000WebHost Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Jak dobry jest 000WebHost Hosting?

Wiele osób może myśleć, że darmowy dostawca usług hostingowych będzie ograniczał swoje funkcje, będzie wypełniał reklamy lub nie będzie wiarygodny. Ahh – oczywiście. Istnieją wady korzystania z hostingu 000WebHost. W rzeczywistości te same wady można powiedzieć o każdym bezpłatnym dostawcy usług hostingowych.


Zobacz oficjalną stronę 000WebHost Recenzje 1.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (6 głosów) Plusy

 1. Są wolne
 2. Są wolne od reklam
 3. Oferują one przyzwoity system wsparcia
 4. Oferują kilka bezpłatnych funkcji poza hostingiem

Cons

 1. Kilka skarg użytkowników
 2. Są niewiarygodne
 3. Przychodzą jako oszustwo marketingowe

Wsparcie 1.5 Prędkość 2,5 Funkcje 2,5 Wartość 1,5 Przejrzystość 1

Nasza oficjalna recenzja 000WebHost Hosting

O hostingu 000WebHost można powiedzieć kilka rzeczy. Otrzymują trzy zera w swoim imieniu od 0,00 $ i mają na myśli. Są bezpłatnym dostawcą usług hostingowych i nie pobierają opłaty za hosting witryny.

Najlepsze cechy 000WebHost Hosting

Wiele osób może myśleć, że darmowy dostawca usług hostingowych będzie ograniczał swoje funkcje, będzie wypełniał reklamy lub nie będzie wiarygodny. Wydaje się, że tak nie jest w przypadku hostingu 000WebHost.

Są wolne

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz na 000WebHost hosting, jest to, że są one bezpłatne. Nie pobiorą ani grosza za swoje usługi. Nie mają funkcji, za pomocą których można je ulepszyć, dzięki czemu starają się przeklinać i przekonywać, próbując zmusić cię do zapłaty. Darmowe oznacza za darmo. Jedynym sposobem, aby zapłacić, jest spakowanie witryny i pójście gdzie indziej.

Są wolne od reklam

Nie tylko nie zaleją Twojej witryny reklamami, ale możesz także hostować własne reklamy w swojej witrynie. Dla wielu osób reklama jest źródłem dochodów. Widząc, że nie czerpią żadnych przychodów z reklam, które narzucają w Twojej witrynie, można się zastanawiać, w jaki sposób zarabiają pieniądze.

000 Hosting WebWebHost może sobie pozwolić na ich działalność, ponieważ jest sponsorowany przez Hosting24 – płatną firmę hostingową i opcję aktualizacji, jeśli potrzebujesz płatnego hostingu.

Oferują one przyzwoity system wsparcia

To, że będą hostować twoją witrynę za darmo, nie oznacza, że ​​odmówią ci wsparcia. Teraz mogą nie oferować usługi telefonicznej 24/7, a nawet czatu na żywo, ale zapewniają system obsługi biletów e-mail. Z mojego doświadczenia – musiałem go używać – nie tylko szybko odpowiedzieli na moje zapytanie, ale mieli wiedzę i pomogli mi rozwiązać problem. Mój problem nie był tak techniczny, jak niektóre osoby, o których czytałem, ale fakt, że nie musiałem wyrywać zębów, aby uzyskać wsparcie w ramach bezpłatnej usługi, był zdecydowanie plusem. Naprawdę czułem, że mieli na myśli mój najlepszy interes.

Oferują kilka bezpłatnych funkcji poza hostingiem

To, że są bezpłatnym dostawcą usług hostingowych, nie oznacza, że ​​nie są pełne funkcji. Oferują 1,5 GB miejsca na dysku, 100 GB ruchu, PHP, MySQL, FTP, cPanel, narzędzie do tworzenia witryn, automatyczny instalator i wiele więcej.

Kiedy porównasz ich funkcje równolegle z Hosting24, ich wersją uaktualnienia, możesz nie otrzymać tyle, ile myślisz, ale – z drugiej strony, jest to bezpłatne. Największą zaletą posiadania bezpłatnego dostawcy usług hostingowych jest fakt, że nie utrudniają korzystania z witryny przez wymuszanie reklam w witrynie. Cała reszta jest wstępna – możesz zbudować swoją witrynę tak, jak chcesz.

Wady 000WebHost Hosting

Ahh – oczywiście. Istnieją wady korzystania z hostingu 000WebHost. W rzeczywistości te same wady można powiedzieć o każdym bezpłatnym dostawcy usług hostingowych.

Kilka skarg użytkowników dotyczy Internetu

Kiedy dostajesz coś za darmo, ludzie mówią, że nie powinieneś narzekać. Jeśli jednak zamierzasz być pionierem jako niezawodny i bezpłatny dostawca usług hostingowych, musisz być w stanie to zrobić. Osoby, które miały problemy z 000WebHost Web hosting, to osoby, które uważają, że dostawca usług hostingowych nie przestrzegał ustalonych przez siebie zasad. Skarżą się na usunięte pliki, brak opcji tworzenia kopii zapasowych i więcej.

Są niewiarygodne

Ze wszystkimi reklamacjami, które tam są, najczęstszą jest to, że są niewiarygodne. Przeczytałem jedną skargę dotyczącą tego, że używają tylko 42 MB miejsca na dysku, a ich strona internetowa została zamknięta. Pierwszym powodem, dla którego warto było wziąć udział, było oszustwo. Biorąc jednak pod uwagę szczegóły tego, co powiedział klient, oraz fakt, że nie była to komercyjna witryna internetowa, zastanawiasz się dwa razy. Po zamknięciu witryny nie byli już uważani za klientów hostingu 000WebHost, co spowodowało, że nie kwalifikowali się do obsługi klienta. To był wieczny Catch-22 z klientem na gorzkim końcu patyka.

Przychodzą jako oszustwo marketingowe

To nie było moje doświadczenie, ale skarga ludzi. Wielu powie, że hosting 000WebHost jest oszustwem. Mówią, że dzieje się tak, ponieważ za każdym razem, gdy potrzebowali wsparcia klienta, ich rozwiązaniem było zmusić ich do uaktualnienia i zapłaty za hosting. To sprawia, że ​​stają się oszustwem marketingowym. Czy to jest darmowe, dopóki nie będziesz mieć problemów, a potem będziesz musiał zapłacić?

Dolna linia

Dla darmowego dostawcy hostingu uznałem, że są dość niezawodni i przyjemni w pracy. Jednak musiałbym wziąć wszystko, co mówią, z odrobiną soli po prostu dlatego, że są wolne. Gdybym budował witrynę e-commerce, nie wybrałbym hostingu 000WebHost. Jeśli jednak chciałbym po prostu zrzucić kilka zdjęć, aby je udostępnić, byłby to właściwy sposób.

Zobacz więcej funkcji

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress

Więcej na 000WebHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map