Małe pomarańczowe recenzje Maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Małe pomarańczowe recenzje Maj 2020 – Ceny hostingu i plany

Małe pomarańczowe recenzje Maj 2020 – Ceny hostingu i plany

How Good is a Small Orange Hosting?


Małe pomarańczowe recenzje 3 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (2) głosów) Plusy

 1. Kilka wspólnych planów do wyboru
 2. Nieograniczone adresy e-mail z każdej domeny
 3. Doskonałe wsparcie
 4. Oferuj wszystkie rodzaje hostingu

Cons

 1. Przestrzeń dyskowa i przepustowość ograniczona we wszystkich planach
 2. Nie można tworzyć witryn mobilnych

Wsparcie3Speed2.5Features3.5Value2.5Transparency3.5

Nasza oficjalna recenzja hostingu „Mała pomarańcza”

Small Orange to niewielki, ale solidny dostawca usług hostingowych z wieloma solidnymi opcjami i funkcjami. Ich interfejs jest łatwy w użyciu, a opcje hostingu jeszcze bardziej ułatwiają znalezienie tego, czego szukasz. Naprawdę miło jest znaleźć firmę hostingową, która nie próbuje nikogo cię zepsuć.

Najlepsze cechy hostingu „A Small Orange”

Jako jedna z niewielu firm, które mają dla nich więcej możliwości niż przeciwko nim, Small Orange pakuje dokładnie to, czego oczekujesz od firmy hostingowej – z kilkoma dodatkowymi wiśniami na górze.

Kilka wspólnych planów do wyboru

Small Orange ma świetną robotę, próbując upewnić się, że dostajesz to, za co płacisz. Zamiast standardowych, małych, średnich i dużych planów, podzielili swoje oferty, aby dopasować je do twoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz tylko małej witryny, ponieważ chcesz przechowywać tylko kilka zdjęć z zeszłorocznych wakacji, aby reszta Twojej rodziny mogła je zobaczyć, nie musisz płacić tyle za hosting, co kolejny facet, który zaczyna strona e-commerce.

Uczciwy hosting

O spójności można powiedzieć wiele. Plagą marketingową, którą widziałem, że ludzie używają raz za razem, jest niedocenianie i przekroczenie budżetu. W niektórych przypadkach może to działać, ale A Small Orange się nie zgadza. Dostarczają dokładnie to, co obiecują, nie próbując przecenić cię na rzeczy, których nie potrzebujesz. Co więcej, wykorzystują swoje zasoby lepiej niż niektórzy konkurenci. Jeśli płacisz za określoną ilość zasobów na serwerze, właśnie to otrzymasz – bez utraty jakości, jeśli zmaksymalizujesz to, czego używasz.

Wszystkie rodzaje hostingu

Small Orange ma plan dla prawie wszystkich. Mają standardowe wspólne, VPS i dedykowane plany hostingowe, ale mają też kilka opcji w ramach każdego planu. Ponadto mają specjalną kategorię dla właścicieli firm, którzy próbują założyć stronę e-commerce. Biznesplany zawierają bezpłatny certyfikat SSL do każdego planu. Och, tak – mają także hosting dla sprzedawców.

Nieograniczone adresy e-mail z każdej domeny

Adresy e-mail powinny być standardowe dla wielu dostawców hostingu. Jednak nie są. W rzeczywistości widziałem niektóre firmy hostingowe, które w ogóle nie oferują poczty e-mail. Miło jest widzieć, że A Small Orange nie tylko udostępnia pocztę e-mail, ale oferuje nieograniczoną liczbę adresów e-mail dla każdej domeny. Oznacza to, że jeśli otworzysz witrynę handlu elektronicznego, każdy pracownik może mieć swój własny adres e-mail wraz z własnymi poświadczeniami.

Fantastyczny wybór aplikacji internetowych

W tym miejscu A Small Orange wykracza poza zwykłe możliwości i obowiązki firm hostingowych. Gdy zarejestrujesz się w A Small Orange, możesz zainstalować WordPress jednym kliknięciem. Chcesz kalendarz? Świetny wybór! Zainstaluj kalendarz, oprogramowanie koszyka i nie tylko dzięki fantastycznemu wyborowi aplikacji internetowych Small Small.

Doskonałe wsparcie

Ich personel pomocniczy jest kompetentny i szybki. Masz dostęp do całodobowej pomocy telefonicznej i e-mailowej. Mają też czat na żywo, ale nie jest to możliwe w weekendy. Jednak nawet ich weekendowe wsparcie jest szybkie. Ponadto naprawdę robią wszystko, aby rozwiązać wszystkie problemy.

Firma dedykowana Going Green

Small Orange pokrywa 150 procent zużycia energii z certyfikatami energii odnawialnej. Ponadto pozwalają swoim pracownikom na pracę zdalną – pracują z domu. Oznacza to, że nie muszą płacić za dużą powierzchnię biurową, a ponadto utrzymuje więcej samochodów poza drogą. Pracownicy telepracujący mają zwykle większe morale i są szczęśliwsi – co widać w ich obsłudze klienta.

Minusy do hostingu „A Small Orange”

Właśnie wtedy, gdy myśleliśmy, że A Small Orange hosting jest idealny, znaleźliśmy kilka rzeczy, które naszym zdaniem mogłyby poprawić. Oto, co znaleźliśmy.

Przestrzeń dyskowa i przepustowość ograniczona we wszystkich planach

Nakładają limit danych na wszystkie swoje plany. Gdy dostawca hostingu oferuje nieograniczoną przepustowość i miejsce na dysku, nie oczekuje, że klienci będą korzystać z nieprzyzwoitych zasobów. Jednak nakładając te ograniczenia na ludzi, jest to bardziej bariera mentalna, która może dodać czynnik stresu, powodując, że ludzie uważnie obserwują, ile przepustowości i miejsca na dysku faktycznie zużywają.

Nie można tworzyć witryn mobilnych

Small Orange oferuje oprogramowanie do tworzenia stron internetowych. Nie zapewniają jednak żadnego oprogramowania, które może pomóc użytkownikom w tworzeniu mobilnych wersji ich witryn. Ponieważ coraz więcej osób przegląda Internet za pomocą urządzeń mobilnych, można by pomyśleć, że A Small Orange zdałby sobie sprawę, że w ich najlepszym interesie byłoby zaoferowanie łatwego sposobu tworzenia witryn mobilnych.

Dolna linia

Small Orange wychodzi poza siebie, aby mieć pewność, że nie tylko potrzebują swoich klientów, ale także tego, czego chcą. Z punktu widzenia klienta może to naprawdę działać na ich korzyść. Gdy jednak stwierdzimy, że nie możemy tworzyć witryn mobilnych, w rzeczywistości sprawia, że ​​chcemy szukać gdzie indziej.

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector