Mochahost Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Наскільки хороший хостинг Mochahost?

Хоча Mochahost має своїх шанувальників – і недоброзичливців – вони існують роками і мають багато клієнтів.


Чи підходять вони вам?

З ціною на нижню ціну на скелі (починаючи з всього 1,95 долара), відсотковою умовою гарантії в 100% та гарантією швидкості, Mochahost варто переглянути, якщо він є у вашому списку.

Дивіться Огляди офіційних сайтів Mochahost 2.3 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (8 голоси) Плюси

 1. Необмежена пропускна здатність та місце на диску
 2. Легкий веб-сайт Builder
 3. 180-денна гарантія без ризику
 4. Пожиттєва гарантія знижок
 5. 100-відсоткова гарантія часу
 6. Пожиттєве безкоштовне доменне ім’я

Мінуси

 1. Реклама трохи розпливчаста
 2. Менше варіантів хостингу, ніж у більшості
 3. Немає можливості інтегрованого резервного копіювання
 4. Контрольні панелі Вартість додатково
 5. Зовнішня підтримка
 6. Кілька поганих відгуків

Підтримка2Швидкість2.5Особливості2.5Валуа2 Транспрозрачність2.5

Наш офіційний огляд хостингу Mochahost

Mochahost – хостинг-провайдер, який був заснований у 2002 році. Завдяки цьому вони працюють у бізнесі вже понад 14 років. На перший погляд, Mochahost є надійним гравцем і конкурентом у галузі веб-хостингу. Однак є кілька людей, які можуть сказати інакше. Як ви можете бачити у відгуках користувачів нижче, вони не дуже люблять.

Ми рекомендуємо SiteGround як подібну альтернативу з надзвичайною підтримкою та низькими витратами.

Найкращі характеристики хостингу Mochahost

Руки вниз, є кілька можливостей, які Mochahost надає людям, які абсолютно унікальні. Сама функція не є унікальною, але те, як вони її пропонують.

1. Необмежена пропускна здатність та місце на диску

Mochahost пропонує необмежену пропускну здатність і дисковий простір для всіх своїх хостинг-планів. Незважаючи на те, що це не зовсім унікально, це завжди приємно бачити просто тому, що багато хостинг-провайдерів не пропонують необмежену пропускну здатність і дисковий простір. Кілька винних у розміщенні обмежень на цих двох показниках. Якщо не турбуватися про це, це забезпечить, що користувачі ніколи не отримають помилку “перевищена пропускна здатність”.

2. Легкий веб-сайт Builder

Також стандартною можливістю є можливість легко створювати веб-сайти за допомогою програмного забезпечення WYSIWYG – не кожен постачальник веб-хостингів пропонує це. WYSIWYG – це коротке слово “Що ти бачиш – те, що отримуєш”. Іншими словами, ви навіть не маєте жодних навичок кодування, щоб створити свій веб-сайт. Це візуальний редактор, і ваш веб-сайт буде створений і викладений так, як ви бачите на екрані його перебудову – все кодування подбає про вас.

3. 180-денна гарантія без ризику

Це, безумовно, особливість, яка викликала мій інтерес. Не кожен хостинг-провайдер пропонує повну гарантію повернення грошей за півроку. Далі читаючи умови надання послуг, що це означає, що ви можете скасувати протягом перших шести місяців, але не отримаєте повне 100-відсоткове повернення коштів. Натомість ви отримаєте заздалегідь повернене відшкодування. Через півроку ви не отримаєте право на повернення коштів за всі. Це, звичайно, про що слід пам’ятати.

4. Гарантія знижок за все життя

Це унікальна особливість. Це означає, що ваша ціна ніколи не зміниться. Якщо ви зареєструєтесь із зниженою ставкою, ви завжди будете за курсом – вони ніколи не піднімуть ціни на вас. Зараз це означає, що ви можете підписатися на їх найменш дорогий план менш ніж за 2 долари на місяць. Якби ви тримали Mochahost як свого постачальника хостингу, це означало б, що ви ніколи не платите більше двох доларів на місяць – ніколи.

5. 100-відсоткова гарантія несвоєчасності

Це також унікально в майбутньому. Кожен інший хостинг-провайдер, який я коли-небудь бачив, має, максимум, 99,9 відсотків гарантії безперервного часу. Mochahost пропонує 100-відсоткову гарантію тривалості роботи. В рамках цієї гарантії вони компенсують вам безкоштовний хостинг, якщо ви коли-небудь знайдете веб-сайт вниз. Цікаво, що у них немає сторінки статусу сервера, яка підкаже вам, чи відчуваєте ви технічні труднощі чи ні. Так чи інакше, ця особливість не зустрічається більше ніде.

6. Пожиттєве безкоштовне доменне ім’я

Коли ви реєструєтесь на доменне ім’я, це коштувало близько 15 доларів на рік. Однак із Mochahost ви отримуєте довічне безкоштовне доменне ім’я. Іншими словами, ви не тільки отримуєте безкоштовне доменне ім’я для початку, але Mochahost пропонує сплачувати плату за хостинг домена рік за роком.

Недоліки хостингу Mochahost

Як би привабливо не звучало Mochahost, є кілька речей, де ми їх не вистачали.

1. Реклама трохи розпливчаста

Як згадувалося в 180-денній гарантії безризикового ризику вище, мені довелося зануритися в умови надання послуг, щоб точно з’ясувати, що означає “безризиковий”.

Так, якщо вам не сподобається послуга протягом 180 днів, ви можете повернути свої гроші, хоча це вже прорейтингово.

Якщо ви хочете отримати повне повернення коштів, ви можете отримати це, але лише протягом 30 днів – і вам доведеться обрати цей варіант.

Здавалося, що їхня реклама була розпливчастою або оманливою, вважаючи, що це особливість більшості провайдерів веб-хостингу.

2. Менше варіантів хостингу, ніж у більшості

Я не був впевнений, ставити це як профаналу чи проти. Хоча у них менше варіантів хостингу, ніж у більшості, що робити, якщо у вас є адекватне для більшості. У них є шість варіантів Linux і шість варіантів Windows – здебільшого це може задовольнити те, що люди шукають.

3. Немає можливості інтегрованого резервного копіювання

Для цього також знадобилося додаткове дослідження. Mochahost не створює резервні копії своїх даних, але не для використання клієнтами. Використовуйте його лише в разі надзвичайної ситуації.

Іншими словами, якщо ви хочете приймати їх, вам доведеться розібратися у власному резервному рішенні.

У 2019 році це насправді недостатньо добре.

4. Контрольні панелі Вартість додатково

Цей відчував себе так, ніби Мокахост намагається тебе нікелювати і курити. Вони мають найвищий вибір, коли мова йде про вибір панелі управління, але вони не є безкоштовними.

Користувачі Linux мають більше можливостей, ніж користувачі Windows, оскільки вони можуть вибирати з cPanel, Easy Web Panel, WHM та Plesk.

Користувачі Windows застрягли за панеллю веб-сайтів та панеллю Plesk, маючи на увазі, що Plesk коштує дорожче.

5. Зарубіжна підтримка

Мені не сподобалося, що більша частина їхньої підтримки знаходиться в Бельгії. Хоча вони обізнані, вони повинні мати американську базу, особливо якщо врахувати, що їх центр обробки даних знаходиться в Чикаго, США.

6. Кілька поганих відгуків

Я прочитав кілька поганих відгуків про Mochahost в Інтернеті. Якби це були лише один-два огляди, я легко міг би їх пояснити незадоволеним працівником чи щось для цього.

Однак, побачивши кілька поганих відгуків на декількох різних сайтах, ви починаєте цікавитись, що відбувається за кадром.

Нижня лінія

На перший погляд, Mochahost є надійним веб-провайдером. Однак коли зануришся і станеш клієнтом, історія, здається, зміниться. Наш досвід, схоже, відрізняється від відгуків – це було не все так погано. Звичайно, ми робили це лише з метою огляду, але у нас був досвід клієнтів. Нам подобалося, що послуга була цілодобовою, і вони здавались більш оперативними, ніж деякі відгуки.

Це майже змушує мене думати, ніби вони не такі добрі в один момент, але здається, ніби вони прибирали свій вчинок, що щось добре бачити.

Переглянути інші функції

Детальніше на Mochahost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map