WPX Hosting (Was Traffic Planet) Recenze květen 2020 – Hosting ceny a plány

Jak dobrý je WPX Hosting (dříve Traffic Planet)?

WPX Hosting je hostingová služba, která se specializuje na některé z nejrychlejších taktovaných rychlostí hostování. Plány začínají na 24,99 $ měsíc, což je pro některé uživatele trochu nákladné, ale tento plán zahrnuje hosting až pro 5 webových stránek. Ve srovnání s hostiteli s vyšší cenou získáte za své peníze hodně!


Doporučujeme však několik dalších hostitelů nad WPX. Pokud hledáte nejlepší celkovou hodnotu hostitele WordPress, jděte na SiteGround. Pokud hledáte super nabitou rychlost, jděte s A2 Hosting. Pokud chcete prémiového hostitele WordPress s podporou úrovně 1, použijte WP Engine nebo Kinsta.

Recenze WPX (byl provoz Planet) 3.1 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Uživatelé (5 hlasy) Pros

 1. Rychlé doby načítání
 2. Citlivý zákaznický servis
 3. Základní plán hostí až pět webových stránek
 4. Zdarma migrace stránek
 5. Udržuje zálohy
 6. Snadno použitelné rozhraní
 7. Lze použít pro jiné systémy správy obsahu mimo WordPress

Nevýhody

 1. Vyšší počáteční cena za plány
 2. tolik funkcí v rozhraní jako konkurenti

SummaryTraffic Planet se zaměřuje na uživatele, kteří provozují webové stránky WordPress a hledají službu, která je pro tento typ webových stránek efektivnější. Nabízejí uživatelům rychlost, protože se zaměřují na WordPress. Podpora3.5Speed3.5Vlastnosti2.5Value3Transparency3

Naše oficiální recenze hostování WPX

WPX Hosting se zaměřuje na uživatele WordPress a přitahuje je rychlostí, kterou mohou nabídnout. Jejich rychlost v kombinaci s jejich zákaznickým servisem se zdá být tím, co udržuje lidi v hrůze, aby mohli používat jejich hostingové služby. Chcete se dozvědět více o jejich službách? Pokračujte ve čtení a získejte další informace.

Toto je redakční recenze na základě zkušeností uživatelů z online recenzí. Když se rozhodnete učinit konečné rozhodnutí, měli byste si také přečíst recenze, které najdete spolu s podrobnostmi na jejich webových stránkách.

Nejlepší vlastnosti WPX Hosting

Toto jsou funkce, které uživatelé o WPX Hosting absolutně milují.

1. Rychlost

Většina recenzí uživatelů bere na vědomí, že rychlost jejich webových stránek se zvýšila z předchozího hostování, které používali. V dnešním myšlení, které má dnes mnoho lidí, to může být opravdu důležité v tom, jak dobře se vášmu webu povede, pokud jde o udržení kliknutí, která na váš web přitahují..

wpx světy nejrychlejší cdn

Mají dokonce nejrychlejší WordPress CDN na světě s až 3x rychlostí vašeho webu.

2. Zákaznický servis

Pravděpodobně to byla druhá oblíbená funkce, kterou uživatelé pro tuto službu nadchli. Jsou velmi potěšeni tím, jak rychle jsou vstupenky zaslány po jejich odeslání.

Opraví dokonce malware, který může napadnout vaše stránky!

3. Více webů

Jiné služby často umožňují uživatelům mít pouze jeden web pro svůj základní plán, a pak se cena trochu zvyšuje pro plány, které pokryjí hosting pro několik webových stránek. S hostingem WPX budete moci hostit pět webových stránek podle jejich základního plánu. Jejich profesní plán pokryje až 15 a jejich elita až 35.

Jste affiliate marketingový pracovník nebo někdo, kdo prostě miluje nové kliky? Pak jděte s WPX!

4. Migrace stránek

Jednou z věcí, které obvykle udržují osobu se stejnou hostitelskou službou, je to, že se nechtějí starat o migraci z jednoho serveru na druhý..

wpx hosting bezplatná migrace

Věřte nám, to je bolest v A!

Toto není problém s hostingem WPX. Zpracovávají migraci vašich stránek zdarma a budou provedeny přibližně za 24 hodin. Někteří uživatelé uvedli, že se to stalo ještě dříve, než je tomu u jejich stránek.

5. Zálohy

Udržují denní zálohy vašeho webu v hodnotě dvou týdnů. Pokud se něco pokazí, obnoví jej bez zálohování.

6. Rozhraní

Rozhraní, které si uživatelé nainstalovali pro správu svých webových stránek, je velmi snadné. To může být plusem pro lidi, kteří se stále učí.

7. Systémy pro správu obsahu

WPX vás neomezuje, pokud jde o systémy pro správu obsahu, jak to udělají jiní hostitelé, kteří se zaměřují na WordPress, takže tuto hostingovou službu lze použít pro jiné systémy pro správu obsahu mimo WordPress. To může být užitečné, pokud již používáte různé systémy.

Nevýhody provozu Planet Planet

Nyní, i když existuje mnoho pozitivních recenzí pro tuto hostingovou službu, není to stoprocentní dokonalost. Stejně jako u každé společnosti budou mít uživatelé nějaké věci, které by rádi viděli vylepšené nebo změněné. Existuje jen několik pro WPX Hosting.

1. Cena

Nejnižší plán je obchodní plán a bude vás to stát 24,99 $ měsíčně. To není příliš špatné ve srovnání s některými konkurenty, kteří zvažují, že přichází s hostingem až pro pět webových stránek, ale pro někoho s mnohem jednodušším webovým serverem, který nevyžaduje velkou rychlost, existují některé hostingové služby, které nejsou tak drahé.

2. Funkce

Někteří uživatelé mají pocit, že dražší konkurenti mají výhodu oproti WPX Hosting v tom, že nabízejí více funkcí rozhraní pro váš web.

Sečteno a podtrženo

Sečteno podtrženo na WPX Hosting je, že se zdá docela těžké najít i mnoho nespokojených uživatelů s touto službou.

Celková atmosféra této hostingové služby je velmi pozitivní.

Uživatelé mají rádi, jak rychle se k nim podpora dostane, a mnozí hlásí na svých webech mnohem rychlejší rychlosti po migraci. Cena může být pro někoho s jednoduchším webem, který hledá online přítomnost, o něco vyšší, ale uživatelé s více než jedním webem budou mít rádi úspory, které mohou s tímto hostitelem každý měsíc vidět..

 

WPX Hosting vs WP Engine vs HostGator vs Pagely

WPX Hosting je často srovnáván s hostingem těžkého WP Engine, hostGator velké značky a Pagely s vysokým dotykem. Jak to porovná?

wpx hosting vs wp engine vs hostgator vs pagely

WPX se nám nejvíce líbí, je jejich zaměření na rychlost, zákaznický servis a funkce, přičemž stále nabízí dostupné ceny pro majitele více stránek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map