Dot5Hosting Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Dot5Hosting Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Dot5Hosting Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Jak dobry jest Dot5Hosting?

Podczas gdy niektórzy nazywają to jako stary pijany wujek z hostingu, Dot5Hosting oferuje uniwersalne podejście do hostingu internetowego, ponieważ ma tylko jedną opcję hostingu (nie jest to najmądrzejszy ruch biznesowy). Koncentrują się na zapewnieniu hostingu osobom fizycznym i właścicielom firm, którzy szukają hostingu dostosowanego do ich budżetu.


Nie uważamy, że jest to najbardziej atrakcyjny host, ale czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Dot5Hosting radzi sobie z konkurencją.

Dot5Hosting Recenzje 2.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (1 głosowanie) Plusy

 1. Historia stabilna
 2. Wiele dodatków
 3. Gwarancja zwrotu pieniędzy
 4. Jeden rozmiar dla wszystkich
 5. Wiele nieograniczonych funkcji
 6. Obsługa klienta

Cons

 1. Funkcjonalność panelu sterowania
 2. Opłaty za zakończenie
 3. Czas przestoju / przestoju
 4. Brak mediów społecznościowych

SummaryDot5Hosting to doświadczona firma hostingowa, która stara się zapewnić hosting codziennym użytkownikom, którzy chcą uzyskać większy zysk za swoje pieniądze. Mają tylko jeden nieograniczony plan, który oferują swoim klientom, który jest pełen dodatków wraz z gwarancją zwrotu pieniędzy. Mają całodobową obsługę klienta, ale nie wykorzystują mocy mediów społecznościowych do pomocy klientom. Ten hosting może, ale nie musi, działać dobrze dla Twoich konkretnych potrzeb. Wsparcie2.5Speed2Features2.5Value3Transparency2

Nasza oficjalna recenzja Dot5Hosting

Bądźmy szczerzy – Dot5Hosting wciąż próbuje dogonić współczesną erę. Ich strona wciąż utknęła na początku 00’s (jak 2002). Nie znam ich całej historii, ale jestem prawie pewien, że nie zmienili się zbytnio.

Jeśli jesteś typem faceta lub dziewczyny, która lubi coś wystarczająco dobrego, hej Dot5Hosting może być dobrym rozwiązaniem.

To tak, jak twój stary niezamężny wujek, który trzyma ten sam tani napój alkoholowy ze sklepu narożnego na codzienny drink – to wystarcza dla wuja Hala, więc po co zmieniać?

Dot5Hosting ma rynek docelowy dla osób fizycznych i właścicieli firm, którzy muszą dopasować swój hosting do budżetu o mniejszym budżecie niż większość korporacji jest w stanie wykorzystać, i nadal konkurować z lepiej finansowanymi stronami internetowymi. Zastanawiam się, jak dobrze sobie radzą? Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się więcej na ich temat.

Kilka najważniejszych atrakcji Dot5Hosting:

 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Darmowa domena z rejestracją
 • Nieograniczone poddomeny
 • Bezpieczeństwo 24/7
 • Ceny specjalnych wstępów zaczynają się od 5,95 USD / mc

Niektóre niezbyt dobre rzeczy, które słyszeliśmy w Internecie:

 • Obsługa klienta reaguje wolno i nie jest na najwyższym poziomie
 • Jedna z firm przejętych przez EIG (nabyta w 2007 r.), Która właśnie została zgnilizną
 • Twierdzenia, że ​​karty kredytowe zostały obciążone długo po anulowaniu (duże nie-nie)

To jest opinia redakcyjna na podstawie recenzji i ocen Dot5Hosting dostępnych online. Upewnij się, że kiedy podejmiesz ostateczną decyzję, zapoznaj się z opiniami użytkowników na temat tej usługi i sprawdź ich witrynę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat podjęcia świadomej decyzji.

Najlepsze cechy Dot5Hosting

Historia

Dot5Hosting ma dość stabilną historię, biorąc pod uwagę, że istnieje na rynku od 2002 roku. Został przejęty przez EIG w 2007 roku (który jest również właścicielem Bluehost i HostGator).

Dodatki

Korzystanie z Dot5Hosting jako usługodawcy internetowego zapewni ci całą masę dodatków, które przyniosą korzyści Tobie i Twojej firmie. Należą do nich nazwa domeny, kredyt Google Adwords, kredyty Yahoo, koszyki, stały kontaktowy marketing e-mail, narzędzie do tworzenia witryn, szablony i wiele innych funkcji.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Oferują gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony z ich usług hostingowych w ciągu pierwszych 30 dni. Zwrócą opłaty za hosting, ale tylko jeśli zapłaciłeś kartą kredytową. Jeśli chcesz zachować swoją nazwę domeny, którą zarejestrowałeś za darmo, musisz zapłacić 15 dolarów, aby ją zachować. Ta gwarancja zwrotu pieniędzy daje dłuższy okres na określenie, czy usługa jest zadowolona.

Jeden rozmiar pasuje do wszystkich planów

Fakt, że oferują one jeden rozmiar uniwersalny, jest dobry, ale może być również zły, w zależności od tego, co chcesz uzyskać z hostingu. Ich roczny plan wynosi zwykle nieco mniej niż 13 dolarów miesięcznie, a ich dwuletni plan wynosi zwykle mniej niż 12 dolarów miesięcznie, ale wprowadzają promocyjne ceny, aby przedstawić ci swoje usługi. Obecnie dostępna jest specjalna oferta hostingu za jedyne 5,95 USD.

Nieograniczone funkcje

Istnieje wiele nieograniczonych funkcji oferowanych przez Dot5Hosting, które mogą sprawić, że ta usługa hostingowa będzie warta spojrzenia. Obejmuje to miejsce na dysku, możliwość hostowania nieograniczonej liczby domen, skrzynki e-mail POP3, bazy danych MySQL, zaparkowane domeny, subdomeny, autorespondery i przekazywanie kont e-mail.

Obsługa klienta

Możesz skontaktować się z obsługą klienta za pośrednictwem bezpłatnego numeru telefonu lub korzystając z pomocy technicznej, aby wysłać bilety pomocy technicznej. Opcja telefonu jest dostępna tylko dla klientów w Stanach Zjednoczonych. Oferują również bazę wiedzy i przewodniki użytkownika w centrum pomocy, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat hostingu.

Minusy Dot5Hosting

Funkcjonalność panelu sterowania

Dot5Hosting używa vDeck zamiast cPanel, a niektórzy użytkownicy mogą stwierdzić, że nie ma takiej samej funkcjonalności. Może być również mniej przyjemne dla oczu, jeśli chodzi o przyzwyczajenie się do tego. Spojrzałem i faktycznie różni się on od standardowego interfejsu cPanel. Początkującym nie obchodzi, ale eksperci mogą chcieć standardowego podejścia.

Opłaty za zakończenie

Mają opłatę za zakończenie połączenia, jeśli chcesz zamknąć konto przed upływem wybranego terminu, chyba że anulujesz w okresie gwarancji zwrotu pieniędzy.

Czas przestoju / przestoju

Nie ma żadnych szczegółów na stronie internetowej oferujących informacje na temat ich czasu pracy / przestoju. Wydaje się, że nie ma zbyt wielu skarg na ten temat, ale posiadanie jak największej ilości informacji jest zawsze dobre do podejmowania świadomych decyzji, które usługi wybrać.

Brak mediów społecznościowych

Wiele firm oferuje wsparcie za pośrednictwem mediów społecznościowych, więc trochę negatywne jest to, że chociaż są one obecne w mediach społecznościowych, tak naprawdę nie wykorzystują tak dużo, jak mogłyby być porównane z konkurencją. Myślę, że kiedy nie widzę mediów społecznościowych – ok, ta firma nawet nie próbuje. To znak, że nie mają kaczek z rzędu, więc unikałbym takich firm.

Dolna linia

Słuchaj, może masz przyjaciela ze starym kontem Dot5Hosting i on lubi „to świetnie, że nie mam problemów” – cóż, nie wie dużo o hostingu LUB jest programistą i może samodzielnie rozwiązać problemy.

Dot5Hosting postrzegamy jako dinozaura, który się nie zmienił i po prostu gnije. Ich baza użytkowników maleje (według danych stron trzecich) i wydaje się, że niewiele robią.

Jeśli chcesz iść z nimi, nie ma sprawy. Ale jeśli chcesz mieć nowoczesnego, zaktualizowanego hosta, wybierz coś takiego jak SiteGround, WP Engine lub inną markę należącą do EIG, jak HostGator. W ten sposób będziesz o wiele lepszy.

Porównaj niektóre firmy, takie jak Bluehost vs HostGator lub SiteGround vs WP Engine, zanim podejmiesz decyzję.

Zaktualizuj dziennik

22.03.18 – Napisano nowy wynik, nowe punkty początkowe z zaletami i wadami, kilka innych drobnych zmian.

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector