InterServer Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Jak dobry jest hosting InterServer?

Zobacz oficjalną stronę InterServer Recenzje 4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (0 głosów) Plusy


 1. Wysoce konfigurowalny plan VPS
 2. Doskonałe czasy ładowania
 3. Gwarancja bezawaryjności 99,5%
 4. Gwarancja blokady cen
 5. Sprawdzona długowieczność

Cons

 1. Nieograniczony hosting nie jest nieograniczony
 2. Hosting VPS ma stromą krzywą uczenia się
 3. Brak opcji kopii zapasowej

Wsparcie4.5Speed4.5Features3.5Value3.5Transparency4

Nasz oficjalny przegląd hostingu InterServer

Hosting InterServer ma siedzibę w New Jersey i działa od 1999 roku. Nie reklamują się dużo, ale z drugiej strony nie muszą. Wiele z ich działalności pochodzi z ustnych ustaleń popartych przekonaniem o wysokiej jakości usługach.

Najlepsze cechy hostingu InterServer

W hostingu InterServer jest wiele do życzenia. Sprzedawcy byli przyjaźni i mogłem porozmawiać osobiście z kilkoma osobami z ich zespołu zarządzającego. Oto, co najbardziej podobało mi się w moim doświadczeniu.

Wysoce konfigurowalny plan VPS

Ich plan VPS jest wysoce konfigurowalny. Prawie wszystko jest konfigurowalne przez użytkownika. Możesz dokładnie określić, czego chcesz użyć, na przykład preferowany system operacyjny, ilość pamięci RAM, którą chcesz użyć, ile mocy procesora potrzebujesz. W przypadku wielu firm hostingowych ich plan VPS jest dostarczany z pakietem „bloatware” – pakietem dodatkowego oprogramowania, którego tak naprawdę nie potrzebujesz. Tak nie jest w przypadku hostingu InterServer. Ty wybierasz, za co płacisz i płacisz tylko za to, czego używasz.

Doskonałe czasy ładowania

Zauważyłem, że moja strona ładowała się szczególnie szybko, więc sprawdziłem ją i porównałem dane z innymi firmami hostingowymi, których wypróbowałem. Nie trzeba dodawać, że hosting InterServer był satysfakcjonująco szybki. Nie mam żadnych skarg w tej dziedzinie.

Taka prędkość jest zawsze konieczna. Tworząc witrynę, musisz uważać na liczbę wtyczek zainstalowanych w witrynie. Im więcej wtyczek zainstalujesz, tym wolniej witryna będzie ładować się i reagować. Jeśli ładuje się i reaguje zbyt wolno, może to mieć wpływ na wrażenia użytkownika – szczególnie w przypadku urządzeń mobilnych. Szybka firma hostingowa z doskonałym czasem ładowania oznacza, że ​​mogę zainstalować więcej wtyczek, dzięki którym moja witryna jest bardziej responsywna bez poświęcania wygody moich użytkowników.

Gwarancja bezawaryjności

Nauczyłem się uważać na gwarancje dostępności. Wiele gwarancji dostępności przez wiele różnych firm hostingowych nie zapewnia żadnej rekompensaty ani nawet nie wspomina o tym w umowie SLA – w umowie dotyczącej poziomu usług. Gwarancja nie ma większego znaczenia, chyba że firma będzie skłonna poprzeć swoje słowa rekompensatą. Hosting InterServer ma gwarancję 99,5 procent nieprzerwanego działania. Uważnie stwierdzili, że wynagradzają klientów indywidualnie. Ciekawe, że warte uwagi – oferują 100-procentową gwarancję nieprzerwanej energii elektrycznej.

W moich własnych testach znalazłem 100-procentowy czas nieprzerwanej pracy przez 30 solidnych dni. Nie mam tutaj żadnych skarg.

ToS To znaczy biznes

Wiele firm hostingowych – i wiele firm, jeśli o to chodzi – oferuje dostęp do swoich ToS lub warunków świadczenia usług. Nie liczą na to, że ludzie to czytają. W rzeczywistości niektóre z tych dokumentów ToS są napisane w taki sposób, jakby zależały od tego, że nie poświęcisz czasu na przeczytanie tego, co podpisujesz.

To było przyjemne doświadczenie, kiedy czytałem dokument ToS dostarczony przez hosting InterServer. Było jasne, dokładne i łatwe do zrozumienia. Oznacza to również, że hosting InterServer stara się być przejrzysty, jasno określając ich zasady i warunki oraz będąc szczery wobec tego, czego możesz się spodziewać.

Gwarancja blokady cen

Wielu dostawców hostingu próbuje zwabić klientów, oferując na początku niską cenę, a następnie, gdy są zablokowani i korzystają z ich usług, zaczynają naliczać im więcej. Hosting InterServer oferuje gwarancję blokady ceny. Innymi słowy, obiecują ci, że tego nie zrobią. Cena, którą oferują ci na początku, jest ceną, którą oferują przez cały czas, gdy używasz ich jako usługodawcy hostingowego.

Sprawdzona długowieczność

Jest to coś, czego zwykle szukam w firmach hostingowych. Hosting InterServer działa na rynku od 1999 roku – to 16 lat i wciąż rośnie. W tym czasie nie zmienili rąk, nie przeszli żadnych poważniejszych remontów ani nie zmienili sposobu prowadzenia działalności. Klienci oczekują od nich pewnego poziomu jakości, a hosting InterServer zapewnia. Nie są one usługą nocną. Są tutaj, by zostać.

Minusy InterServer Hosting

Jak powiedziałem wcześniej, żaden dostawca usług hostingowych nie jest bez grzechu. To były rzeczy, których nie byliśmy tak pewni.

Nieograniczony hosting nie jest nieograniczony

Przeglądając ich stronę, przekonasz się, że hosting InterServer oferuje kilka nieograniczonych planów. Jednak dzięki przejrzystości i przejrzystości dokumentu ToS możesz szybko odkryć, że nieograniczony hosting nie jest dokładnie nieograniczony. Sprawdź to – bezpośrednio z ich warunków świadczenia usług.

„Żadne pojedyncze współdzielone konto hostingowe nie może wykorzystywać więcej niż 20% zasobów serwera jednocześnie. Jedno konto jest ograniczone do 250 000 węzłów w danym momencie. Klienci na wspólnej platformie hostingowej Unlimited SSD zajmującej więcej niż 1 GB miejsca zostaną przeniesieni do SATA. ”

Powiem o nich – przynajmniej są z tym szczerzy.

Hosting VPS ma stromą krzywą uczenia się

Wadą jest wysoce konfigurowalny plan hostingowy VPS. Ponieważ jest tak konfigurowalny, ma stromą krzywą uczenia się. Jeśli szukasz planu VPS, w którym wszystko jest dla ciebie wybrane, nie jest to plan VPS, którego szukasz.

Brak opcji kopii zapasowej

Nie podobało mi się to, że nie widziałem żadnej opcji tworzenia kopii zapasowej. Nie było opcji automatycznego lub ręcznego tworzenia kopii zapasowej. To pozostawia mi kopię zapasową moich danych. Nie stanowi większego problemu, ale inni dostawcy hostingu oferują automatyczne kopie zapasowe – co może być przyjemną zmianą tempa i spokoju ducha.

Dolna linia

Lubię hosting InterServer. Są niedrogie, nie mają dużo szumu i dotrzymują obietnic. Dopóki zapoznasz się z warunkami korzystania z usługi, będziesz dokładnie wiedział, czego się od nich spodziewać. Są niezawodni od 1999 roku i nie wykazują żadnych oznak spowolnienia. Ich wzrost był powolny – i uważam, że to dobra rzecz. Powolny i stały oznacza, że ​​hosting InterServer cieszy się znaczną i lojalną publicznością. Hej, nie mogę się z tym kłócić! Zobacz więcej funkcji

Więcej na InterServer.net

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map