SiteGround vs HostGator 2020: Fiyatlar, Özellikler ve Daha Fazlasını Karşılaştırın

SiteGround vs HostGator 2020: Fiyatlar, Özellikler ve Daha Fazlasını Karşılaştırın

SiteGround vs HostGator 2020: Fiyatlar, Özellikler ve Daha Fazlasını Karşılaştırın

Hızlı alma: SiteGround ve HostGator arasında karar veriyorsanız, SiteGround’u en iyi genel değer ana makinesi olarak öneririz. Üst düzey destek, daha iyi özellikler ve genel olarak daha yüksek kalitede hosting elde edersiniz. HostGator daha düşük bir fiyatla gelir, ancak özellik bazında karşılaştırırken SiteGround kazanır.

FİYATLANDIRMA  |  DEĞERDESTEK  |  ÇALIŞMA SÜRESİ  |  HIZ  |  ÖZELLİKLERİ  |  SONUÇ  


SiteGround, dünyanın en hızlı büyüyen hosting şirketlerinden biridir ve çoğu insan için muhtemelen en iyi ev sahipliği yapmaktadır. Kusursuz müşteri desteği, harika özellikler ve düşük fiyatlandırma ile bu global hosting şirketi hakkında çok şey var.

4.8

eleştirmen

4.9

Üyeler (79 Oylar)

VS

1 milyondan fazla web sitesi barındıran HostGator bir devdir. HostGator, bazı gelişmiş özelliklere sahip ucuz hosting arayanlar için harika bir başlangıç ​​sunucusudur..

3.8

eleştirmen

4.2

Üyeler (11 Oylar)

Fiyatlandırma

Puan: 4.5

SiteGround’un fiyatı, aldığınız özellikler için gülünç derecede düşük başlar. Çoğu kullanıcının tek şikayeti, fiyatlandırmanın ilk yıldan sonra neredeyse iki katına çıkarak tam fiyata yükselmesidir. SiteGround çoğu zaman inanılmaz indirimler sunar – böylece her zaman iyi bir anlaşma bulabilirsiniz. SiteGround’dan özel hostinge kadar her şey çok uygun bir fiyattır.

StartUpGrowBigGoGeek
Satış ücreti3,95 $ / ay$ 5.95 / mo7,95 $ / ay
Normal Fiyat$ 11.95 / ay$ 11.95 / ay$ 34.95 / ay
İçin en iyisiYeni başlayanlarOrta düzeyArtıları

Fiyatlandırmayı Görüntüle

Puan: 4.5

HostGator geniş bir plan yelpazesine sahiptir, pazarlık bin paylaşılan barındırma kadar yüksek fiyatlı VPS barındırma kadar her şey. HostGator, fiyatlarında çok agresif, pazar payı kazanmak için büyük indirimler veriyor. Onların tutkusu sizin yararınızdır:

SharedWordPressVPS
Satış ücreti$ 2.75 / mo$ 5.95 / mo$ 29.95 / ay
Normal Fiyat10,95 $ / ay$ 14.95 / ay$ 89.95 / ay
İçin en iyisiYeni başlayanlarWordPress siteleriBüyüme bölgeleri

Fiyatlandırmayı Görüntüle

değer

Puan: 5.0

Piyasada SiteGround’dan daha iyi hosting değeri bulamayacaksınız, övgülerini yeterince söyleyemeyiz. 7/24 destek, günlük yedeklemeler ve ücretsiz SSL ile SiteGround, başlatmanız gereken tüm temel özellikleri kapsar.

GrowBig planına geçmek için son derece tavsiye ediyoruz – sınırsız web sitelerini, depolama alanını ikiye katlayın ve WordPress sahnelemesini istediğinizi bize bildirin. Buna ek olarak, çok fazla tasarruf sağlayan ücretsiz göç alırsınız. SiteGround değeriyle ilgili tek şikayetimiz, hızlı bir şekilde doldurulabilen sınırlı disk alanıdır.

Puan: 4.5

HostGator, fiyatlandırması için inanılmaz bir değer sunar. Doğrusu, genel favori SiteGround kadar güçlü değil, ancak HostGator sizi çok uygun bir şekilde kapıya sokacak.

Genel olarak çok güçlü bir değere sahiptir, çünkü ödediğiniz şey için ücretsiz geçişler, ölçülmemiş bant genişliği ve 7/24/365 destek gibi bir ton özellik elde edersiniz.

Güçlü bir değer görmediğimiz yerler, sitenizin sağlığı için kritik olan yedeklemeler gibi başkalarının ücretsiz olarak eklediği ek ücretler için ücret aldıkları yerdir. Ayrıca, daha iyi çalışma süresi için ekstra ücret talep etmek istiyorlar, bu da bize göre ne kadar ucuz olursa olsun tüm planlarda yer alan bir temel özellik olmalı.

Müşteri desteği

Puan: 5.0

SiteGround müşteri desteği oldukça destansı. 7/24/365 telefon, e-posta ve sohbet yoluyla destek alırsınız. Destek aracıları dost canlısı, yardımsever ve sorunlarınızı çözmek için gerçekten de ötesine geçiyor.

Müşterilerinin şarkı söylediği övgüleri görmek için tam SiteGround incelememize göz atın – hepsi desteklemeye gelir. O kurabiyeyi kırdılar. Yeni başlayan biriyseniz, destek # 1 önceliğiniz olmalıdır, bu nedenle bu yönüyle ilgili olarak diğer herhangi bir ana makinenin üzerine SiteGroun ile gidin. 

Daha fazla detay

Puan: 3

HostGator, 7/24 ve 365 gün olmak üzere yüzeydeki tüm kutuları destekler. Sohbet ve telefonla. Ancak müşteriler farklı bir hikaye anlatıyor.

Yavaş yanıtlar, beceriksiz personel ve genel par. Desteği konusunda çok sayıda şikayet vardır. Hiç şikayeti olmayan birçok kişi var, bu yüzden satın almadan önce desteklerini test etmenizi öneririz.

Daha fazla detay

Hosting Çalışma Süresi

Puan: 5.0

SiteGround% 99,99 çalışma süresi vaat ediyor ve bu da olabildiğince iyi. Üçüncü taraf testleri, her ay% 99,95 ile% 100 arasında bir aralığı gösteren onaylıyor.

SiteGround, özel yazılım yığınlarıyla proaktif izleme ve agresif bot saldırılarını önlemeye yardımcı olmak için AI sunar. SiteGround ile çalışma süresi hakkında endişelenmeyin, kapsama alanı var.

Puan: 4.5

Kaynağa bağlı olarak% 99,5’in üzerinde çalışma süresi ile HostGator’dan şikayet edecek çok şey yok.

Buna ek olarak, HostGator ücretsiz bir ay içinde barındırma hizmeti sunuyorsa % 99,9 garanti.

Onlardan yarım puan aldık, çünkü kullanıcılardan zaman zaman şikayet geldi ve sınıfının en iyisi sağlayıcılar için% 99,99 çalışma süresi görmeyi tercih ediyoruz.

hız

Puan: 4.5

SiteGround çok sayıda hız optimizasyonu sunar: CDN optimizasyonu, Cloudflare, dinamik önbellekleme ve memcaching. Tüm bunlar, SiteGround tarafından geliştirilen teknoloji ile site hızınızı artırmanıza yardımcı olur.

Buna ek olarak, müşteri destek ekibi her zaman yardım etmeye ve sitenizi nasıl hızlandıracağınıza dair ipuçları sunmaya hazırdır. Orada daha hızlı ana bilgisayarlar olabilir, ancak bu değer için en iyilerinden biridir.

Puan: 3.0 

Paylaşılan barındırma genellikle hız barındırma ile ilgili sorunlar vardır, tamamen barındırma maliyeti düşük dayalı. HostGator, hız söz konusu olduğunda paketin tam ortasındadır. Aradığınızda heyecan, iyi bir anekdot işareti olan Bluehost gibi diğer paylaşılan ana bilgisayarlar kadar fazla şikayet görmüyorsunuz.

Daha hızlı bir HostGator ürünü arıyorsanız HostGator Cloud hosting’e göz atın. Ancak, banka kırmayacak daha hızlı paylaşılan barındırma istiyorsanız, A2 Hosting veya SiteGround öneririz. Onlarla çok daha mutlu olacaksın.

Özellikleri

Puan: 5.0

SiteGround tüm ana bilgisayarların en iyi özelliklerinden bazılarına sahiptir. Sadece hayatınızı kolaylaştırmak için kendi özel araçlarını sunmakla kalmaz, aynı zamanda cPanel, Cloudflare ve diğer 3. taraf teknolojilerinden yararlanırlar.

Özellikleri arasında en sevdiğim kelime WordPress hazırlama, memcached hız teknolojisi ve SiteGround’un sunduğu tüm yükseltme seçenekleri.

Tüm Özelliklere Bakın

Puan: 4.0

HostGator genellikle fiyatı ve özellikleri nedeniyle Bluehost ile karşılaştırılır ve genel HostGator burada kazanır.

İki şirket arasında, HostGator daha profesyonel kullanıcılar için üretildi. Ve HostGator’u başka herhangi bir paylaşılan hosting şirketi ile karşılaştırırken, bunu aklınızda bulundurmanız gerekir..

Taşımaların dahil edilmesini, tek tıklamayla yüklemelerini, cPanel’de olmasını ve% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunmasını seviyoruz. SiteGround gibi diğer ana bilgisayarları genel olarak özellikler için daha iyi görüyoruz, ancak HostGator’a başlamak için ihtiyacınız olan her şey var.

Tüm Özelliklere Bakın

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector