DreamHost vs GoDaddy 2020: Fiyatlar, Özellikler ve Daha Fazlasını Karşılaştırın

DreamHost ve GoDaddy: milyonlarca müşterisi olan iki popüler popüler ev sahibi. DreamHost’un çok sadık müşterileri vardır ve adil bir fiyat için büyük bir değer sunar. GoDaddy’nin 7/24 telefon desteği ve yenilmesi zor 1 $ / ay barındırma promosyonu vardır. Hangisiyle gitmelisin?

FİYATLANDIRMA  |  DEĞERDESTEK  |  ÇALIŞMA SÜRESİ  |  HIZ  |  ÖZELLİKLERİ  |  SONUÇ  


DreamHost, sadece sonsuza dek süren bu büyük, ucuz paylaşılan hosting şirketlerinden biridir. 1996 yılında kurulan, 20 + yıl güçlü gidiyor bazı memnun müşteriler var. Ucuz kitle pazarı barındırma arıyorsanız, DreamHost en iyilerinden biridir.

3.9

eleştirmen

3.8

Kullanıcılar 

VS

GoDaddy’nin tanıtım gerektirmez – muhtemelen dünyanın en tanınmış ana bilgisayar ve alan adı sağlayıcısıdır. Olduğu söyleniyor, bu tür McDonald’s hosting gibi – ucuz, kitlesel pazar, ama son derece iyi değil. Diğer ev sahipleriyle karşılaştırıldığında, diğer ev sahibi genellikle kazanır. Bununla birlikte, sadık bir GoDaddy etki alanı üyesiyseniz, küçük projeler ve olağanüstü telefon desteği için onlarla uğraşmaya değer olabilir..

3.4

eleştirmen

4.1

Üyeler (26 Oylar)

Fiyatlandırma

Puan: 4.5

DreamHost, diğer paylaşılan ana bilgisayarlardan daha pahalıydı, ancak şimdi en ucuza sahipler. Yıllık paylaşılan barındırma planı ile ayda sadece 2.59 $ kapıda alabilirsiniz. Taahhüt istemiyorsanız, aylık sadece 4,95 $ / ay gidebilirsiniz. En iyi kısım? DreamHost, ilk dönemden sonra fiyatınızı artırmıyor – her yerde ucuz ve adil.

SharedDreamPressVPS İşletme
Yıllık Fiyat$ 2.59 / mo$ 16.95 / ay$ 27,50 / ay
Aylık Fiyat$ 4.95 / mo$ 19.95 / ay$ 30.00 / mo
İçin en iyisiYeni başlayanlarAra WordPress SiteleriBüyüyen Küçük İşletmeler

Fiyatlandırmayı Görüntüle

Puan: 5.0

GoDaddy’nin fiyatı çok düşük ve yeni başlayanlar için harika. Promosyonlar sadece 1 $ / ay barındırma ekonomi sunan, barındırma pratik olarak ücretsizdir. Ancak dikkat edilmesi gereken bir şey, yenileme oranlarıdır. İlk döneminiz sona erdikten sonra, ekonomi barındırma ayda 8.99 dolara kadar yükselir, bu yüzden kilitlenmeye dikkat edin.

EconomyDeluxeUltimate
Satış ücreti1,00 $ / ay$ 7.99 / mo$ 12.99 / ay
Normal Fiyat$ 8.99 / mo$ 11.99 / ay$ 16.99 / ay
İçin en iyisiYeni başlayanlarKüçük işYüksek Trafikli Siteler

Fiyatlandırmayı Görüntüle

değer

Puan: 4.5

Değer söz konusu olduğunda, DreamHost en iyilerinden biridir. Faydalı özellikler ve 97 günlük süper cömert para iade garantisi ile birlikte düşük fiyatlandırma, küçük işletmeler için bir kazançtır.

Ayrıca, sınırsız bant genişliği, ücretsiz alan adları, ücretsiz SSL sertifikaları sunar ve çalışma süresindeki düşüşleri telafi eder. Gerçekten mevcut en büyük hizmet seviyesi anlaşmalarından birini sağlıyorlar.

Bluehost ve HostGator ile karşılaştırıldığında, DreamHost güçlü çıkıyor. Daha iyi bir değer teklifine sahip tek ana bilgisayar SiteGround olabilir.

Puan: 4.0

GoDaddy’nin değeri, aldığınız için oldukça iyidir. Toplu pazar sahibi için indirimli fiyat ödüyorsunuz. Örneğin, Ekonomi planı (şu anda 1 $ / ay için satışta) ile elde ettiğiniz şey 1 web sitesi, ölçülmemiş bant genişliği ve 100 GB depolama alanı ve ücretsiz bir alan adıdır. Fiyat 8,99 $ / ay tam bir fiyat kadar atlar bile, hala iyi bir değerdir. Sınırsız web sitesi ve depolama alanı aldığınızdan Deluxe’e gitmenizi öneriyoruz..

Tüm planlar, bir zorunluluk olan 7/24 destek, güvenlik izleme ve DDoS korumasını içerir.

Bu GoDaddy paylaşılan barındırma planlarıyla ilgili iki büyük sorun: endüstri standardı haline gelen ücretsiz SSL sertifikası ve veritabanlarında 1 GB sınırlaması yok. WordPress kullanıyorsanız ve bazı yüksek kaliteli fotoğraflarınız varsa, bu veritabanı sınırını hızlı bir şekilde aşabilirsiniz. Bu iki nedenden dolayı GoDaddy’yi tam bir noktaya yerleştiriyoruz.

Müşteri desteği

Puan: 3.5

DreamHost’un mükemmel olmadığı bir alan müşteri desteğidir. Destek e-posta ve canlı sohbet yoluyla sağlanır veya geri arama isteğinde bulunabilirsiniz. Hmm, biraz kafa kaşıyıcı. Çoğu hosting şirketinin sahip olduğu 7/24/365 desteğine sahip değiller.

Ayrıca, olası bir müşteri olarak sitedeyken bile çalışma saatlerinde geri dönmeniz söylenir. Gerçek şu ki, barındırma desteği 24/7 bir iştir – ve DreamHost enfiye etmek için yeterli değildir.

Daha fazla detay

Puan: 4.0

GoDaddy, kitlesel pazar müşteri tabanları için tamamen anlamlı olan 7/24 telefon desteğiyle gurur duymaktadır. Zayıf noktalardan biri, telefonun onları ele geçirmenin tek yolu olmasıydı. O zamandan beri bunu değiştirdiler ve şimdi birçok internet nerdinin tercih ettiği sohbet desteği sunuyorlar.

Telefon desteği genellikle peşine düştükçe daha yüksek kalitededir ve sorularınızı daha hızlı yanıtlayabilir. Sohbet desteğinin hızlı bir şekilde bağlandığını gördüm, ancak pin numaranızı girip yanıtlarını beklemek de dahil olmak üzere bazı çemberlerden atlamak zorundasınız. Destek kalitesi, tam çözüm sağladıkları SiteGround’un aksine genellikle hızlı yanıtlardır. Genel olarak, iyi destek, ama mükemmel değil. 

Daha fazla detay

Hosting Çalışma Süresi

Puan: 4.0

Web genelindeki raporlar DreamHost’un çalışma süresini% 99,99 ile% 100 arasında oldukça güçlü gösteriyor.

En iyi kısım? % 100 kesintisiz çalışma garantisi. Herhangi bir nedenle web siteniz devre dışı kalıyorsa, hesabınıza kapalı olduğu her saat için bir günlük ücretsiz barındırma hizmeti sunacaklardır..

İyi bir şey, geçen yılki çalışma sürelerinin ortalama olarak yaklaşık% 99,98 olması – bu yüzden bu kredide nakit paraya ihtiyaç duyulmasını beklemeyin.

Puan: 3.5

GoDaddy’nin çalışma süresi makul olarak iyidir, genellikle% 99,95 veya daha iyidir. Web’deki kullanıcılardan gelen yorumlar karışıktır, ancak genellikle çalışma süresi / kesinti süresi önemli bir sorun olarak ortaya çıkmaz.

GoDaddy’de bir sunucu çalışma süresi garantisi (uyarı – yasal jargon!) – ancak yalnızca kapsar % 99.90 (orada bir .09 eksik) – Bu, barındırma işleminizin ayda 43 dakika kapalı olabileceği anlamına gelir ve bunu normal kabul ederler. Neredeyse bir saat boyunca önemli bir alışveriş döneminde web sitenizi hayal edin! Ayrıca, GoDaddy size yalnızca % 5 kredi iade – ki bunlar sadece peni olabilir. Bir ay daha yüksek standartlara ve krediye sahip olmaları gerektiğini düşünüyoruz.

hız

Puan: 4.0

DreamHost’un hız konusunda harika raporları var ve yükleme süresine kadar ana bilgisayarların ilk% 25’inde. Ana özellik olarak odaklanmazlar, ancak müşterilerden çok fazla şikayet görmezsiniz.

DreamPress planlarında veritabanlarını sadece WordPress için optimize ettiler ve Memcache’i uyguladılar. Yani akıllarında hız var. Sizin için büyük bir endişe varsa destekleriyle sohbet ettiğinizden emin olun.

Puan: 3.5

GoDaddy, hız testi devam ettiği sürece paketin ortasına düşer. Daha fazla işlem gücü ve hızı elde etmek için sizi Ultimate planlarına yükseltmeye çalışıyorlar, bu da beni yanlış şekilde ovuyor. Ekonomi planlarının da hıza ihtiyacı var!

üzerinde heyecan GoDaddy bir miktar şikayet şikayeti alıyor, ancak dürüstçe bu popüler bir ev sahibi için daha fazlasını bekliyordu.

GoDaddy bizim en hızlı web hosting listesi yapmadı. Bir kazananla gitmek istiyorsanız bu gönderiyi kontrol edin.

Özellikleri

Puan: 4.0

Pound-for-pound, DreamHost herhangi bir ucuz hosting şirketinin en iyi özelliklerinden bazılarını sunar. En ucuz paylaşılan planları ücretsiz bir alan adı, sınırsız bant genişliği, önceden yüklenmiş WordPress ve ücretsiz bir SSL sertifikası içerir. DreamPress WordPress hostingleri, WP Engine ve Kinsta ile bir düzeyde rekabet edebilen tam özellikli WordPress hosting için güçlü bir değer önerisidir.

Ücretsiz geçişler almıyorsunuz ve diğer ev sahiplerinin sunduğu 7/24 telefon desteğini kaçırıyorsunuz, bu yüzden onlara bir nokta eklemeliyiz. Genel – büyük ev sahibi, mükemmel özellikler.

Tüm Özelliklere Bakın

Puan: 3.5

GoDaddy’nin temel planlardaki özelliklerinin büyük bir hayranı değil. Çoğu insan sitelerini bugünlerde WordPress’te başlatıyor ve GoDaddy’nin WordPress barındırma özelliği varken, WordPress sahnelemesini almak için tekrar yükseltmeniz gerekiyor. GoDaddy’nin ekonomi barındırma planlarında ücretsiz bir SSL almazsınız, yedek almazsınız ve bunlar taşıma yapmazlar.

GoDaddy’nin oluşturdukları bazı özel araçları olsa da, bu kadar büyük bir şirket için SiteGround gibi daha küçük, daha kazıyıcı bir ana bilgisayardan daha fazla özellik sunmasını beklerdim – ancak karlarını elde etmeleri gerekir. Genel olarak, özellikler tamam, harika değil.

Tüm Özelliklere Bakın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map