Hosting24 Recenzje maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Hosting24 Recenzje maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Hosting24 Recenzje maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Jak dobry jest Hosting24 Hosting?

Jeśli masz ograniczony budżet, jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych dostawców hostingu, o jaki możesz poprosić. Hosting24 koncentruje się bardziej na zapewnieniu niższej ceny niż na dostarczaniu wysokiej jakości produktu.


Hosting24 Recenzje 2.6 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (1 głosowanie) Plusy

 1. Nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku dla wspólnych planów hostingowych
 2. Doskonały model cenowy
 3. Darmowa rejestracja domen
 4. Wiele 12 planów do wyboru
 5. Doskonały czas pracy

Cons

 1. Ograniczone opcje pomocy technicznej
 2. Oferuj tylko jeden system operacyjny
 3. Brakuje ich profesjonalnych usług projektowych

Wsparcie2Speed2.5Features2.5Value2.5Transparency3.5

Nasz oficjalny przegląd Hosting24

Hosting24 to dostawca usług hostingowych, który został założony w 2007 roku. Konkurują na zasadzie, że jeśli będą mieli niskie ceny, zdobędą więcej klientów. Do pewnego stopnia to prawda. Otrzymasz jednak to, za co płacisz, jeśli chodzi o tego dostawcę hostingu.

Najlepsze cechy Hosting24 Hosting

Jeśli masz ograniczony budżet, jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych dostawców hostingu, o jaki możesz poprosić. Chociaż dostajesz to, za co płacisz, w niektórych obszarach zyskujesz więcej niż za co płacisz – na przykład nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku.

Nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku dla wspólnych planów hostingowych

Zawsze miło jest widzieć, że dostawca usług hostingowych oferuje nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku. Chociaż jest dość powszechny, nie jest standardem. Inni dostawcy usług hostingowych będą naliczać opłaty na podstawie tego, ile przepustowości i miejsca na dysku używasz. Przynajmniej nigdy nie będziesz mieć użytkowników narzekających na przekroczenie miesięcznej przepustowości. Po przejściu na hosting VPS, nakładają ograniczenia zarówno na przepustowość, jak i miejsce na dysku. Oferują jednak duże kwoty.

Doskonały model cenowy

W przypadku hostingu dzielonego, który zaczyna się od 3,99 USD, na pewno dostaniesz wartość swoich pieniędzy. Począwszy od nieograniczonej przepustowości i miejsca na dysku jako funkcji, zawsze miło jest widzieć, że nie oszczędzają na innych funkcjach tylko dlatego, że płacisz mniej. Obejmuje to cotygodniowe kopie zapasowe, 99,9 procent gwarancji dostępności i ponad 50 szablonów do wyboru podczas tworzenia witryny.

Darmowa rejestracja domen

Każdy z ich planów zawiera bezpłatną rejestrację nazwy domeny oraz bezpłatne odnawianie, o ile pozostajesz klientem. Jest to funkcja premium nie oferowana przez wielu dostawców usług hostingowych.

Wiele 12 planów do wyboru

Hosting24 jako 12 planów hostingowych do wyboru, z których osiem to plany hostingowe VPS. Nie wszystkie z nich mają nieograniczoną przestrzeń dyskową lub przepustowość. W rzeczywistości wszystkie ich plany hostingowe VPS mają ograniczenia. Biorąc jednak pod uwagę, że limity te są ogromne, wątpliwe jest, aby napotkać problemy. W rzeczywistości różnica między ośmioma różnymi planami hostingu VPS polega na ilości dostępnego miejsca na dysku i przepustowości. Począwszy od planu nr 1, otrzymujesz 10 GB przepustowości i 1 TB miejsca na dysku. Z każdym kolejnym planem zyskujesz 10 gigabajtów przepustowości w jeszcze jednym terabajcie miejsca na dysku – aż do 80 GB przepustowości i 8 TB miejsca na dysku. To więcej niż wystarcza dla wielu ludzi.

Doskonały czas pracy

Mają nie tylko 99,9-procentową gwarancję bezawaryjności, ale także dostarczają. Wielu użytkowników samodzielnie monitoruje tę metrykę i dowiaduje się, że to prawda.

Dobre warunki hostingu

Chociaż dość standardowe, dobrze jest widzieć, że ich warunki hostingowe są z miesiąca na miesiąc. Nie próbują wystawiać twojej umowy ani nie próbują zmusić cię do zapłaty za cały rok z góry. Znalezienie dostawcy usług hostingowych, który tego nie robi, może nie być powszechne, ale oni tam są.

Wady Hosting24 Hosting

Hosting24 koncentruje się bardziej na zapewnieniu niższej ceny niż na dostarczaniu wysokiej jakości produktu. Oto, co znaleźliśmy.

Ograniczone opcje pomocy technicznej

Hosting24 ma system czatu na żywo, który jest przyjemny do zobaczenia, ale poza systemem e-mailowym i biletowym nie ma wiele więcej. Nie oferują wsparcia przez telefon, ale zabawne jest to, że oferują wsparcie za pośrednictwem faksu. Nie wyobrażam sobie, aby ich system obsługi faksu uległ awarii.

Do wyboru tylko jeden system operacyjny

Hosting24 oferuje tylko jeden system operacyjny. Oferują Linuksa, a nie tylko dowolny smak Linuksa – oferują CentOS. Chociaż nie jest to okropny wybór, szkoda, że ​​nie widziałem wyboru między Windows i Linux. Niestety Hosting24 tego nie oferuje.

Brakuje ich profesjonalnych usług projektowych

Poważnie brakuje profesjonalnych usług projektowych oferowanych przez Hosting24. Dają ci szablon do wypełnienia. Gdy skończysz, wyślesz wypełniony szablon do profesjonalnego projektanta stron internetowych. To, co robią, to wzięcie szablonu, zaprojektowanie witryny i uruchomienie jej na żywo. Nie pytają, czy jesteś w porządku z tym projektem lub co możesz o nim myśleć. Po prostu biorą twój szablon za wartość nominalną, dają Twojej witrynie około dwóch godzin pracy, a następnie wprowadzają ją w życie. Nie nazwałbym tego „profesjonalistą”.

Dolna linia

Hosting 24 oferuje niezawodną usługę internetową. Brakuje ich jednak w innych obszarach. Możliwość wyboru systemu oferty powinna być standardem. Nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość powinny być standardem we wszystkich planach. Przede wszystkim powinni oferować wsparcie telefoniczne. Pomimo ich wad, jeśli zaczynasz nową stronę internetową i mógłbyś skorzystać z niedrogich opcji oferowanych przez Hosting24, to z pewnością warto przyjrzeć się.  

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector