Hostwinds Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Hostwinds Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Hostwinds Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Наскільки хороший хостинг вітрів?


Див. Офіційні огляди веб-сайтів hostwinds 2.4 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (9 голоси) Плюси

 1. Пропонуємо відмінні ціни
 2. Пропонуємо чудові функції
 3. Пропонуйте варіанти хостингу на всіх рівнях
 4. 60-денна гарантія повернення грошей
 5. Хостинг із США & Підтримка

Мінуси

 1. Відсутність керованого хостингу WordPress
 2. Обмежена кількість виділених планів сервера
 3. Умови надання послуг були не дуже чіткими

Підтримка2.5Швидкість2.5Особливості2.5Залежність2.5Трансформація2

Наш офіційний огляд хостингів

Hostwinds – це американська хостингова компанія, яка, схоже, є набагато вищою за решту. Крім кількох поганих яблук, які розміщують кілька поганих скарг на хостинги Hostwinds, у них є багато хороших справ, що робить їх сильним гравцем у галузі.

Найкращі характеристики хостингів

Спершу все, давайте поговоримо про найкращі риси Hostwinds. Це були найкращі речі, які мені сподобалися про господарів вітрів.

Відмінні ціни

Hostwinds має відмінні ціни. Станом на 2016 рік, їх найдешевший план хостингу починається від 3,50 доларів на місяць. Звідти йде вгору, пропонуючи бізнес-хостинг та перепродажу хостингу. У них є пара унікальних планів хостингу. Вони мають бюджет VPS за 7,50 доларів на місяць, і у них є спеціалізований Minecraft – як у відеоіграх – варіант хостингу, щоб гравці могли отримати своїх друзів та грати в ігри.

Багато чудових особливостей

Характеристики обладнання не є настільки високим рівнем, як можна було б очікувати, але вони компенсують це за нижчою ціною. Серед їх особливостей можна очікувати:

 • параметри миттєвого налаштування
 • вільна міграція
 • необмежений рахунок FTP
 • необмежений рахунок електронної пошти
 • необмежений субдомен
 • необмежений обліковий запис MySQL
 • необмежена пропускна здатність і дисковий простір

З’єднайте все це з можливістю швидкого та легкого оновлення обладнання, і у вас є надійний гравець у галузі провайдерів веб-хостингу.

Параметри хостингу на всіх рівнях

На перший погляд, виявляється, що Hostwinds має широкий спектр варіантів хостингу – і вони є, але не так багато, як ми хотіли б бачити. Вони мають спільний хостинг, VPS хостинг, спеціальні параметри сервера і навіть хмарний сервер. Більшість із них мають різні рівні – вони навіть мають бюджетну опцію VPS. Єдине, що насправді унікальне – це їхній сервер Minecraft.

60-денна гарантія повернення грошей

Хоча більшість постачальників хостингу зайняті пропонуванням 30-денної гарантії повернення грошей, Hostwinds зайнятий пропонуванням 60-денної гарантії повернення грошей. Це вдвічі більше того, що пропонує галузевий стандарт. Невпевнено, гарантують вони гарантію повернення грошей чи їх умови обслуговування не такі чіткі, як я б хотів, щоб вони були. Це означає, що ви отримаєте хороший шанс по-справжньому випробувати їх службу для себе або цілих два місяці, щоб вирішити, чи підходить це вам добре.

Хостинг із США

Хоча багато компаній – навіть за межами хостингової індустрії – зайняті аутсорсингом своїх бізнес-операцій за кордоном, Hostwinds все ще повністю базується в США. Вони не просто розміщують свої сервери на американській землі, їх підтримка базується в США. Це хороша новина для тих, хто шукає хостинг у США.

Підтримка США

Вся підтримка Hostwinds базується саме тут, у Сполучених Штатах. Вони мають швидке та ефективне цілодобове обслуговування. Хоча ви могли отримати їх по телефону, ви можете також подати квиток на підтримку. Відповідно до своїх умов обслуговування, вони відповідатимуть на всі квитки на підтримку електронною поштою протягом однієї години. Наш досвід говорить, що вони відповідуть на електронні квитки протягом 15 хвилин.

Нижня частина хостингових вітрів

Не все, що блищить, – це золото, і це включає нас в індустрію хостингу. Ось недоліки хостингу Hostwinds.

Відсутність керованого хостингу WordPress

Ви можете подумати, що з усім, що пропонує Hostwinds, вони запропонували б керований хостинг WordPress. В Інтернеті є різні статистичні дані про те, яка частина Інтернету використовує WordPress, але це суттєвий фрагмент. Це добре послужило б господарям, якщо вони запропонували це.

Обмежена кількість виділених планів сервера

Hostwinds пропонує декілька різних типів хостинг-планів – спільний, VPS, присвячений та Minecraft. Деякі з них навіть мають варіанти знижок. Однак вони не пропонують дуже багато варіантів, коли йдеться про деякі з цих планів. Їх виділений серверний план має лише один варіант. У їхньому плані VPS є два – звичайний і знижений. Якщо вони збираються запропонувати один тип плану, то вони можуть дозволити собі надати план різних рівнів – те, що господарі вітрів не роблять.

Умови надання послуг були не дуже чіткими

Я дивився на умови обслуговування і мені не сподобалось те, що я бачив. Існує багато прихованих платежів, які вони застосовують для деяких людей, які не чітко прописані, такі як перезавантаження сервера та перезавантаження ОС. Є багато випадків, коли вони використовують мову відкритого типу, яка залишає речі в повітрі для інтерпретації. Це може юридично дати їм змогу робити те, що вони хочуть, незалежно від того, про що вони говорять.

Нижня лінія

У господарів вітрів багато для них. Вони здаються масштабованими, у них необмежений простір на диску та пропускну спроможність, необмежена кількість облікових записів електронної пошти та FTP тощо. В Інтернеті плаває чимало скарг на те, як вони ведуть бізнес. Є деякі, але їх, здається, мало і далеко між ними. Вони, схоже, не мають поганого обслуговування клієнтів. Це був той самий досвід, який ми мали з ними. Загалом, Hostwinds виявився надійним гравцем хостинг-провайдера.

Переглянути інші функції

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy

Детальніше на Hostwinds.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector