HostMonster Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

HostMonster Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

HostMonster Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Contents

Co to jest HostMonster Hosting?

HostMonster to amerykańska firma hostingowa założona w 1996 roku, która działa pod patronatem Endurance International Group.


Jak dobry jest HostMonster Hosting?

Podobnie jak wiele innych firm hostingowych będących własnością EIG, HostMonster nie dotrzymuje kroku przemysłowym standardom dotyczącym szybkości, czasu pracy i obsługi klienta. Choć ich pakiety bezpieczeństwa i prosty, konserwatywny branding mogą być atrakcyjne dla wielu, ich wydajność w większości obszarów usług jest konsekwentnie słaba.

Zobacz oficjalną stronę Recenzje HostMonster 2.3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (4 głosów) Plusy

 1. Darmowa domena na okres do jednego roku
 2. Nieograniczone domeny, poddomeny i przepustowość
 3. Solidne funkcje bezpieczeństwa

Cons

 1. Brak cen z miesiąca na miesiąc
 2. Poniżej średniej prędkości i czasu pracy
 3. Słaba reputacja działu obsługi klienta
 4. Brak bezpłatnych kopii zapasowych
 5. Wiele upsellów

Wsparcie2Speed2Features3Value2.5Transparency2

Nasz oficjalny przegląd HostMonster.

Pomimo statusu weteranów branży, HostMonster to niestety kolejny przypadek rezygnacji z usług i braku innowacji po przejęciu przez EIG. Podobnie jak siostrzane firmy iPage i FatCow, HostMonster poważnie nie spełnia wszystkich najważniejszych wskaźników jakości firmy hostingowej. Mianowicie: szybkość, dostępność i obsługa klienta. Dodaj mylącą strukturę cen, upsellery i brak świadomej oferty sprzedaży, a my musimy powiedzieć, że nie polecamy HostMonster.

Najlepsze cechy HostMonster Hosting

Chociaż sugerujemy przekazanie HostMonster, warto wspomnieć o ich funkcjach, które mogły skłonić Cię do rozważenia ich w pierwszej kolejności. Po pierwsze, ich branding jest prosty i konserwatywny, co może spodobać się tym, którzy są nieco przytłoczeni bardziej błyskotliwymi firmami technologicznymi i wysoce technicznym językiem. Plus, nieograniczona przepustowość i domeny to niezły dodatek! Ale co najważniejsze, oferują one bardzo kompleksowy pakiet bezpieczeństwa, na który nawet my byliśmy pod wrażeniem. Oto miarka

Darmowy kreator stron internetowych

Podczas gdy WordPress jest ogólnie standardem dla firm hostingowych, a dostępnych jest wiele zasobów, które pomogą nawet najmniej zaawansowanemu użytkownikowi w uruchomieniu szablonu, dla niektórych wygodnym rozwiązaniem jest posiadanie kreatora stron internetowych What You See Is What You Get. HostMonster wykorzystuje Weebly, który jest bardzo intuicyjny i dobrze oceniany w branży. Pamiętaj, że jeśli firma kładzie duży nacisk na oferowanie bezpłatnego narzędzia do tworzenia witryn, docelową grupą demograficzną na ogół nie jest tłum techników. Nie musisz być projektantem stron internetowych, aby pobrać szablon WordPress, co może być nawet łatwiejsze niż przeciąganie i upuszczanie witryny przez Weebly. Nie jest to zła rzecz, ale mówi dużo o głębokości wiedzy, jaką większość swoich klientów ma po zarejestrowaniu się w swoich usługach.

Darmowa domena na okres do jednego roku.

Dobry procent firm hostingowych oferuje tę ofertę, więc HostMonster w żadnym wypadku nie jest wartością odstającą. Jest to jednak miły profit!

Nieograniczona przepustowość, domeny, subdomeny, e-maile i pamięć

Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawda? Jest to zdecydowanie dobra okazja, jeśli planujesz hostować wiele małych, prostych stron internetowych. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że gdy firmy hostingowe mówią „nieograniczony” w odniesieniu do podstawowych wspólnych planów hostingowych, nie oznacza to, że możesz przesyłać nieskończone dane na nieskończone strony internetowe. Częściej niż nie, a także w przypadku HostMonster, ograniczają wszystkie dane, po prostu ich nie reklamują. Ponadto witryna może ładować dane tylko tak szybko, jak może komunikować się z serwerem. Ostatecznie jakość sprzętu decyduje o tym, jak „nieograniczony” jest Twój plan hostingowy. Jeśli interesuje Cię naprawdę nieograniczony hosting, zalecamy przejrzenie DreamHost.

Zawiera kompleksowe zabezpieczenia

Jedynym obszarem, w którym HostMonster wyprzedza konkurencję, jest poziom bezpieczeństwa, jaki oferują w swoich najbardziej podstawowych planach. Hosting współdzielony obejmuje certyfikaty SSL, ochronę za pomocą linków, dostęp SSH, Spam Assassin i wiele innych. Usługi te usuwają większość głównych luk w zabezpieczeniach hostingu, tworząc solidne podstawy ochrony Twojej witryny.

Wady HostMonster Hosting.

Jeśli HostMonster zwrócił się do Ciebie z któregokolwiek z wyżej wymienionych powodów, zalecamy zapoznanie się z problemami, które napotkaliśmy. Chociaż nie ma idealnej firmy hostingowej, a twoja decyzja powinna zawsze opierać się na twoich unikalnych potrzebach, istnieją pewne czerwone flagi, które powinny być łamigłówkami w każdej firmie. Niestety HostMonster nie spełnia naszych podstawowych standardów w wielu obszarach.

Pricy Opcje na poziomie podstawowym & Brak cen z miesiąca na miesiąc

Ceny podstawowe HostMonster są zbliżone do standardu branżowego, ale dotyczy to tylko wstępnej rejestracji. Przygotuj się na mnożenie stawek, jeśli zdecydujesz się pozostać z nimi po wygaśnięciu początkowej ceny podstawowej. Ponadto nie oferują cen z miesiąca na miesiąc. Aby otrzymać reklamowaną cenę miesięczną, musisz zapłacić za 3 lata hostingu z góry. To ogromne zaangażowanie w usługę, której jeszcze nie miałeś okazji wypróbować. Standardowa 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy nie jest wystarczająco długa, aby zdecydować, czy nie masz nic przeciwko tak długiej umowie.

Poniżej średniej prędkości i czasu pracy

Szybkość i czas pracy to prawdopodobnie dwa największe wskaźniki tego, jak dobra jest firma hostingowa. W końcu ich zadaniem jest hosting Twojej witryny. Jeśli nie mogą go utrzymać i działać z prędkością, jakiej oczekują użytkownicy, za co dokładnie im płacisz? Niestety, HostMonster po prostu nie może dostarczyć w tym obszarze. Chociaż nie mają najgorszych osiągnięć, jakie widzieliśmy, są konsekwentnie poniżej standardów branżowych w obu obszarach. Tam, gdzie średnie firmy hostingowe osiągają czas działania wynoszący 99,94% i czas ładowania strony wynoszący 700 ms, HostMonster nie zapewnia obu znaczników z czasem działania wynoszącym 99,91% i czasem ładowania strony około 880 ms. Jeśli te czynniki są dla Ciebie naprawdę ważne (które powinny być), spójrz na A2 Hosting, lidera branży pod względem szybkości i czasu pracy. Inną firmą, która traktuje te rzeczy poważnie, jest JaguarPC, który zwróci Ci 10-krotną cenę za każdą godzinę przestoju w witrynie.

Mylące objaśnienia funkcji & Upsells

Witryna HostMonster słabo wyjaśnia dokładnie to, co jest zawarte we wspólnych pakietach hostingowych, co jest kolejnym dowodem na to, że kierują reklamy do klientów bez dużej wiedzy technicznej. Prowadzi to do bardzo mylącego procesu sprawdzania, w którym możesz w końcu płacić dodatkowo za funkcje, które Twoim zdaniem zostały uwzględnione. Początkowa strona funkcji może prowadzić do wniosku, że masz pewność, że otrzymujesz bezpłatne kopie zapasowe witryny (dość typowe w branży), ale po wymeldowaniu zdajesz sobie sprawę, że kosztuje to dodatkowe 3 USD miesięcznie.

Obsługa klienta

Chociaż możesz oczekiwać, że dział obsługi klienta HostMonster odpowie na twoje pytania w rozsądnym czasie (około 10 minut na połączenie za pośrednictwem czatu i kolejne 2-3 minuty między odpowiedziami), nie oczekuj pomocy najbardziej kompetentnej. Często oferowane są standardowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów, nawet jeśli pytanie jest znacznie bardziej szczegółowe. Co więcej, szybkie wyszukiwanie w Google przywołuje mnóstwo sfrustrowanych historii obsługi klienta. Jest to typowy wzór wśród firm należących do EIG, co prowadzi nas do spekulacji, że priorytety po przejęciu zasadniczo nie obejmują inwestycji w obsługę klienta.

Dolna linia

Nie zalecamy HostMonster, choćby dlatego, że są wyceniane powyżej średniej, ale działają poniżej średniej. Ich pojedyncza funkcja wykupu stanowi kompleksowe bezpieczeństwo w ramach podstawowego hostingu współdzielonego. Jednak w wielu przypadkach płacenie nieco więcej miesięcznie za premium plan bezpieczeństwa dla Twojej witryny z inną firmą hostingową kosztuje tyle samo i zapewnia lepszą obsługę klienta.

Zobacz więcej funkcji

HostMonster Pytania i odpowiedzi

Co musisz wiedzieć przed subskrybowaniem

HostMonster jest popularną opcją dla wielu osób poszukujących taniego hostingu. Jako część wielu grup firm – najpierw jako trio firm hostingowych, a następnie część większej korporacji – była to jedna z mniej znanych opcji. Odpowiedzieliśmy na najpopularniejsze pytania o HostMonster, abyś mógł podjąć najlepszą decyzję, gdy szukasz firmy hostingowej.

Kiedy zaczął się HostMonster?

HostMonster został wydany w 1996 roku i ma siedzibę w Provo, Utah. HostMonster, Bluehost i FastDomain należeli do tej samej rodziny, kierowanej przez CEO Matt Heaton, który regularnie informował klientów na własnym blogu o rozwoju firm i ich usługach.

Firmy zostały zakupione przez EIG, potężny konglomerat hostingowy, który obecnie ma ponad 40 różnych firm hostingowych. Podobnie jak w przypadku wielu z nich, własność Endurance International Group zmieniła sposób postrzegania HostMonster w branży.

W 2011 r. Heaton napisał post na blogu, na którym publicznie zrezygnował z funkcji dyrektora generalnego, przekazując stery Danowi Handyowi, który zajmował stanowisko w latach 2011–2015. James Grierson jest obecnym dyrektorem generalnym firmy HostMonster, wnosząc ogromne doświadczenie na stole jako współzałożyciel i twórca SimpleScripts, pierwszego internetowego sklepu z aplikacjami dla produktów open source.

Jaką sławę ma HostMonster?

Według strony internetowej HostMonster firma jest zaangażowana w niezawodność od 20 lat temu. Specjalizują się w wysokiej jakości obsłudze klienta i dostarczaniu pakietów premium, które spełniają potrzeby klientów w niskich cenach.

Swoje plany oparli na prostym pakiecie, który można uaktualnić w celu uzyskania dodatkowych korzyści i funkcji. Firma oferuje bezpieczne kopie zapasowe oraz niezawodne prędkości i czasy działania. Oferują natychmiastowe udostępnianie wirtualnych serwerów prywatnych i dedykowanego hostingu, wiele aplikacji i opcji zabezpieczeń oraz bezpłatne nazwy domen z ich nowymi planami.

Ich strona internetowa przedstawia następujące korzyści dla klientów:

 • Najwyższa obsługa klienta
 • Wiodący zestaw dostępnych funkcji
 • Sprzęt wysokiej jakości
 • Bezpieczne kopie zapasowe
 • Maksymalny gwarantowany czas pracy
 • Wysoce funkcjonalne narzędzia do administracji
 • Solidne i uczciwe praktyki biznesowe
Mówiąc o czasie pracy, jaki jest czas pracy HostMonster?

Firma twierdzi, że oferuje maksymalny gwarantowany czas działania, ale nie ma nic w ich terminach ani gwarancji, jeśli witryna nie osiąga podanego przez nich odsetka czasu działania.

Teraz byłoby dobrze, gdyby otrzymali świetne recenzje dotyczące czasu pracy. Standard branżowy to 99,94 procent czasu bezczynności, co oznacza, że ​​przez 99,94 procent miesiąca twoja strona internetowa jest uruchomiona, działa. Niektóre hosty internetowe gwarantują dostępność na poziomie 99,9 procent. Przestoje na tym poziomie wynoszą około 43 minut każdego miesiąca. Wielu hostów internetowych z tą gwarancją faktycznie przychodzi w niezwykłym 99,99 procent – mniej niż 4,3 minuty każdego miesiąca przestoju. HostMonster nie jest jednak jednym z nich. Ich średnia roczna piska wynosi 99,91 procent, a przemysł przekroczył nieco ponad pół roku.

Inni jednak stwierdzili nieco większą spójność, ale w ciągu miesiąca testów.

Co oznacza HostMonster, gdy mówią „nieograniczony”?

Zgodnie z ich zasadami i zasadami HostMonster nie określa arbitralnego ograniczenia zasobów, z których mogą korzystać pojedynczy klienci. Oznacza to, że w miarę swoich możliwości, zapewnią ci całą przestrzeń dyskową, pliki MySQL, transfer plików, hosting domen i przepustowość, których potrzebujesz, aby skutecznie zasilać swoją stronę internetową. W przypadku Twojej witryny oznacza to, że dopóki będziesz przestrzegać jej zasad, nie zobaczysz żadnych negatywnych następstw ani mniejszych prędkości witryny. Należy jednak pamiętać o korzystaniu z ich zasobów, szczególnie w okresach szybkiego wzrostu, ponieważ mogą wystąpić niepożądane reakcje na system jako całość.

Istnieją jednak pewne progi; ponad 200 000 plików, ponad 1000 tabel bazy danych i ponad 2 GB MySQL lub PostgreSQL w bazie danych może powodować ujemną i wolniejszą wydajność serwera, a użytkownik może zostać poproszony o zmniejszenie tych liczb.

Czy HostMonster oferuje regularne kopie zapasowe?

Mówiąc o swoich bezpiecznych kopiach zapasowych, warunki HostMonster stwierdzają, że czasami wykonują kopie zapasowe, ale nie mają takiego obowiązku. Oświadczają również, że nie ponoszą odpowiedzialności za szkody lub utratę plików i że nawet nie podejmą próby wykonania kopii zapasowej kont przekraczających 50 000 plików lub 30 GB miejsca na dysku.

Jaka jest obsługa klienta HostMonster?

Firma promuje najwyższą obsługę klienta, ale znowu jest to kolejny obszar, w którym recenzje są bardzo zróżnicowane. Odsetek klientów zachwyca się usługami i czasem reakcji firmy. Odbyli doskonałe rozmowy z pomocnymi przedstawicielami serwisu, którzy naprawdę dbają o swoje ogólne doświadczenie. Znacznie większy kontyngent ma jednak niecodzienne opinie na temat usług firmy.

Klienci zgłaszają, że ich witryny zostały zamknięte bez uprzedzenia, że ​​strony były w połowie funkcjonalne i że firma nie jest w stanie obsłużyć aplikacji, które sami dołączają do swoich pakietów hostingowych.

Posiadają konta na Facebooku i Twitterze, choć oba są nieco nieaktualne. Ostatni post na Facebooku był w 2014 roku, a ostatni tweet był jedynym w 2016 roku, opublikowanym we wrześniu.

Nie oferują kopii zapasowych, ale co z bezpieczeństwem i ochroną Twojej witryny?

Niektóre badania pokazują, że aż 41 procent włamań do WordPress są spowodowane sytuacjami w firmie hostingowej. HostMonster podjął kroki w celu zaradzenia tej sytuacji, oferując klientom różnorodne funkcje bezpieczeństwa, aplikacje i wtyczki.

Oferują dostęp SSH, wsparcie SSL, ochronę Hotlink i Spam Assassin. Oferują certyfikację SiteLock dla internetowych transakcji biznesowych. Ponadto dedykowane plany oferują macierz RAID 1, która zapewnia dodatkowy poziom ochrony danych i informacji o koncie..

Kiedy HostMonster mówi o wiodącym dostępnym zestawie funkcji, co one oznaczają?

W cenie pakietów HostMonster oferuje niewiarygodnie długą listę korzyści i funkcji dla swoich klientów. Obejmują one szybką instalację WordPress, chociaż niektórzy klienci mają problemy z instalacją kilku wtyczek WordPress. HostMonster sprawia, że ​​połączenie z Mojo Marketplace jest łatwe, więc możesz także wybierać z innego systemu zarządzania treścią, takiego jak Drupal lub Joomla.

 • Możesz uzyskać dostęp do ograniczonej, bezpłatnej wersji Weebly Sitebuilder, aby uruchomić witrynę.
 • CloudFlare jest zintegrowany z ich planami. Odwrotne proxy zapewnia lepszą ochronę przed DDOS i atakami siłowymi, a także zaporę ogniową. Aplikacja ma również rozbudowane funkcje buforowania, dzięki czemu witryna może szybciej ładować strony.
 • HostMonster ma wiele funkcji e-commerce, aby uruchomić witrynę sprzedaży, w tym Agora, Cube Cart i Zen Cart, darmowe generowane certyfikaty i chronione hasłem katalogi.

Ponadto zawierają one standardowe funkcje, takie jak przesyłanie FTP, poczta e-mail, przesyłanie strumieniowe oraz obsługa prawdziwego obrazu i dźwięku, a także obszerna lista skryptów. Plany obejmują również kredyty Google AdWords i Bing.

Kiedy HostMonster mówi o wysokiej jakości sprzęcie, co one oznaczają?

Współużytkowane konta są hostowane na serwerach z podwójnym czterordzeniowym procesorem, z zasilaniem awaryjnym UPS i generatorami diesla do zasilania rezerwowego. Oferują system operacyjny Linux z dostosowanym serwerem WWW Apache. Oferują także całodobowy monitoring sieci i wiele połączeń Ethernet 10 GB.

Centrum danych firmy znajduje się w Provo w stanie Utah i oferuje najnowsze wersje MySQL, CGI, Perl, PHP, Ruby on Rails i Python. Jest on związany z najnowszym systemem SONET, który wykorzystuje sygnały laserowe do przesyłania liniami światłowodowymi.

Jakie są wysoce funkcjonalne narzędzia do administracji?

HostMonster obsługuje cPanel dla swojego panelu sterowania. Skórka wygląda trochę inaczej, ale fakt, że zapewniają to administratorom, jest świetną opcją, ponieważ każdy, kto chce zmienić hosta, może to zrobić z łatwością. cPanel to branżowy standard paneli sterowania. Ponieważ jest to tak powszechne, większość firm hostingowych zapewni bezpłatny transfer witryn dla witryn z panelem.

Pozwalają potencjalnym klientom sprawdzić ich ulepszenia w cPanel, aby zobaczyć, co myślą na swojej stronie internetowej.

Co jeśli nie podoba mi się HostMonster?

Większość firm hostingowych oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a HostMonster nie różni się niczym. Są takie, które oferują znacznie dłuższe gwarancje, od 45 do 97 dni, więc chociaż HostMonster nie jest najlepszy, z pewnością jest w środku pakietu. W ich warunkach wymieniono szereg opłat niepodlegających zwrotowi, ale często są one powiązane z usługami płatnymi za aplikacje i dodatki innych firm. Tak długo, jak anulujesz w ciągu pierwszych trzech dni, odzyskasz wszystkie swoje pieniądze, z wyjątkiem bezzwrotnych opłat i bezpłatnej rejestracji nazwy domeny w wysokości 15,99 USD za nazwę.

W dowolnym momencie po trzech dniach otrzymasz zwrot opłat, z wyjątkiem opłat niepodlegających zwrotowi, kosztu nazwy domeny 15,99 USD za nazwę oraz opłat zapłaconych za Postini lub za dedykowany adres IP. Po 30 dniach zwroty i opłaty konfiguracyjne również nie podlegają anulowaniu.

Wnioski o anulowanie należy składać przez telefon lub czat online.

Co zawiera HostMonster we wspólnych, standardowych planach?

Wszystkie trzy wspólne plany obejmują niepomierną przepustowość, standardową wydajność i jedną dołączoną domenę.

 • Podstawowy hosting (4,95 USD / miesiąc, zwykle 9,49 USD / miesiąc): klienci otrzymują jedną witrynę internetową, 50 GB miejsca na stronie internetowej i pięć kont e-mail. Każde konto otrzymuje 100 MB na konto. Otrzymasz jedną dołączoną domenę, pięć zaparkowanych domen i 25 subdomen.
 • Plus hosting (6,95 USD / miesiąc, zwykle 12,49 USD / miesiąc): Otrzymujesz 10 stron eb ze 150 GB miejsca. Każde konto zawiera jedną dołączoną domenę, 20 zaparkowanych domen i 50 subdomen. Konta otrzymują 100 kont e-mail, z 500 MB na konto. Te plany obejmują również 150 USD w ofertach marketingowych, 24 USD rocznie w dodatkach i jedno konto SpamExperts.
 • Prime (6,95 USD / miesiąc; zwykle 14,99 USD / miesiąc): Ten wspólny plan jest naprawdę nieograniczony, bez ograniczeń w witrynach internetowych, zaparkowanych domenach, subdomenach, kontach e-mail i pamięci e-mail. Istnieje nie mierzona przestrzeń i przepustowość strony internetowej. Konto obejmuje jedną dołączoną domenę. Prime zawiera 200 USD w ofertach marketingowych, 80 USD rocznie w dodatkach, jednego SpamExperts, jedną prywatność domeny i SiteBackup Pro.

Ważne jest, aby pamiętać, że niskie ceny są tylko na pierwszy okres i że ceny mogą drastycznie wzrosnąć po odnowieniu, jak zgłaszają niektórzy klienci.

Jak wygląda hosting VPS HostMonster?

Oprócz natychmiastowego udostępniania hosting VPS obejmuje usługi zarządzane i gwarantowane zasoby. Wszystkie mają bezpłatną nazwę domeny i działają w CentOS 6.5 (64-bit).

 • Standardowo (14,99 USD / miesiąc, zwykle 29,99 USD / miesiąc): Otrzymujesz dwurdzeniowy, 2 GB pamięci RAM, 30 GB, 1 TB / miesiąc i jeden adres IP.
 • Ulepszony (29,99 USD / miesiąc, zwykle 59,99 USD / miesiąc): Otrzymujesz dwurdzeniowy, 4 GB pamięci RAM, 60 GB, 2 TB / miesiąc i dwa adresy IP.
 • Premium (44,99 USD / miesiąc, zwykle 89,99 USD / miesiąc): Plan obejmuje potrójny rdzeń, 6 GB pamięci RAM, 120 GB i 3 TB / miesiąc, z dwoma adresami IP.
 • Ostateczny (59,99 USD miesięcznie, zwykle 119,99 USD miesięcznie): Ostateczny plan to czterordzeniowy plan z 8 GB pamięci RAM, 240 GB i 4 TB miesięcznie. Obejmuje to również dwa adresy IP.

Masz pełny dostęp do konta root, możliwość zarządzania więcej niż jednym kontem z hosta cPanel oraz technologię chmurową, taką jak OpenStack i KVM.

Co z dedykowanym hostingiem za pośrednictwem HostMonster?

Dedykowane plany mają gwarancję zwrotu pieniędzy w dowolnym momencie i pozwalają na dodawanie pamięci SAN w dowolnym momencie. Oferują ekskluzywne linie wsparcia dla klientów serwerów dedykowanych, dostęp do roota i ulepszone buforowanie. Wszystkie zawierają także bezpłatną nazwę domeny i CentOS 6.4 (64-bit)

 • Standard (149,99 USD / miesiąc): dwurdzeniowy procesor Intel Xeon 2,3 GHz z 3 MB pamięci podręcznej, 4 GB pamięci RAM i 500 GB (RAID 1). Istnieje 5 TB / miesiąc i trzy adresy IP.
 • Ulepszony (199,99 USD / miesiąc): czterordzeniowy procesor Intel Xeon 2,5 GHz z 8 MB pamięci podręcznej, 8 GB pamięci RAM, 1000 GB (RAID 1) i 10 TB / miesiąc, z czterema adresami IP.
 • Premium (249,99 USD / miesiąc): czterordzeniowy procesor Intel Xeon 3,3 GHz, 8 MB pamięci podręcznej, 16 GB pamięci RAM, 1000 GB (RAID 1), 15 TB / miesiąc i pięć adresów IP.
Czy mogę zapłacić miesięcznie?

HostMonster jest jedną z wielu firm hostingowych, które nie oferują miesięcznych opcji płatności i oferują najniższe możliwe ceny, gdy rejestrujesz się na długie umowy. Dostępne są plany 12-, 24- i 36-miesięczne.

Więcej na HostMonster.com

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector