Hostwinds Recenzje maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Jak dobry jest Hostwinds Hosting?


Zobacz oficjalną stronę Hostwinds Recenzje 2.4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (9 głosów) Plusy

 1. Oferta doskonałe ceny
 2. Oferuj wspaniałe funkcje
 3. Oferuj opcje hostingu na wszystkich poziomach
 4. 60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 5. Hosting w USA & Wsparcie

Cons

 1. Brak zarządzanego hostingu WordPress
 2. Ograniczona liczba planów serwerów dedykowanych
 3. Warunki świadczenia usług nie były bardzo jasne

Wsparcie2.5Speed2.5Features2.5Value2.5Transparency2

Nasz oficjalny przegląd Hostwinds Hosting

Hostwinds to amerykańska firma hostingowa, która wydaje się być odrobinę wyższa niż reszta. Oprócz kilku złych jabłek publikujących kilka złych skarg na hosting Hostwinds, mają wiele dobrych rzeczy, co czyni je silnym graczem w branży.

Najlepsze cechy Hostwinds Hosting

Po pierwsze, porozmawiajmy o najlepszych funkcjach Hostwinds. To były najlepsze rzeczy, które podobały mi się w Hostwinds.

Doskonałe ceny

Hostwinds ma doskonałe ceny. Od 2016 r. Ich najtańszy plan hostingowy zaczyna się od 3,50 USD miesięcznie. Stamtąd idzie w górę, oferując hosting firmowy i odsprzedaż hostingu. Mają kilka unikalnych planów hostingowych. Mają budżet VPS na 7,50 USD miesięcznie i mają dedykowaną opcję hostingu Minecraft – tak jak w grze wideo – aby gracze mogli spotkać się z przyjaciółmi i grać w gry.

Wiele wspaniałych funkcji

Specyfikacje sprzętu nie są tak zaawansowane, jak można się spodziewać, ale nadrabiają to niższą ceną. Wśród ich funkcji można znaleźć:

 • opcje natychmiastowej konfiguracji
 • darmowa migracja
 • nieograniczona liczba kont FTP
 • nieograniczona liczba kont e-mail
 • nieograniczona liczba subdomen
 • nieograniczona liczba kont MySQL
 • nieograniczona przepustowość i miejsce na dysku

Połącz to wszystko z opcją szybkiego i łatwego uaktualnienia sprzętu, a masz solidnego gracza na rynku dostawców hostingu.

Opcje hostingu na wszystkich poziomach

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Hostwinds ma szeroką gamę opcji hostingu – i robią to, ale nie tak wiele, jak chcielibyśmy. Udostępniają hosting dzielony, hosting VPS, opcje serwera dedykowanego, a nawet opcję serwera w chmurze. Większość z nich ma różne poziomy – mają nawet opcję budżetu VPS. Jedyną wyjątkową rzeczą jest ich serwer Minecraft.

60-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Podczas gdy większość dostawców hostingu jest zajęta oferowaniem 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, Hostwinds jest zajęty oferowaniem 60-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. To dwukrotnie więcej niż zapewnia standard branżowy. Nie ma pewności, czy proporcjonalnie gwarancja zwrotu pieniędzy, czy nie warunki świadczenia usług tak jasne, jak bym tego chciał. Oznacza to, że będziesz miał szansę naprawdę doświadczyć ich usług dla siebie lub pełne dwa miesiące, aby zdecydować, czy jest to dla ciebie dobre.

Hosting w USA

Podczas gdy wiele firm – nawet spoza branży hostingowej – jest zajęta outsourcingiem swojej działalności za granicą, Hostwinds jest nadal w całości w Stanach Zjednoczonych. Nie tylko hostują swoje serwery na terenie USA, ich wsparcie jest oparte na Stanach Zjednoczonych. To dobra wiadomość dla każdego w USA, który szuka hostingu z siedzibą w USA.

Wsparcie w USA

Cała obsługa Hostwinds odbywa się właśnie tutaj, w Stanach Zjednoczonych. Mają szybką i wydajną, całodobową obsługę przez cały rok. Możesz dostać je przez telefon, ale możesz też przesłać zgłoszenie do pomocy technicznej. Zgodnie z warunkami świadczenia usług odpowiedzą na wszystkie zgłoszenia do pomocy e-mail w ciągu godziny. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​odpowiedzą oni na e-maile w ciągu 15 minut.

Wady Hostwinds Hosting

Nie wszystko, co się świeci, jest złotem, a to obejmuje nas w branży hostingowej. Oto wady hostingu Hostwinds.

Brak zarządzanego hostingu WordPress

Można by pomyśleć, że ze wszystkim, co oferuje Hostwinds, które oferuje zarządzany hosting WordPress. Istnieją różne statystyki w Internecie na temat tego, ile Internetu korzysta z WordPress, ale jest to znaczna część. Byłoby dobrze służyć Hostwinds, gdyby mieli to zaoferować.

Ograniczona liczba planów serwerów dedykowanych

Hostwinds oferuje kilka różnych rodzajów planów hostingowych – współdzielone, VPS, dedykowane i Minecraft. Niektóre z nich mają nawet opcje rabatowe. Nie oferują jednak wielu opcji, jeśli chodzi o niektóre z tych planów. Ich serwer dedykowany ma tylko jedną opcję. Ich plan VPS ma dwa – zwykły i dyskontowy. Jeśli zamierzają oferować jeden rodzaj planu, mogą sobie pozwolić na zapewnienie różnych poziomów planu – coś, czego nie robi Hostwinds.

Warunki świadczenia usług nie były bardzo jasne

Patrzyłem na warunki usługi i nie podobało mi się to, co widziałem. Istnieje wiele ukrytych opłat nakładanych na niektóre osoby, które nie są wyraźnie określone, takich jak ponowne uruchomienie serwera i ponowne załadowanie systemu operacyjnego. Jest ich wiele przy użyciu otwartego języka, co pozostawia wiele do myślenia. Może to legalnie umożliwić im robienie tego, co chcą, bez względu na warunki świadczenia usług.

Dolna linia

Hostwinds ma dla nich wiele do zaoferowania. Wydają się być skalowalne, mają nieograniczone miejsce na dysku i przepustowość, nieograniczoną liczbę kont e-mail oraz kont FTP i więcej. W Internecie nie ma wielu skarg na to, jak prowadzą działalność. Jest ich kilka, ale wydaje się, że jest ich niewiele i są daleko od siebie. Wydaje się, że nie mają złej obsługi klienta, co było dla nas tym samym doświadczeniem. Podsumowując, Hostwinds wydaje się być solidnym graczem jako dostawca hostingu.

Zobacz więcej funkcji

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress

Więcej na Hostwinds.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map