Hostgator Recenzje maj 2020: Spróbowałem, podobało mi się. Ale najpierw przeczytaj to.

Contents

Co to jest HostGator Web Hosting?

HostGator, założona w 2002 roku, to firma hostingowa z Houston w Teksasie, która obsługuje ponad 950 000 zarejestrowanych domen na całym świecie. Firma zapewnia hosting dzielony, VPS, reseller i dedykowany hosting. Mają dodatkowe biura i centra danych w Austin, Teksasie, Indiach i Brazylii. HostGator był jedną z pierwszych grup dużych firm hostingowych, które wzięły udział w ekologicznym hostingu, który obejmuje stosowanie przyjaznych dla środowiska technologii w celu zrównoważenia emisji dwutlenku węgla i zmniejszenia marnotrawstwa środowiska.


Recenzje Hostgator

Gdyby istniał Wal-Mart hostingu, wskazalibyśmy GoDaddy. HostGator jest więc bardziej podobny do Target: być może nie tak olbrzymi lub znany, ale z podobnie niskimi cenami i bardziej wyrafinowaną reputacją związaną z ich marką. HostGator to doskonały host zniżkowy dla nowych webmasterów.

Zobacz oficjalną stronę

Nasz oficjalny przegląd HostGator

HostGator to jedna z najczęściej używanych usług hostingowych na świecie i to z doskonałego powodu. Ceny HostGator są jednymi z najniższych w okolicy i obejmują szeroki wybór narzędzi do budowania stron internetowych bez dodatkowych kosztów. Są tak pewni swojego produktu, że oferują 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i pozwalają wypróbować swój cPanel przed zakupem. Obsługa HostGator jest dostępna 24/7, w tym funkcję czatu na żywo. Ale chociaż przedstawiciel wsparcia zawsze może być na wyciągnięcie ręki, zespół wsparcia HostGator nie ma reputacji, ponieważ zawsze jest strasznie pomocny. Nie obawiaj się, że przy tak dużej liczbie klientów fora pomocy technicznej generowane przez użytkowników są niezwykle niezawodne. A na tak niski koszt trudno narzekać. Ogólnie rzecz biorąc, HostGator jest łatwy w użyciu i ma długi czas pracy, co czyni go doskonałym wyborem dla początkujących webmasterów.

 

Najlepsze cechy planów HostGator

Jeśli jesteś podobny do większości webmasterów, twoje najważniejsze priorytety w hostingu to prawdopodobnie łatwe w użyciu usługi, łatwo dostępna obsługa klienta i szybki czas pracy – wszystko to za doskonałą wartość. HostGator z pewnością spełnia te kryteria, a następnie niektóre. Oto nasze ulubione funkcje HostGator:

1. Wsparcie HostGator – czat na żywo & Więcej

Większość najlepszych firm hostingowych oferuje obecnie wsparcie 24/7, ale wiele z nich ogranicza swoje kanały wsparcia w godzinach zamknięcia. Obsługa HostGator jest zawsze dostępna na każdym wybranym przez Ciebie nośniku. Obsługa czatu na żywo jest naszą ulubioną z tych metod szybkiego i skutecznego reagowania na szybkie pytania i sytuacje awaryjne. Jeśli prowadzisz firmę, przestoje mają kosztowne konsekwencje. Gdy potrzebujesz natychmiastowej pomocy, wiedza o tym, że będziesz w stanie dotrzeć do żywej osoby w ciągu kilku sekund, jest niezwykle uspokajającym aspektem usług wsparcia HostGator. E-mail jest oczywiście nadal dostępny w sytuacjach innych niż nagłe. Ale są szanse, że prawdopodobnie znajdziesz odpowiedź, której szukasz, w obszernej wersji HostGatora fora użytkowników. W końcu korzystanie z tej samej platformy, z której korzystają miliony innych osób, jest ogromną korzyścią – ktoś prawdopodobnie już zetknął się i rozwiązał wszystkie problemy.

2. Ceny HostGator – przedłużona gwarancja zwrotu pieniędzy

W tak niskiej cenie trudno byłoby nawet najbardziej wybrednym webmasterom stwierdzić, że nie dostają wartości swoich pieniędzy. HostGator jest na tyle pewny, że oferuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy – czyli o 50% dłużej niż branżowy standard 30 dni. HostGator ułatwia ich wypróbowanie bez dużego zaangażowania. Tam, gdzie inne firmy, takie jak SiteGround, oferują tylko umowy na cały rok, które wymagają od Ciebie rozłożenia masy gotówki na początku, niskie plany płatności HostGator z miesiąca na miesiąc zapewniają dużą elastyczność. Jest to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto próbuje przetestować kilka krótkoterminowych projektów jednocześnie.

3. Kompatybilność z HostGator WordPress

Jeśli masz już witrynę WordPress, przeniesienie jej do HostGator jest niezwykle łatwe. Stworzyli narzędzie do ręcznej migracji, które większość osób może zrozumieć w ciągu kilku minut. A jeśli chcesz, aby działało to jeszcze szybciej, mają nawet narzędzie do migracji WordPress 1-kliknięciem. Co więcej, HostGator jest standardowo wyposażony w cPanel, który w instrukcji użytkownika WordPress często zakłada, że ​​już działasz. Podsumowując, relacja HostGator WordPress jest płynna, dzięki czemu jest łatwym wyborem dla każdego, kto korzysta z WordPress CMS.

Oprócz WordPress i cPanel, HostGator oferuje szeroką gamę innych aplikacji typu open-source jednym kliknięciem, które sprawią, że projektowanie i budowanie witryny będzie dziecinnie proste. Oferują 4500 darmowych szablonów, oprogramowanie do blogowania, koszyki na zakupy, strony wiki, CMS i wiele innych. Najlepsze jest to, że wszystkie te funkcje są standardem w pakiecie. Jeśli nie chcesz tracić czasu i energii psychicznej na kupowanie różnych wtyczek i funkcji, HostGator może pomóc zmniejszyć niepokój związany z procesem decyzyjnym. Spokojnie, wiedząc, że wybrali świetne, a wszystkie są już zintegrowane.

4. Nieograniczone adresy e-mail

Po zakupie domeny możesz skonfigurować dowolną liczbę bezpłatnych adresów e-mail. Naprawdę! Tyle, ile chcesz!

5. Darmowa wersja próbna HostGator cPanel

HostGator pozwala wypróbować ich narzędzia cPanel i administracyjne, abyś mógł ich doświadczyć, zanim zostaniesz klientem. Ponadto możesz także sprawdzić narzędzia do tworzenia witryn i szablony. Zanim podejmiesz decyzję o zakupie, będziesz miał całkiem niezły pomysł, czy HostGator jest właśnie dla Ciebie. Ta wersja próbna nie zawiera pełnego pakietu, który otrzymujesz po rejestracji, ale jest dość hojna, biorąc pod uwagę, że niewielu hostów daje potencjalnym nabywcom dowolny bezpłatny dostęp. Ale jeśli szukasz firmy hostingowej, która da ci całkowicie darmowy okres próbny WSZYSTKICH swoich usług, sprawdź Site5. Pozwolą ci rozpocząć hosting przez 30 dni bez płatności.

 

Wady HostGator Hosting

Powiedzieliśmy to wcześniej i powtórzymy – żadna firma hostingowa nie jest idealna. Nawet HostGator ma kilka błędów, na które może sobie pozwolić, jeśli naprawdę chcą być na topie.

1. Często rzadkie kopie zapasowe serwera

Tworzą kopie zapasowe swoich serwerów tylko raz w tygodniu. Biorąc pod uwagę, że większość ludzi wybiera niedrogie opcje hostingu współdzielonego, może to zrobić dla ciebie. Dla wielu osób może to być idealne. Jeśli jednak chcesz częściej tworzyć kopie zapasowe swojej witryny internetowej z informacjami o znaczeniu krytycznym, możesz poszukać usługi innej firmy lub wtyczki WordPress, która wykona zadanie za Ciebie.

2. Hosting w chmurze nie jest oferowany

Hosting w chmurze pozwoliłby firmie zapewnić znacznie bardziej skalowalny plan hostingowy, a szkoda, że ​​nie jest to oferowane. Gdyby zaoferowali plan hostingu w chmurze, miałbyś opcję płacenia tylko za miejsce i zasoby, z których korzystasz, zamiast stałej stawki miesięcznej. Co więcej, hosting w chmurze jest ceniony za nadmiarowość – informacje są przechowywane na kilku serwerach. Jeśli coś jest nie tak z jednym serwerem, naturalnie mają kopie zapasowe wbudowane w system. Byłoby to szczególnie pomocne, biorąc pod uwagę, że HostGator już tworzy kopie zapasowe swoich baz danych tylko raz w tygodniu. Jeśli chcesz przechowywać masę ważnych informacji, HostGator prawdopodobnie nie jest odpowiednim hostem dla Ciebie. To nie jest wielka sprawa, jeśli jesteś właścicielem małej firmy, która mniej więcej potrzebuje tylko podstawowych informacji online. Ale w przypadku każdej firmy lub firmy, która wymaga własnej bazy danych, sensowniejszym rozwiązaniem może być zakup planu hostingowego, który zawiera opcje hostingu dzielonego i chmurowego.

3. Brak spamu & Wirus ochrona

Chociaż doceniamy możliwość tworzenia tylu adresów e-mail, ile potrzebujesz, poważny brak wbudowanej ochrony przed spamem i wirusami w oprogramowaniu pocztowym HostGator jest ogromnym rozczarowaniem. W czasach, w których śmieciowe wiadomości rozprzestrzeniają się wykładniczo, a my wszyscy przyzwyczailiśmy się do bezpłatnego i łatwego filtrowania programów takich jak GMail, może być trudno zrozumieć, dlaczego ktoś chętnie wyszedłby z portalu WebMail HostGator. Konkurent A2 Hosting oferuje również nieograniczoną liczbę adresów e-mail, ale ich platforma zawiera wbudowaną ochronę przed spamem i wirusami.

Dolna linia:

Dzięki niskim miesięcznym opłatom, bez opłat instalacyjnych oraz wszystkim narzędziom do budowania stron internetowych i opcjom e-mail, nie musisz szukać dalej niż HostGator, jeśli chodzi o podstawowe potrzeby hostingu. Dobrze sobie radzą z obsługą klienta, mają ogromną ofertę opcji serwisowych i dają możliwość wypróbowania ich przed zakupem. Jeśli naprawdę próbujesz zapłacić absolutne minimum za stronę bez zbędnych dodatków, istnieją tańsze opcje, takie jak WebHostingPad. Jednak HostGator jest prawdopodobnie najlepszą wartością na rynku w zakresie hostingu budżetu. Istnieje powód, dla którego HostGator zawsze był oceniany jako jedna z najlepszych firm hostingowych.

Zobacz więcej funkcji Recenzje Hostgator 3.8 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (18 głosów) Plusy

 1. Rozszerzona gwarancja zwrotu pieniędzy
 2. Szeroki wybór świetnych narzędzi internetowych
 3. Nieograniczone adresy e-mail
 4. Wsparcie czatu 24/7

Cons

 1. Brak hostingu w chmurze
 2. Brak importu WordPress w jednym kroku
 3. Często rzadkie kopie zapasowe serwera
 4. Brak spamu e-mail & ochrona przed wirusami

Podsumowanie HostGator to doskonały wybór dla początkujących webmasterów poszukujących taniego hostingu z łatwymi w użyciu funkcjami. Ceny HostGator są jednymi z najniższych na rynku, a ponadto mają doskonałe narzędzia do tworzenia stron internetowych i poczty e-mail, które są bezpłatne jako część pakietu. A dzięki 45-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy masz mnóstwo czasu na wypróbowanie swojego planu przed podjęciem zobowiązania. Dzięki całodobowej obsłudze klienta za pośrednictwem różnych mediów, w tym czatu na żywo, obsługa HostGator szybko odpowie na każde zapytanie. Obsługa3.5Speed4Features3.5Value4.5Transparency3.5

HostGator – często zadawane pytania dotyczące hostingu

Czy HostGator to dobra opcja do hostowania mojej witryny WordPress?

Tak, HostGator jest jedną z najczęściej używanych domen hostingowych do obsługi stron internetowych WordPress. Proces integracji przebiegnie bezproblemowo. Kompatybilność z HostGator WordPress jest bardzo prosta, dzięki czemu możesz szybko uruchomić swoją witrynę.

Czy można przenieść moją obecną witrynę WordPress na HostGator??

Tak! HostGator umożliwia przeniesienie informacji o witrynie na konto HostGator bez dodatkowych opłat. Wspólne plany hostingowe zapewniają jeden bezpłatny transfer tych danych. VPS i plany serwerów dedykowanych otrzymują nieograniczone możliwości transferu.

Czy HostGator oferuje program partnerski?

Tak, HostGator oferuje program partnerski. Mają program płatności prowizji od sprzedaży. Otrzymana płatność jest równa liczbie rejestracji na koncie. Wraz ze wzrostem tej liczby rośnie opłata za prowizję od sprzedaży.

Czy podczas rejestracji w HostGator nazwa domeny jest objęta tym procesem? Lub kupuje domenę osobną transakcją?

HostGator nie udostępnia nazwy domeny w ramach nowego konta hostingowego. Aby kupić domenę, musisz udać się w inne miejsce. Jednak nie ma opłaty rejestracyjnej za przeniesienie nazwy domeny na serwery HostGator.

Czy HostGator pozwoli mi na zakup samodzielnej rejestracji domeny? Czy oferują one rejestrację prywatności WHOIS?

Tak, HostGator daje ci możliwość pełnego zarządzania i opcji zakupu dla dowolnej autonomicznej domeny, pod warunkiem, że nazwa domeny jest dostępna. Rejestracja WHOIS Privacy jest również dostępna za symboliczną opłatą.

Czy HostGator to dobra opcja dla mojej witryny e-commerce?

HostGator to doskonała opcja dla Twojej witryny e-commerce. Zapewniają certyfikaty SSL dla wszystkich stron internetowych na serwerach hosta, zapewniając bezpieczeństwo transakcji w witrynie. Masz również dostęp do prywatnego adresu IP, a także pełną obsługę klienta, aby pomóc, gdy potrzebujesz dodatkowej pomocy. Ponadto otrzymasz dostęp do ich funkcji sklepu i biblioteki aplikacji, które mogą zwiększyć Twoją obecność w sklepach internetowych.

Czy HostGator oferuje hosting Linux lub Windows?

Podstawową specjalizacją HostGator są systemy oparte na LAMP, takie jak Linux, Apache, MySQL i PHP. Oferują jednak również system Windows dla swoich klientów osobistych i biznesowych.

Czy będę mógł otrzymywać wszelkie zarządzane usługi za pomocą mojego konta HostGator?

HostGator zapewnia pełne opcje zarządzania dla klientów korzystających z hostingu współdzielonego, hostingu dla sprzedawców, VPS i dedykowanych planów hostingowych.

Jakie opcje hostingu VPS oferuje HostGator?

HostGator daje ci możliwość posiadania konta serwera VPS, które wykorzystuje system CentOS Linux. Istnieje kilka dostępnych opcji kont, które możesz wybrać, a ta, którą wybierzesz, zależy od rodzaju szybkości działania i pożądanych funkcji.

Jakie języki programowania obsługuje HostGator?

HostGator obsługuje wiele różnych języków programowania, więc bez względu na język, w którym działa Twoja witryna, HostGator jest prawdopodobnie bezpiecznym wyborem. Jeśli masz konto VPS lub dedykowane konto serwera, możesz swobodnie korzystać z wybranego przez siebie języka programowania.

W swoim systemie hostingu Linux obsługują następujące języki: MySQL; Baza danych z dostępem PHPMyadmin; CGI; Szybki CGI; PHP 5; Ruby on Rails; PerL; Python i SSI

W przypadku systemu hostingu Windows obsługują następujące języki: ASP, ASP Net 2.0, ASP Net 3.5; ASP Net 4.0; ASP Net 4.5; PHP, Python i SSI.

Czy mogę używać HostGator do hostowania pojedynczych zdjęć lub galerii na mojej stronie?

HostGator ułatwia korzystanie z konta hostingowego do prezentowania obrazów i galerii obrazów w witrynie. Masz dostęp do kilku różnych aplikacji galerii obrazów za pomocą programu HostGator QuickInstall, który znajduje się w sekcji panelu sterowania konta. Wszystkie konta planu wspólnego HostGator mają również nieograniczone miejsce na zdjęcia.

W jaki sposób HostGator tworzy kopię zapasową mojej witryny?

HostGator zapewnia automatyczny program do tworzenia kopii zapasowych dla kont współdzielonych, resellerów i hostingu VPS o pojemności poniżej 20 GB i obecności 100 000 i-węzłów. Kopia zapasowa odbywa się raz w tygodniu. Nie zapewniają one automatycznego programu do tworzenia kopii zapasowych dedykowanych kont serwerów. Masz jednak dostępną opcję utworzenia własnego planu tworzenia kopii zapasowych dla tego typu konta hostingowego.

Ile adresów e-mail otrzymam za pomocą konta HostGator? Czy dla tych adresów e-mail jest wymagana przestrzeń dyskowa??

Jeśli masz wspólny plan hostingowy, otrzymasz nieograniczoną liczbę kont adresów e-mail. Masz również nieograniczoną przestrzeń dyskową na hosting tych kont. Jeśli masz VPS lub plan hostingowy dedykowanego serwera, otrzymasz również nieograniczoną liczbę kont e-mail. Ograniczenie miejsca na dysku jest jednak równoważne z ograniczeniem miejsca na dysku dla konkretnego planu hostingu.

Dlaczego otrzymałem powiadomienie od HostGator, że moja strona internetowa wykorzystuje zasoby serwera? Jakie działania muszę podjąć, aby rozwiązać ten problem?

Powiadomienie, które otrzymałeś, dotyczy sytuacji, w której Twoja witryna internetowa wykorzystuje więcej niż swój udział zasobów udostępnionego serwera HostGator. Może to być frustrujące, ponieważ nie jesteś powiadamiany, gdy zaczniesz zbliżać się do limitu, dopiero po przekroczeniu limitu. Najlepszym rozwiązaniem jest ponowne sprawdzenie wymagań dotyczących limitów HostGator dla kluczowych obszarów witryny, w tym limitów kont, wykorzystania zasobów procesora i limitów hostingu adresów e-mail. Wszystkie te informacje są łatwo dostępne w portalu wsparcia HostGator.

Następnym krokiem będzie praca nad problemem i znalezienie sposobu na zmniejszenie ilości zasobów serwera potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania witryny. Obsługa klienta HostGator chętnie pomoże w zidentyfikowaniu problemu i pomoże rozwiązać problem i usunąć konto z zawieszenia.

Dlaczego moja nowo zarejestrowana nazwa domeny jeszcze nie działa? Czy są jakieś dodatkowe kroki, które muszę podjąć w pierwszej kolejności, zanim będą działać z moją witryną?

Jeśli kupisz swoją nazwę domeny wraz z kontem hostingowym serwera HostGator, połączenie tych dwóch elementów może potrwać kilka dodatkowych minut. Musisz poczekać, aż rozpowszechni się DNS, zanim nazwa pojawi się na koncie hostingowym. Proces propagacji DNS może zająć od 24 do 48 godzin, aby zaczął działać poprawnie.

Jeśli nazwa domeny i konto hostingowe serwera HostGator są oddzielnymi zakupami, musisz upewnić się, że nazwa domeny jest poprawnie powiązana z pakietem konta hostingowego. Przejrzyj ustawienia nazwy domeny w katalogu WHOIS, aby zobaczyć, jak konfigurowana jest konfiguracja nazwy domeny. Chcesz się upewnić, że serwery nazw wskazują twoje nowe konto hostingowe serwera HostGator. Zespół obsługi klienta może w razie potrzeby pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Chcę skonfigurować ustawienia DNS dla mojego konta sprzedawcy. Co to jest prywatny serwer nazw?

Prywatny serwer nazw to wersja standardowego serwera DNS, której większość stron wymaga do prawidłowego działania. Prywatny serwer nazw dla twojego konta sprzedawcy będzie wskazywał na konkretną nazwę hostingu domeny, która nie jest powiązana z kontami serwera HostGator. Możesz używać prywatnego serwera nazw na koncie HostGator VPS, odsprzedawcy lub dedykowanym koncie serwera. Nie jest dostępny dla kont serwerów piskląt HostGator, dzieci i firm.

Który plan HostGator jest najlepszy dla mojej konkretnej strony internetowej?

HostGator oferuje cztery główne typy kont hostingowych dla serwerów. Opcje te obejmują: hosting dzielony, hosting dla sprzedawców, hosting VPS i hosting serwerów dedykowanych. Każdy ma własny zestaw zalet i wad. Musisz po prostu zdecydować, które funkcje są najważniejsze dla hostingu witryny i wybrać opcję hostingu, która najlepiej odpowiada tym potrzebom.

Oto krótkie streszczenie opcji twojego konta hostingowego.

 • Udostępniono: Możesz mieć więcej niż jedną działającą witrynę internetową na raz. Jesteś administratorem witryny dla każdej witryny, a HostGator jest dostępny w razie potrzeby w celu uzyskania pomocy.
 • Odsprzedawca: Służysz jako firma hostingowa, umożliwiając innym hostowanie ich stron internetowych poza Twoim kontem hostingowym. Jesteś odpowiedzialny za ich działania i traktowanie konta.
 • VPS: Masz dostęp do większej instalacji oprogramowania za pomocą tego konta hosta. Jest to aktualizacja z konta hostowanego współdzielonego lub sprzedawcy.
 • Dedykowane: Masz swobodę wyboru sposobu działania witryny, zawartych w niej informacji i dostępu do konta. Jest popularny wśród większych firm, które potrzebują hostingu stron internetowych.

Przedstawiciele obsługi klienta HostGator mogą pomóc Ci określić, które konto hostingowe najlepiej pasuje do Twojej witryny.

Jaki rodzaj gwarancji dostępności ma HostGator?

HostGator ma 99,9% gwarancję bezawaryjności, co przekłada się na 8,76 godzin przestojów rocznie. Więcej na HostGator.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map