CoolHandle Reviews Maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Contents

CoolHandle: odpowiedni host w 2020 r?

Ta firma hostingowa została założona w 2001 roku przez grupę specjalistów IT, którzy chcieli dostać się do gry hostingowej. Strona działała niezależnie przez kilka lat, dopóki nie została zakupiona przez ProNetHosting w 2010 roku i od tego czasu jest częścią zespołu ProNet. Witryną zarządza grupa wsparcia z pierwotnej firmy, a także nowa. CoolHandle ma siedzibę w Los Angeles w Kalifornii.


Jak dobry jest CoolHandle Hosting?

W porównaniu do wielu innych witryn hostingowych CoolHandle nie robi nic rewolucyjnego. Chociaż pierwotny zespół miał duże aspiracje do zmiany gry hostingowej (przynajmniej zgodnie z ich biografią), nie dotrzymał tej obietnicy. Niemniej jednak dostajesz to, za co płacisz w tej firmie, więc nie angażuj się, myśląc, że zrobi to coś ważniejszego niż niektóre inne witryny hostingowe.

Zobacz oficjalną stronę Recenzje CoolHandle 3.1 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (1 głosowanie) Plusy

 1. Duża prędkość
 2. Dostępny hosting VPS
 3. Doskonały w skalowaniu stron internetowych

Cons

 1. Obsługa klienta jest opóźniona
 2. Droższy niż inne podobne witryny

SummaryCoolHandle jest przeznaczony wyłącznie dla systemów operacyjnych opartych na systemie Linux, co stanowi źródło dumy ze strony. Oferują trzy plany hostingu i trzy plany VPS. Możesz także odsprzedawać, a oni mają również inny plan trzech poziomów. Każde ulepszenie zapewnia więcej funkcji i bonusów, jak można się spodziewać, a wszystko ładnie skaluje się za każdym razem. Ogólnie rzecz biorąc, przyzwoita strona, jeśli nie niezwykła. Wsparcie2.5Speed4Features3.5Value3Transparency2.5

Nasza oficjalna recenzja CoolHandleHosting

Dla tych z Was, którzy nadal są zainteresowani CoolHandle, czytaj dalej, aby zobaczyć tajniki tej firmy hostingowej.

Tutaj dowiesz się o ich planach i strukturze cenowej, a także zobaczysz, co działa, a co nie, abyś wiedział, czego się spodziewać.

Zaraz za bramą zobaczysz, że CoolHandle nie dotrzymuje obietnicy wprowadzenia nowych złotych standardów szybkości i niezawodności, więc może to być coś w rodzaju czerwonej flagi, jeśli martwisz się, że firma stoi za jej słowem.

Ogólnie rzecz biorąc, ta witryna wydaje się być skierowana do małych firm, ale nie wykonuje fantastycznej pracy, pomagając każdemu, kto jeszcze nie wie, co robi. Obsługa klienta jest największą skargą na tej stronie, więc nie oczekuj, że problemy zostaną rozwiązane tak szybko lub skutecznie, jak w przypadku innych witryn.

Najlepsze funkcje CoolHandle Hosting

Chociaż ta usługa hostingowa nie ma nic naprawdę niezwykłego, istnieje wiele korzyści z przyłączenia się. Dlatego jeśli zakończysz rejestrację w CoolHandle, możesz spodziewać się, że dostaniesz wszystko, za co płacisz, a potem trochę. Mając to na uwadze, oto najważniejsze funkcje tej witryny.

Szybkie i niezawodne prędkości

W porównaniu z niektórymi stronami hostingowymi CoolHandle jest szybszy niż większość. Możesz nawet być pod wrażeniem szybkości, którą uzyskujesz, co jest jedną z najlepszych funkcji, które otrzymujesz po rejestracji.

Przyczyną wysokich poziomów prędkości jest to, że CoolHandle ma wbudowane wiele redundancji i wykorzystują jedne z najlepszych sieci, aby uniknąć opóźnień. Siedziba firmy znajduje się w LA wraz z dwunastoma największymi dostawcami Internetu w kraju, dzięki czemu otrzymujesz system, który jest bardziej niezawodny niż można by się spodziewać.

Ponadto CoolHandle korzysta z wielu dostawców wyższego poziomu Tier 1, co oznacza, że ​​może uniknąć awarii i skoków w ruchu online, aby zapewnić ten sam poziom prędkości i jakości bez względu na sytuację..

Doskonała zdolność skalowania

Jeśli chodzi o prowadzenie strony internetowej, generalnie zaczynasz od małego i stajesz się większy, gdy generujesz większy ruch. CoolHandle ma świetną robotę, umożliwiając stopniowe uaktualnianie strony internetowej, abyś mógł nadążyć za popytem. Na początek pakiety hostingowe są cudownie warstwowe, a gdy będziesz gotowy przejść do VPS i dedykowanego hostingu, możesz to zrobić niezwykle łatwo. Chociaż każda sekcja ma tylko trzy poziomy do wyboru, za każdą usługę dostajesz tyle, ile potrzebujesz.

Zbiorczy transfer domen

Jeśli zajmujesz się kupowaniem i handlem nazwami domen, CoolHandle ułatwia to za ich pośrednictwem. Ceny są przyzwoite, a firma wie, jak radzić sobie z domenami, abyś mógł bardzo skorzystać, jeśli jest to coś, co Cię interesuje. W tej chwili możesz zarejestrować do 18 domen na stronie.

Programy bonusowe

Jeśli prowadzisz firmę w systemie Linux, będziesz bardziej niż zadowolony z funkcji programowania oferowanych przez CoolHandle. Wszyscy nowi użytkownicy otrzymują bezpłatnie skrypt Fantastico, który umożliwia ładowanie WordPress, Galerii obrazów, OSCommerce i innych programów. Strona jest również kompatybilna z takimi programami, jak Zen Shopping Cart, Ruby on Rails, Python i PHP5. Możesz nawet uzyskać bezpłatny pakiet optymalizacji wyszukiwarki za darmo, jeśli masz na to ochotę.

Inną rzeczą, która Ci się spodoba w CoolHandle jest to, że używa popularnego cPanel, aby umożliwić Ci zarządzanie twoją stroną internetową, co jest znacznie lepsze niż próba przejścia przez zastrzeżony system.

Minusy CoolHandle Hosting

Bez względu na to, jak dobra jest strona internetowa lub usługa, zawsze będą do niej dołączone negatywy. W takim przypadku CoolHandle nie ma wielu problemów. Jednak najczęściej występujące problemy mogą wystarczyć, aby wyłączyć większość ludzi, więc pamiętaj o tym, zanim dołączysz.

Ograniczona obsługa klienta

Jedną z największych skarg dotyczących tej firmy jest to, że obsługa klienta nie jest często dostępna i czasami może być nieskuteczna. Na stronie internetowej stwierdza, że ​​ma 24/7 dostawców usług, ale test tego twierdzenia dowodzi, że jest on w większości fałszywy.

Z jednej strony, jeśli zadzwonisz do zespołu wsparcia, zwykle znajdziesz kogoś w krótkim czasie. Jednak tam, gdzie rzeczy naprawdę idą w dół, jest system biletowy i czat na stronie. Członkowie pomocy zdają się logować i wylogowywać w przypadkowych momentach, co sugeruje, że witryna nie ma dużego dedykowanego zespołu do obsługi jakichkolwiek problemów.

Ogólnie rzecz biorąc, obsługa klienta jest w najlepszym razie średnia, aw najgorszym okropna. Najbardziej frustrującym aspektem jest to, że wydaje się, że nie ma dużej spójności, dlatego niektóre recenzje są takimi przeciwieństwami. Jeśli skontaktujesz się z pomocą techniczną, mogą być przyjaźni i pomocni i szybko rozwiązać problem. Będą jednak chwile, w których nie będzie można uzyskać odpowiedzi przez długi czas, co może być frustrujące.

Wreszcie, strona oferuje kilka samouczków wideo, które pomagają klientom rozwiązać typowe problemy, ale biblioteka informacji jest ograniczona i nie pomaga w skomplikowanych problemach, co oznacza, że ​​jeśli wiesz, co robisz, możesz mieć trudności z naprawieniem znaczące błędy.

cennik

Podobnie jak w przypadku wszystkich witryn hostingowych, CoolHandle nagradza Cię za zapisanie się na długoterminowy pobyt. Oznacza to, że jeśli wybierzesz się z miesiąca na miesiąc, będziesz płacić więcej, ale jeśli zdecydujesz się na pakiet sześcio- lub dwunastomiesięczny, możesz ogólnie płacić znacznie mniej. Gdy robisz to miesiąc, cena planu waha się od 29,95 USD za pakiet podstawowy do 49,95 USD za konfigurację Pro. Jeśli chodzi o plany VPS, zapłacisz co najmniej 49,95 USD aż do 149,95 USD.

Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup planu długoterminowego, możesz skończyć płacąc zaledwie 4,95 USD miesięcznie. Jest to gwiezdna cena, ale to oznacza, że ​​jesteś dłużej zablokowany w usłudze, co oznacza, że ​​jeśli masz jakiekolwiek problemy lub chcesz zmienić hosta, nie masz szczęścia.

Witryna oferuje również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, ale niektórzy użytkownicy zgłosili problemy z uzyskaniem zwrotu pieniędzy w tym okresie. Wynika to częściowo z niespójnego zespołu obsługi klienta, ale niepokojące jest to, że strona internetowa miałaby ten problem w pierwszej kolejności.

Ogólnie rzecz biorąc, struktura cen nie jest straszna, ale jest droższa niż inne witryny, które mają podobne funkcje i lepsze systemy wsparcia.

Dolna linia:

Gdybyś musiał wybrać usługę hostingową dla swojej witryny, prawdopodobnie lepiej byłoby poszukać innych opcji i porównać ceny i funkcje. Chociaż nie oznacza to, że rejestracja w CoolHandle jest złym pomysłem, oznacza to po prostu, że istnieje tak wiele innych witryn hostingowych, które mają lepsze usługi i mają większą wartość, że w pewnym sensie jest to sprzeczne z celem tego. Jeśli już zarejestrowałeś się w tej witrynie, nie musisz się zmieniać, zwłaszcza jeśli jesteś zadowolony z jej usług.

Krótko mówiąc, CoolHandle to przyzwoita usługa hostingu, ale możesz zrobić to lepiej.

Zobacz więcej funkcji

Często zadawane pytania dotyczące hostingu CoolHandle

Aby pomóc w dostarczeniu jak największej ilości informacji dotyczących CoolHandle, przygotowaliśmy listę pytań, które mogą dać ci dodatkowy wgląd w tę usługę, abyś mógł wejść z otwartymi oczami. Jeśli nie widzisz tutaj pytania, na które musisz odpowiedzieć, możesz skontaktować się bezpośrednio z CoolHandle na ich stronie internetowej, aby uzyskać więcej informacji.

Jakie są plany hostingowe oferowane przez CoolHandle?

Witryna ma trzy różne poziomy hostingu: Starter, Business i Pro. Każdy z nich oferuje te same funkcje, ale zyskujesz więcej wszystkiego w miarę skalowania. Oto, czego możesz oczekiwać od każdego poziomu.

 • Rozrusznik: pięć domen, pięć zaparkowanych domen, pięć poddomen, pięć baz danych MySQL, pięć skrzynek e-mail i pięć kont FTP. Otrzymasz również nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość.
 • Biznes: sto z każdego elementu, w tym domen, subdomen, zaparkowanych domen, baz danych MySQL, kont FTP i baz danych PostgreSQL. Otrzymasz również tysiąc kont e-mail oraz nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość. Na tym poziomie istnieje możliwość uzyskania dedykowanego adresu IP i prywatnego SSL.
 • Zawodowiec: dostajesz nieograniczoną ilość wszystkiego. Możesz także uzyskać dedykowany adres IP i prywatny SSL.

Jeśli chodzi o konta VPS, CoolHandle ma kolejny system trójwarstwowy. Każdy poziom ma jedną darmową nazwę domeny i dedykowany adres IP. Są one przedstawione w następujący sposób:

 • VPS 01: 512 MB pamięci RAM, 20 GB przestrzeni dyskowej i 500 GB przepustowości
 • VPS 02: Jeden GB pamięci RAM, 30 GB pamięci i 1000 GB przepustowości. Dostajesz również serwer zarządzany z tym pakietem
 • VPS 03: Dwa GB pamięci RAM, 60 GB przestrzeni dyskowej i 2000 GB przepustowości. Oprócz serwera możesz uzyskać inny dedykowany adres IP
Czy CoolHandle oferuje hosting dedykowanych serwerów?

Tak, możesz uzyskać tego rodzaju usługi za pośrednictwem CoolHandle. Witryna oferuje wszystkie dedykowane pakiety serwerów: procesor Intel 3GHz, dwa GB pamięci RAM, 160 GB pamięci (x2) i dwa TB przepustowości. Dzięki dedykowanym serwerom otrzymujesz również dedykowany adres IP i prywatny certyfikat SSL.

Czy CoolHandle działa z systemem Windows?

Ponieważ obecnie działa, strona świadczy usługi tylko dla systemu operacyjnego Linux. Można jednak znaleźć link do usługi zgodnej z systemem Windows o nazwie CoolWinHosting. Jednak ta witryna wydaje się być inna niż CoolHandle i ma inne usługi i ceny.

Czy strona oferuje gwarancję dostępności?

Tak, CoolHandle obiecuje, że będziesz mieć 99,9% czasu sprawności. Niezależne testy wykazują, że jest to dokładne.

Czy mogę znaleźć CoolHandle w mediach społecznościowych?

Tak, zespół wsparcia jest aktywny na Facebooku i Twitterze, i będą wchodzić w interakcje z klientami, którzy kontaktują się z nimi za pośrednictwem tych kanałów.

Czy CoolHandle oferuje pełny zwrot pieniędzy, jeśli anuluję w oknie gwarancji?

Tak, ale tylko jeśli kupisz pakiet standardowy. Jeśli otrzymasz jakiekolwiek inne ulepszenia lub dodatki, nie otrzymasz zwrotu kosztów za te zakupy. W porównaniu do innych witryn wydaje się to standardową polityką zwrotów.

Czy witryna oferuje usługi odsprzedaży?

Tak, możesz dokonać odsprzedaży za pośrednictwem CoolHandle. Witryna ma trzy poziomy usług, od 35 GB miejsca na dysku i 250 GB przepustowości do 200 GB miejsca na dysku i 1000 GB przepustowości, w zależności od poziomu. Otrzymasz również dedykowane adresy IP i dostęp do skryptów, takich jak PHP i WordPress.

Czy są jakieś opłaty za założenie strony internetowej za pośrednictwem tej firmy??

Nie, nie ma żadnych dodatkowych opłat za uruchomienie witryny. CoolHandle zapewnia również bezpłatne oprogramowanie do tworzenia stron internetowych, które pomogą Ci zacząć.

Kiedy mówi nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku, czy naprawdę jest nieograniczona?

Podobnie jak w przypadku wszystkich witryn hostingowych, nigdy nie możesz uzyskać naprawdę nieograniczonej ilości wszystkiego. W związku z tym zostaniesz ograniczony, jeśli firma uzna to za stosowne, więc nie zdziw się, jeśli dowiesz się, że nieograniczony plan ma ograniczenia.

Czy mogę hostować witrynę do przesyłania strumieniowego wideo za pośrednictwem CoolHandle?

Technicznie tak. Musisz jednak upewnić się, że masz wystarczającą ilość zasobów, aby upewnić się, że Twoja witryna się nie opóźnia. Na szczęście każdy plan ma nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku, ale musisz upewnić się, że używasz rozszerzenia odtwarzania wideo, aby zapewnić niezawodność odtwarzania. CoolHandle ma dostępne rozszerzenie FFMPEG, ale nie jest jasne, który poziom byłby potrzebny, aby działał wydajnie i bez opóźnień.

Czy ta witryna poleca program polecający??

Tak, CoolHandle ma program nagród dla klientów, którzy polecają nową firmę na stronie. Dokładne ceny i nagrody nie są wymienione, ale możesz skontaktować się bezpośrednio z firmą w celu uzyskania tych informacji.

Czy otrzymam darmowe domeny za pośrednictwem CoolHandle?

Tak, dostajesz jedną bezpłatną domenę z każdym pakietem. Jeśli jednak chcesz mieć wiele domen, musisz zapłacić za każdą dodatkową poza pierwszą.

Czy mogę przenieść moją bieżącą domenę na tę stronę??

Tak, CoolHandle umożliwia przeniesienie do nich domen za symboliczną opłatą. Cena zależy od rozszerzenia, takiego jak .com lub .net. Mają listę cen dostępną na stronie.

Czy CoolHandle obsługuje skrypty takie jak Joomla, Magento i Drupal?

Chociaż witryna nie ma dostępnych takich skryptów, możesz teoretycznie wesprzeć je za pośrednictwem usługi bez żadnych problemów. Ramy istnieją, aby tak się stało.

Czy witryna oferuje usługi tworzenia kopii zapasowych?

Nie, nie ma. Jednak klienci mają dostęp do narzędzi, które pozwolą Ci tworzyć własne kopie zapasowe, jeśli uważasz, że są odpowiednie.

Czy CoolHandle ma dodane funkcje bezpieczeństwa?

Tak, witryna oferuje bezpieczne monitorowanie centrum danych, które obejmuje oprogramowanie antywirusowe i antyspamowe. Obejmuje także całodobowy nadzór danych.

Jak mogę zapłacić za usługi oferowane przez CoolHandle?

Witryna przyjmuje wszystkie główne formy płatności, w tym karty kredytowe, takie jak Visa i Mastercard, a także PayPal.

Czy muszę podpisywać umowę, kiedy rejestruję się na stronie??

Nie, CoolHandle nie wymaga podpisania umowy przez żadnego użytkownika. Jeśli jednak otrzymasz sześcio- lub dwunastomiesięczny plan cenowy, musisz anulować w ciągu 30 dni, aby uzyskać pełny zwrot kosztów, ponieważ plany te są dyskontowane.

Więcej na CoolHandle.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map