Myhosting.com Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Myhosting.com Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Myhosting.com Відгуки травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Contents

Наскільки хороший хостинг на Myhosting.com?

MyHosting.com – приватна компанія, яка спеціалізується на послугах хостингу веб-сайтів. Їх охоплення розширюється по всьому світу, надаючи послуги у 180 країнах. Вони пропонують різноманітні послуги, включаючи доменні імена, послуги VPS та багато інших послуг. Їх пакети хостингу пропонують широкий вибір для тих, хто хоче розширити свою присутність в Інтернеті. Вони забезпечують відмінне обслуговування клієнтів і допоможуть вам вибрати найкращий план для вашої або вашої компанії.


Дивіться офіційний сайт Огляди Myhosting.com 4 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (11 голоси) Плюси

 1. Багато варіантів спільного плану хостингу
 2. Повнофункціональний веб-сайт Builder
 3. Безлімітний хостинг домену
 4. 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 1. Мобільний розробник сайту вартість додатково
 2. Резервна вартість додатково
 3. Занадто багато скарг на підтримку

Підтримка4Speed4Features4Value4Transparency4

Наш офіційний огляд хостингу на Myhosting.com

Myhosting.com знаходиться в Торонто, Канада, як дочірнє підприємство SoftCom. Вони спеціалізуються на спільному веб-хостингу, що забезпечує хостинг електронної пошти, рішення VPS, сервери Microsoft SharePoint, сервери Microsoft Exchange, а також керовані рішення міграції.

Найкращі можливості хостингу на MyHosting.com

Їх центри обробки даних розташовані в Торонто, Канада та в Рочестері, Нью-Йорк, де пропонуються центри обробки даних високого класу з волоконно-оптичними мережами.

Багато спільних планів хостингу

Myhosting.com пропонує безліч варіантів, коли справа стосується спільного хостингу. Вони пропонують плани для особистих користувачів, ділових користувачів та користувачів електронної комерції. Вони мають плани VPS та спеціальні варіанти хостингу. Вони також мають спеціалізовані сервери обміну, щоб піклуватися про всі ваші потреби в спілкуванні.

Параметри хостингу на основі Linux та Windows

Myhosting.com має можливість запропонувати вам план хостингу на основі Linux або план хостингу на основі Windows. Багато компаній-хостингів пропонують те чи інше, а не те й інше. Як додатковий бонус, якщо ви перейдете на їх бізнес-план, ви можете мати рішення на базі Linux та Windows під одним обліковим записом.

Повнофункціональний веб-сайт Builder

Myhosting.com надає повнофункціональний розробник сайтів. Зрештою, вони розміщують веб-сайти. Для них є сенс мати повнофункціонального конструктора сайтів, який допоможе власникам бізнесу створити свій перший веб-сайт. Їх cPanel дозволяє вам встановити сценарії встановлення одним клацанням миші та дозволить розмістити ряд платформ веб-сайтів, таких як Joomla! або WordPress.

Безлімітний хостинг домену

Багато хостинг-компаній там розмістять обмеження даних про ваші здібності хостингу. Не Myhosting.com – вони пропонують необмежений хостинг домену. Іншими словами, їм неважливо, скільки відвідувачів у вас є, наскільки великий ваш веб-сайт або наскільки великий ваш бізнес. Чесно кажучи, більше хостингових компаній повинні пропонувати необмежений хостинг домену. Дуже мало власників малого бізнесу коли-небудь розміщують стільки даних, що сервери серйозно обтяжені. Насправді це функція, яка дозволяє вашому веб-сайту розростатися та масштабуватися, що дозволяє Myhosting.com піклуватися про ваші потреби бізнесу, коли і як ви хочете.

30-денна гарантія повернення грошей

Хоча це стандарт, там є деякі хостингові компанії, які візьмуть 30-денну гарантію повернення грошей і запропонують вам лише завищену суму. Іншими словами, ви ніколи не отримаєте повного відшкодування від деяких інших веб-хостів. Myhosting.com надасть вам 30-денну гарантію повернення грошей. Поки ви скасуєте протягом перших 30 днів, вони повернуть вам 100-відсотковий відшкодування.

Недоліки хостингу Myhosting.com

Жодна веб-хостингова компанія не обходиться без вад. Myhosting.com не відрізняється, боюся. Насправді, є досить багато речей, на які Myhosting.com міг би зосередитись, щоб бути кращими.

Витрати на створення мобільних сайтів додатково

З усіх речей, які потрібно стягувати додатково, Myhosting.com не повинен стягувати плату за розробників мобільних сайтів. Занадто багато людей, які отримують доступ до Інтернету за допомогою своїх мобільних пристроїв. Насправді, швидше за все, користувач отримає доступ до вашого сайту на мобільному, ніж на робочому столі. Myhosting.com стягує додаткову плату за оптимізацію веб-сайтів для мобільних пристроїв, де інші послуги хостингу, такі як Bluehost, включають цю функцію як частину стандартного пакету.

Вартість резервного копіювання додатково

Якщо дані, які ви зберігаєте на своєму веб-сайті, важливі, чутливі або важко замінити (ми готові зробити ставку, що це хоча б один із цих трьох), будьте дуже обережні з Myhosting.com. Якщо ви не хочете платити за них, щоб створити резервну копію вашого веб-сайту, вам доведеться це зробити фізичними жорсткими дисками або безкоштовними хмарними послугами. Хоча це розчаровує поширене питання серед вигідних хостів (WebHostingPad та GoDaddy справді не кращі в цьому відділі), є безліч веб-хостів, як-от A2 хостинг, які регулярно беруть резервні копії ваших даних або навіть надають вам можливість резервної копії веб-сайту вручну.

Вартість міграції додатково

Це просто поганий маркетинг. Звичайно, Myhosting пропонує послугу керованої міграції. Однак вони стягують за це 45 доларів. Якщо люди шукають нового хоста, я майже можу гарантувати, що вони не збираються дивитись на Myhosting просто тому, що там є кращі хостингові компанії, які роблять це безкоштовно. Ми розуміємо, що тут пов’язані витрати на оплату праці, коли у вас є спеціаліст, який допомагає власнику бізнесу мігрувати їх дані. Однак це вартість, яку повинна покрити хостинг-компанія – у цьому випадку Myhosting повинен покрити ці витрати. Платити за те, щоб спокусити власників малого бізнесу вибрати Myhosting як платформу веб-хостингу на вибір, це невелика ціна.

Занадто багато поганих скарг на підтримку

Куди б ви не подивилися в Інтернеті, Інтернет заповнений поганими відгуками про Myhosting.com. Люди шкодують, що обрали їх як свою хостинг платформу за вибором. Звичайно, на веб-сайті вони повідомляють, що ви отримаєте відповідь від спеціаліста служби підтримки протягом 10 хвилин. Однак ця відповідь із консервами лише говорить про те, що у Вашій справі був призначений фахівець із підтримки. Люди скаржаться, що для отримання відповіді потрібно тривати від трьох днів до двох тижнів – потрібно ще більше часу, щоб змусити їх вирішити проблему. Немає виправдання для такого часу реагування. Перевірте SiteGround, якщо ви хочете побачити, як виглядає чудова мережа підтримки клієнтів.

Нижня лінія

На поверхні Myhosting, схоже, є скелінг-компанією. Однак у них є кілька вимикачів. Від додаткових, прихованих витрат до кількості скарг на підтримку, розсипаних по всьому Інтернету, я б подумав двічі і порадив би Myhosting. Однак є і позитивні відгуки про них. Деякі люди їх люблять. Скажу, що багато відгуків опублікували ті самі особи. Іншими словами, переглядаючи сайт з відгуками, ви побачите, що більшість скарг опубліковано лише кількома особами. Візьміть це з зерном солі, коли Myhosting розміщує ваш веб-сайт.

Переглянути інші функції

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy

Поширені запитання щодо хостингу на MyHosting.com

Що таке гарантія тривалості роботи?

MyHosting з гордістю надає 100% гарантію тривалості роботи. Якщо з будь-якої причини сервери не працюють, всі клієнти отримають від 1 до 1 кредиту на свій рахунок.

Які межі простору та передачі даних?

Щодо планів веб-хостингу, MyHosting дозволяє вам мати необмежену кількість дискового простору та необмежену кількість передач даних на свій рахунок.

Якщо мені не подобається щось про MyHosting, що вони можуть гарантувати?

Якщо ви не задоволені MyHosting, ви можете отримати всі свої гроші назад. У вас є тридцять днів для зняття, і всі ваші гроші повертаються.

Які варіанти підтримки надає MyHosting?

Будь-який клієнт хостингу має доступ до великої підтримки клієнтів. Ви можете використовувати електронну пошту, чати в реальному часі або цілодобову підтримку, щоб допомогти вам вирішити будь-які проблеми. Незалежно від того, в якій країні ви перебуваєте, ви зможете зв’язатися з кимось, щоб допомогти вам вирішити будь-які проблеми.

Яка політика резервного копіювання для MyHosting?

Сервери VPS регулярно створюються резервними копіями, а також резервними копіями, якими ви можете керувати через панель управління. Однак для спільних планів хостингу не існує гарантії резервного копіювання чи пошуку. Якщо це буде визнано надзвичайною ситуацією, MyHosting зможе забезпечити резервне копіювання за додаткову плату.

Чи дозволяє MyHosting мені передати наявний домен?

Ви можете перенести свій наявний домен за допомогою MyHosting. Вони допоможуть вам пройти процес, щоб переконатися, що він працює правильно.

Чи буде профіль MyHosting працювати в Linux або Windows для хостингу?

Залежно від ваших потреб, ви можете використовувати MyHosting для Linux або Windows. Якщо ви шукаєте особистий план, вам потрібно мати Linux. План бізнесу та електронної комерції може використовувати будь-яку платформу. Якщо ви шукаєте план VPS, він буде працювати з Windows та Linux.

Скільки електронних адрес я можу використовувати та скільки місця доступно?

Ви можете мати від 10 до 50 облікових записів електронної пошти, які доступні у вашому плані. Ви завжди можете оновити, щоб розмістити більше електронних листів, якщо виникне потреба. Якщо ви виберете спільний план хостингу, є необмежене місце на диску, що дозволить вам зберігати стільки електронних адрес, скільки вам потрібно.

Поновлення дорожче, ніж вступна ціна?

MyHosting надасть вам додаткові знижки, якщо ви зможете оплатити заздалегідь. Якщо ви можете заплатити за півроку послуг заздалегідь, ви заощадите багато грошей. У MyHosting є багато різних акцій, тому немає гарантії, що ціни залишаться колишніми, коли прийде час поновлення.

Чи є якісь керовані послуги, пропоновані MyHosting?

MyHosting пропонує багато керованих додатків. Ви можете мати електронну пошту Exchange як частину свого плану. Вам потрібно буде побачити, які послуги пропонуються в кожному плані, щоб забезпечити у вас все необхідне.

Чи у мене буде домен з будь-яким із планів хостингу?

MyHosting надасть вам домен. Будь-який спільний план хостингу, який ви обрали, надасть вам можливість отримати безкоштовний домен. Вам потрібно буде зареєструвати домен під час реєстрації, щоб переконатися, що домен присвячений вам.

Які заходи безпеки забезпечує MyHosting?

MyHosting пишається своєю безпекою. Вони використовують різноманітні програми, включаючи HackerWise, StopTheHacker і SiteLock, щоб забезпечити безпечність і безпеку вашого веб-сайту..

Чи можу я отримати автономну реєстрацію домену?

Ви можете отримати автономний домен під час використання MyHosting. Вони є партнерами Tucows, і їх партнерство дозволяє зареєструвати доменне ім’я. Після того як ви зареєструєте доменне ім’я, воно буде вашим.

Є VPS-хостинг частиною їхніх послуг?

Плани VPS доступні для використання з Linux та Windows. Якщо ви розробник або керуєте бізнесом, їх плани VPS працюватимуть для вас. Їх головна увага – допомогти Вам надати найкращу послугу. Плани VPS ідеально підходять для тих, хто хоче розширити свою присутність в Інтернеті.

Які мови надає технічна підтримка?

Якщо вам потрібна технічна підтримка, MyHosting використовує лише англійську мову. Ви можете звернутися за допомогою до іншої мови.

Де знаходиться штаб-квартира?

MyHosting – канадська компанія. Ви можете знайти їх головний офіс у Торонто, Канада. Вони розташовані у східному стандартному часовому поясі, як і в інших великих містах.

Де я можу знайти центри обробки даних MyHosting?

MyHosting має центри обробки даних в Торонто, Канада, і в Рочестері, Нью-Йорк. вони використовують центри даних Equinix та Earthlink Enterprise, щоб забезпечити найкраще обслуговування клієнтів.

Чи буде MyHosting підтримувати різні мови розробки?

Існують різні мови підтримки MyHosting. Він працює для Linux та Windows серверів, і ви можете вибрати, яка мова працює для вас. Якщо ви використовуєте Windows, у вас є можливість використовувати ASP.NET, PHP, Visual Studio, Perl та підтримку Microsoft SQL, MYSQL та PostgreSQL. Якщо ви використовуєте сервери Linux, доступні стандартні сервери LAMP. Ви також можете використовувати APACHE, MYSQL та PHP для мовних потреб розвитку.

Чи є партнерська програма MyHosting.com?

Так, і партнерська програма дійсно сплачує комісію з продажу. Ви можете налаштувати його, щоб у вас також були постійні комісії.

Чи зможу я розмістити кілька сайтів та доменів у своєму акаунті?

Якщо у вас є кілька сайтів, спільні плани MyHosting дозволяють вам зібрати все це разом. Безлімітний та безкоштовний хостинг доменів дозволяє вказувати кілька доменів на один веб-сайт або підкаталог. Якщо ви виберете хостинг VPS, ви зможете розміщувати кілька веб-сайтів у своєму обліковому записі, не відкриваючи декілька облікових записів.

Які послуги я можу придбати, якщо я нетехнічний споживач?

У планах хостингу доступний розробник сайту. Для створення власного сайту ви можете вибрати один із сотень шаблонів. Налаштувати та навчитися проектувати свій сайт легко, незалежно від рівня вашої кваліфікації. Якщо ви один споживач, ви отримаєте один веб-сайт для створення веб-сайтів; бізнес-плани складаються з двох розробників сайтів; а план електронної комерції – три. Вони працюють з Windows та Linux, щоб дозволити розробляти свій сайт, виходячи з ваших потреб. Ви можете придбати більше розробників сайтів, якщо зростаєте, щоб забезпечити свій трафік.

Буде MyHosting правильним вибором для веб-сайту електронної комерції?

Абсолютно. MyHosting має різні плани щодо веб-сайтів електронної комерції, і вони розроблені для потреб електронної комерції. MyHosting має сертифікати SSL та дає вам інструменти, необхідні для запуску інтернет-магазину.

Наскільки сумісний MyHosting для сайту WordPress?

MyHosting пропонує підтримку WordPress для всього, що вам знадобиться. Вони включають інсталятор програми, який ідеально допомагає встановити та використовувати WordPress. Навіть якщо ви початківець, ви зможете вчасно працювати з вашим обліковим записом WordPress.

Чи надає MyHosting підтримку PrestaShop?

Якщо ви використовуєте теми веб-сайтів PrestaShop, MyHosting підходить для вас і надасть підтримку, щоб допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем.

Чи можу я перемістити існуючий веб-сайт Joomla за допомогою MyHosting?

На жаль, MyHosting не може забезпечити міграцію для Joomla. Однак вони пропонують програму, яка допоможе вам перенести веб-сайт Joomla на ваш обліковий запис MyHosting.

Чи є підтримка Magento з MyHosting?

Magento постачається з усім доступним планом хостингу. Ви не зможете перенести Magento, але зможете отримати заявку. Додаток дозволить перенести все, що вам потрібно, з вашого облікового запису Magento.

Чи пропонуються панелі управління з MyHosting?

Всі сервери VPS мають панелі управління WHM / cPanel або Plesk. Ви можете вибрати, який саме буде працювати для вас, залежно від того, яку систему ви використовуєте.

Як я можу оплатити рахунок MyHosting?

Ви можете використовувати будь-яку велику кредитну карту для оплати. MyHosting також приймає платежі через PayPal.

Чи підтримує MyHosting хостинг зображень та галереї зображень?

Це буде, і ви будете із задоволенням знати, що Галерея є одним з найпопулярніших фотоальбомів в Інтернеті. Він також дозволяє обмінюватися програмами, і він безкоштовний з кожним обліковим записом хостингу.

Який мінімум для строку контракту?

MyHosting дозволяє клієнтам одночасно сплачувати місяць. Якщо ви шукаєте більш тривалий термін, ви можете заплатити заздалегідь до трьох років (36 місяців).

Чи є послуга CDN?

CloudFare CDN пропонується всім, кому потрібна послуга CDN.

Які пакети реселерів пропонує MyHosting?

Ви можете використовувати пакет VPS для реселлерів, який працює в Windows та Linux. У вас є можливість створити свій власний, також за допомогою спеціального VPS-продавця.

Детальніше на MyHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector