Хостинг24 Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Наскільки хороший хостинг24 Хостинг?

Якщо ви витрачаєте бюджет, це, мабуть, один з найкращих хостинг-провайдерів, про який ви можете попросити. Хостинг24 зосереджується більше на наданні нижчої ціни, ніж на забезпеченні якісного продукту.


Хостинг24 Відгуки 2.6 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (1 голосування) Плюси

 1. Необмежена пропускна здатність та дисковий простір для спільних планів хостингу
 2. Відмінна цінова модель
 3. Безкоштовна реєстрація домену
 4. Багато з 12 планів на вибір
 5. Відмінна Uptime

Мінуси

 1. Обмежені параметри підтримки
 2. Пропонуйте лише одну операційну систему
 3. Їх професійних дизайнерських послуг бракує

Підтримка2Швидкість2.5Особливості2.5Залежність2.5Телефонність3.5

Наш офіційний огляд хостингу24

Hosting24 – провайдер веб-хостингу, заснований у 2007 році. Вони конкурують за принципом, що якщо у них низькі ціни, вони отримають більше клієнтів. До певного моменту, це правда. Однак ви отримаєте те, за що платите, якщо мова йде про цього хостинг-провайдера.

Найкращі можливості хостингу24 Хостинг

Якщо ви витрачаєте бюджет, це, мабуть, один з найкращих хостинг-провайдерів, про який ви можете попросити. Хоча ви і отримуєте те, за що платите, в деяких областях ви отримуєте більше, ніж за що платите – як необмежена пропускна здатність і дисковий простір.

Необмежена пропускна здатність та дисковий простір для спільних планів хостингу

Завжди приємно бачити, що провайдер веб-хостингу пропонує необмежену пропускну здатність і дисковий простір. Хоча це досить поширене явище, воно не є стандартним. Інші провайдери веб-хостингу стягуватимуть плату залежно від обсягу пропускної здатності та дискового простору. Принаймні, у вас ніколи не буде користувачів, які скаржаться на перевищення щомісячної пропускної здатності. Коли ви переходите на VPS-хостинг, вони розміщують обмеження як на пропускній здатності, так і на дисковому просторі. Однак вони пропонують щедрі суми.

Відмінна цінова модель

Для спільного хостингу, який починається від $ 3,99, ви впевнені, що ваші гроші коштують. Починаючи з необмеженої пропускної здатності та місця на диску як особливості, завжди приємно бачити, що вони не скупіться на інші функції лише тому, що ви платите менше. Це включає щотижневі резервні копії, 99,9 відсотків гарантії тривалості роботи та понад 50 шаблонів на вибір при створенні веб-сайту.

Безкоштовна реєстрація домену

Кожен з їхніх планів має безкоштовну реєстрацію доменних імен плюс безкоштовне оновлення до тих пір, поки ви залишаєтесь клієнтом. Це преміальна функція, яку не пропонують багато постачальників веб-хостингів.

Багато з 12 планів на вибір

Хостинг24 – це 12 хостинг-планів, які ви можете вибрати, вісім з яких – хостинг-програми VPS. Не всі вони мають необмежену кількість дискового простору або пропускну здатність. Насправді, усі їхні плани щодо розміщення VPS мають обмеження. Однак, враховуючи, що ці межі величезні, сумнівно, що у вас виникнуть проблеми. Насправді різниця між вісьмома різними планами хостингу VPS полягає в кількості дискового простору та пропускної здатності, яку ви отримуєте. Починаючи з плану №1, ви отримуєте 10 ГБ пропускної здатності та 1 ТБ дискового простору. З кожним наступним планом ви отримуєте ще 10 гігабайт пропускної здатності в ще одному терабайте дискового простору – аж до 80 ГБ пропускної здатності та 8 ТБ дискового простору. Для багатьох людей цього більш ніж достатньо.

Відмінна Uptime

Вони не тільки мають 99,9 відсотків гарантії тривалості роботи, але і надають. Багато користувачів повідомляють про моніторинг цієї метрики самі і виявляють, що це правда.

Хороші умови хостингу

Хоча досить стандартно, приємно бачити, що умови їх проведення розміщуються щомісяця. Вони не намагаються скласти ваш контракт, а також не намагаються змусити вас платити за цілий рік вперед. Можливо, не звичайно знайти постачальника веб-хостингу, який цього не робить, але вони там.

Недоліки хостингу24 Хостинг

Хостинг24 зосереджується більше на наданні нижчої ціни, ніж на забезпеченні якісного продукту. Ось що ми знайшли.

Обмежені параметри підтримки

У хостінгу24 є система чату в реальному часі, що приємно бачити, окрім системи електронної пошти та продажу квитків, у них більше нічого немає. Вони не пропонують телефонну підтримку, але найцікавіше – вони пропонують підтримку по факсу. Я не уявляю, що їх система підтримки факсів затухає від використання.

Вибирати лише одну операційну систему

Хостинг24 пропонує лише одну операційну систему. Вони пропонують Linux, а не будь-який смак Linux – вони пропонують CentOS. Хоча це не жахливий вибір, я б хотів, щоб я бачив вибір між Windows та Linux. На жаль, хостинг24 цього не пропонує.

Їх професійних дизайнерських послуг бракує

Професійних дизайнерських послуг, пропонованих Hosting24, гостро не вистачає. Вони дають вам шаблон для заповнення. Закінчивши, ви надсилаєте готовий шаблон професійному веб-дизайнеру. Що вони роблять, це взяти ваш шаблон, розробити веб-сайт і просувати його наживо. Вони не запитують вас, чи добре ви з дизайном чи як ви можете його почувати. Вони просто беруть ваш шаблон за номіналом, надають вашому веб-сайту приблизно дві години роботи, а потім висувають його наживо. Навряд чи я б назвав це “професійним”.

Нижня лінія

Хостинг 24 пропонує надійний веб-сервіс. Однак їх не вистачає і в інших сферах. Можливість вибору вашої системи пропозицій повинна бути стандартною. Необмежений обсяг дискового простору та пропускна здатність повинні бути стандартними для всіх планів. Перш за все, вони повинні запропонувати підтримку телефону. Незважаючи на їх недоліки, якщо ви запускаєте абсолютно новий веб-сайт і можете використовувати бюджетні варіанти, пропоновані Hosting24, то їх, безумовно, варто розглянути.  

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map