JaguarPC Reviews Maj 2020 – Hosting Ceny i plany

JaguarPC Reviews Maj 2020 – Hosting Ceny i plany

JaguarPC Reviews Maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Contents

Co to jest JaguarPC Hosting?

JaguarPC to prywatna firma hostingowa z siedzibą w Kolorado, założona w 1998 roku. Oferują one różnorodne plany hostingowe udostępniane, chmurowe i VPS dla różnych potrzeb biznesowych. JaguarPC ma serwery w Colorado Springs, Atlancie, Chicago, Dallas, Nowym Jorku i Wielkiej Brytanii. W połowie 2000 roku JaguarPC nabył szereg mniejszych firm hostingowych, takich jak Hostingzoom, Wowvps i Devpond.


Jak dobry jest JaguarPC Hosting?

JaguarPC wykazuje konsekwentny i imponujący wzrost rok po roku od samego początku. Często inwestując w swoją sieć i sprzęt, prawie zbliżyli się do 100% gwarancji nieprzerwanej pracy. Ale chociaż ich wspólne plany hostingowe są w większości konkurencyjne, niektórzy użytkownicy mogą stwierdzić, że inne firmy oferują więcej funkcji w stosunku do wartości dolara.

Zobacz oficjalną stronę Recenzje JaguarPC 3.1 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (1 głosowanie) Plusy

 1. Obsługa hostingu Windows i Linux
 2. Gwarancja 100% bezawaryjności
 3. Obszerne zasoby wsparcia
 4. Pakiety włącznie

Cons

 1. Surowe zasady anulowania
 2. Nie jest to najbardziej konkurencyjna wartość

Wsparcie3Speed3.5Features3Value3Transparency3

Nasz oficjalny przegląd hostingu JaguarPC

Jeśli hosting z mniejszą, prywatną firmą jest dla Ciebie ważny, to JaguarPC należy do najlepszych na rynku. Z prawie dwie dekadami doświadczenia w hostingu, nie są nowicjuszami. Ponadto umowa dotycząca poziomu usług obejmuje 10-krotną rekompensatę za każdą godzinę przestoju, jakiej doświadcza Twoja witryna. To powiedziawszy, jeśli chcesz porównać funkcje, takie jak miejsce na dysku, miejsce na pocztę e-mail i domeny za dolara, JaguarPC nie ma innych hostów.

Najlepsze cechy hostingu JaguarPC

JaguarPC siedzi prosto na krzywej dzwonu w wielu działach, ale mają kilka zalet, o których warto wspomnieć, a także niektóre miejsca, w których naprawdę świecą.

Wsparcie dla Windows i Linux

O ile nie jesteś bardzo lojalny wobec jednego systemu operacyjnego w stosunku do drugiego, prawdopodobnie nie ma to dla ciebie większego znaczenia. Ale fakt, że JaguarPC oferuje obie opcje, świadczy o zaawansowanej technologii i inwestowaniu w sprzęt.

Gwarancja 100 procent czasu bezawaryjności

JaguarPC oferuje najlepszą gwarancję dostępności w całej branży hostingu. Za każdą godzinę przestoju, jakiej doświadcza Twoja witryna, JaguarPC zwróci Ci 10-krotny koszt tej godziny. A przy tak ryzykownych stawkach JaguarPC robi świetną robotę, upewniając się, że często nie musi omijać tych zwrotów. JaguarPC ma średnio 99,98% czasu przestoju w ciągu ostatnich kilku lat, co plasuje je wśród jednych z najbardziej niezawodnych firm hostingowych w branży, takich jak Dreamhost, A2 Hosting i SiteGround.

Sześć centrów danych, pięć w Stanach Zjednoczonych.

JaguarPC ma wiele centrów danych: pięć w Stanach Zjednoczonych i jedno w Wielkiej Brytanii. Daje to firmom opcję hostingu swojej witryny na serwerze w ich regionie, co jest potencjalnie korzystne dla firm, które obsługują głównie lokalnych klientów. Pokazuje także, że infrastruktura sieci JaguarPC jest rozbudowana – co zwykle dobrze wróży szybkości ładowania strony.

Czat na żywo + Wsparcie telefoniczne + Obszerne fora pomocy dla użytkowników

JaguarPC przeznaczył znaczne zasoby na rozwój obsługi klienta. Klienci mają nie tylko całodobowy dostęp do czatu na żywo, wsparcia telefonicznego i sprzedaży biletów e-mail, ale są też dostępne fora użytkowników i samouczki. Oznacza to, że najczęstsze problemy, na które napotykają ich klienci, są wyraźnie indeksowane i możliwe do przeszukiwania, dzięki czemu nie musisz nawet męczyć się z obsługą klienta. Co więcej, większość ich klientów deklaruje zadowolenie z poziomu oferowanego wsparcia i szybkości rozwiązywania problemów.

Świetne gratisy i niewiele dodatków

Nawet podstawowe plany JaguarPC obejmują bezpłatne codzienne kopie zapasowe, korzystanie z SSL, transfery, narzędzie do tworzenia witryn, filtr antyspamowy, ochronę hasła i zarządzanie DNS. To dość obszerna lista, która zapewnia czysty i szybki proces sprawdzania, który nie obciąża cię wyprzedażami.

Minusy JaguarPC Hosting

Liczbowo, nie jest to najlepszy huk dla twojej złotówki

Podczas gdy JaguarPC oferuje świetną obsługę i przekonującą gwarancję dostępności, ich pakiet nie jest szczególnie konkurencyjny, jeśli podzielisz swoje usługi dolar po dolarie, funkcja po funkcji. Giganci hostingowi, tacy jak HostGator i GoDaddy, oferują te same specyfikacje oraz więcej darmowych gratisów. W porównaniu z innymi mniejszymi graczami wyróżniają się, jak SiteGround i A2 Hosting, przyćmiewając ich w dziale obsługi klienta lub dziale prędkości. Jeśli naprawdę zależy ci na rozciąganiu pieniędzy w zakresie określonych zestawów funkcji, JaguarPC może się nie udać.

Surowe zasady anulowania

Chociaż jest to zrozumiałe, JaguarPC nie oferuje najbardziej życzliwych zasad anulowania rezerwacji. Po wygaśnięciu standardowej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, zrozum, że nie otrzymasz dużej gotówki za anulowanie. Nie zwrócą Ci kosztów dodatkowych usług, takich jak rejestracja nazwy domeny, tylko zwrot kosztów hostingu. Nie zwracają żadnych kosztów przed datą anulowania – co oznacza, że ​​nie proporcjonują twojego zwrotu. Formularz rezygnacji znajdziesz w cPanel i panelu kontrolnym konta administratora.

Dolna linia

JaguarPC oferuje prawdopodobnie najlepszą umowę o poziomie usług w branży hostingowej na czas dostępności. Co więcej, są niezawodne, przyjazne, niedrogie i oferują wyraźną ścieżkę do rozszerzenia twojego planu hostingowego. Są to doskonałe powody, aby hostować Twoją witrynę za pomocą JaguarPC. Jednak JaguarPC jest łatwo przyćmiony, gdy ocenia się go obok innych dużych graczy. Trudno jest być tak rozzłoszczonym w kwestii zwrotów za uptime, jak to możliwe w przypadku błyskawicznych prędkości lub niewiarygodnej obsługi klienta. A jeśli chodzi o wartość ich usług w dolarach, to korporacyjni gospodarze wygrywają za każdym razem. Ale JaguarPC to solidny i niezawodny host, który z radością polecamy – jeśli ich paczki oferują wszystko, czego potrzebujesz w cenie, którą z przyjemnością zapłacisz, mamy wrażenie, że będziesz zadowolony z ich usług.

Zobacz więcej funkcji

JaguarPC Pytania i odpowiedzi

1. Kiedy firma rozpoczęła działalność?

Greg Landis chciał stworzyć firmę, która oferowałaby dostawcę usług internetowych i usługi hostingowe, które wyróżniałyby się spośród innych z jednego powodu: wyjątkowej obsługi i wsparcia. W 1998 r. Narodził się Jaguar PC, który szybko przekształcił się z jednoosobowej firmy w wiodącego dostawcę hostującego ponad 300 000 domen. W 2010 roku przenieśli firmę z Houston do Colorado Springs, gdzie obecnie ma swoją siedzibę.

2. Co z centrami danych?

JaguarPC oferuje cztery różne centra danych, z których wszystkie oferują najwyższy poziom jakości i technologii. Trzy amerykańskie centrum danych w Atlancie, Denver i Houston oferuje klatki dla przedsiębiorstw, Row 1-2 JPC, czyste okablowanie oraz dodatkowe pdu i przełączniki ze starej klatki. Obiekty są zabezpieczone całodobowym monitoringiem wideo i uzbrojoną ochroną, i można je wprowadzić tylko z poświadczeniem bezpieczeństwa, które obejmuje karty zbliżeniowe i biometryczne skanery ręczne w Atlancie oraz biometryczny dostęp do rąk w Houston. Urządzenia są dobrze utrzymane dzięki zaawansowanym źródłom chłodzenia i zasilania oraz dostępowi do ponad 100 przewoźników.

 W centrum danych w Wielkiej Brytanii JaguarPC zapewnia funkcjonalne i niezawodne centrum danych do kolokacji, z miejscem na pojedyncze serwery i pełne szafy. Centrum danych warstwy 3 zapewnia 99,982 procent czasu nieprzerwanej pracy przy aktywnym bezpieczeństwie 24/7 i podstacji na miejscu.

3. Jak działa obsługa klienta Jaguar na PC?

JaguarPC oferuje swoim klientom wiele różnych sposobów dotarcia do firmy, od aktywnych kont w mediach społecznościowych na Facebooku i Twitterze, gdzie kontaktują się z klientami i dzielą się informacjami na temat wszelkich możliwych sytuacji, w których mogą się spotkać. Mają blog, który zawiera wskazówki, które musisz znać przy wyborze firmy hostingowej, a także szczegółowe informacje na temat firmy oraz niektórych jej programów i usług. Na forum społeczności klienci mogą dyskutować z innymi i wyszukiwać informacje o swoich sytuacjach, a strona statusu sieci na żywo mówi o wszelkich problemach z przestojem. Baza wiedzy zawiera artykuły o wielu najczęstszych problemach napotykanych przez klientów.

Wsparcie techniczne jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, wsparcie telefoniczne zarówno w USA, jak i Kanadzie, a także w przypadku klientów międzynarodowych, a także czat na żywo i system biletów.

Chociaż są dumni z doskonałego wsparcia, wielu klientów odkryło, że nie dostają czasu reakcji, na który liczą od JaguarPC, a niektórzy klienci zauważają, że zajęło to od 15 do 25 godzin, aby ich bilety otrzymały odpowiedź . Gdy Twoja firma polega na uruchomieniu witryny internetowej, takie przestoje mogą mieć negatywny wpływ na wyniki finansowe.

Niektórzy klienci zgłosili doskonałą obsługę klienta, przywracając witrynę do działania w ciągu kilku minut, podczas gdy inni zauważyli, że ich witryny były niedostępne przez wiele godzin bez żadnej odpowiedzi.

4. Jakie rodzaje wspólnych planów oferuje Jaguar na PC?

JaguarPC oferuje różnorodne plany hostingowe. Wspólny hosting cPanel obejmuje instalacje za pomocą jednego kliknięcia dla różnych aplikacji, takich jak WordPress, Joomla, Drupal, Ruby on Rails, Python PHP5 i Coppermine. Mają trzy różne wspólne plany, wszystkie z usługą zarządzaną.

 • Prywatny hosting (3,97 USD / miesiąc w przypadku umowy na 36 miesięcy): 35 GB miejsca na dysku SSD, 100 GB przepustowości, łącznie 25 baz danych MySQL, e-mail i konta FTP łącznie.
 • Hosting (6,97 USD / miesiąc za kontrakt na 36 miesięcy): 75 GB miejsca na dysku SSD, 1000 GB przepustowości i transfer danych oraz 100 łącznie połączonych baz danych MySQL, poczty e-mail i kont FTP. Ten plan obejmuje 100 zaparkowanych domen, codzienne kopie zapasowe, bezpieczny dostęp SSL, RV Sitebuilder i Softaculous. Otrzymasz również CloudFlare, certyfikat SSL, LiteSpeed ​​i Spam Expert. Konfiguracja jest bezpłatna z tym kontem.
 • Hosting biznesowy (24,94 USD miesięcznie w przypadku umowy na 36 miesięcy): 125 GB miejsca na dysku SSD, 5000 GB przepustowości oraz nieograniczona liczba baz danych MySQL, kont e-mail i FTP oraz zaparkowanych domen. Serwery są częściowo dedykowane i obejmują LiteSpeed, a także wszystkie zalety planu hostingowego. Otrzymasz dedykowany adres IP, wcześniejszą wersję RapidSSL, bezpłatną konfigurację i jedną dołączoną rejestrację nazwy domeny.
5. Czy JaguarPC obsługuje serwery dedykowane?

Dedykowane serwery JaguarPC zapewniają 99,999 procent czasu nieprzerwanej pracy przy 10-krotnej umowie dotyczącej poziomu usług. Oferują cztery różne plany, z których każdy ma dostęp do konta root, nieskomplikowaną przepustowość 10 Mb / s, zdalny restart, nieograniczony ruch wychodzący. Istnieje platforma do tworzenia witryn i aplikacji internetowych oraz możliwość implementacji niestandardowych jąder.

 • Intel Xeon E3-1230v2 (od 127 USD / miesiąc): 4x Rdzenie 8 GB pamięci DDR3 RAM, dysk twardy 2 × 500 GB.
 • Intel Xeon E3-1230v5 (od 167 USD / miesiąc): 8 MB pamięci podręcznej z 4x rdzeniami, 16 GB pamięci ECC RAM, 2x dysk twardy 1 TB.
 • Intel Xeon E5-2620v3 (zaczyna się od 227 USD / miesiąc): 15 MB pamięci podręcznej z 6x rdzeniami, 32 GB ECC RAM, 1x 512 GB SSD i 1x 1 TB SATA dysk twardy.
 • 2x Intel E5-2620v3 (zaczyna się od 267 $ / miesiąc): 15 MB pamięci podręcznej z 6x rdzeniami, 32 GB ECC RAM, 1x 512 GB SSD i 1x 1 TB dysk twardy Sata.
6. Czy JaguarPC oferuje hosting dla sprzedawców??

Odsprzedawcy JaguarPC doceniają wiele rozwiązań, które firma oferuje swoim klientom.

Istnieją cztery różne plany dla sprzedawców w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, przy czym oba plany oferują różnorodne nieograniczone funkcje, takie jak przepustowość, konto odsprzedane, adresy e-mail, bazy danych i konta FTP. Wszyscy sprzedawcy otrzymują również następujące korzyści:

 • Overselling jest włączone
 • Niestandardowe serwery nazw
 • CloudLinux i Litespeed
 • Szybkie SSL za darmo
 • Domena na całe życie
 • Migracja do 25 kont
 • Konta główne, domeny i odsprzedawcy SSL
 • RVSiteBuilder
 • Codzienne kopie zapasowe R1Soft

Największa różnica w poziomach kont polega na tym, że na przykład konta sprzedawców najwyższego poziomu zarówno w USA, jak i Wielkiej Brytanii otrzymują 20% zniżki na odsprzedaż VPS i serwerów dedykowanych.

W Stanach Zjednoczonych RZ1 wynosi 11,21 USD miesięcznie, jeśli opłacasz z góry trzy lata; RZ2 kosztuje 14,96 USD / miesiąc za trzyletni plan przedpłacony; RZ3 kosztuje 22,46 USD miesięcznie w przypadku trzyletniego planu przedpłaconego, a RZ4 kosztuje 29,96 USD miesięcznie, jeśli zapłacisz z góry za trzy lata.

7. Czy JaguarPC oferuje hosting VPS?

Hosting VPS w JaguarPC obejmuje obsługę Windows, CentOS, Debian, Suse i Fedory w czterech różnych w pełni zarządzanych planach.

 • 1 (27 USD miesięcznie w abonamencie 12-miesięcznym): 30 GB miejsca na dysku, 1,5 GB pamięci RAM, 2 rdzenie, 10 TB przepustowości, bez opłaty instalacyjnej.
 • 2 (47 USD miesięcznie na abonament 12-miesięczny): 60 GB miejsca na dysku, 3 GB pamięci RAM, 2 rdzenie, 15 TB, bez opłaty instalacyjnej.
 • 3 (67 USD miesięcznie w abonamencie 12-miesięcznym): 90 GB miejsca na dysku, 4 GB pamięci RAM, 3 rdzenie, przepustowość 20 TB i bez opłaty instalacyjnej.
 • 4 (97 USD miesięcznie w abonamencie 12-miesięcznym): 120 GB miejsca na dysku, 6 GB pamięci RAM, 4 rdzenie, przepustowość 25 TB i bez opłaty instalacyjnej.

Plany te obejmują nieograniczoną liczbę domen, pocztę e-mail, bazy danych MySQL i konta FTP oraz przepustowość połączeń przychodzących. Ponadto klienci otrzymują CloudFlare, dwa niestandardowe adresy IP, dostęp do konta root i administratora na zdalnym pulpicie, codzienne kopie zapasowe i panel sterowania – do wyboru z cPanel, WHM lub Plesk.

8. Interesuje mnie hosting w chmurze – czy mogę to znaleźć w JaguarPC?

JaguarPC oferuje dziewięć różnych planów hostingowych w chmurze, z których najmniejsze zaczynają się od 32 USD / miesiąc i oferują 2 rdzenie, 20 GB miejsca na dysku, 1 GB pamięci, przepustowość 5 TH, 1 VE i 2 adresy IP. . Cloud 9, z drugiej strony, zapewnia 12 rdzeni, 370 GB miejsca na dysku, 16 GB pamięci, przepustowość 30 TB, 8 VE i 8 adresów IP.

9. Jaki jest czas ich przestoju?

W większości firm hostingowych w branży gwarantujemy 99,9 procent czasu bezawaryjnej pracy, co oznacza, że ​​w danym miesiącu Twoja witryna nie działa przez mniej niż 45 minut. Z tego powodu istnieje wiele firm, które gwarantują dostępność bez przestojów i utrzymają ten odsetek; o ile chcielibyśmy wiedzieć, że nasze strony internetowe nigdy się nie psują, nie zawsze tak jest z technologią. Jednak JaguarPC oferuje kilka różnych gwarancji, zauważając w pewnym miejscu na swojej stronie internetowej, że oferują one 99,999 procent gwarancji, podczas gdy warunki usługi zawierają gwarancję 100 procent dostępności sieci, co oznacza, że ​​wszystkie routery, przełączniki i okablowanie będą funkcjonuje 24/7, chyba że planowana jest konserwacja. W umowie dotyczącej poziomu usług stwierdzono, że 100-procentowy czas działania nie obejmuje oprogramowania na serwerze, awarii sprzętu, usług ani demonów.

Jeśli sieć nie działa, klienci otrzymają 1000 procent przestoju. Oznacza to, że jeśli sieć nie będzie działać przez godzinę, otrzymasz kredyt za dziesięć godzin przestoju. Miesięczna płatność zostanie podzielona przez liczbę dni w miesiącu i 24 godziny na dobę, aby zapewnić dokładny kredyt. Aby otrzymać kredyt, musisz przesłać bilet w ciągu siedmiu dni, w tym numer biletu z pierwotnego wydania zgłoszonego we wniosku.

10. Czy JaguarPC oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy??

Jeśli jesteś klientem hostingu współdzielonego z JaguarPC, masz prawo do 45-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. To nie jest najdłuższy w branży, ale zdecydowanie przewyższa 30-dniową gwarancję oferowaną przez wiele innych firm. Standardowo jednak gwarancja obejmuje tylko opłaty za hosting, a nie koszty konfiguracji, licencji, rejestracji domen lub innych dodatków. Nie kwalifikujesz się również do kolokacji ani serwerów dedykowanych.

11. Czy mogą pomóc w przeniesieniu mojej strony internetowej??

Wielu klientów zachwyca się usługami, które otrzymali, przenosząc swoje witryny z jednego hosta do JaguarPC, zauważając, że firma dokonała płynnego przejścia, nawet gdy witryny nie były kontrolowane za pomocą cPanel. To świetna wiadomość, ponieważ wiele firm hostingowych pomoże ci tylko wtedy, gdy przenosisz jedną stronę cPanel do drugiej. Migracja nie jest bezpłatna we wszystkich planach, ale jest uwzględniona w planach hostingu VPS i Cloud, a także w niektórych planach serwerów dzielonych i dedykowanych.

12. Czy JaguarPC ma dobre prędkości ładowania strony?

JaguarPC nie twierdzi, że „płonące” duże prędkości, podobnie jak wiele innych firm hostingowych, m, ale serwery SSD i integracja z CloudFlare, a także wiele innych komponentów, pomagają przyspieszyć ładowanie strony, a także, w przeciwieństwie do innych firm, JaguarPC jest bardzo niezawodny i konsekwentny w utrzymywaniu tych stałych prędkości. Przy tak dużej liczbie odwiedzających Internet oczekujących natychmiastowego wczytywania stron internetowych, upewniając się, że twoje ładunki szybko są kluczem do Twojego sukcesu online.

13. Co odróżnia JaguarPC od konkurencji?

JaguarPC ma bogatą gamę zarządzanych planów i nie pobiera opłat za rękę i nogę, w przeciwieństwie do innych firm oferujących zarządzane plany. Zapewniają one jasną ścieżkę uaktualnienia planu wraz z rozwojem witryny sieci Web i zapewniają konsekwentnie niezawodne wsparcie na każdym poziomie. Plany obejmują szeroką gamę funkcji, a firma, nawet po prawie 20 latach, jest nadal prowadzona i obsługiwana przez tę samą osobę, która ją uruchomiła – taka długowieczność i pasja są rzadkością.

14. Jakie są zalety hostingu z JaguarPC?

Istnieje kilka doskonałych firm hostingowych – negatywne recenzje często znacznie przewyższają pozytywne recenzje w wielu różnych branżach. Biorąc to pod uwagę, negatywne recenzje JaguarPC często dotyczą czasu reakcji ich obsługi klienta.

Nie mają dużej konsekwencji w promowaniu swoich uptime, wymieniając różne odsetki w kilku miejscach na swojej stronie internetowej, a także.

Jakie są zalety hostingu na komputerze Jaguar?

Hosting z JaguarPC otworzy drzwi firmie, która gwarantuje niespotykany procent czasu bezawaryjnej pracy, i poprze ją niezwykle hojną gwarancją. Firma stawia na pierwszym miejscu zadowolenie klienta, zapewniając również 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Oferują natychmiastową konfigurację, pomoc w migracji witryny i obsługę klienta na wszystkich poziomach, aby upewnić się, że Twoja witryna szybko się rozwija i pozostaje niezmienna.

Więcej na JaguarPC.com

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector