FastDomain Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Jak dobry jest FastDomain Hosting?

Na pierwszy rzut oka istnieje wiele powodów, dla których ludzie ostatecznie decydują się na FastDomain Hosting jako wybranego dostawcę hostingu. To jest część, w której możemy rzucić nieco światła na niektóre obszary, w których naszym zdaniem FastDomain Hosting może nie działać.


Recenzje FastDomain 1.7 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (1 głosowanie) Plusy

 1. Stabilny hosting dla witryn podstawowych
 2. Dobre wsparcie techniczne
 3. Wartość za cenę jest niesamowita

Cons

 1. Mogą być zbyt proste
 2. Brak miejsca na aktualizację
 3. Za dużo poświęcono

Wsparcie 1.5 Prędkość 1,5 Funkcje 2 Wartość 2 Przejrzystość 1,5

Nasz oficjalny przegląd hostingu FastDomain

FastDomain działa na rynku od 2005 roku. Są częścią Endurance International Group, grupy, która nadzoruje i jest spółką-matką wielu dostawców usług hostingowych.

Najlepsze cechy FastDomain Hosting

Na pierwszy rzut oka istnieje wiele powodów, dla których ludzie ostatecznie decydują się na FastDomain Hosting jako wybranego dostawcę hostingu.

Są niezwykle proste

Przede wszystkim FastDomain jest niezwykle prosty. Zamiast oferować ludziom ponad 30 różnych sposobów hostowania swojej witryny, FastDomain ma tylko jedną opcję. Na pierwszy rzut oka jedna opcja może wydawać się niewystarczająca, aby nikogo zadowolić. W końcu potrzeby hostingowe są tak zróżnicowane, że znalezienie rozwiązania, które można by sklasyfikować jako jeden rozmiar dla wszystkich, może być prawie niemożliwe. Jednak właśnie z tego powodu FastDomain jest tak kuszący dla wielu osób.

Stabilny hosting dla witryn podstawowych

Chociaż mogą się wydawać, że mają wyspecjalizowaną i ograniczoną publiczność, przenoszą mantrę uniwersalną na zupełnie nowy poziom. Jeśli to, czego szukasz, pasuje do tego, co oferują, być może dopasowałeś się do nieba. Oferują o wiele więcej funkcji w jednym planie hostingowym, niż każdy webmaster może mieć nadzieję, że skorzystają, więc nie zdziw się, jeśli wpadniesz do ich odbiorców.

Przyzwoite wsparcie techniczne

Założeniem FastDomain jest jak najszybsze podnoszenie ludzi. Dlatego oferują tylko jeden wspólny plan hostingowy. Przy takim założeniu należy się spodziewać, że ich publiczność nie jest grupą ludzi nastawionych technicznie. Oznacza to, że osoby, które zatrudniają w celu uzyskania pomocy technicznej, muszą być wystarczająco technicznie nastawione, aby wypełnić luki. Ich godziny obsługi klienta są otwarte przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Oferują ten sam poziom usług poprzez czat na żywo i kanały telefoniczne. Aby uzupełnić swoją ofertę wsparcia, FastDomain jest również gospodarzem doskonałego systemu sprzedaży biletów e-mail.

Wartość za cenę jest niesamowita

Wspomniałem wcześniej, że FastDomain może szukać klientów pod jednym uniwersalnym parasolem. Może to wydawać się wyróżniać wyspecjalizowanych odbiorców, którzy nie są w stanie zaspokoić niektórych technicznie nastawionych osób, które mają określony zestaw potrzeb. Być może zastanawiasz się, czy to prawda, biorąc pod uwagę to, co otrzymujesz w tym jednym planie hostingowym. FastDomain przedstawił 67 fantastycznych funkcji i powodów, które je wyróżniają. Wygląda na to, że mogą wesprzeć wszystko pod słońcem, a potem trochę.

Wady FastDomain Hosting

To jest część, w której możemy rzucić nieco światła na niektóre obszary, w których naszym zdaniem FastDomain Hosting może nie działać.

Mogą być zbyt proste

Pomimo ogromnej liczby funkcji, które może oferować szybki hosting, samo posiadanie jednego uniwersalnego planu hostingowego może być dużym zniechęceniem dla wielu osób. Z pewnością nie pozostawiają zbyt wiele wyobraźni. To, co można powiedzieć, to to. FastDomain nie oferuje planów hostingowych VPS, planów hostingowych w chmurze ani dedykowanych planów hostingowych.

Ta funkcja lub jej brak może odwrócić wiele osób. Kilka osób potrzebuje VPS i dedykowanych planów hostingowych. Sam fakt, że FastDomain nie oferuje ani VPS, ani dedykowanych planów hostingowych spowoduje, że te same osoby będą szukać gdzie indziej w celu zaspokojenia potrzeb hostingowych.

Brak miejsca na aktualizację

Brak planów hostingowych oznacza również, że nie ma miejsca na aktualizację. Powiedziałem to już raz, ale należy o tym wspomnieć jeszcze raz. FastDomain Hosting nie oferuje planów VPS. FastDomain Hosting nie zapewnia dedykowanych planów hostingowych. Wreszcie FastDomain Hosting nie zapewnia planów hostingu w chmurze.

Jeśli wszystko, co chcesz zrobić, to uruchomić prostą stronę internetową, FastDomain może być dla Ciebie idealny. Jeśli jednak planujesz uruchomić witrynę e-commerce, możesz być lepiej obsługiwany w innym miejscu, ponieważ FastDomain nie oferuje programów, które pozwolą Tobie lub Twojej firmie na skalowanie lub rozwój.

Za dużo poświęcono

FastDomain to wiele rzeczy. Zapewniają wiele funkcji. Zapewniają wiele funkcji taniego prawie brudu. Wydaje się jednak, że musieli poświęcić wiele rzeczy, aby osiągnąć ten poziom. Wiele osób skarży się na ich czas pracy. Kilka innych narzeka na poziom obsługi klienta, który otrzymują. W rezultacie kilka stron nie poleca FastDomain.

Dolna linia

Jeśli wszystko, co chcesz zrobić, to uruchomić podstawową stronę internetową, FastDomain jest twoim biletem. Są niedrogie, bogate w funkcje i tak długo, jak Twoja podstawowa strona nie ma żadnych wymagań e-commerce, jesteś złoty. Jednak w tym miejscu ludzie mają problemy z FastDomain. Ludzie wybierają dostawców usług hostingowych na podstawie różnych kryteriów – z których wiele to funkcje handlu elektronicznego. Funkcje te obejmują koszyki na zakupy, możliwości tworzenia skryptów, certyfikaty SSL i wiele innych. Co więcej, jeśli nie możesz skalować swojej witryny, to wiesz – od samego początku – że w przyszłości będziesz się przemieszczać od jednego dostawcy hostingu do drugiego.

Musisz zadać sobie następujące pytanie – czy należysz do ich wyspecjalizowanej publiczności? Czy zamierzasz nigdy nie rosnąć? Jeśli to zrobisz, możesz lepiej służyć innym.

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map