DreamHost vs HostGator 2020: Fiyatlar, Özellikler ve Daha Fazlasını Karşılaştırın

DreamHost vs HostGator 2020: Fiyatlar, Özellikler ve Daha Fazlasını Karşılaştırın

DreamHost vs HostGator 2020: Fiyatlar, Özellikler ve Daha Fazlasını Karşılaştırın

Ev sahibi dünyada iki bozulan gazi: DreamHost ve HostGator. DreamHost bağımsız kalır ve adil bir fiyat için büyük bir değer sunar. HostGator, çok ucuz fiyatlandırma ile ücretsiz geçişlere ve daha fazla destek saatine sahiptir. Genel olarak, yakın olacak – karşılaştıralım.

FİYATLANDIRMA  |  DEĞERDESTEK  |  ÇALIŞMA SÜRESİ  |  HIZ  |  ÖZELLİKLERİ  |  SONUÇ  


DreamHost, sadece sonsuza dek süren bu büyük, ucuz paylaşılan hosting şirketlerinden biridir. 1996 yılında kurulan, 20 + yıl güçlü gidiyor bazı memnun müşteriler var. Ucuz kitle pazarı barındırma arıyorsanız, DreamHost en iyilerinden biridir.

3.9

eleştirmen

3.8

Kullanıcılar 

VS

1 milyondan fazla web sitesi barındıran HostGator bir devdir. HostGator, bazı gelişmiş özelliklere sahip ucuz hosting arayanlar için harika bir başlangıç ​​sunucusudur..

3.8

eleştirmen

4.2

Üyeler (11 Oylar)

Fiyatlandırma

Puan: 4.5

DreamHost, diğer paylaşılan ana bilgisayarlardan daha pahalıydı, ancak şimdi en ucuza sahipler. Yıllık paylaşılan barındırma planı ile ayda sadece 2.59 $ kapıda alabilirsiniz. Taahhüt istemiyorsanız, aylık sadece 4,95 $ / ay gidebilirsiniz. En iyi kısım? DreamHost, ilk dönemden sonra fiyatınızı artırmıyor – her yerde ucuz ve adil.

SharedDreamPressVPS İşletme
Yıllık Fiyat$ 2.59 / mo$ 16.95 / ay$ 27,50 / ay
Aylık Fiyat$ 4.95 / mo$ 19.95 / ay$ 30.00 / mo
İçin en iyisiYeni başlayanlarAra WordPress SiteleriBüyüyen Küçük İşletmeler

Fiyatlandırmayı Görüntüle

Puan: 4.5

HostGator geniş bir plan yelpazesine sahiptir, pazarlık bin paylaşılan barındırma kadar yüksek fiyatlı VPS barındırma kadar her şey. HostGator, fiyatlarında çok agresif, pazar payı kazanmak için büyük indirimler veriyor. Onların tutkusu sizin yararınızdır:

SharedWordPressVPS
Satış ücreti$ 2.75 / mo$ 5.95 / mo$ 29.95 / ay
Normal Fiyat10,95 $ / ay$ 14.95 / ay$ 89.95 / ay
İçin en iyisiYeni başlayanlarWordPress siteleriBüyüme bölgeleri

Fiyatlandırmayı Görüntüle

değer

Puan: 4.5

Değer söz konusu olduğunda, DreamHost en iyilerinden biridir. Faydalı özellikler ve 97 günlük süper cömert para iade garantisi ile birlikte düşük fiyatlandırma, küçük işletmeler için bir kazançtır.

Ayrıca, sınırsız bant genişliği, ücretsiz alan adları, ücretsiz SSL sertifikaları sunar ve çalışma süresindeki düşüşleri telafi eder. Gerçekten mevcut en büyük hizmet seviyesi anlaşmalarından birini sağlıyorlar.

Bluehost ve HostGator ile karşılaştırıldığında, DreamHost güçlü çıkıyor. Daha iyi bir değer teklifine sahip tek ana bilgisayar SiteGround olabilir.

Puan: 4.5

HostGator, fiyatlandırması için inanılmaz bir değer sunar. Doğrusu, genel favori SiteGround kadar güçlü değil, ancak HostGator sizi çok uygun bir şekilde kapıya sokacak.

Genel olarak çok güçlü bir değere sahiptir, çünkü ödediğiniz şey için ücretsiz geçişler, ölçülmemiş bant genişliği ve 7/24/365 destek gibi bir ton özellik elde edersiniz.

Güçlü bir değer görmediğimiz yerler, sitenizin sağlığı için kritik olan yedeklemeler gibi başkalarının ücretsiz olarak eklediği ek ücretler için ücret aldıkları yerdir. Ayrıca, daha iyi çalışma süresi için ekstra ücret talep etmek istiyorlar, bu da bize göre ne kadar ucuz olursa olsun tüm planlarda yer alan bir temel özellik olmalı.

Müşteri desteği

Puan: 3.5

DreamHost’un mükemmel olmadığı bir alan müşteri desteğidir. Destek e-posta ve canlı sohbet yoluyla sağlanır veya geri arama isteğinde bulunabilirsiniz. Hmm, biraz kafa kaşıyıcı. Çoğu hosting şirketinin sahip olduğu 7/24/365 desteğine sahip değiller.

Ayrıca, olası bir müşteri olarak sitedeyken bile çalışma saatlerinde geri dönmeniz söylenir. Gerçek şu ki, barındırma desteği 24/7 bir iştir – ve DreamHost enfiye etmek için yeterli değildir.

Daha fazla detay

Puan: 3

HostGator, 7/24 ve 365 gün olmak üzere yüzeydeki tüm kutuları destekler. Sohbet ve telefonla. Ancak müşteriler farklı bir hikaye anlatıyor.

Yavaş yanıtlar, beceriksiz personel ve genel par. Desteği konusunda çok sayıda şikayet vardır. Hiç şikayeti olmayan birçok kişi var, bu yüzden satın almadan önce desteklerini test etmenizi öneririz.

Daha fazla detay

Hosting Çalışma Süresi

Puan: 4.0

Web genelindeki raporlar DreamHost’un çalışma süresini% 99,99 ile% 100 arasında oldukça güçlü gösteriyor.

En iyi kısım? % 100 kesintisiz çalışma garantisi. Herhangi bir nedenle web siteniz devre dışı kalıyorsa, hesabınıza kapalı olduğu her saat için bir günlük ücretsiz barındırma hizmeti sunacaklardır..

İyi bir şey, geçen yılki çalışma sürelerinin ortalama olarak yaklaşık% 99,98 olması – bu yüzden bu kredide nakit paraya ihtiyaç duyulmasını beklemeyin.

Puan: 4.5

Kaynağa bağlı olarak% 99,5’in üzerinde çalışma süresi ile HostGator’dan şikayet edecek çok şey yok.

Buna ek olarak, HostGator ücretsiz bir ay içinde barındırma hizmeti sunuyorsa % 99,9 garanti.

Onlardan yarım puan aldık, çünkü kullanıcılardan zaman zaman şikayet geldi ve sınıfının en iyisi sağlayıcılar için% 99,99 çalışma süresi görmeyi tercih ediyoruz.

hız

Puan: 4.0

DreamHost’un hız konusunda harika raporları var ve yükleme süresine kadar ana bilgisayarların ilk% 25’inde. Ana özellik olarak odaklanmazlar, ancak müşterilerden çok fazla şikayet görmezsiniz.

DreamPress planlarında veritabanlarını sadece WordPress için optimize ettiler ve Memcache’i uyguladılar. Yani akıllarında hız var. Sizin için büyük bir endişe varsa destekleriyle sohbet ettiğinizden emin olun.

Puan: 3.0 

Paylaşılan barındırma genellikle hız barındırma ile ilgili sorunlar vardır, tamamen barındırma maliyeti düşük dayalı. HostGator, hız söz konusu olduğunda paketin tam ortasındadır. Aradığınızda heyecan, iyi bir anekdot işareti olan Bluehost gibi diğer paylaşılan ana bilgisayarlar kadar fazla şikayet görmüyorsunuz.

Daha hızlı bir HostGator ürünü arıyorsanız HostGator Cloud hosting’e göz atın. Ancak, banka kırmayacak daha hızlı paylaşılan barındırma istiyorsanız, A2 Hosting veya SiteGround öneririz. Onlarla çok daha mutlu olacaksın.

Özellikleri

Puan: 4.0

Pound-for-pound, DreamHost herhangi bir ucuz hosting şirketinin en iyi özelliklerinden bazılarını sunar. En ucuz paylaşılan planları ücretsiz bir alan adı, sınırsız bant genişliği, önceden yüklenmiş WordPress ve ücretsiz bir SSL sertifikası içerir. DreamPress WordPress hostingleri, WP Engine ve Kinsta ile bir düzeyde rekabet edebilen tam özellikli WordPress hosting için güçlü bir değer önerisidir.

Ücretsiz geçişler almıyorsunuz ve diğer ev sahiplerinin sunduğu 7/24 telefon desteğini kaçırıyorsunuz, bu yüzden onlara bir nokta eklemeliyiz. Genel – büyük ev sahibi, mükemmel özellikler.

Tüm Özelliklere Bakın

Puan: 4.0

HostGator genellikle fiyatı ve özellikleri nedeniyle Bluehost ile karşılaştırılır ve genel HostGator burada kazanır.

İki şirket arasında, HostGator daha profesyonel kullanıcılar için üretildi. Ve HostGator’u başka herhangi bir paylaşılan hosting şirketi ile karşılaştırırken, bunu aklınızda bulundurmanız gerekir..

Taşımaların dahil edilmesini, tek tıklamayla yüklemelerini, cPanel’de olmasını ve% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunmasını seviyoruz. SiteGround gibi diğer ana bilgisayarları genel olarak özellikler için daha iyi görüyoruz, ancak HostGator’a başlamak için ihtiyacınız olan her şey var.

Tüm Özelliklere Bakın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector