Arvixe Hosting Recenzje maj 2020: Czy Arvixe jest dobry?

Arvixe Hosting Recenzje maj 2020: Czy Arvixe jest dobry?

Arvixe Hosting Recenzje maj 2020: Czy Arvixe jest dobry?

Jak dobry jest Arvixe Hosting?

Arvixe to obiecująca firma hostingowa, która ma silny zestaw funkcji. Mają kilka dobrych dobrych rzeczy, takich jak szeroki zakres planów hostingowych i mnóstwo narzędzi, które pomogą Ci zacząć. Niektóre wady obejmują słaby czas sprawności i powolną reakcję wsparcia. Jedną z najbardziej frustrujących rzeczy jest złe wsparcie, więc pamiętaj o tym podczas porównywania hostów.


Recenzje Arvixe 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (4 głosów) Plusy

 1. Wiele narzędzi do tworzenia stron internetowych
 2. Nieograniczony miesięczny transfer danych
 3. Nieograniczone domeny i adresy e-mail
 4. Zarówno serwery oparte na systemie Linux, jak i Windows
 5. Szeroka gama planów hostingowych

Cons

 1. Słaby czas pracy
 2. Długa obsługa klienta trwa długo

Wsparcie2.5Speed2.5Features3.5Value3Transparency3.5

Nasz oficjalny przegląd hostingu Arvixe

W pewnym momencie Arvixe był na szczycie. Byli nawet królem wzgórza, jeśli chodzi o PC Mag. Na papierze mają duży potencjał. Jednak testy w świecie rzeczywistym mówią nam, że mają trochę do zrobienia.

Najlepsze cechy Arvixe Hosting

Hosting Arvixe ma największy potencjał, jaki widzieliśmy. Wygląda na to, że mają razem swoje rzeczy i oto dlaczego.

Zdolne narzędzia do budowania stron internetowych

Powodem, dla którego ludzie potrzebują usługi hostingowej, jest to, że mogą zbudować stronę internetową. Gdy firma hostingowa oferuje odpowiednie narzędzia do budowania stron internetowych, to tak, jakby zabijały dwa ptaki jednym kamieniem. Tego rodzaju narzędzia są szczególnie przydatne dla początkujących, którzy ledwo brudzą sobie ręce. Są kompatybilne z Softaculous Script Installer, co oznacza, że ​​możesz instalować aplikacje i wtyczki bezpośrednio w swojej witrynie za pomocą jednego kliknięcia.

Nieograniczone miesięczne transfery danych

Wielu dostawców usług hostingowych często ogranicza twoje transfery danych. Mogą albo ograniczyć liczbę adresów e-mail, które można zarejestrować w domenie, liczbę domen, albo po prostu ilość danych, które można przenieść między komputerem klienckim – laptopem, który masz przed sobą – a jego serwerem. Wiadomo również, że dostawcy hostingu ograniczają liczbę odwiedzających witrynę miesięcznie. Arvixe eliminuje to wszystko – zapewniając ci spokój dzięki nieograniczonemu miesięcznemu transferowi danych. Nie musisz się martwić o to, co przenosisz lub jak duże są pliki – Arvixe nie dba o to.

Nieograniczone domeny i adresy e-mail

Na tym nie kończy się możliwość nieograniczonego transferu danych. Arvixe hosting nie dba również o to, ile różnych adresów e-mail chcesz zarejestrować w swojej domenie. Umożliwia to podanie osobnego i odrębnego adresu e-mail dla każdego pracownika lub współpracownika. Hosting Arvixe jest idealny dla tych, którzy zajmują się przerzucaniem domen. Oznacza to, że kupujesz nazwę domeny i „parkujesz” ją – wstrzymujesz ją i czekasz, aż ktoś ją od ciebie kupi..

Zarówno serwery oparte na systemie Linux, jak i Windows

Wiele firm hostingowych oferuje serwery oparte na systemie Linux lub serwery z systemem Windows – ale nie oba. Każdy ma wady i zalety. Podczas gdy wiele osób powie, że Linux jest lepszym systemem operacyjnym, bardziej niezawodnym i otwartym oprogramowaniem, o wiele więcej osób zna serwery oparte na systemie Windows niż serwery oparte na systemie Linux. Tak czy inaczej, hosting Arvixe nie dba o to, z którym wolisz, ponieważ oferują oba.

Szeroka gama planów hostingowych

Arvixe ma szeroką gamę planów hostingowych, zaczynając od najbardziej popularnego – wspólnego planu hostingowego. Wspólny plan hostingowy zawiera certyfikaty SSL, które są niezbędne do prowadzenia strony internetowej e-commerce. Kolejny krok w górę oferuje serwery dedykowane, co oznacza, że ​​masz własny serwer dedykowany dla swojej firmy. Różnica między udostępnianymi planami hostingu a dedykowanymi planami hostingu polega na tym, że dzięki dedykowanym planom hostingu cały serwer fizyczny i towarzyszące mu zasoby są do Twojej dyspozycji – nie są dzielone między różnymi klientami. Pomiędzy współużytkowanymi planami hostingowymi a dedykowanymi planami hostingowymi znajdują się serwery klasy VPS, które pozwalają na posiadanie własnego wirtualnego prywatnego serwera. Wszystkie te plany są niezbędne i umożliwiają skalowanie działalności wraz z rozwojem.

Wady Arvixe Hosting

Jak już powiedziałem wcześniej, hosting Arvixe wygląda fantastycznie na papierze. Mają jednak pewne luki do wypełnienia, które są po prostu niedopuszczalne.

Zły czas przestoju

Z tymi lukami jest czas pracy, którego można oczekiwać od hostingu Arvixe. W ciągu dwóch tygodni hosting Arvixe nie działał w sumie przez 29 minut i 41 sekund. Skonfigurowaliśmy go tak, abyśmy mogli dokładnie monitorować czas przestoju naszej witryny. Ofensywną częścią tego słabego czasu sprawności było to, że nie było to spowodowane konkretnym problemem. 29 minut i 41 sekund było sporadycznie rozłożonych – kilka sekund tutaj, kilka sekund tam. To mówi mi, że coś jest nie tak z połączeniem i to wina większego problemu.

Długa obsługa klienta trwa czasem

Niedawno przeprowadzono ankietę, w której zapytano dużą grupę ludzi, co według nich jest definicją złej obsługi klienta. Czynnikiem nr 1, który skłonił klientów do opuszczenia jednej firmy i przejścia do innej, było zawieszenie ludzi. Ludzie nie lubią być zawieszeni – szczególnie jeśli potrzebują wsparcia. Długie czasy obsługi klienta w przypadku hostingu Arvixe to problem, którego należy całkowicie uniknąć.

Dolna linia

Hosting Arvixe ma duży potencjał. W rzeczywistości były jednymi z najlepszych. W tej chwili, w momencie pisania tego tekstu pod koniec 2015 roku, zalecamy, abyś szukał gdzie indziej. Jednak hosting Arvixe ma wystarczający potencjał i doskonałą historię hostingu. To sprawia, że ​​chcę mieć na nich oko, aby sprawdzić, czy mogą wypełnić luki i ponownie stać się wschodzącą gwiazdą.

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector