Myhosting.com Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Myhosting.com Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Myhosting.com Recenzje maj 2020 – Hosting Ceny i plany

Contents

Jak dobry jest hosting Myhosting.com?

MyHosting.com to prywatna firma specjalizująca się w usługach hostingu stron internetowych. Ich zasięg rośnie na całym świecie, świadcząc usługi w 180 krajach. Oferują różnorodne usługi, w tym nazwy domen, usługi VPS i wiele innych usług. Pakiety hostingowe zapewniają szeroki wybór dla każdego, kto chce zwiększyć swoją obecność w Internecie. Zapewniają doskonałą obsługę klienta i pomogą wybrać najlepszy plan dla Twojej lub Twojej firmy.


Zobacz oficjalną stronę Recenzje Myhosting.com 4 / 5 Recenzent {{reviewsOverall}} / 5 Użytkownicy (11 głosów) Plusy

 1. Wiele opcji wspólnych planów hostingowych
 2. W pełni funkcjonalny kreator stron
 3. Nieograniczony hosting domen
 4. 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Cons

 1. Dodatkowy koszt kreatora witryn mobilnych
 2. Dodatkowy koszt kopii zapasowej
 3. Zbyt wiele złych skarg na wsparcie

Support4Speed4Features4Value4Transparency4

Nasza oficjalna recenzja hostingu Myhosting.com

Myhosting.com znajduje się w Toronto w Kanadzie jako spółka zależna od SoftCom. Specjalizują się we współdzielonym hostingu internetowym, zapewniając hosting poczty e-mail, rozwiązania VPS, serwery Microsoft SharePoint, serwery Microsoft Exchange, a także rozwiązania migracji zarządzanej.

Najlepsze cechy hostingu MyHosting.com

Ich centra danych znajdują się w Toronto w Kanadzie oraz w Rochester w Nowym Jorku i oferują wysokiej klasy centra danych z sieciami światłowodowymi.

Wiele wspólnych planów hostingowych

Myhosting.com oferuje wiele opcji udostępniania hostingu. Oferują plany dla użytkowników indywidualnych, biznesowych i e-commerce. Mają plany VPS i dedykowane opcje hostingu. Posiadają również dedykowane serwery wymiany, które zaspokoją wszystkie Twoje potrzeby komunikacyjne.

Opcje hostingu oparte na systemie Linux i Windows

Myhosting.com ma możliwość zaoferowania planu hostingowego opartego na systemie Linux lub planu hostingowego opartego na systemie Windows. Wiele firm hostingowych oferuje jedno lub drugie, a nie oba. Jako dodatkowy bonus, jeśli uaktualnisz do biznesplanu, możesz mieć rozwiązania oparte zarówno na systemie Linux, jak i Windows na jednym koncie.

W pełni funkcjonalny kreator stron

Myhosting.com zapewnia w pełni funkcjonalny kreator stron. W końcu hostują strony internetowe. Sensowne jest dla nich posiadanie w pełni funkcjonalnego narzędzia do tworzenia witryn, które pomaga nowym właścicielom firm w tworzeniu ich pierwszej witryny. Ich cPanel umożliwia tworzenie skryptów instalacyjnych jednym kliknięciem i umożliwia hostowanie wielu platform internetowych, takich jak Joomla! lub WordPress.

Nieograniczony hosting domen

Wiele firm hostingowych ograniczy twoje możliwości hostingowe. Nie Myhosting.com – oferują nieograniczony hosting domen. Innymi słowy, nie obchodzi ich, ilu masz użytkowników, jak duża jest twoja strona internetowa ani jak duży jest Twój biznes. Szczerze mówiąc, więcej firm hostingowych stron internetowych powinno oferować nieograniczony hosting domen. Bardzo niewielu właścicieli małych firm kiedykolwiek hostuje tak dużo danych, że serwery są poważnie obciążone. W rzeczywistości jest to funkcja, która umożliwia rozbudowę i skalowanie witryny, umożliwiając Myhosting.com zadbanie o potrzeby biznesowe, kiedy i jak chcesz.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Chociaż jest to standard, istnieje kilka firm hostingowych, które wezmą 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i zaoferują tylko proporcjonalną kwotę. Innymi słowy, nigdy nie otrzymasz pełnego zwrotu kosztów od innych hostów internetowych. Myhosting.com daje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. O ile anulujesz w ciągu pierwszych 30 dni, otrzymasz zwrot w wysokości 100 procent.

Wady hostingu Myhosting.com

Żadna firma hostingowa nie jest bez wad. Obawiam się, że Myhosting.com nie jest inny. W rzeczywistości jest wiele rzeczy, na których Myhosting.com może się skupić, aby być lepszym.

Kreator witryn mobilnych kosztuje dodatkowo

Ze wszystkich rzeczy, za które należy dodatkowo naliczyć, Myhosting.com nie powinien pobierać dodatkowych opłat za twórców witryn mobilnych. Zdecydowanie zbyt wiele osób uzyskuje dostęp do Internetu za pomocą urządzeń mobilnych. Bardziej prawdopodobne jest, że użytkownik uzyska dostęp do Twojej witryny na urządzeniach mobilnych niż na komputerze. Myhosting.com pobiera dodatkowe opłaty za optymalizację witryn mobilnych, podczas gdy inne usługi hostingowe, takie jak Bluehost, zawierają tę funkcję jako część standardowego pakietu.

Kopie zapasowe kosztują dodatkowo

Jeśli dane, które przechowujesz na swojej stronie, są ważne, wrażliwe lub trudne do zastąpienia (jesteśmy skłonni założyć się, że jest to przynajmniej jedna z tych trzech), bądź bardzo ostrożny z Myhosting.com. Jeśli nie chcesz płacić za tworzenie kopii zapasowej witryny, musisz to zrobić ręcznie fizycznymi dyskami twardymi lub bezpłatnymi usługami w chmurze. Chociaż jest to frustrująco powszechny problem wśród okazyjnych hostów (WebHostingPad i GoDaddy naprawdę nie są lepsze w tym dziale), istnieje wiele hostów internetowych, takich jak A2 hosting, którzy regularnie wykonują kopię zapasową danych za darmo, a nawet dają ci opcję ręcznego tworzenia kopii zapasowej witryny.

Dodatkowy koszt migracji

To po prostu słaby marketing. Jasne, Myhosting oferuje usługę migracji zarządzanej. Jednak pobierają za to 45 USD. Jeśli ludzie szukają nowego hosta, prawie mogę zagwarantować, że nie będą patrzeć na Myhosting tylko dlatego, że istnieją lepsze firmy hostingowe, które robią to za darmo. Rozumiemy, że koszty związane z pracą wiążą się z zaangażowaniem specjalisty, który pomaga właścicielowi firmy w migracji danych. Jest to jednak koszt, który powinna ponieść firma hostingowa – w takim przypadku Myhosting powinien pokryć te koszty. Jest to niewielka cena, aby zachęcić właścicieli małych firm do wyboru Myhosting jako preferowanej platformy hostingowej.

Zbyt wiele złych skarg na wsparcie

Gdziekolwiek spojrzysz w Internecie, Internet jest zaśmiecony złymi recenzjami Myhosting.com. Ludzie żałują, że wybrali je jako swoją platformę hostingową. Jasne, na stronie internetowej powiedzą ci, że otrzymasz odpowiedź od specjalisty wsparcia w ciągu 10 minut. Jednak ta konserwowana odpowiedź mówi tylko, że do Twojej sprawy został przydzielony specjalista ds. Wsparcia. Ludzie narzekają, że odpowiedź trwa od trzech dni do dwóch tygodni – jeszcze dłużej zajmuje im rozwiązanie problemu. Nie ma usprawiedliwienia dla tego rodzaju czasu reakcji. Sprawdź SiteGround, jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda doskonała sieć obsługi klienta.

Dolna linia

Z pozoru Myhosting wydaje się być solidną firmą. Mają jednak kilka przerywników. Od dodatkowych, ukrytych kosztów po liczbę reklamacji zaśmieconych przez Internet, pomyślałem dwa razy i odradzam Myhosting. Są jednak również pozytywne recenzje na ich temat. Niektórzy ludzie je lubią. Powiem, że wiele recenzji zostało opublikowanych przez te same osoby. Innymi słowy, gdy spojrzysz na stronę z recenzjami, przekonasz się, że większość skarg została złożona tylko przez kilka osób. Weź to z odrobiną soli, rozważając Myhosting jako hosta swojej witryny.

Zobacz więcej funkcji

Najważniejsze funkcje

 • Szybkie wsparcie
 • Rozsądne ceny
 • Mnóstwo funkcji

Odwiedź oficjalną stronę internetową

5 najlepszych gospodarzy

 • SiteGround Recenzje
 • WP Engine Recenzje
 • A2 Hosting Recenzje (stare)
 • Recenzja Bluehost
 • GoDaddy zarządzał recenzjami WordPress

MyHosting.com Hosting FAQ

Jaka jest gwarancja bezawaryjności?

MyHosting z dumą oferuje gwarancję 100% czasu działania. Jeśli z jakiegokolwiek powodu serwery nie działają, wszyscy klienci otrzymają od 1 do 1 kredytu na swoje konto.

Jakie są limity miejsca i transferu danych?

W planach hostingowych MyHosting pozwala mieć nieograniczone miejsce na dysku i nieograniczony transfer danych na koncie.

Jeśli coś mi się nie podoba w MyHosting, co mogą zagwarantować?

Jeśli nie jesteś zadowolony z MyHosting, możesz odzyskać wszystkie swoje pieniądze. Masz trzydzieści dni na wypłatę, a wszystkie twoje pieniądze podlegają zwrotowi.

Jakie opcje wsparcia zapewnia MyHosting?

Każdy klient hostingowy ma dostęp do dużej obsługi klienta. Możesz skorzystać z poczty e-mail, czatów na żywo lub pomocy telefonicznej 24/7, aby rozwiązać wszelkie problemy. Bez względu na kraj, w którym się znajdujesz, będziesz w stanie skontaktować się z kimś, aby pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy.

Jakie są zasady tworzenia kopii zapasowych dla MyHosting?

Kopie zapasowe serwerów VPS są regularnie tworzone, a kopie zapasowe można kontrolować za pomocą panelu sterowania. Jednak w przypadku wspólnych planów hostingu nie ma gwarancji tworzenia kopii zapasowych ani pobierania. Jeśli zostanie to uznane za nagły przypadek, MyHosting będzie w stanie zapewnić kopie zapasowe za dodatkową opłatą.

Czy MyHosting pozwala mi przenieść istniejącą domenę?

Możesz przenieść istniejącą domenę za pomocą MyHosting. Pomogą ci przejść przez proces, aby upewnić się, że działa poprawnie.

Czy profil MyHosting będzie działał w systemie Linux lub Windows do hostingu?

W zależności od potrzeb możesz korzystać z MyHosting dla systemu Linux lub Windows. Jeśli szukasz osobistego planu, musisz mieć Linuksa. Firmy i plan e-commerce mogą korzystać z dowolnej platformy. Jeśli szukasz planu VPS, będzie on działać z systemami Windows i Linux.

Ile adresów e-mail mogę użyć i ile miejsca jest dostępne?

Możesz mieć od 10 do 50 kont e-mail dostępnych w Twoim planie. Zawsze możesz zaktualizować, aby pomieścić więcej e-maili, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jeśli wybierzesz wspólny plan hostingowy, będziesz mieć nieograniczone miejsce na dysku, które pozwoli ci przechowywać tyle adresów e-mail, ile potrzebujesz.

Odnawianie jest droższe niż cena wstępu?

MyHosting zapewni dodatkowe zniżki, jeśli będziesz w stanie zapłacić z góry. Jeśli możesz zapłacić z góry za sześć miesięcy usług, zaoszczędzisz dużo pieniędzy. MyHosting ma wiele różnych promocji, więc nie ma gwarancji, że ceny pozostaną takie same, gdy nadejdzie czas na odnowienie.

Czy są jakieś usługi zarządzane oferowane przez MyHosting?

MyHosting oferuje wiele zarządzanych aplikacji. Możesz mieć e-mail Exchange jako część swojego planu. Musisz sprawdzić, jakie usługi są oferowane w ramach każdego planu, aby upewnić się, że masz wszystko, czego potrzebujesz.

Czy będę mieć domenę z dowolnym planem hostingowym??

MyHosting zapewni ci domenę. Każdy wspólny plan hostingowy, który wybierzesz, da ci szansę na darmową domenę. Musisz zarejestrować domenę podczas rejestracji, aby mieć pewność, że domena jest dedykowana tobie.

Jakie środki bezpieczeństwa zapewnia MyHosting?

MyHosting szczyci się swoim bezpieczeństwem. Korzystają z różnych programów, w tym HackerWise, StopTheHacker i SiteLock, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej witryny.

Czy mogę uzyskać samodzielną rejestrację domeny?

Możesz uzyskać autonomiczną domenę podczas korzystania z MyHosting. Są partnerami Tucows, a ich partnerstwo pozwala zarejestrować nazwę domeny. Po zarejestrowaniu nazwy domeny będzie ona Twoja.

Czy VPS jest częścią ich usług??

Plany VPS są dostępne do użytku w systemach Linux i Windows. Jeśli jesteś programistą lub prowadzisz firmę, ich plany VPS będą dla Ciebie odpowiednie. Ich głównym celem jest pomoc w zapewnieniu najlepszej możliwej usługi. Plany VPS są idealne dla każdego, kto chce poszerzyć swoją obecność w Internecie.

Jakie języki zapewnia pomoc techniczna?

Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej, MyHosting używa tylko języka angielskiego. Możesz poprosić o pomoc w innym języku.

Gdzie znajduje się siedziba główna?

MyHosting jest firmą z siedzibą w Kanadzie. Ich siedzibę można znaleźć w Toronto, Kanada. Znajdują się we wschodniej strefie czasowej, tak samo jak w innych dużych miastach.

Gdzie mogę znaleźć centra danych MyHosting?

MyHosting ma centra danych w Toronto w Kanadzie oraz w Rochester w stanie Nowy Jork. używają Equinix i Earthlink Enterprise Data Centers, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta.

Czy MyHosting będzie obsługiwał różne języki programowania??

Istnieją różne języki obsługiwane przez MyHosting. Działa na serwerach Linux i Windows i możesz wybrać, który język będzie dla Ciebie odpowiedni. Jeśli korzystasz z systemu Windows, masz możliwość korzystania z ASP.NET, PHP, Visual Studio, Perl oraz obsługi Microsoft SQL, MYSQL i PostgreSQL. Jeśli używasz serwerów Linux, dostępne są standardowe serwery LAMP. Możesz także użyć APACHE, MYSQL i PHP do swoich potrzeb języka programowania.

Czy istnieje program partnerski MyHosting.com??

Tak, a program partnerski płaci prowizję od sprzedaży. Możesz to skonfigurować, aby mieć również powtarzające się prowizje.

Czy będę mógł hostować wiele witryn i domen na moim koncie??

Jeśli masz wiele witryn, wspólne plany MyHosting pozwalają ci to wszystko połączyć. Nieograniczony i bezpłatny hosting domen pozwala na skierowanie wielu domen do jednej witryny lub podkatalogu. Jeśli wybierzesz hosting VPS, będziesz mógł hostować wiele witryn na swoim koncie bez konieczności otwierania wielu kont.

Jakie usługi mogę kupić, jeśli jestem klientem nietechnicznym?

W planach hostingowych dostępny jest kreator stron. Możesz wybrać spośród setek szablonów, aby stworzyć własną stronę. Łatwo jest skonfigurować i nauczyć się, jak zaprojektować witrynę, bez względu na poziom umiejętności. Jeśli jesteś jednym konsumentem, otrzymasz jedną witrynę do tworzenia witryn; biznesplany są dostarczane z dwoma twórcami witryn; a plan e-commerce ma trzy. Współpracują z systemami Windows i Linux, aby umożliwić projektowanie witryny w zależności od potrzeb. Możesz kupić więcej kreatorów stron, jeśli rozwijasz się w celu dostosowania do ruchu.

Czy MyHosting byłby właściwym wyborem dla witryny e-commerce?

Absolutnie. MyHosting ma różne plany dotyczące witryn handlu elektronicznego i zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach handlu elektronicznego. MyHosting ma certyfikaty SSL i zapewnia narzędzia potrzebne do prowadzenia sklepu internetowego.

Jak kompatybilny jest MyHosting dla witryny WordPress?

MyHosting oferuje obsługę WordPress na wszystko, czego potrzebujesz. Obejmują one instalator aplikacji, który jest idealny, aby pomóc w każdej instalacji i korzystaniu z WordPress. Nawet jeśli jesteś nowicjuszem, możesz mieć konto WordPress w mgnieniu oka.

Czy MyHosting zapewnia obsługę PrestaShop?

Jeśli korzystasz z motywów witryny PrestaShop, MyHosting dostosuje się do Ciebie i zapewni wsparcie w rozwiązywaniu problemów.

Czy mogę przenieść istniejącą stronę Joomla za pomocą MyHosting?

Niestety, MyHosting nie może zapewnić migracji Joomla. Oferują jednak program, który pomoże Ci w migracji Twojej witryny Joomla na konto MyHosting.

Czy istnieje obsługa Magento w MyHosting?

Magento zawiera każdy dostępny plan hostingowy. Migracja Magento nie będzie możliwa, ale aplikacja będzie dostępna. Aplikacja pozwoli Ci na migrację wszystkiego, czego potrzebujesz z konta Magento.

Czy w MyHosting oferowane są panele sterowania??

Wszystkie serwery VPS mają panele sterowania WHM / cPanel lub Plesk. Możesz wybrać, który będzie dla Ciebie odpowiedni, w zależności od używanego systemu.

Jak mogę zapłacić za konto MyHosting?

Do płatności możesz użyć dowolnej głównej karty kredytowej. MyHosting akceptuje również płatności dokonywane za pośrednictwem PayPal.

Czy MyHosting będzie obsługiwał hosting obrazów i galerie zdjęć?

Będzie i będziesz zachwycony, że Galeria jest jednym z najpopularniejszych internetowych albumów fotograficznych. Umożliwia także udostępnianie aplikacji i jest dostępny bezpłatnie z każdym kontem hostingowym.

Jakie jest minimum okresu obowiązywania umowy?

MyHosting pozwala klientom płacić miesięcznie na raz. Jeśli szukasz dłuższych ram czasowych, możesz zapłacić z góry przez okres do trzech lat (36 miesięcy).

Czy istnieje usługa CDN?

Usługa CloudFare CDN jest oferowana każdemu, kto potrzebuje usługi CDN.

Jakie pakiety sprzedawcy oferuje MyHosting?

Możesz użyć pakietu VPS sprzedawcy, który działa w systemach Windows i Linux. Masz również możliwość zbudowania własnego, z niestandardowym sprzedawcą VPS.

Więcej na MyHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector