Recenze z mediálního chrámu květen 2020 – vyplatí se vám to?

Recenze z mediálního chrámu květen 2020 – vyplatí se vám to?

Recenze z mediálního chrámu květen 2020 – vyplatí se vám to?

Jak dobrý je Media Temple Hosting?


Viz oficiální recenze chrámu médií Media 3.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (0 hlasy) Pros

 1. Záruka dostupnosti
 2. Záruka vrácení peněz
 3. E-mailová flexibilita

Nevýhody

 1. Žádný hosting založený na systému Windows
 2. Nedostatek nástrojů pro vytváření webových stránek
 3. Čas odezvy

Support4Speed4Features4Value3.5Transparency3.5

Naše oficiální recenze MediaTemple Hosting

MediaTemple hosting je od roku 1998. Od té doby si vydělali přes 125 000 zákazníků a hostili přes 1,5 milionu webových stránek, včetně některých velkých společností, jako jsou Starbucks a Toyota.

Jsou o něco dražší než některé společnosti poskytující webhosting, ale pro mnoho lidí stojí za to peníze. Nejoblíbenější možností, kterou lidé obvykle hledají, pokud jde o web hosting, je možnost sdíleného hostování. MediaTemple nabízí pouze jednu možnost sdíleného hostování od 20 $ měsíčně. Pokud si však vyberete roční plán, očekávejte, že budete platit pouze 16,57 $ měsíčně.

Nejlepší funkce hostování MediaTemple

1) Záruka dostupnosti

Záruka provozuschopnosti MediaTemple překonává všechna očekávání. Zaručují, že váš web bude až 99,9999 procent času. Pokud váš web někdy z nějakého důvodu nefunguje, nabízí slevu z vašeho měsíčního poplatku. Za každých 20 minut, kdy váš web nefunguje, nabízejí 20% slevu. Ve své základně je to společnost, která přebírá odpovědnost za své činy. Slibují, že pokud nebudou moci udržet váš web v provozu, odškodní vás. Společnosti mají špatný zvyk dělat chyby a nevlastní je. Každý dělá chyby – dokonce i společnosti. Tento typ společenské odpovědnosti není něco, co vám nabídne kdokoli.

2) Možnosti podpory

Vrcholem každé webhostingové společnosti je podpora. Většina lidí na světě nejsou technickými nadšenci. Ve skutečnosti většina lidí, kteří se nakonec stanou zákazníky webhostingových společností, jsou vlastníci podniků. Jak již bylo řečeno, společnosti je musí podporovat. Pokud tak neučiní, majitelé podniků udělají, co udělá každý, kdo je zaměřen na podnikání – přejdou k někomu, kdo jim poskytne náležitou podporu.

MediaTemple se může pochlubit databází KB (znalostní báze), uživatelsky přívětivou wiki a dokonce živými zdroji stavu systému. Jejich firemní blog je pravidelně aktualizován a jejich podpůrné týmy jsou usazeny v USA – s nimiž můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu a systému prodeje vstupenek a slibovat odpověď do 24 hodin.

3) Flexibilita e-mailu

E-mail rychle překonává popularitu šnečí pošty a umožňuje spotřebitelům šetřit papír a snížit jejich uhlíkovou stopu. Díky chrámu médií máte možnost vytvářet četné e-mailové účty, abyste mohli na svém webu nejlépe spravovat komunikaci. Každý sdílený plán hostingu je dodáván s e-mailovými adresami Google Apps for Work a 1 000 adresami.

4) Storno podmínky

MediaTemple nabízí standardní 30denní záruku vrácení peněz pro většinu svých plánů. Jejich plány vyhrazeného serveru však nabízejí pouze sedmidenní záruku vrácení peněz. Tyto typy záruk jsou vždy plusem. Zdá se však, že jsou omezené. 30denní záruka vrácení peněz se vztahuje pouze na poplatky za hostování. Nevztahuje se na jiné služby, jako jsou poplatky za registraci doménového jména.

5) Ideální pro další prodej

MediaTemple nabízí přidružený program. To je skvělé pro získávání nových zákazníků, ale díky MediaTemplegreat je to, že vám nabízejí možnost prodat váš hostingový prostor. Jinými slovy, pokud jste chtěli podniknout cloud computing, MediaTemple poskytuje způsob. Nejnižší cena na jejich dedikovaných serverových plánech začíná kolem 2000 $ měsíčně. Pokud byste však měli většinu tohoto prostoru prodat, mohli byste své peníze vydělat zpět se ziskem. Prodej prostoru na serveru je pro MediaTemple znám nejen, ale je jimi také podporován.

Nevýhody hostování MediaTemple

1) Rychlá doba odezvy

Nedávno byla vypracována studie, která uváděla několik věcí, které mohou mít za následek nešťastný zákaznický servis – dlouhé doby odezvy byly blízko seznamu. Ve skutečnosti společnosti, které si zvyknou brát příliš dlouho na odpověď, často ztratí zákazníky tímto způsobem.

MediaTemple zaručuje většinu dotazů 24hodinovou dobu odezvy. Naše zkušenost říká, že budou reagovat za méně než 12 hodin. Pro mnoho lidí je to perfektní. MediaTemple je však ideální pro větší společnosti. Kdybych byl členem jedné z těchto větších společností a potřeboval bych podporu, očekával bych podporu mnohem rychleji. Přinejmenším, pokud platím prémiové ceny, očekávám prémiovou podporu.

2) Žádné možnosti hostování na bázi Windows

MediaTemple nabízí pouze možnosti hostování založené na Linuxu. Pro mnoho lidí je to dobrá zpráva. Vidí Linux jako výkonnější operační systém, který lze přizpůsobit jejich potřebám. Zdá se však, že MediaTemple zapomněl, že Microsoft stále drží 90 procent tržního podílu operačního systému se systémem Windows. Většina lidí stále používá Windows – navzdory stížnostem – a bylo by skvělé, kdyby MediaTemple nabízel možnosti hostování založené na systému Windows.

3) Standardní freebies nejsou zdarma

Mnoho webhostingových společností nabízí standardní sadu bezplatných služeb. To zahrnuje nákupní košík, software blogu a v některých případech i kredit Google AdSense. MediaTemple nenabízí nic z toho zdarma. Jsou více než kompatibilní se všemi z nich – ale očekává se, že budou. Mnoho standardních freebies jsou „háčky“, které kymácí zákazníka směrem k němu. Pokud MediaTemple začal nabízet obvyklé bezplatné programy, může dojít k malému posílení zákaznické základny.

4) Potřebuje více nástrojů pro vytváření webových stránek

Je nezbytné mít k dispozici všechny nástroje k přizpůsobení webu tak, aby byl jedinečný. Někteří zákazníci mají pocit, že tyto nástroje jsou omezené, pokud jde o Media Temple.

Některé omezené funkce mohou být dráždivé
Zákazníci si stěžovali, že některé omezené funkce, které se používají automaticky, jsou spíše nepříjemné než pomoc.

Sečteno a podtrženo:

Ne pro začátečníka. Pokud hledáte jednoduchý web hosting společnost pro osobní blog, tam jsou ty lepší tam. Pokud však hledáte výkonný dedikovaný server se zárukou dostupnosti, protože musíte podnikat, MediaTemple má záda.

Viz oficiální stránka

Mediální chrám Q&A

Když hledáte pro svého webu dokonalého hostitele, určit ten, který má vlastnosti a výhody, které chcete, a přitom získat cenovou nabídku, kterou si můžete dovolit, se může zdát jako ohromující úkol. S miliony na výběr z celého světa se zdá, že existují nekonečné možnosti. Přestože je nemůžeme všechny zkontrolovat, rozhodli jsme se vám poskytnout fakta o největších hráčích, jako je Media Temple, společnost se sídlem v Kalifornii s dlouhou historií a dobrou pověstí.

Kdy začal Media Temple?

Demian Sellfors zahájil Intergress Technologies jako poskytovatel digitálního podnikání v roce 1998 a pro příští rok se společnost zaměřila na poskytování kvalitních služeb svým zákazníkům – včetně Media Temple. V roce 1999 se společnosti sloučily a ponechaly si název Media Temple. Sellfors se stal generálním ředitelem a založil populární webhostingovou společnost. Společnost sídlící v Los Angeles rychle rostla a zahájila několik různých programů, které vylepšily služby a funkce, které poskytuje.

V roce 2006 vytvořil Media Temple Grid, veřejnou cloudovou službu, která spravuje weby na mnoha různých clusterových serverech, namísto jediného serveru. V srpnu 2013 tuto funkci aktualizovali.

V červnu 2013 společnost Media Temple spustila službu CloudTech, která zákazníkům poskytuje prvotřídní nepřetržitou službu od zkušených techniků, aktualizovala svou hostitelskou platformu pro virtuální privátní servery a začala nabízet LiveChat pro interakci se zákazníky v reálném čase. Společnost byla vybrána společností Wall Street Journal k auditu vládního webu. Veškeré uznání a růst, který zažil Media Temple, vedl v roce 2013 k jeho případné akvizici GoDaddy, jedné z největších webhostingových společností..

Co znamená Media Temple?

Mediální chrám uvádí, že ačkoli za posledních 18 let zažili velký růst, „jedna věc se nikdy nezměnila: [jejich] závazek k úspěchu svých zákazníků“. “ To je podle nich hnací silou jejich produktů.

Musí to mít určitý dopad, protože nyní hostuje více než 1,5 milionu webů rozložených ve více než 100 různých zemích a vidí více než 125 000 jednotlivců a společností využívajících jejich hosting, WordPress, Cloud a další servery.

Společnost uvádí na svém webu čtyři klíče k jejich úspěchu:

 • Služba
 • produkty
 • Hodnota
 • Inovace

Media Temple se pyšní tím, že zákazníkům dává více za své peníze, přičemž si uvědomuje, že i když mohou stát „pár dalších dolarů“, vynaložené peníze stojí za rychlejší hardware, chytřejší software a kvalitní podporu. Společnost také pracuje na tom, že inovátoři po celém světě vytvářejí nové a vzrušující produkty a služby, spolu s partnerstvími, jako je jejich práce na vytváření Helix, první soukromé cloudové služby s OpenStack se společnostmi Dell a MorphLabs..

Nabízí Media Temple sdílený hosting?

S vydáním Gridu v roce 2006 vytvořil Media Temple svou vlastní sdílenou strukturu hostování. Unikátní klastrovaná architektura byla navržena tak, aby zákazníkům poskytla spolehlivější a rychlejší možnosti hostingu, které poskytují ostatní v oboru. Některé funkce jsou v každém plánu standardní.

 • Úložiště SSD
 • Ochrana před DDoS a dalšími vniknutími
 • 30denní zálohování a obnovení souborů
 • 1 000 e-mailových schránek
 • Spravované aplikace, jako jsou WordPress, Drupal nebo ZenCart
 • Uživatelsky přívětivý ovládací panel

Nabízejí tři samostatné sdílené hostingové plány; pokud platíte roční náklady, získáte dva měsíce zdarma.

Osobní (20 $ / měsíc): 100 webů se 100 databázemi, úložiště SSD 20 GB, škálovatelnou šířkou pásma 1 TB a 2 000 GPU nebo jednotkou Grid Performance Unit, která měří každý zásah nebo požadavek na službu Grid.

Pro (30 $ / měsíc): 500 webů, 500 databází, 100 GB SSD úložiště, škálovatelná šířka pásma 2 TB, 2000 GPU, globální CDN pro jeden web a detekce a odstranění malwaru pro jeden web.

Agentura (120 $ / měsíc během prvních tří měsíců; běžná cena 150 $ / měsíc): 2 500 webů, 2 500 databází, 500 GB SSD úložiště, škálovatelná šířka pásma 5 TB a 4 000 GPU. Můžete také získat globální CDN, detekci a odstranění malwaru a webovou aplikační bránu firewall pro pět webů, spolu s registrací jedné domény a certifikátem SSL pro jeden web.

Jak je strukturován hosting VPS Media Temple?

Media Temple zaručuje 99,999% dostupnosti za jejich VPS hosting, což znamená, že váš web bude každý měsíc méně než minutu. Jsou hostovány na serverech SSD, které se zobrazují jako nejrychlejší možnosti, a poskytují zákazníkům flexibilitu při výběru mezi spravovanými nebo samosprávnými servery.

Self-Managed:

Každý plán zahrnuje plný přístup SSH a root, okamžité zajištění a výběr z následujících operačních systémů: ubuntu, debian, fedora a CentOS.

 • Samostatně spravovaná VPS začíná na úrovni 1 $ 30 za měsíc pro 2 GB RAM, 20 GB úložného prostoru a 2 TB šířky pásma.
 • Přejít na úroveň 2 při 50 USD za měsíc pro 4 GB RAM, 40 GB úložného prostoru a 3 TB šířky pásma.

Nejlepší plány vám poskytnou 20% slevu na první tři měsíce.

 • Úroveň 3 stojí 80 $ měsíčně pro první tři, než dosáhne běžné ceny 100 $ měsíčně. Získáte 8 GB RAM, 80 GB úložiště a 5 TB šířky pásma.
 • Úroveň 4 (200 $ / měsíc během prvních tří měsíců a 250 $ / měsíc poté): 16 GB RAM, 160 GB úložiště a 6 TB šířka pásma.
 • Úroveň 5 (400 $ / měsíc první tři měsíce; 500 $ / měsíc poté): 32 GB RAM, 250 GB úložiště, 7 TB šířka pásma.
 • Úroveň 6 (první tři měsíce 800 / měsíc; poté 1 000 $ / měsíc): 64 GB RAM, 500 GB úložiště a 8 TB šířka pásma.

Plně spravovaná VPS

Se stejnou zárukou dostupnosti 99,999% dostupnosti, ovládacím panelem Plesk Onyx nebo cPanel a WHM 11.5, denními zálohami, migrací a nastavením webu a řadou různých funkcí, jejich řízená VPS začíná na 249 USD měsíčně. Škálovatelná cena vám umožňuje mezi 2 a 128 GB paměti, 30 GB a 1 TB úložiště a mezi 2 a 10 TB šířky pásma.

Mohu získat vyhrazený hosting od Media Temple?

Tři různé plány vyhrazených serverů pro jednoho nájemce zahrnují řadu služeb, které umožňují neomezené hostování domén, 10 TB měsíční šířku pásma, 128 GB DDR3, vyrovnávací paměť RAM, vícejádrové procesory Intel Xeon, 1 TB SSD úložiště a baterii a flash zálohovaná mezipaměť pro zápis. Software je předinstalován na všech třech plánech na základě potřeb zákazníků.

 • Vlastní správa začíná na 2 000 USD / měsíc, se správou serveru příkazového řádku, úplným přístupem root a bez spravovaných služeb.
 • Spravované dedikované servery začínají na 2 500 USD měsíčně. Na požádání můžete získat přístup rootovi, uživatelsky přívětivý ovládací panel a správu následujících oblastí: základní výkon, denní zálohy, aktualizace OS a aplikací, kontrola zabezpečení a malwaru a v případě potřeby odebrání
 • Plně spravované dedikované servery stojí 2 699 $ měsíčně. Správa systému a přístup root jsou řízeny SysAdminem a dostanete prioritní odpovědi 24/7. Všechny aspekty vašeho hostování jsou kompletně spravovány programem Media Temple.
Je cloud hostingem služby nabízené společností Media Temple?

Jako partner Amazon WebService vám Media Temple pomůže s přesunem a vytvořením vašeho webu, který bude plně spravován jejich SysAdmin a DevOps. Plány začínají na 499 $ měsíčně a zahrnují podporu 24/7 SysAdmin. Bezplatná konzultace pomůže jejich zástupcům dozvědět se více o vašem projektu a vybrat nejlepší možnost pro vaše potřeby cloudového hostingu.

Nabízejí také specializovaný hosting WordPress na Amazon Cloudu s jedinečnou architekturou, která zahrnuje více vrstev redundance, které zajišťují 100 procentní provozuschopnost. Redundantní webové, databázové a souborové servery jsou rozmístěny ve více datových centrech. Změna měřítka probíhá během několika minut, váš web je extrémně bezpečný a neustále pracujete s jednou osobou, abyste se ujistili, že váš web je vždy tak, jak chcete. Nabízejí dva samostatné plány WordPress, každý s pěti weby, škálování podle provozu a řadu dalších funkcí. Plány začínají na 2 500 $ každý měsíc.

Jaké další funkce Media Temple nabízí svým zákazníkům?

Media Temple pracuje s řadou různých platforem, jako je Magento, pro e-commerce, spolu s více než 20 dalšími spravovanými aplikacemi. Pokud nekupujete jeden ze sdílených plánů, které tento certifikát obsahují, můžete si pro svůj web elektronického obchodování zakoupit certifikáty SSL.

Sdílené plány zahrnují CloudFlare, který byl zahrnut jako součást Gridové infrastruktury. Rychlost a spolehlivost CloudFlare spolu s další úrovní ochrany zajistí vaše stránky v bezpečí.

Jaká je zákaznická podpora Media Temple?

Media Temple se pyšní svým zákaznickým servisem a jsou extrémně rychlé, dobře informované a pohotové. Je důležité si uvědomit, že webový chat a telefonická podpora je pouze pro prodejní otázky. Technická podpora je omezena na zasílání zpráv prostřednictvím účtu, ale zástupci rychle odpovídají solidními odpověďmi. Nabízejí zákaznický servis na Twitteru a e-mailu..

Můžete také použít jejich databázi otázek a informací a nainstalovat SideKick, plugin WordPress, který vám dává různé možnosti přijímat návody na běžné otázky..

Za příplatek můžete upgradovat podporu a budete pracovat s certifikovanými inženýry.

Kde jsou datová centra Media Temple a jak jsou bezpečná?

Media Temple má dvě vysoce zabezpečená datová centra. První, který byl dokončen v roce 2007, je VA-IDC4 se sídlem v Ashburn ve státě VA. Flexibilní design zahrnuje lepší výkon a chladicí kapacitu a každá z 20 počítačových místností funguje nezávisle.

Druhý, EL-IDC3, se nachází v El Segundo, CA. Splňuje specifikace úrovně IV, nabízí prostor pro růst a poskytuje ještě větší úroveň zabezpečení.

Jaká je jejich dostupnost??

Media Temple zaručuje jejich provozuschopnost dedikovaným serverům a peníze vloží tam, kde jsou jejich ústa. Jsou velmi stabilní a mají velmi malé prostoje – dobré znamení pro váš web. Stránky hostované sítí nemají stejnou záruku a mají tendenci mít více prostojů. Stále jsou nad průměrem 99,9 procenta, ale za 20 $ měsíčně by se očekávala lepší doba provozu.

Pomohou mi jejich specialisté přesunout můj web?

Některé weby zahrnují migraci stránek, ale pro ty, které tak neučiní, inženýři CloudTech přesunou váš web za 150 USD za web. Přesunou jakýkoli web, který je kompatibilní s jejich produkty, a pokud nebudou moci váš web přesunout, vrátí vám peníze.

Mají dobré rychlosti načítání stránky?

Media Temple poznamenává, že Grid dělá stránky až šestkrát rychlejší; mnoho současných zákazníků nemusí nutně souhlasit s touto rychlostí, ale uvědomte si, že z větší části jsou jejich stránky rychlejší, než tomu bylo u jiných hostitelů..

Zaručují některou z jejich služeb?

I když existuje mnoho hostingových společností, které nabízejí extrémně dlouhé záruky vrácení peněz, někdy dosahují 97 dní, Media Temple nabízí 30 dní, což je dost času, abyste mohli určit, zda je hostitel pro vás.

Jaké jsou nevýhody výběru Media Temple?

Zákazník našel několik nevýhod hostování s Media Temple.

 • Nenabízejí servery se systémem Windows
 • Zatímco všechny jejich plány jsou dražší než mnoho z populárnějších možností hostování, ceny za jejich plány VPS a dedikovaného serveru mají výrazně vyšší měsíční náklady.
 • Více nástrojů pro vytváření webových stránek by bylo velmi prospěšné pro zákazníky, kteří začínají s webovým designem. Jejich volba Virb, která má dodatečné náklady, vám umožní vytvářet ostré weby reagující na mobilní zařízení. Opět platí, že to stojí každý měsíc více a nemá populární drag-and-drop témata, která jsou stále více populární.
 • Mnoho z jejich možností je ideální pro ty, kteří mají zkušenosti a znalosti vývoje webových aplikací; jednotlivci nebo společnosti bez toho by mohli zjistit, že na začátku mají těžší čas naučit se používat Media Temple.
Proč bych měl zvolit Media Temple?

Mediální chrám má rozsáhlý seznam možností hostování a má mnoho různých příležitostí, jak rozšířit své plány podle potřeby. Poskytují instalaci jedním kliknutím na několik webových aplikací; na plánech hostovaných v Gridu je omezené množství, ale zákazníci se specializovaným hostingem mají větší možnost. Jejich zástupci zákaznických služeb jsou zkušení, profesionální a zdvořilí.

Media Temple je společnost poskytující nápady pro zkušené vývojáře, kteří chtějí průkopnický, vysoce kvalitní hosting a nebojí se rozpočtu. Pro ty, kteří začínají hostovat nebo mají omezený rozpočet, se mohou ceny Media Temple zdát omezující; schopnost růstu a schopnosti každého plánu však mohou z Media Temple udělat dobrou první volbu.

Více na MediaTemple.net

Nejlepší funkce

 • Rychlá podpora
 • Rozumné ceny
 • Spousta funkcí

Navštivte oficiální web

Top 5 hostitelů

 • Recenze na webu
 • Recenze motoru WP
 • Recenze hostingu A2 (stará)
 • Recenze Bluehost
 • Recenze WordDess řízená GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector