A2 Hosting vs SiteGround Hosting Mayıs 2020 ile Karşılaştırıldı

A2 Hosting ve SiteGround karşılaştırmak için harika ev sahipleri birbirlerine.


Her ikisinin de büyük desteği, yüksek çalışma süresi ve kalite için iyi fiyatlar çığlıkları var.

Aslında, her ikisi de araştırmamıza göre en hızlı web barındırıcılarından biri olarak kabul edilir.

Bu iki barındırma markası hakkında en iyi şey, kendi yollarını çiziyorlar ve gerçekten müşterilerini umursamayan globo-corp barındırma web sitesinin bir parçası değil.

Harika bir seçim yapıyorsunuz SiteGround vs A2 Hosting’i boyutlandırma, onları farklı kılan şeyleri inceleyelim.

A2 Hosting vs SiteGround A Destek B Hız C Özellikler D Değer E TransparencySiteGround Editöryel İnceleme 4.8 Yorumcu 4.9 254 oy54.5554.5ABCDEA2 Hosting Editoryal İnceleme 4.6 Yorumcu 4.5 2 oy55544ABCDE

Bu nedenle kovalamaca kesmek: Her ikisi de sektörde benzer miktarda deneyime sahip, 30 ila 45 günlük para iade garantisi ile% 99,99 çalışma süresi ve tüm yetenekleri ve fiyat aralıklarını karşılamak için birçok özelleştirilebilir seçenek sunuyor.

Yani ikisinin de temelleri var. Ancak aralarında büyük bir farklılaşma olduğu yerde: hız ve müşteri hizmetleri.

Genel olarak, en hızlı web barındırma arıyorsanız, A2 Hosting ile gidin; özellikler ve müşteri hizmetleri için en iyi genel ana bilgisayarı arıyorsanız SiteGround ile gidin.

A2 Hosting: Öne Çıkanlar, Artıları ve Eksileri

2003 yılında başladığından beri, A2 Hosting hızlarını rakiplerinden 20 kat daha hızlı bir şekilde vurguladı. Michigan merkezli şirket sınırsız disk alanı ve sınırsız bant genişliği sunuyor.

A2 Hosting Fiyatlandırması

A2 Hosting, oldukça net fiyatlandırma seçenekleri sunar. Her seçeneğin en düşük fiyatı makul aylık giriş fiyatlarından başlar:

 • Paylaşılan Hosting: 7,99 $ – ancak kupon kodu 3,92 $ ‘a indirir
 • VPS Barındırma: 5 $
 • Bayi Barındırma: 19.99 – kupon kodunu kullanarak 13.19 $ ‘a getirin
 • Özel Hosting: Kupondan önce 119.99 $ – 99.59 $ ‘a getiriyor

Müşteri desteği

Bilgili, arkadaş canlısı teknisyenler her gün 24 saat hizmetinizdedir. İster bir sunucu bileti girin, ister çevrimiçi sohbet edin ya da yardım hattını arayın, hizmetleri için yüksek puanlar aldılar. Hizmetinizi geliştirmek için A2 Hosting size en yakın sunucuyu seçmenizi sağlar.

Günün saatine bağlı olarak yavaş yanıt veren bazı şikayetler olmuştur. Şahsen onların desteği ile harika deneyimler yaşadım.

Son zamanlarda büyük A2 Hosting kesintisi sırasında büyük bir sorun vardı. Ama o zamandan beri iyileşti.

hız

A2 Hosting, Turbo paketleri sunmalarını sağlayan bir SwiftServer yüksek performanslı platform sunar. Bu sunucular, sayfalarınızı 20 kata kadar daha hızlı yükler; her sunucuda daha az müşteri ve bireysel hesaplara daha fazla kaynak ayrılır. Tüm hosting hesaplarında, her dakika binlerce giriş / çıkış işlevi gerçekleştirebilen katı hal sürücüleri bulunur.

değer

Servis ve destek miktarı için A2 Hosting muazzam bir değer sunar. Paylaşılan tüm barındırma müşterileri için SSD, cPanel erişimi ve herhangi bir ihtiyaca uyacak birçok başka seçenek mevcuttur.

Özellikleri

A2 Hosting, CPanel destekli işlevler, yeni başlayanlardan ileri düzey geliştiricilere ve danışmanlara kadar herkes için destek sunar. Otomatik sunucu tabanlı yedekleme, antivirüs koruması ve farklı endüstriler için çeşitli yazılım ve geliştirme seçenekleri sunarlar.

Hız ve güvenlik için optimize ederler ve birçok özellik pişirilir. Bu, hostinglerini acemi dostu hale getirir, bu da süper yararlıdır.

Bir dezavantajı, özelliklerinin biraz ezici olabilmesidir, çünkü UI mükemmel değildir. Ama işi hallediyor.

Kesinti / Uptime:

Michigan, Amsterdam ve Singapur’da veri merkezleri bulunan özel sunuculara sahiptir. A2 Hosting,% 99,9 kesintisiz çalışma süresini garanti eder. Ayrıca her veri merkezinden yükleme ve indirme hızı testleri sunar.

Son zamanlarda büyük bir veri merkezi kesintisi yaptılar, ancak o zamandan beri işler sorunsuz bir şekilde seyretti.

SiteGround Hosting: Öne Çıkanlar, Artıları ve Eksileri

2003 yılında Bulgaristan’daki eski avukatlar ve BT uzmanları tarafından başlatılan SiteGround, tonlarca web barındırma seçeneği, sınırsız bant genişliği ve ödüllü hizmet, hız ve destek sunuyor.

SiteGround’u bizzat seviyoruz. Genel olarak, ihtiyacımız olan her şeyle ekonomik, süper kolay ve zengin özelliklere sahipler.

SiteGround Fiyatlandırması

SiteGround’un planları, bütçe barındırma söz konusu olduğunda daha pahalı taraftadır, ancak birçok yorumcu biraz daha yüksek bir fiyatla gelen tüm ekstraları takdir eder. Dört barındırma seçeneğinin her biri için çeşitli düzeyler var.

 • Paylaşımlı Hosting: Düzenli olarak 9,95 dolardan fiyatlandırılan kupon kodları bunu 3,95 dolara düşürüyor
 • Bulut Barındırma: Aylık 60 ABD dolarından başlar
 • Bayi Barındırma: 11 yıl veya daha fazla kredi satın aldığınızda, bir yıllık barındırma anlamına gelen bir kredi planı, her bir kredi için 42 $ kadar düşük.
 • Dedicated Hosting: ABD’ye özel sunucu planları aylık 229 $ ‘dan başlıyor

Müşteri desteği

Anında sohbet, anında telefon yanıtları ve ilk yanıt için ortalama yaklaşık 10 dakika dedikleri biletler için her saniye kullanılabilirler.

SiteGround, ne kadar hızlı yanıt vermeleri konusunda şok edici. Gerçekten inanılmaz.

“Bilet” diyebileceğinizden daha hızlı destek biletleri alırsınız ve ötesine geçen detaylara dikkat edin.

İhtiyaç duymadıkları sorunlara yardımcı olurlar ve sizin için WordPress sorunlarını düzeltmeye kadar giderler. vay.

hız

SiteGround tüm barındırma planlarında katı hal sürücüleri sunar ve NGINX, HTTP / 2, PHP7 ve ücretsiz CDN ile gelişmiş performans sunar.

Birden çok önbellekleme ve hız düzeyine sahip bir SiteGround SuperCacher eklentisine sahiptir. Bu bebeğin mümkün olduğunca hızlı bir şekilde mırıldanmasını sağlamak istediğiniz uygulama düzeyini seçebilirsiniz.

değer

Fiyatlar diğer ana bilgisayarlardan biraz daha yüksek olsa da, SiteGround’un tüm yeteneklere sahip geliştiriciler ve kullanıcılar için çok sayıda seçenek yüksek bir değer seviyesi sağlar.

Genel olarak, SiteGround değer inanılmaz. Bluehost ile kafa kafaya gider ve kolayca aşağı indirir!

Özellikleri

Teklif çeşitli uygulamalar ve hizmetler için barındırma, Joomla, WordPress ve Magento temalarının yanı sıra her biri için öğreticiler sağlar. Ücretsiz günlük yedeklemeler içerir.

Kesinti / Çalışma Süresi: SiteGround, Web sitenizin gerçek zamanlı durumunu test etmenizi sağlayan gerçek zamanlı bir durum sunar. Yıllık yüzde 99.9965 çalışma süresi ve aylık yüzde 99.999 çalışma süresi sunuyorlar. Veri merkezleri Chicago, Londra, Amsterdam ve Singapur’da bulunmaktadır. Yazılımları, otomatik gerçek zamanlı algılama ve otomatik anlık tepki sağlayarak duruş sürelerini en aza indirir. İnsan etkileşimi gerekmeden sunucu performans sorunlarının yüzde 90’ından fazlasını anında çözüyorlar.

SiteGround vs A2 Hosting: Hız Karşılaştırması

SiteGround ve A2 Hosting’i, StudioPress tarafından benzer temalardan ve benzer miktarlarda içerik ve metin içeren, neredeyse aynı içeriğe sahip iki sitede karşılaştırdık. Sonuçlar şunlardı:

siteground vs a2 hosting hız testi final

siteground vs a2 hosting hız testi final SiteGround vs A2 Hosting hız testi

Solda toplam% 94 notla SiteGround ve sağda toplam% 97 puanla A2 Hosting var..

Bunun, her bir ana bilgisayar tarafından sağlanan önbellek eklentileri ile açık olduğunu unutmayın. SiteGround için SG SuperCacher’larını neredeyse hiç önbellek açıkken kullandık ve A2 Hosting ile Turbo planlarıyla 20 kata kadar daha hızlı gittik.

Pratik düzeyde, bunlar harika sonuçlar ve gerçekten her ikisinin de yıldız olduğunu gösteriyor. Hızlar o kadar yakın ki, sadece hızdaki küçük farklara dayanarak birini diğerinden seçmeyeceğim.

SiteGround vs A2 Hosting: Sizin İçin En İyisi?

Hem A2 Hosting hem de SiteGround, her ölçekteki işletmeyi barındırabilecek benzersiz özellikler sunar. Her ikisi de geliştiricilere veya Web sitesi geliştirme konusunda deneyimli kişilere yöneliktir, ancak tüm güçlü ve yetenekli kullanıcılar için öğreticiler ve sorun giderme yoluyla kapsamlı müşteri desteği ve yardımı sunar..

Fiyat belirleyici faktör olmamalı, A2 Hosting küçük işletmelere, e-ticaret şirketlerine ve bireylere yöneliktir. Daha düşük fiyat için sunulan çok çeşitli özellikler, bunu sağlam ve güvenilir bir seçenek haline getirir. CMS, CRM, zamanlama, açık artırma, eğitim, e-ticaret ve Web geliştirme seçenekleri de dahil olmak üzere 30 farklı özelleştirilmiş barındırma paketi sunuyorlar.. A2 Hosting indirimini buradan alın.

SiteGround daha fazla esneklik ve özelleştirme seçenekleri isteyen geliştiriciler, tutarlı çalışma süresi ve az kesinti süresi olan pazarlamacılar ve makul bir fiyata sunmak için güvenilir ürünler arayan satıcılar için kaliteli bir seçenektir. Sitelerinizi korumak için gelişmiş teknik olanaklara ve hızlı müşteri desteğine sahiptirler. SiteGround’da% 60 indirim talep edin.

A2 Hosting İnceleme Özeti

Aşağıda A2 Hosting incelememizin özeti verilmiştir..

A2 Hosting Editoryal İnceleme 4.6 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (2 oylar) Artıları

 1. İnanılmaz müşteri desteği
 2. Piyasadaki en yüksek hızlar
 3. Kullanıcı dostu
 4. Fiyat için Harika Özellikler
 5. Yerel Kahramanlar

Eksileri

 1. En Güçlü Çalışma Süresi Değil
 2. Pazarlık Avcıları için değil
 3. Müşteri Hizmetlerinin Boş Günleri Var

A2 web hosting o kadar hızlı ve o kadar güvenilir ki gerçekten bu konuda rakiplerini geride bırakıyor. Ayrıca, ferahlatıcı bir barındırma deneyimi sağlayan modern bir his var. İş akışınızı gerçekten anlayan geliştirme araçları ve bulunduğunuz yerde sizi gerçekten karşılayabilecek müşteri hizmetleri temsilcileri istiyorsanız, A2 yalnızca sizin için ev sahibi olabilir. Gerçekten, gerçekten hızlı olduklarından bahsetmiş miydik? Support5Speed5Features5Value4Transparency4

SiteGround İnceleme Özeti

Aşağıda tüm SiteGround incelememizin özeti verilmiştir.

SiteGround Editöryel İnceleme 4.8 / 5 Yorumcu {{reviewsOverall}} / 5 Kullanıcılar (254 oylamaları görüntüle) Artıları

 1. İnanılmaz hızlı destek
 2. Harika fiyatlar
 3. Tonlarca özellik
 4. SiteGround WordPress uyumluluğu

Eksileri

 1. Gizli sınırlamalar
 2. Yalnızca yıllık fiyatlandırma
 3. Bilgisayar korsanlığı / güvenlik sınırlamaları

SummarySiteGround, iyi bir fiyat ve değer dengesi arayan pazarlamacılar, geliştiriciler ve site sahipleri için önerilen en iyi ana bilgisayarlardan biridir. SiteGround fiyatlandırması, ortalama site sahibinin ihtiyaç duyabileceği tüm ücretsiz araçları içerir. Çoğunlukla Bulgaristan merkezli bir destek ekibi alıyorsunuz, ancak bu İngilizce konuşan çoğu dünya vatandaşı için bir sorun değil. Onların destek personeli en hızlı bazıları, herhangi bir saatte 5-15 dakika içinde cevap. SiteGround WordPress hosting, birçok pazarlık sahibinin sunmadığı evreleme ve WordPress git özellikleri içerir. Support5Speed4.5Features5Value5Transparency4.5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map