Dot5Hosting Відгуки травень 2020 – Ціни та плани хостингу

Наскільки хороший Dot5Hosting?

Хоча деякі посилаються на це як на старий п’яний дядько веб-хостингу, Dot5Hosting пропонує єдиний розмір підходу до веб-хостингу, оскільки у них є лише один варіант хостинг-плану (не найрозумніший діловий крок). Вони зосереджені на наданні хостингу приватним особам та власникам бізнесу, які шукають веб-хостинг, який відповідає їхньому бюджету.


Ми не вважаємо, що це найпереконливіший хост там, але продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про те, як Dot5Hosting стеки до конкуренції.

Огляди Dot5Hosting 2.4 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (1 голосування) Плюси

 1. Стабільна історія
 2. Безліч додатків
 3. Гарантія повернення грошей
 4. Один розмір підходить всім
 5. Багато необмежених функцій
 6. Підтримка клієнтів

Мінуси

 1. Функціональність панелі управління
 2. Збори за припинення
 3. Перебіг / час простою
 4. Жодних соціальних медіа

SummaryDot5Hosting – це досвідчена хостингова компанія, яка прагне забезпечити хостинг для щоденних користувачів, які прагнуть отримати більше грошей на свій долар. У них є лише один необмежений план, який вони пропонують своїм клієнтам, який постачається в комплекті з додатковими додатками разом із їх гарантією повернення грошей. Вони мають цілодобову підтримку клієнтів, але не користуються можливостями соціальних медіа для надання допомоги клієнтам. Цей хостинг може або не спрацює добре для ваших потреб. Підтримка2.5Швидкість2Особливості2.5Залежність3Трансформація2

Наш офіційний огляд Dot5Hosting

Будемо чесними – Dot5Hosting все ще намагається наздогнати сучасну епоху. Їх сайт все ще застряг на початку 00-х (як 2002). Я не знаю їхньої всієї історії, але я впевнений, що вони не надто змінилися.

Якщо ви тип хлопець чи гал, який любить щось досить хороше, ей Dot5Hosting може бути дорогою.

Це як ваш старий незаміжній дядько, який випиває з такою ж дешевою спиртною напоєм з кутового магазину його щоденний напій – це досить добре для дядька Хал, так навіщо міняти?

Dot5Hosting має цільовий ринок приватних осіб та власників бізнесу, яким потрібно розмістити свій веб-хостинг за менший бюджет, ніж більшість корпорацій мають змогу використовувати та все ще конкурувати з більш фінансовими веб-сайтами. Цікаво, як добре вони роблять? Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше про них.

Деякі короткі моменти Dot5Hosting:

 • Необмежений обсяг диска
 • Безкоштовний домен з реєстрацією
 • Необмежені субдомени
 • Цілодобова безпека
 • Спеціальне вступне ціноутворення починається від $ 5,95 / місяць

Деякі не дуже хороші речі, які ми чули в Інтернеті:

 • Підтримка клієнтів реагує повільно і не найкраще
 • Одна з тих компаній, придбаних EIG (придбана в 2007 році), що тільки залишилася гнити
 • Претензії про стягнення кредитних карток задовго після скасування (великий ні-ні)

Це редакційний огляд, заснований на оглядах та рейтингах Dot5Hosting, доступних в Інтернеті. Будьте впевнені, коли прийдете остаточне рішення, прочитавши, що користувачі говорять про цю послугу, і вивчіть їх веб-сайт для отримання додаткової інформації, щоб прийняти освічене рішення.

Найкращі характеристики Dot5Hosting

Історія

Dot5Hosting має досить стабільну історію, враховуючи, що він працює в бізнесі з 2002 року. Його придбав EIG в 2007 році (якому також належать Bluehost та HostGator).

Екстри

Якщо ваш веб-хостинг буде працювати з Dot5Hosting, ви отримаєте цілу купу додаткових послуг, які принесуть користь вам та вашому бізнесу. До них відносяться доменне ім’я, кредит Google Adwords, кредити Yahoo, кошики для покупок, постійний контактний електронний маркетинг, розробник сайтів, шаблони та багато інших функцій.

Гарантія повернення грошей

Вони пропонують гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені їх послугами веб-хостингу протягом перших 30 днів. Вони повернуть ваші збори за хостинг, але лише в тому випадку, якщо ви заплатили кредитною карткою. Якщо ви хочете безкоштовно зберегти своє доменне ім’я, яке ви зареєстрували у них, вам потрібно буде заплатити 15 доларів, щоб зберегти його. Ця гарантія повернення грошей дає вам довший термін, щоб визначити, чи задоволений ви послугою чи ні.

Один розмір відповідає всім планом

Те, що вони пропонують один розмір, відповідає всім планом, це добре, але це також може бути погано залежно від того, що ви шукаєте, щоб вийти зі свого веб-хостингу. Їх річний план, як правило, трохи менше 13 доларів на місяць, а їх дворічний план, як правило, менше 12 доларів на місяць, але вони працюють за акційними цінами, щоб ознайомити вас зі своїми послугами. Існує спеціальна пропозиція хостингу всього за $ 5,95.

Безлімітні функції

Під Dot5Hosting пропонується безліч необмежених функцій, які можуть зробити цей хостинг-сервіс ще одним поглядом. Сюди входить дискове зберігання, можливість розміщення необмежених доменів, скриньки електронної пошти POP3, бази даних MySQL, припарковані домени, субдомени, автовідповідачі та пересилання облікових записів електронної пошти.

Підтримка клієнтів

Ви можете отримати службу підтримки через безкоштовний номер телефону або скористатися службою довідки для надсилання квитків на службу підтримки. Опція телефону доступна лише клієнтам у Сполучених Штатах. Вони також пропонують базу знань та посібники користувачів у довідковому центрі, якщо вам цікаво дізнатися більше про веб-хостинг.

Недоліки Dot5Hosting

Функціональність панелі управління

Dot5Hosting використовує vDeck, а не cPanel, і деякі користувачі можуть виявити, що це не має однакової функціональності. Це також може бути менш легким для очей, коли справа доходить до звикання. Я подивився, і він насправді відрізняється від стандартного інтерфейсу cPanel. Початківцям все одно, але експерти можуть захотіти стандартного підходу.

Збори за припинення

Вони мають стягнути плату за припинення, якщо ви хочете закрити свій рахунок до того, як запланований термін ви вибрали, якщо ви не скасуєте протягом строку гарантії повернення грошей..

Перебіг / час простою

На веб-сайті немає конкретних даних, які пропонують інформацію про час їх роботи та простою. Здається, не надто багато скарг на це питання, але мати якомога більше інформації завжди добре для прийняття освічених рішень, які послуги вибрати.

Жодних соціальних медіа

Багато компаній пропонують підтримку через соціальні медіа, тому це дещо недоліком того, що, маючи присутність у соціальних медіа, вони насправді не використовують стільки, скільки можна порівняти зі своїми конкурентами. Коли я не бачу соціальних медіа, я думаю – добре, ця компанія навіть не намагається. Це знак того, що у них немає своїх качок поспіль, тому я б уникав таких компаній.

Нижня лінія

Послухайте, можливо у вас є друг зі старим обліковим записом Dot5Hosting, і він схожий на “це здорово, у мене немає проблем” – ну він не знає багато про хостинг АБО він розробник і може самостійно вирішити проблеми..

Ми розглядаємо Dot5Hosting як динозавра, який не змінився і просто гниє. Їхня база користувачів зменшується (за даними сторонніх осіб), і, схоже, вони не дуже роблять.

Якщо ви хочете піти з ними, це добре. Але якщо ви хочете сучасного оновленого хоста, попросіть щось подібне до SiteGround, WP Engine чи іншої торгової марки EIG, наприклад HostGator. Тобі буде набагато краще.

Подумайте, порівняйте деякі компанії, такі як Bluehost vs HostGator або SiteGround vs WP Engine, перш ніж ви вирішите вирішити свою проблему.

Журнал оновлення

22.03.18 – Новий підсумковий рядок, нові пункти введення з плюсами і мінусами, кілька інших невеликих змін.

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map