A2 vs GoDaddy.com Hosting – Fiyatlar ve Planları Karşılaştır – Mayıs 2020

A2 vs GoDaddy.com Hosting – Fiyatlar ve Planları Karşılaştır – Mayıs 2020

A2 vs GoDaddy.com Hosting – Fiyatlar ve Planları Karşılaştır – Mayıs 2020

İki büyük, uzun soluklu ev sahibi şirketi karşılaştırırken, her şirketin bireysel özelliklerini ve özelliklerini bulmak zor olabilir. Her iki şirket de çok çeşitli paketler sunduğunda, benzer çalışma süresi garantileri ve özelleştirilebilir seçenekler kararı daha da zorlaştırır.


İşletmenizin Web siteniz için neye ihtiyacı olduğunu anladıktan sonra, ideal Web sitesi barındırıcısı hakkında karar vermeniz çok daha kolay olacaktır. Şirketin özelliklerini, hızını, çalışma süresini ve kesinti süresini karşılaştırmak ve seçeneği bütçenize uydurmak, mümkün olan en iyi kararı vermenize yardımcı olacaktır..

A2 Hosting

A2 Hosting, 2003 yılından bu yana barındırma kalitesi için sürekli olarak üst düzey bir seçim olmuştur. Birçok kaynak sınırsız disk alanını ve sınırsız bant genişliğini yüksek değerli özellikler olarak saymaktadır.

 • Fiyatlandırma: A2 Hosting birden fazla barındırma seçeneği sunar.
  • Paylaşımlı Hosting: Paketler genellikle 7,99 $ ‘dan başlıyor, ancak A2 Hosting, fiyatı ayda 3,92 $’ a düşüren bir kupon kodu sunuyor.
  • VPS Hosting: Giriş seviyesi paket ayda 5 dolardan başlıyor.
  • Bayi Barındırma: Herhangi bir kupondan önce 19.99 dolardan başlıyor, ancak mevcut kodları genellikle fiyatı aylık 13.19 dolara düşürüyor.
  • Özel Barındırma: Kupon uygulandıktan sonra 119,99 $ aylık ön indirim fiyatı aylık 99,59 $ ‘a düşüyor.
 • Müşteri Desteği: A2, telefon görüşmeleri, sunucu biletleri veya canlı sohbetler aracılığıyla 7/24 müşteri hizmeti sunar, müşteriler hizmetlerini över.
 • Hız: SwiftServer yüksek performanslı platformu A2 Hosting’e sayfalarınızı 20 kata kadar daha hızlı yükleyen Turbo paketleri sunmalarını sağlar. A2 Hosting ayrıca tüm müşteri hesaplarında katı hal sürücüleri sunar.
 • Değer: Şirket, SSD, tüm paylaşılan barındırma müşterileri için cPanel erişimi ve barındırma ve yeniden satış müşterileri için çok çeşitli özelleştirilebilir seçenekler içerir.
 • Özellikler: Anti-virüs koruması, otomatik sunucu tabanlı yedekleme, cPanel dahil ve her iş için uygun yazılım, platform entegrasyonları ve daha fazlası için yüksek güvenlik seviyesine sahiptirler..
 • Kesinti / Çalışma Süresi: A2 Hosting, müşterilere yüzde 99,9 kesintisiz çalışma süresi vaat ediyor ve müşterilerin veri merkezlerini Michigan, Amsterdam ve Singapur’daki özel mülklere sahip sitelerden seçmelerine olanak tanıyor.

GoDaddy

Dünya çapında 14 milyondan fazla müşteriyle GoDaddy, yaklaşık 20 yıldır yüksek kaliteli müşteri hizmetleri sunmaktadır. Birden fazla ülkede son derece uygun fiyatlar ve yüzde 99,9 çalışma süresi ile GoDaddy, birçok farklı müşteri için çok popüler bir seçimdir.

 • Fiyatlandırma: GoDaddy çok düşük fiyatlara sahiptir ve sık sık satış ve özel ürünler gerçekleştirir. Barındırma seçenekleri için birkaç seviye vardır.
  • Paylaşımlı Hosting: Satışta 3.99 $ ‘dan başlayan Linux ve Windows hosting planları sunarlar; Genellikle planlar ayda 7.99 dolardan başlar.
  • Bulut Barındırma: İlk ayınız ücretsizdir ve daha sonra aylık 5 ABD Doları tutarında 20 GB’lık bir plan sınırı vardır; en yüksek planla, ayda 80 $ ‘dan fazla olmayan 80GB alırsınız.
  • Bayi Barındırma: İki bayi programı sunarlar: ayda 8,99 $ ‘dan başlayan en fazla 25 müşteri için temel bir plan ve ayda 14,99 $’ dan başlayan sınırsız müşterileri destekleyen profesyonel bir bayi programı.
  • Özel Hosting: Özel IP planları ayda 5,99 dolardan başlıyor.
  • Sanal Özel Sunucular: Linux planları ayda 24,99 $ ‘dan başlar ve ayda 29,99 $’ dan başlar; Windows planları normalde 39,99 $ ‘dan aylık 34,99 $’ dan başlıyor.
 • Müşteri Desteği: GoDaddy, çok çeşitli konumlar ve diller için 7/24 telefon desteği sunar. Ayrıca anlık sohbet ve bilgi arayabileceğiniz ayrıntılı bir veritabanı var. Ek yardım için aktif müşteri forumları ve blogları var.
 • Hız: GoDaddy piyasadaki en hızlı ev sahibi değil, ancak sağlam bir hız performansı sağlıyor.
 • Değer: GoDaddy’nin uzun yıllara dayanan tecrübesi vardır. Fiyatları son derece düşüktür ve dünya çapındaki müşteriler için kaliteli müşteri hizmeti ve güçlü özellikler sağlarlar. Bazı paketler ayrıca reklam veya stok fotoğrafları sunabilir.
 • Özellikler: Web sitesi oluşturma desteğine ve alan açık artırmalarındaki uzmanlıklarına ek olarak, barındırılan e-posta, Web sitesi, logo ve e-Ticaret Web Sitesi tasarımı ile birlikte kendin yap öğreticileri, güvenlik ve diğer barındırma ve sunucu seçenekleri sunar Profesyonel programları.
 • Kapalı Kalma Süresi / Çalışma Süresi: GoDaddy, kapalı kalma süreleri ve kapalı kalma süreleri hakkında fazla bir şey yayınlamamakla birlikte, endüstri standartlarına uygun olarak yüzde 99,99 kesintisiz çalışma süresini garanti eder. Dünya çapında veri merkezleri ve konumları var ve sürekli olarak iyi bir hizmet geçmişi var.

Sizin İçin En İyisi?

İkisi de küçük işletmelere yönelik ev sahipliği yapan şirketler olsa da, A2 ve GoDaddy arasında bazı büyük farklar var. Her ikisi de büyük ve küçük işletmeler için hizmet sunmalarına izin veren benzersiz özelliklere ve uzmanlıklara sahiptir ve tüm güçlü ve yetenekli kullanıcıları barındırabilecek programlara sahiptir..

GoDaddy, sınırlı bütçeleri veya deneyimi az olanlar için iyi bir giriş seviyesi seçeneğidir. Bayileri, iştirakleri ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için programları vardır. Transferler, yeni uzantılar, kişisel alanlar ve toplu arama hizmetleri sunan 65 milyondan fazla alan adını barındırıyorlar. Kendin Yap Web Sitesi oluşturucu, yeni bir kullanıcının kısa sürede çalışmaya başlamasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

A2, deneyimli kadrosu olan ve Web tasarımı ve barındırma ihtiyaçları hakkında bilgi sahibi olan orta ölçekli şirketler için daha iyidir. 30’dan fazla özelleştirilmiş barındırma paketi ve fiyat noktası için çok çeşitli özellikler A2’yi sağlam ve güvenilir bir seçenek haline getirir.

Daha fazla barındırma seçeneği keşfetmek için A2 Hosting ve Siteground yayınımıza göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector