtrženo

Je v přirozenosti mnoha národů automaticky se přitahovat k nejlevnější dostupné možnosti. A pokud jsou nízké ceny vaší prioritou číslo jedna při hledání webhostingu, pak je WebHostingPad ve skutečnosti docela dobrá hodnota za tuto nízkou cenu. Ale pro webmastery, kteří upřednostňují rychlost, uptime nebo zálohy, způsobí WebHostingPad pouze frustrace. Zaplatíte-li jinde více měsíčně za měsíc jinde, ušetříte těmto lidem tunu zármutku.

Zobrazit další funkce

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy

Nejčastější dotazy týkající se WebHostingPad

Kdy začal WebHostingPad a jaké jsou jejich hodnoty?

WebHostingPad byl založen v roce 2005 v Illinois předními představiteli průmyslu a veterány, kteří chtěli poskytovat spolehlivý a cenově dostupný hosting. Společnost klade vysokou prioritu na spokojenost zákazníků a nabízí zákazníkům přesně to, co potřebují, aby nemuseli platit za služby, které nechtějí. Drží několik certifikátů, ověření a schválení od některých z nejlepších recenzujících společností na internetu. WebHostingPad zaručuje skvělé služby za přijatelné ceny.

Jaký druh sdílených hostingových plánů nabízí WebHostingPad?

Všechny plány WebHostingPad zahrnují následující neomezené výhody:

 • Hosting prostor
 • Šířka pásma
 • E-mailové účty
 • FTP účty
 • Addon a subdomény
 • MySQL databáze

Nabízejí také svým zákazníkům bezplatnou registraci nebo převod domény a také tvůrce webových stránek, cPanel. Získáte také pokročilé bezpečnostní skenování a výpis firemních adresářů.

Společnost má dva různé sdílené plány, Plán napájení a Plán napájení Plus. Největší rozdíl mezi dvěma je několik dalších funkcí v Power Plan Plus, které zahrnují pokročilý spamový filtr, SSL certifikát, SSH přístup a pokročilé webové statistiky.

Ceny jsou založeny na vaší délce služeb, přičemž jeden rok plánu napájení přichází za 3,99 $ měsíčně a jeden rok plánu napájení Plus stojí 6,99 $ měsíčně. Pokud se rozhodnete pro registraci na úrovni plánu napájení na tři až pět let, budete měsíčně platit 1,99 $; náklady na plán Power Power Plus klesají na minimum 3,99 $ měsíčně u zákazníků, kteří se registrují na čtyři nebo pět let služby.

Nabízí WebHostingPad plány distributora nebo VPS?

WebHostingPad má šest různých plánů pro zájemce o plán distributora / VPS. Jejich virtuální soukromé servery jsou poháněny technologií VPSDepot, která umožňuje stejnou funkčnost bez stejných nákladů jako typické dedikované servery.

Jejich plán pro začátečníky, který začíná na 29,95 $ měsíčně po dobu šesti měsíců, vám poskytne 20 GB místa na disku, šířku pásma 100 GB a 1 GB RAM. Zákazníci dostanou jednu adresu IP a procesor CORE .5.

Třetí úroveň, prémiový plán, poskytuje 160 GB místa na disku, 1TB šířku pásma a 4 GB RAM, za 49,95 $ / měsíc pro šestiměsíční plán. Získáte také tři adresy IP a 2 procesory CORES.

Jejich nejvyšší úroveň, spravovaný plán, stojí po dobu šesti měsíců služby 99,95 $ měsíčně a poskytuje vám tři IP adresy, 3 CPU CORES a nejvyšší úroveň úložiště: 300GB místa na disku, šířku pásma 3TB a 8 GB RAM.

Mezi nimi jsou plány, které vám umožní najít specifikace, které potřebujete. Každý účet VPS obsahuje mnoho bezplatných funkcí, například:

 • cPanel / WHM
 • Softaculous
 • Založit
 • Migrace webových stránek
 • Firewall
 • Účet prodejce

Všechny účty VPS také nabízejí neomezené účty cPanel, domény a subdomény, e-mailové účty a odesílání, účty FTP a databáze MySQL..

Jaký je hosting WebHostingPad WordPress?

Plány společnosti WordPress zahrnují bezplatný převod, automatické skenování a odstraňování škodlivého softwaru a neomezené e-mailové účty, parkované domény a úložný prostor..

Plány WordPress jsou navrženy tak, aby pomáhaly uživatelům WordPress se všemi schopnostmi, a zahrnují řadu vylepšení rychlosti, jako je výkon Cloud Linux, SSD úložiště a Global CDN. Základní plán s cPanelem navrženým kolem WordPressu začíná na 2,99 $ měsíčně.

Základní plán dává zákazníkům pět webů, s 1x výpočetní výkon.

Střední plán, WP Pro, který stojí 3,99 $ měsíčně, má 10 webů, 2x výpočetní výkon a zahrnuje také automatické zálohování zdarma.

Nejvyšší plán hostování WordPress WebHostingPad, WP Premium, nabízí bezplatný certifikát SSL, bezplatné automatické zálohování a zálohování na vyžádání, odbornou pomoc WordPress a 25 webů s 3x výpočetním výkonem. Tento plán začíná na 5,99 $ měsíčně.

Má WebHostingPad záruku dostupnosti?

WebHostingPad má 99% záruku dostupnosti, ale bude kompenzovat zákazníkům pouze každých 8 hodin prostojů nad garantovanou míru.

Co pro mě znamená neomezené místo na disku?

WebHostingPad nabízí všem hostitelským účtům neomezenou šířku pásma a místo na disku, ale zvětšuje místo potřebné ve fázích. Každý účet začíná omezením místa na disku i šířky pásma, ale jak se weby potřebují zvýšit, je pro rozšíření obou potřebný jednoduchý e-mailový požadavek na server WebHostingPad. Díky tomuto systému je společnost schopna optimalizovat provoz serveru, protože se využívá pouze potřebné místo. Výsledkem je, že služba pro zákazníky je rychlejší a efektivnější.

Předtím, než společnost zvětší šířku pásma nebo místo na disku, vyžadují úplné využití aktuální kvóty a vlastník webu musí splňovat podmínky programu WebHostingPad..

Jak WebHostingPad zůstává aktuální?

Společnost poskytuje firemní blog, který upozorňuje na mnoho různých informací, které zákazníci a uživatelé najdou zajímavě, od diskuse o chybách a způsobech jejich opravy, způsobech, jak zvýšit bezpečnost a mluvení o změnách a aktualizacích společnosti, včetně různých úrovní odměn a odpovědí podle potřeb zákazníka.

Vedení nedávno podniklo kroky k vyřešení největších problémů svých zákazníků, ale nejen provedlo průzkum, aby zjistilo, kolik správců ověřovacích účtů by na jejich účtech chtělo, ale také provádí aktualizace svého systému.

 • Aktualizovaný fakturační systém: Systém byl přepracován, aby se zvýšila funkčnost a usnadnilo správu hostovaného účetnictví.
 • Weebly webový tvůrce: WebHostingPad pracuje na partnerství s Weebly, které zákazníkům umožní přístup k snadno použitelnému systému budov.
 • Aktualizace cPanel: Přepínání současných témat cPanel na téma Paper Lantern je podmínkou správného fungování, ale také ukazuje zákazníkům, jak retro vzhled způsobuje, že se nejnovější rozhraní cPanel mění podobněji jako rozhraní x3.
 • Aktualizované servery: Všechny servery jsou upgradovány na nejnovější stabilní verzi CentOS, což je velký podnik, který přinese zákazníkům ještě lepší zážitek..
Jak WebHostingPad udržuje své servery?

Datové centrum N + 1 je v Chicagu a nabízí nepřetržitou bezpečnost na místě a ventilační systémy HVAC. Zálohují datové centrum každý týden, ale také nabízejí častější zálohy na základě vybraného hostingového plánu. Týdenní záloha zahrnuje účty a až 1 GB souborů webových stránek a nezahrnuje e-mailové adresy, e-mailové účty, databáze ani soubory jiných webů. Účty větší než 1 GB nejsou součástí týdenní zálohy, ale společnost nabízí jednorázové obnovení zálohy za poplatek. Nabízejí také zálohu na vyžádání za příplatek.

Pokud dojde k výpadku napájení, udržuje WebHostingPad generátorové palivo, které udržuje vaše stránky v provozu.

Jaký druh podpory WebHostingPad nabízí?

Program nepřetržitého zákaznického servisu společnosti pokrývá následující servisní potřeby:

 • Webové služby, jako FTP, SSH, cPanel, e-mail, MySQL a php. Zajistí, aby služby fungovaly normálně, a zkontrolují, zda zákazníci věří, že je problém.
 • Správa serverů bude zahrnovat údržbu, zabezpečení a konfiguraci veškerého softwaru umístěného na jejich serverech, včetně Apache, MySQL a php..
 • Údržba hardwaru s pravidelným monitorováním a opravami podle potřeby
 • Instalace skriptů pro skripty třetích stran, která nezahrnuje podporu, informace o použití, funkcích, zásuvných modulech nebo přizpůsobení.
 • Zálohování dat nezaručuje dostupnost ztracených dat z běžných záloh. Zákazníci by si měli být jisti, že pravidelně udržují aktuální zálohy.
 • Základní konfigurace e-mailu a základní připojení FTP

Zákazníci jsou zodpovědní za znalost internetových základů a za registraci vlastních doménových jmen a fungování všech skriptů a aplikací.

Nabízejí live chat, e-mail a telefonickou podporu, stejně jako help desk, který vám umožní odeslat podporu lístek. Společnost udržuje databázi s otázkami týkajícími se široké škály provozních témat a reaguje na připomínky na stránce Facebook a Twitter..

Co když pro mě WebHostingPad není?

Společnost nabízí 30denní záruku vrácení peněz novým zákazníkům s třídenním předstihem před zrušením.

Zrušení VPS musí být provedeno do pěti dnů a zahrnuje pouze peníze zaplacené za hostingové služby; nejsou zahrnuty další služby, jako jsou licence, tvůrci stránek nebo adresy IP.

WebHostingPad je ideální volbou pro zákazníka hledajícího levnou službu holých kostí pro sdílený a VPS hosting. V ideálním případě budou mít zákazníci znalosti o základech Internetu a počítače, ale zákaznická podpora společnosti může pomoci v mnoha běžných situacích

Více na WebHostingPad.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map