iPower Recenzje Maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Jak dobry jest iPower Hosting?

iPower Hosting to jeden z uznanych liderów pomagających małym i średnim firmom odnieść sukces. Ich podstawowy plan obejmuje nieograniczoną przestrzeń i przepustowość. Możesz natychmiast założyć blogi, fora i galerie. Budowanie szablonu witryny jest proste i łatwe do złożenia. Ich pro plan, który jest jednym z najlepszych planów, jakie oferują, ma rozsądną cenę 5,95 USD miesięcznie. Jeśli korzystasz z iPower Hosting, musisz mieć roczną subskrypcję. Jeśli masz dużą firmę, możesz sprawdzić inną witrynę hostingową, aby pomóc w spełnieniu wymagań dotyczących hostingu witryny.


Recenzje iPower 2.2 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (3) głosów) Plusy

 1. Dobrze zaokrąglona strona hostingowa
 2. Łatwy w użyciu
 3. Dodawanie sklepów jest łatwe

Cons

 1. W przypadku niektórych planów może wymagać rocznego zobowiązania
 2. Może brakować usług Windows
 3. Nie jest idealny do złożonych przedsięwzięć

Podsumowanie Jeśli szukasz usługi hostingowej, która pozwoli ci pracować na pierwszej stronie, iPower prawdopodobnie będzie najlepszym wyborem. Chociaż nie jest to idealne rozwiązanie dla firm z dużą liczbą obserwujących, proste i łatwe w użyciu narzędzia są idealne dla początkujących. Chociaż całoroczne zobowiązanie nie leży w najlepszym interesie małych firm, pozwala zapoznać się z ich usługami. Obsługa 1.5Speed3Features2.5Value2Transparency2

Nasz oficjalny przegląd hostingu iPower

Chociaż iPower jest jedną z najczęściej używanych witryn hostingowych, nie są pozbawione problemów. Działają na rynku od 2001 roku i sprzedają swoje produkty dla małych i średnich firm. Jest świetny dla tych, którzy chcą usługi hostingowej dla firmy, która dopiero zaczyna działalność, ale jeśli szukasz ekspansywnej usługi hostingowej, możesz pójść w innym kierunku. Ich uproszczony projekt tworzenia witryny ułatwia każdemu dostęp do Internetu i zwiększenie obecności w sieci.

Najlepsze cechy iPower Hosting

Chociaż iPower ma pewne problemy z niespójnością, starają się odnowić swoje usługi, aby obsługiwać skargi klientów. Zazwyczaj są one postrzegane jako środek pomiędzy tanimi i drogimi usługami internetowymi, a konkurencja jest zacięta. Gdy starają się dotrzymać kroku konkurentom, ich tanie plany mogą nie wystarczyć.

Oferują niskie ceny

Jednym z największych powodów, dla których ludzie korzystają z iPower, jest to, że ich podstawowe plany nie pozwolą Ci się złamać. Ich stawki wstępne są tanie i łatwo dowiedzieć się, gdzie są stawki za odnowienie. Możesz płacić z miesiąca na miesiąc za niektóre plany i możesz zaoszczędzić więcej pieniędzy, jeśli chcesz zaangażować się w iPower. Ich plan początkowy jest podstawowy i kosztuje 5,95 USD miesięcznie wraz z rocznym zobowiązaniem. Otrzymasz 5 GB miejsca na dysku, 250 GB miesięcznych transferów danych i domenę. Konto e-mail jest dołączone do podstawowego planu.

Jeśli szukasz planu Pro, zaczyna się on od 7,95 USD miesięcznie i oferuje nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczony miesięczny transfer danych, nieograniczoną liczbę domen i 2500 kont e-mail. Pro Plus zaczyna się od 11,99 USD i zawiera wszystko w planie pro, a także trzy bezpłatne adresy URL i nieograniczoną liczbę kont e-mail. Po uaktualnieniu plany stają się droższe, zwłaszcza jeśli zamierzasz korzystać z systemu Windows. Plan systemu Windows Pro zaczyna się od 83,40 USD rocznie, a otrzymasz bezpłatny adres URL, 25 domen, 1000 kont e-mail, nieograniczone miejsce na dane i inne funkcje.

Pakiety VPS

iPower ma dostępne pakiety VPS oparte na Linuksie. Pakiet VPS Basic zaczyna się od 24,99 USD miesięcznie, wraz z adresem URL, 1 GB pamięci RAM, 40 GB przestrzeni dyskowej, 1 TB miesięcznych transferów danych i nieograniczoną liczbą wiadomości e-mail. Jeśli szukasz wyższego planu, jego najwyższy poziom wspólnego hostingu kosztuje 79,99 USD miesięcznie. Otrzymasz 8 GB pamięci RAM, 120 GB pamięci, 4 TB miesięcznych transferów danych i inne nieograniczone opcje. Chociaż jest to jeden z droższych pakietów, na dłuższą metę może się wyrównać.

Łatwy w instalacji WordPress

WordPress jest jednym z podstawowych elementów witryny internetowej, a iPower ułatwia instalację WordPress na swojej stronie internetowej. Możesz zainstalować WordPress na standardowym serwerze z systemem Linux lub zarejestrować się za pośrednictwem zarządzanej witryny hostingowej WordPress. Istnieją różne ceny dla każdego planu, a plan WP Starter kosztuje 3,75 USD miesięcznie i obejmuje bezpłatny adres URL, dostosowany panel sterowania, wstępnie zainstalowane motywy i wtyczkę. Witryna codziennie tworzy kopie zapasowe danych, a miesięczny transfer danych, pamięć i konta e-mail są dostępne dla planu początkowego.

Jeśli szukasz innego planu, pakiet WP Essentials zaczyna się od 6,95 USD miesięcznie i zapewnia szybką jazdę. Wysokiej klasy pakiet bezpieczeństwa i specjalistyczna obsługa klienta sprawiają, że jest to jedna z lepszych opcji. Ponieważ iPower został specjalnie zaprojektowany do instalacji WordPressa, instalacja go zajmuje dużo pracy. Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić swoją stronę internetową oraz tworzyć strony i posty. To doskonały wybór dla tych, którzy nie mają doświadczenia z WordPress lub tworzeniem strony internetowej.

Minusy iPower Hosting

Chociaż istnieją pewne problemy, które wyróżniają się w iPower i nie są idealne, ale można je naprawić. Być może nie chcesz spędzać zbyt wiele czasu, skupiając się na tej stronie hostingu, ale lepiej mieć pojęcie o niektórych obszarach, które mogą być krótkie.

Konfigurowanie strony internetowej

Jedną z największych wad iPower jest konfiguracja. Zawiera opłatę w wysokości 10 USD, która może Cię zaskoczyć, jeśli nie będziesz uważać. Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe bezpieczeństwo, możesz dodać prywatność domeny za dodatkowe 9,99 USD rocznie, zwiększając całkowity koszt. Usuwa dane kontaktowe ze strony internetowej. Po przejściu przez to przejdziesz na stronę potwierdzenia, na której dwa dodatki są już zaznaczone. Jeśli nie chcesz ich (automatyczne narzędzie do codziennego tworzenia kopii zapasowych i zabezpieczeń), zostaniesz zapytany, czy chcesz uzyskać certyfikat SSL, prywatność domeny i inne opcje.

Poruszanie się po tej rękawicy może być niepokojące i bolesne. Jeśli chcesz uzyskać certyfikat SSL, kosztuje on 49,99 USD rocznie, co jest tańsze niż w przypadku innych pakietów. Trudno jest przejść przez proces konfiguracji, zwłaszcza jeśli nie wiesz, co robić lub na co zwracać uwagę przy zakupie. Jest to złożony system, który ma prawie zbyt wiele dostępnych opcji, ale oferuje wiele projektów WordPress. Po przejściu wszystkich informacji o płatnościach staje się łatwiej. Wymaga cierpliwości i dużo czytania.

Obsługa klienta

Jeśli musisz zadzwonić do działu obsługi klienta, być może czekasz kilka minut. Chociaż ktoś odpowie w ciągu kilku minut, nie ma okresu oczekiwania. Możesz więc spędzić nawet pół godziny, czekając na kogoś, ale nigdy się nie dowiesz. Przedstawiciele mogą mieć wiedzę na temat swoich produktów, ale mogą nie znać niektórych odpowiedzi. Chociaż każdy agent obsługi klienta nie wie wszystkiego, może przynajmniej poprowadzić Cię do właściwej osoby i połączyć Cię bezpośrednio. To nie jest najgorsza obsługa klienta i może być złośliwa.

Błąd systemu Linux

iPower oferuje tylko serwery z systemem Linux, co utrudnia hosting Windows. Chociaż możesz wybrać hosting Windows, powinieneś być przygotowany na więcej pieniędzy. Jeśli to nie problem, nie będziesz musiał się zbytnio przejmować, konfigurując swoją witrynę. Jeśli jednak chcesz korzystać z systemu Windows, lepiej byłoby użyć innej witryny hostingowej, która nie będzie kosztować ręki i nogi za utworzenie strony internetowej.

Dolna linia

Jeśli dopiero zaczynasz tworzyć witrynę, iPower nie jest najgorszym dostępnym wyborem. Działa dobrze z WordPress, ułatwiając publikowanie blogów i treści. Jeśli jednak chcesz mieć witrynę hostingu, możesz pójść w innym kierunku. Największy problem wydaje się pochodzić od ludzi, którzy wiedzą, do czego powinien być zdolny hosting, a iPower nie wydaje się mieć możliwości obsługi tych doświadczonych użytkowników. Pojawiły się skargi dotyczące obsługi klienta, ale nie powinno to zniechęcać do korzystania z nich.

Jeśli jesteś większą firmą, możesz skoncentrować się na innej usłudze hostingowej, która zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz. Chociaż iPower jest w stanie, nie ma siły, aby obsługiwać duże witryny. Zrobią to, ale jeśli nie czujesz, że możesz się zobowiązać do rocznego zobowiązania podczas rejestracji, możesz poszukać gdzie indziej. Jeśli chcesz, aby usługa hostingowa obsługiwała dowolne produkty WordPress, iPower jest doskonałym wyborem, ponieważ zapewniają wszystko, czego potrzebujesz od WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map