DreamHost Відгуки – Дешевий спільний доступ, хостинг WordPress? Травень 2020 року

DreamHost Відгуки – Дешевий спільний доступ, хостинг WordPress? Травень 2020 року

DreamHost Відгуки – Дешевий спільний доступ, хостинг WordPress? Травень 2020 року

Contents

DreamHost: Швидкий, дешевий, хороший?

DreamHost має одні з найкращих середніх показників роботи та швидкість завантаження сторінок будь-якого спільного хостингу на ринку.


Крім того, вони пропонують необмежену пропускну спроможність, безкоштовні доменні імена, безкоштовні сертифікати SSL та компенсують вам занурення у безперервний час. Вони справді забезпечують одне з найвищих доступних угод про рівень обслуговування.

То в чому улов? Dreamhost цінніший, ніж ваша середня хостинг-компанія, і ви можете стягувати плату лише щороку. Попередня вартість багатьох людей відвертає.

Але читайте далі, щоб дізнатися, чому ми вважаємо, що це того варте.

Дивіться офіційний сайт DreamHost Редакційний огляд 3.9 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (1 голосування) Плюси

 1. Необмежена пропускна здатність та місце на диску
 2. Встановлення програми одним натисканням кнопки
 3. 97-денна гарантія повернення грошей
 4. Варіант хостингу декількох
 5. 100% гарантія часу

Мінуси

 1. Підтримка спільного хостингу надзвичайно обмежена
 2. Немає інструментів для веб-дизайну
 3. Цінніше, ніж більшість спільних хостингів
 4. Щорічна виставлення рахунків

SummaryDreamHost може коштувати удвічі або більше, ніж ви заплатите за спільний хостинг в іншому місці. Але це не означає, що вони завищені! При необмеженій пропускній здатності, безкоштовних SSL, чудовій безпеці, зоряних швидкостях та режимі безперебійного користування цінність досить висока. Ми рекомендуємо DreamHost для користувачів, які користуються потужним хостингом, які знають, що можуть отримати чудовий удар за свій долар. Підтримка3.5Speed4Features4Value4Transparency4

Наш редакційний огляд DreamHost 

Заснована в 1997 році магістрантами Гарві Мудд-коледжу, DreamHost є одним з ветеранів американських компаній, що займаються веб-хостингом. У приватній компанії розміщено 1,5 мільйона сайтів по всьому світу і базується в Лос-Анджелесі, Каліфорнія, з офісами в Портленді, штат Орегон.

Хоча DreamHost є одним з більш дорогих доступних варіантів хостингу, вони пропонують величезну цінність.

Завдяки чудовій швидкості, режиму бездротового використання, можливостям, підтримці та необмеженій пропускній здатності ви отримаєте ваші гроші. При цьому їх власна панель приладів – не всім улюблена, і вони не є ні найдешевшим, ні найякіснішим господарем на ринку, але все-таки мають великий баланс для більшості людей.

Найкращі характеристики планів DreamHost

DreamHost пропонує один з найкращих веб-пакетів хостингу. Вони супер надійні, використовують програмне забезпечення з відкритим джерелом та надають необмежену пропускну здатність.

1. Нове для 2019 року: Плани DreamHost дуже дешеві

Оновлення на 2019 рік: DreamHost має деякі найдешевші та найвигідніші плани спільного хостингу:

Сонник початкової ціни

Сонник початкової ціни DreamHost поділився планами та цінами

Раніше було так, що якщо ви хочете поїхати з DreamHost, ви були б готові викласти трохи більше щомісяця, ніж ваш середній план.

Не довше.

DreamHost відповідав цінам на таких великих хлопців, як BlueHost, HostGator та GoDaddy. І вони важко борються.

Зараз ми не можемо стверджувати, що, сперечаючись про чисте ціноутворення, план $ 1 / місяць GoDaddy є досить простягнутим дешевим, але ви хочете дотримуватися хоста на довгий термін, а не на ціноутворення, яке перетворюється на приманку і перемикання.

Ми, безумовно, рекомендуємо DreamHost, перекинувши руки, людям, які розглядали можливість модернізації до більш дорогого варіанту спільного хостингу, оскільки їхній сайт переростає хостинг із нижнього рівня підвалу. Особливості пропонують суперницькі партії преміальних планів, за які додатково платять інші провайдери хостингу. Але якщо ви просто хочете простий сайт за дешевою ціною і не збираєтесь використовувати тонну дискового простору або пропускну здатність, вам, ймовірно, краще скористатися більш дешевим варіантом, який має чіткі межі.

Ось річ. Якщо порівняти їх з більш «преміальними» хостами, такими як WP Engine та Kinsta, ви швидко переконаєтесь, що DreamHost надзвичайно доступний.

2. Необмежена пропускна здатність та місце на диску

Багато веб-сайтів кажуть, що вони пропонують необмежену пропускну здатність і дисковий простір.

Але те, що вони насправді мають на увазі, це те, що вони не встановлюють для вас чіткого обмеження; вони можуть вирішити в будь-який момент, якщо ви використовуєте занадто багато місця.

Занадто багато стрибків у трафіку, і ви можете виявити, що ваш обліковий запис призупинено через зловживання можливостями спільного сервера. Або ваша хостингова компанія може пасивно наполегливо наполягати на тому, щоб ви перейшли на більш дорогий план хостингу. Bluehost – хороший приклад компанії, яка роздратувала багатьох клієнтів за те, що вони роблять саме це.

У DreamHost є лише один спільний план хостингу, і вони справді пропонують необмежену пропускну здатність і дисковий простір.

Ніяких суспензій для надмірного використання.

Жодного цінового плану не примушувати вас.

Якщо ви плануєте вирощувати популярний сайт, це величезна кількість.

І апаратне забезпечення для фактичного підтримання великого трафіку. Якщо ви поєднаєте це з тим, що ви завжди можете оновити до VPS-сервера або виділеного сервера, то небо є межею.

3. Встановлення програми одним натисканням кнопки

DreamHost запускає свої сценарії таким чином, що ви можете встановити WordPress – разом з багатьма іншими різними програмами – одним клацанням миші. Ці інші додатки включають фотогалереї, програмне забезпечення для кошиків, додатки програмного забезпечення CMS тощо.

Чудова річ у сценаріях – це те, що ви можете користуватися чужим сценарієм без необхідності знати будь-який код. Візьміть сценарії – багато з них безкоштовні – та встановіть їх на своєму веб-сайті одним натисканням кнопки. Будучи веб-майстром, ви можете насолоджуватися тим, що ви можете зробити свій сайт зовнішнім виглядом, хоча ви хочете, щоб це було за допомогою цієї функції.

4. Гарантія повернення грошей у 97 днів

Це насправді довше, ніж у більшості хостинг-провайдерів.

Стандарт – 30-денна гарантія повернення грошей. DreamHost пропонує гарантію повернення грошей на 97 днів – хіба це не щось?

Гарантія повернення грошей на 97 днів працює так: якщо ви будь-коли скасуєте протягом перших 97 днів після реєстрації, вони повернуть 100 відсотків від сплачених вами грошей.

Щоразу, коли ви скасуєте після 97 днів, вони повернуть вам стягувану суму. Це дійсно щедро, а також видається особливо важливим для DreamHost, враховуючи, що вам, можливо, доведеться платити за передоплату принаймні рік (але про це пізніше).

Вони виграли хостинг InMotion і 90-денну гарантію повернення грошей WebHostingHub додатковим тижнем.

5. 100% гарантія часу

У той час як більшість інших постачальників можуть похвалитися 99-відсотковою гарантією безперервного часу, DreamHost пропонує 100% гарантію безперервного часу. Якщо з будь-якої причини ваш веб-сайт не працює, вони будуть кредитувати ваш рахунок на один день безкоштовного хостингу на кожну годину, в яку він знижений..

Але пощастило вам (і для відділу виставлення рахунків DreamHost), вони не дуже часто знижуються.

DreamHost в середньому склав 99,98% тривалості тривалості минулого року.

Єдина хостингова компанія, яка робить краще, ніж це – A2 хостинг, на 99,99%

6. Солодкі халяви

Можливо, їх справді не можна назвати безкоштовними, оскільки ви платите за план, але нам подобається, що DreamHost включає в себе купу додаткових функцій у своєму стандартному спільному хостинговому плані, за який більшість інших хостів платить додатково.

Ви отримаєте сканування зловмисного програмного забезпечення, сертифікат SSL, кілька доменів, безкоштовне ім’я домену, необмежену кількість електронних адрес та можливостей та 100 доларів США за рахунок кредиту Google AdWords для завантаження..

7. Безкоштовний веб-хостинг для некомерційних організацій

Це унікальна особливість для компанії, що займається веб-хостингом. Якщо ви перебуваєте у Сполучених Штатах і займаєтесь некомерційною компанією, наприклад, благодійною організацією чи церквою, DreamHost розмістить її безкоштовно. Надаючи належну документацію від IRS, а саме лист, що визначається IRS 501 (c) (3), DreamHost буде працювати з вами та надавати вам безкоштовний хостинг.

Недоліки DreamHost 

DreamHost має деякі найповніші функції на ринку, але є кілька уловів. Розгляньте ці пункти уважно, перш ніж натиснути курок.

1. Служба підтримки клієнтів DreamHost не має підтримки телефону

Звичайно, їхня електронна електронна білетна система досить гарна, і вони швидко допомагають через підтримку чату. Але іноді дуже просто хочеться поговорити з реальною людиною справжнім голосом. Якщо ви тип, який любить щоразу отримувати одного і того ж агента по телефону, DreamHost не для вас. SiteGround – наш далеко і далеко лідер у відділі обслуговування клієнтів (плюс ви можете їх зателефонувати!).

Хочете більше чудових господарів обслуговування клієнтів? Перегляньте наш список найкращих з найкращих.

2. Лише один спільний план хостингу

У чомусь це користь. Наявність лише одного плану займає багато паралічів аналізу вибору між різними рівнями спільних хостинг-планів, і не дозволяє вам додатково платити за функції, які вам не потрібні на всякий випадок. Однак, не всі насправді в змозі максимально використати необмежену пропускну здатність DreamHost та безліч функцій. Сайт із 100 відвідуваннями щомісяця заплатить так само, як і сайт із 100 000. Звичайно, зайнятий веб-сайт отримує багато. Але не дуже маленький хлопець.

3. Люблю cPanel? DreamHost не робить.

DreamHost має власну панель управління і не використовує типовий галузевий стандарт cPanel. Це не стільки ганьба, скільки питання переваги. Інформаційна панель DreamHost значно сучасно виглядає, ніж cPanel, але також може залякати незнайомих. І іноді це може просто дратувати, що вам доведеться вивчати новий інтерфейс, особливо якщо ви вже щодня взаємодієте з десятками різних. Якщо вам дуже зручно використовувати cPanel і не бажаєте прийняти щось нове, DreamHost може розчарувати.

Нижня лінія

Якщо ви знаєте, що робите, DreamHost може стати реальністю мрії.

Необмежений простір на диску та необмежена пропускна здатність у поєднанні з виділеним сервером означає, що ваш веб-сайт може перерости від створення до справжнього блокбастера без необхідності перемикання хостинг-компаній або оновлення планів.

Нам подобається, що DreamHost існує з 1996 року, вони незалежні і пропонують чудові варіанти для початківців. Якщо ви вирішуєте між DreamHost та іншими господарями масового ринку, перейдіть до DreamHost.

Дивіться офіційний сайтMore на DreamHost.com

Запитання та відповіді Dreamhost

Питання 1
 • Мені комфортно користуватися системою хостингових операцій на базі Linux. Який тип хостингової системи пропонує Dreamhost?
 • Вам пощастило, адже Dreamhost не пропонує своїм клієнтам можливості використовувати хостинг-систему на базі Windows. Клієнтам надається доступ лише до послуг веб-хостингу на базі Linux. За допомогою цієї системи ви отримуєте ряд дзвінків, які працюють над тим, щоб ваш новий обліковий запис хостингу був запущений та працює якнайшвидше.
Питання №2
 • Скільки часу діє вступна ціна?
 • Вступна ціна, яку ви сплачуєте Dreamhost під час реєстрації на новий обліковий запис хостингу, діє до кінця поточного періоду поновлення. У той час ціна, яку ви платите, збільшується з кожним роком, коли ви залишаєтесь клієнтом Dreamhost.
Питання №3
 • Чи зможу я отримувати спеціалізований сервер і керовані послуги, коли вирішу стати клієнтом у Dreamhost?
 • Dreamhost пропонує вам широкий спектр спеціалізованих серверних платформ, які досить різноманітні, щоб задовольнити будь-які потреби в хостингу, які ви пам’ятаєте. Крім того, хостинг-компанія також пропонує керовані сервісні плани, які надають вам безпроблемний хостинг.
Питання №4
 • Чи пропонує Dreamhost якісь безкоштовні доменні імена зі своїми планами хостингу?
 • Так! Dreamhost надає вам імена безкоштовних доменів, коли ви підписуєтесь на будь-який із своїх спільних планів веб-хостингу. У вас є понад 350 різних розширень домену веб-сайтів для вибору, що дає більше можливостей для унікального веб-імені, яке виходить за рамки традиційного .com або .net, яке всі зазвичай бачать в Інтернеті.
Питання №5
 • Чи можу я зареєструвати доменне ім’я у Dreamhost під час реєстрації в одному з хостинг-планів?
 • Так! Dreamhost охоче надає своїм клієнтам, потенційним клієнтам та представникам громадськості можливість придбати доменні імена для реєстрації. У вас є можливість вибрати .com, .net., .Info та інше під час створення плану хостингу. Усі реєстрації доменних імен без додаткових витрат для вас захищають конфіденційність домену.
Питання №6
 • Якщо я не задоволений службою хостингу, яку отримую після підписки на Dreamhost, чи є шанс я поверну гроші?
 • Так! Dreamhost пропонує всім своїм клієнтам гарантію повернення грошей на 97 днів. Якщо після закінчення цього часу ви не задоволені отриманою послугою, ви можете вимагати повернення коштів. Компанія надсилає вам всю суму, яку ви заплатили, без запитань. Немає варіантів повернення коштів для придбання доменних імен та інших продуктів, які пропонує хостинг-компанія.
Питання №7
 • Чи надає мені Dreamhost можливість мати віртуальний приватний сервер (VPS)?
 • Коли ви встановлюєте план хостингу з Dreamhost, у вас є чотири окремі варіанти VPS, які доступні у вашому обліковому записі. Кожна опція працює на SSD, що дозволяє отримувати високу продуктивність при обробці процесора, конфігурації жорсткого диска, пам’яті та пропускній здатності вашого облікового запису. Новітня технологія дозволяє також отримувати сервер швидкого читання і запису.
Питання №8
 • Які мої доступні варіанти звертатися в службу технічної підтримки, коли виникає проблема з моїм обліковим записом хостингу?
 • У вас є три основні варіанти, з яких можна вибрати, коли вам потрібна технічна підтримка. Існує програма підтримки зворотного дзвінка на місці, де ви здійснюєте початковий дзвінок, залишаєте повідомлення з описом вашої проблеми, і техніка підтримки повертає ваш дзвінок. Також у вас є опція підтримки електронною поштою та система онлайн-квитків для клієнтів, де технічна підтримка допоможе вам в Інтернеті.
Питання №9
 • Коли я зв’язуюся зі службою підтримки клієнтів у Dreamhost, якою мовою я можу сподіватися, що техники розмовлятимуть?
 • Всі спеціалісти із обслуговування клієнтів та технічної підтримки компанії Dreamhost говорять англійською мовою. Це включає будь-яку електронну пошту, відповідь на підтримку квитків або будь-який інший тип усного та письмового спілкування, яке ви матимете з компанією. Кожна їх група з обслуговування клієнтів та служби технічної підтримки доступна 365 днів на рік, 24 години на день, 7 днів на тиждень. Ви також можете знайти підтримку через канал соціальних медіа Twitter.
Питання №10
 • Як довго Dreamhost займався бізнесом?
 • Компанія відкрила свої двері в 1997 році, коли четверо друзів коледжу вирішили зайнятися інтернет-сферою бізнесу. Вони заснували компанію з гуртожитку для гуртожитків у коледжі та мали на меті допомогти людям знайти місце в інтернет-спільноті. Швидкий перехід до сьогодні, де в компанії є приблизно 1,5 мільйона різних веб-сайтів, які пропонують блог, додатки, електронну комерцію та інше у віртуальний світ. В даний час вони обслуговують приблизно 400 000 клієнтів по всьому світу щодня.
Питання №11
 • Де Dreamhost зберігає свої сервери центрів обробки даних?
 • Dreamhost підтримує свою мережу серверів центрів обробки даних у віддаленому місці в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Центри контролюються температурою та забезпечують безпеку цілодобово, щоб забезпечити ваші дані та дані інших клієнтів залишатися безпечними у будь-який час.
Питання №12
 • Чи можу я вибрати різні мови програмування, коли використовувати Dreamhost для своїх хостинг-послуг?
 • Так! Dreamhost пропонує вам використовувати одну з декількох популярних мов програмування під час налаштування свого акаунта. Ви можете вибрати PHP, Perl, Ruby on Rails та мову Ruby для потреб програмування.
Питання №13
 • Чи будуть у мене доступні варіанти реселерів за допомогою Dreamhost?
 • У Dreamhost є цінна програма для реселерів, якою ви, безсумнівно, захочете скористатися під час налаштування свого хостинг-акаунта. Кожен з їхніх торговельних опцій дає можливість заробити додатковий дохід за допомогою різних індивідуальних варіантів.
Питання №14
 • Чи матиму я можливість брати участь у партнерській програмі після створення облікового запису в Dreamhost?
 • Абсолютно! Dreamhost з гордістю пропонує зацікавленим користувачам можливість заробити додатковий дохід на своїх веб-сайтах, які розміщені в мережі серверів Dreamhost. Ви можете розміщувати текстові посилання на всьому вмісті вашого веб-сайту, і кожного разу, коли відвідувач сайту натискає на це посилання, ви заробляєте гроші. Щоразу, коли ви звертаєтесь до друга або члена сім’ї до Dreamhost для їх потреб у веб-хостингу, ви отримуватимете 97 доларів за кожен новий рахунок, який залишається у компанії.
Питання №15
 • Що входить до реєстрації мого доменного імені від Dreamhost?
 • Це буде відчувати себе як Різдвяний ранок, коли ви зареєструєте нове доменне ім’я в Dreamhost. Окрім того, що ви можете обрати понад 350 розширень домену, ви також отримуєте управління DNS, що полегшує оновлення серверів імен та спрямовує веб-відвідувачів у правильному напрямку. У вас буде можливість налаштувати ці сервери імен під те, що відображає вашу особистість чи назву вашої компанії. Ви можете переслати це доменне ім’я будь-якій іншій веб-хостинговій компанії, яку ви хочете, і у вас є можливість заблокувати ваш домен як захист від негідників або хакерів, якщо це необхідно.
Питання №16
 • Я хотів би використовувати WordPress для свого веб-сайту, який хочу розмістити на сервері Dreamhost. Чи доступний цей варіант для мене чи мені потрібно вибрати інший варіант?
 • Вам сподобаються можливості хостингу, які Dreamhost робить доступними для вас та інших користувачів, які хочуть використовувати інструменти веб-сайту WordPress. Щоб створити обліковий запис хостингу WordPress, ви просто зареєструєте спільний план хостингу або план хостингу DreamPress. Кожен план має можливість мати підтримку кваліфікованого персоналу технічної підтримки, який працює цілодобово і може допомогти з будь-яким питанням, що виникає. Ви також отримуєте автоматичне резервне копіювання та оновлення системи та доступ до мережі хостингу, яка доступна в 100 відсотках часу, що вам потрібна для обслуговування. Створюючи свій обліковий запис WordPress, ви можете за кілька хвилин додати будь-яку тему або плагін, який хочете.
Питання №17
 • Я хочу відкрити хостинг-акаунт у Dreamhost, однак на даний момент у мене є веб-сайт, який знаходиться на іншому хостинг-сервері. Чи передасть Dreamhost мою стару інформацію про акаунт на їхні сервери, коли я відкрию для них новий рахунок?
 • На жаль, Dreamhost не проходить кроки переміщення вашого веб-сайту з поточного місця розміщення хостингу. Однак вони пропонують вам доступ до доброзичливої ​​та корисної служби технічної підтримки, яка допоможе вам перейти від старого місця розміщення до вашого нового місця на серверах Dreamhost. Ви також маєте доступ до форумів для клієнтів, де ви знайдете цінну інформацію та поради від інших користувачів, які успішно перенесли свої акаунти без проблем. Dreamhost надає вам додаткову допомогу, створивши бібліотеку завантажуваних файлів довідки, які можуть допомогти вам у перенесенні вашого веб-сайту..
Питання №18
 • Я хочу запустити кілька веб-сайтів для моїх різних захоплень, особистих інтересів та бізнес-починань. Чи можливо це за допомогою одного облікового запису Dreamhost чи мені потрібно відкрити кілька облікових записів, щоб вмістити кожне доменне ім’я?
 • Dreamhost працює з розгалуженою мережею веб-серверів, що дозволяє компанії запропонувати своїм клієнтам можливість володіти та керувати якоюсь кількістю доменних імен, скільки вони бажають. Ви можете легко мати інше доменне ім’я для кожного цікавого, хобі чи ділового починання. Кожне доменне ім’я отримує окремі методи лікування t, що робить його придатним для отримання переваг для доменних імен, які надає Dreamhost. У вас буде можливість вибрати з понад 350 різних розширень для кожного з ваших доменних імен. Ви можете додавати імена субдоменів на кожен сайт без додаткових витрат, якщо хочете, і кожне ім’я матиме захист конфіденційності, зберігаючи всі ваші облікові записи домену максимально безпечними від онлайн-загроз.
Питання №19
 • Мені подобається використовувати програмне забезпечення Prestashop на своїх веб-сайтах, оскільки воно просте у використанні та відповідає потребам у мене для запуску веб-сайту електронної комерції, який отримує значну кількість трафіку. Чи зможу я продовжувати користуватися Prestashop, якщо переключу все на акаунт Dreamhost?
 • Так, ви зможете з легкістю продовжувати користуватися Prestashop у новому розміщеному обліковому записі Dreamhost. Dreamhost має можливість підтримувати цей тип програмного забезпечення та надавати всі необхідні інструменти для успішного дозволу вашого веб-сайту належним чином працювати в процесі. Ваш веб-сайт електронної комерції отримає переваги від доступу до інфраструктури швидкої обробки. Вам сподобаються мережеві системні можливості та спільна мережева хостингова платформа, яку Dreamhost надає для вашого нового облікового запису.
Питання №20
 • Однією з причин того, що я шукаю нову хостинг-компанію, є параметри панелі управління. Моя поточна компанія-хостинг не пропонує зручну функцію панелі управління, і я вважаю, що це дуже засмучує, коли я намагаюся внести зміни до свого веб-сайту. Який тип пульта управління пропонує Dreamhost?
 • Будьте впевнені, що у вас не виникне проблем із розладами під час використання панелі управління, яку Dreamhost надає у вашому обліковому записі. Використовуючи операційну систему на базі Linux, Dreamhost надає вам центр керування на панелі керування, за допомогою якого ви можете легко керувати всіма аспектами вашого хостинг-акаунта. Панель c надає вам доступ до всіх файлів вашого облікового запису, інформації бази даних, встановлення програмного забезпечення та всього іншого, що вам потрібно для успішного керування обліковим записом.
Питання №21
 • У мого поточного постачальника послуг хостингу бракує відділу інструментів. Я часто переживаю години в Інтернеті на пошуки плагінів та інших відповідних варіантів, які допоможуть полегшити роботу мого веб-сайту. Якщо я перейду на Dreamhost, що я можу очікувати отримання, що допоможе полегшити моє життя хостингу?
 • Небо – це межа з точки зору того, що ви можете очікувати отримання від нового облікового запису хостингу на Dreamhost. Ви зможете легко керувати своїм обліковим записом за допомогою функціональної системи керування на панелі c-панелі, яка є центральним центром для всіх ваших веб-сайтів та хостингових заходів. Ви можете встановити будь-який додаток або додаток для веб-сайтів одним натисканням кнопки завдяки програмі інсталяції “1 клік”. Існують найновіші сертифікати SSL, які не дозволяють хакерам та компаніям, що працюють зі спамом, доступ до інформації про ваш веб-сайт. Вам надається подальший захист від постійного сканування зловмисного програмного забезпечення, яке відбувається за кадром. Коли все інше виходить з ладу у вашому обліковому записі, цілодобово працює команда з обслуговування клієнтів та технічної підтримки, яка допоможе вам у всьому, що вам потрібно.

Дивіться офіційний сайтMore на DreamHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector