SiteGround vs DreamHost 2020: Fiyatlar, Özellikler ve Daha Fazlasını Karşılaştırın

SiteGround vs DreamHost 2020: Fiyatlar, Özellikler ve Daha Fazlasını Karşılaştırın

SiteGround vs DreamHost 2020: Fiyatlar, Özellikler ve Daha Fazlasını Karşılaştırın

SiteGround ve DreamHost, en çok önerilen ana bilgisayarlarımızdan ikisidir: uygun fiyatlandırma, değer ve mükemmel genel özellikler. Günün sonunda SiteGround’u genel kazanan olarak öneriyoruz. Nedenini görmek için okumaya devam edin.

FİYATLANDIRMA  |  DEĞERDESTEK  |  ÇALIŞMA SÜRESİ  |  HIZ  |  ÖZELLİKLERİ  |  SONUÇ  


SiteGround, dünyanın en hızlı büyüyen hosting şirketlerinden biridir ve çoğu insan için muhtemelen en iyi ev sahipliği yapmaktadır. Kusursuz müşteri desteği, harika özellikler ve düşük fiyatlandırma ile bu global hosting şirketi hakkında çok şey var.

4.8

eleştirmen

4.9

Üyeler (79 Oylar)

VS

DreamHost, sadece sonsuza dek süren bu büyük, ucuz paylaşılan hosting şirketlerinden biridir. 1996 yılında kurulan, 20 + yıl güçlü gidiyor bazı memnun müşteriler var. Ucuz kitle pazarı barındırma arıyorsanız, DreamHost en iyilerinden biridir.

3.9

eleştirmen

3.8

Kullanıcılar 

Fiyatlandırma

Puan: 4.5

SiteGround’un fiyatı, aldığınız özellikler için gülünç derecede düşük başlar. Çoğu kullanıcının tek şikayeti, fiyatlandırmanın ilk yıldan sonra neredeyse iki katına çıkarak tam fiyata yükselmesidir. SiteGround çoğu zaman inanılmaz indirimler sunar – böylece her zaman iyi bir anlaşma bulabilirsiniz. SiteGround’dan özel hostinge kadar her şey çok uygun bir fiyattır.

StartUpGrowBigGoGeek
Satış ücreti3,95 $ / ay$ 5.95 / mo7,95 $ / ay
Normal Fiyat$ 11.95 / ay$ 11.95 / ay$ 34.95 / ay
İçin en iyisiYeni başlayanlarOrta düzeyArtıları

Fiyatlandırmayı Görüntüle

Puan: 4.5

DreamHost, diğer paylaşılan ana bilgisayarlardan daha pahalıydı, ancak şimdi en ucuza sahipler. Yıllık paylaşılan barındırma planı ile ayda sadece 2.59 $ kapıda alabilirsiniz. Taahhüt istemiyorsanız, aylık sadece 4,95 $ / ay gidebilirsiniz. En iyi kısım? DreamHost, ilk dönemden sonra fiyatınızı artırmıyor – her yerde ucuz ve adil.

SharedDreamPressVPS İşletme
Yıllık Fiyat$ 2.59 / mo$ 16.95 / ay$ 27,50 / ay
Aylık Fiyat$ 4.95 / mo$ 19.95 / ay$ 30.00 / mo
İçin en iyisiYeni başlayanlarAra WordPress SiteleriBüyüyen Küçük İşletmeler

Fiyatlandırmayı Görüntüle

değer

Puan: 5.0

Piyasada SiteGround’dan daha iyi hosting değeri bulamayacaksınız, övgülerini yeterince söyleyemeyiz. 7/24 destek, günlük yedeklemeler ve ücretsiz SSL ile SiteGround, başlatmanız gereken tüm temel özellikleri kapsar.

GrowBig planına geçmek için son derece tavsiye ediyoruz – sınırsız web sitelerini, depolama alanını ikiye katlayın ve WordPress sahnelemesini istediğinizi bize bildirin. Buna ek olarak, çok fazla tasarruf sağlayan ücretsiz göç alırsınız. SiteGround değeriyle ilgili tek şikayetimiz, hızlı bir şekilde doldurulabilen sınırlı disk alanıdır.

Puan: 4.5

Değer söz konusu olduğunda, DreamHost en iyilerinden biridir. Faydalı özellikler ve 97 günlük süper cömert para iade garantisi ile birlikte düşük fiyatlandırma, küçük işletmeler için bir kazançtır.

Ayrıca, sınırsız bant genişliği, ücretsiz alan adları, ücretsiz SSL sertifikaları sunar ve çalışma süresindeki düşüşleri telafi eder. Gerçekten mevcut en büyük hizmet seviyesi anlaşmalarından birini sağlıyorlar.

Bluehost ve HostGator ile karşılaştırıldığında, DreamHost güçlü çıkıyor. Daha iyi bir değer teklifine sahip tek ana bilgisayar SiteGround olabilir.

Müşteri desteği

Puan: 5.0

SiteGround müşteri desteği oldukça destansı. 7/24/365 telefon, e-posta ve sohbet yoluyla destek alırsınız. Destek aracıları dost canlısı, yardımsever ve sorunlarınızı çözmek için gerçekten de ötesine geçiyor.

Müşterilerinin şarkı söylediği övgüleri görmek için tam SiteGround incelememize göz atın – hepsi desteklemeye gelir. O kurabiyeyi kırdılar. Yeni başlayan biriyseniz, destek # 1 önceliğiniz olmalıdır, bu nedenle bu yönüyle ilgili olarak diğer herhangi bir ana makinenin üzerine SiteGroun ile gidin. 

Daha fazla detay

Puan: 3.5

DreamHost’un mükemmel olmadığı bir alan müşteri desteğidir. Destek e-posta ve canlı sohbet yoluyla sağlanır veya geri arama isteğinde bulunabilirsiniz. Hmm, biraz kafa kaşıyıcı. Çoğu hosting şirketinin sahip olduğu 7/24/365 desteğine sahip değiller.

Ayrıca, olası bir müşteri olarak sitedeyken bile çalışma saatlerinde geri dönmeniz söylenir. Gerçek şu ki, barındırma desteği 24/7 bir iştir – ve DreamHost enfiye etmek için yeterli değildir.

Daha fazla detay

Hosting Çalışma Süresi

Puan: 5.0

SiteGround% 99,99 çalışma süresi vaat ediyor ve bu da olabildiğince iyi. Üçüncü taraf testleri, her ay% 99,95 ile% 100 arasında bir aralığı gösteren onaylıyor.

SiteGround, özel yazılım yığınlarıyla proaktif izleme ve agresif bot saldırılarını önlemeye yardımcı olmak için AI sunar. SiteGround ile çalışma süresi hakkında endişelenmeyin, kapsama alanı var.

Puan: 4.0

Web genelindeki raporlar DreamHost’un çalışma süresini% 99,99 ile% 100 arasında oldukça güçlü gösteriyor.

En iyi kısım? % 100 kesintisiz çalışma garantisi. Herhangi bir nedenle web siteniz devre dışı kalıyorsa, hesabınıza kapalı olduğu her saat için bir günlük ücretsiz barındırma hizmeti sunacaklardır..

İyi bir şey, geçen yılki çalışma sürelerinin ortalama olarak yaklaşık% 99,98 olması – bu yüzden bu kredide nakit paraya ihtiyaç duyulmasını beklemeyin.

hız

Puan: 4.5

SiteGround çok sayıda hız optimizasyonu sunar: CDN optimizasyonu, Cloudflare, dinamik önbellekleme ve memcaching. Tüm bunlar, SiteGround tarafından geliştirilen teknoloji ile site hızınızı artırmanıza yardımcı olur.

Buna ek olarak, müşteri destek ekibi her zaman yardım etmeye ve sitenizi nasıl hızlandıracağınıza dair ipuçları sunmaya hazırdır. Orada daha hızlı ana bilgisayarlar olabilir, ancak bu değer için en iyilerinden biridir.

Puan: 4.0

DreamHost’un hız konusunda harika raporları var ve yükleme süresine kadar ana bilgisayarların ilk% 25’inde. Ana özellik olarak odaklanmazlar, ancak müşterilerden çok fazla şikayet görmezsiniz.

DreamPress planlarında veritabanlarını sadece WordPress için optimize ettiler ve Memcache’i uyguladılar. Yani akıllarında hız var. Sizin için büyük bir endişe varsa destekleriyle sohbet ettiğinizden emin olun.

Özellikleri

Puan: 5.0

SiteGround tüm ana bilgisayarların en iyi özelliklerinden bazılarına sahiptir. Sadece hayatınızı kolaylaştırmak için kendi özel araçlarını sunmakla kalmaz, aynı zamanda cPanel, Cloudflare ve diğer 3. taraf teknolojilerinden yararlanırlar.

Özellikleri arasında en sevdiğim kelime WordPress hazırlama, memcached hız teknolojisi ve SiteGround’un sunduğu tüm yükseltme seçenekleri.

Tüm Özelliklere Bakın

Puan: 4.0

Pound-for-pound, DreamHost herhangi bir ucuz hosting şirketinin en iyi özelliklerinden bazılarını sunar. En ucuz paylaşılan planları ücretsiz bir alan adı, sınırsız bant genişliği, önceden yüklenmiş WordPress ve ücretsiz bir SSL sertifikası içerir. DreamPress WordPress hostingleri, WP Engine ve Kinsta ile bir düzeyde rekabet edebilen tam özellikli WordPress hosting için güçlü bir değer önerisidir.

Ücretsiz geçişler almıyorsunuz ve diğer ev sahiplerinin sunduğu 7/24 telefon desteğini kaçırıyorsunuz, bu yüzden onlara bir nokta eklemeliyiz. Genel – büyük ev sahibi, mükemmel özellikler.

Tüm Özelliklere Bakın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector