Невеликий помаранчевий огляд травня 2020 року – Ціни та плани хостингу

Невеликий помаранчевий огляд травня 2020 року – Ціни та плани хостингу

Невеликий помаранчевий огляд травня 2020 року – Ціни та плани хостингу

Наскільки хороший хостинг для малого помаранчевого кольору?


Маленький апельсиновий огляд 3 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (2 голоси) Плюси

 1. Кілька спільних планів на вибір
 2. Необмежені адреси електронної пошти від кожного домену
 3. Відмінна підтримка
 4. Пропонуємо всі типи хостингу

Мінуси

 1. Обсяг дискового простору та пропускна здатність обмежені у всіх планах
 2. Неможливо створити мобільні сайти

Підтримка3 Швидкість2.5Особливості3.5Залежність2.5Телефонність3.5

Наш офіційний огляд хостингу “Маленький помаранчевий”

Маленький помаранчевий – це невеликий, але надійний веб-хостинг-провайдер з безліччю надійних варіантів та функцій. Їх інтерфейс простий у використанні, а їхні хостингові параметри ще більше спрощують пошук того, що ви шукаєте. Дуже приємно знайти хостингову компанію, яка не намагатиметься вас нікелювати і нарікати.

Найкращі функції хостингу “Маленький помаранчевий”

Будучи однією з небагатьох компаній, у яких більше йде на них, ніж проти них, “Маленький помаранчевий” пакує саме те, що ви очікуєте від компанії, що займається хостингом – з парою додаткових вишень на вершині.

Кілька спільних планів на вибір

Маленький помаранчевий виконує чудову роботу, намагаючись переконатися, що ви отримаєте те, за що платите. Замість того, щоб мати стандартні невеликі, середні та великі плани, вони розділили свої пропозиції, щоб спробувати відповідати вашим потребам. Якщо вам потрібен лише невеликий веб-сайт, оскільки ви хочете розмістити лише пару фотографій з минулорічної відпустки, щоб побачити решту вашої родини, то вам не потрібно платити стільки за ваш хостинг, як за наступного хлопця, який починає веб-сайт електронної комерції.

Чесний веб-хостинг

Про послідовність можна сказати багато. Маркетинговий вислів, який я бачив, як люди знову і знову використовують, – це недооцінка та переоцінка. Це може спрацювати в деяких випадках, але Маленький помаранчевий не погоджується. Вони виконують саме те, що обіцяють, не намагаючись перепродавати вас на речі, які вам не потрібні. Крім того, вони використовують свої ресурси краще, ніж деякі їх конкуренти. Якщо ви заплатите за встановлену кількість ресурсів на сервері, саме це ви отримаєте – без шкоди для якості, якщо ви максимально використовуєте те, що використовуєте.

Усі типи хостингу

Маленький апельсин має план майже для всіх. У них є загальні спільні плани, VPS та спеціальні плани хостингу, але вони також мають кілька варіантів у кожному плані. Крім того, у них є спеціальна категорія для власників бізнесу, які намагаються запустити веб-сайт електронної комерції. Бізнес-плани включають безкоштовний сертифікат SSL з кожним планом. О так, вони також мають хостинг для реселлерів.

Необмежені адреси електронної пошти від кожного домену

Адреси електронної пошти повинні бути стандартними для багатьох хостинг-провайдерів. Однак їх немає. Насправді я бачив деякі компанії-хостинги, які взагалі навіть не пропонують електронну пошту. Приємно бачити, що Маленький помаранчевий не лише надає електронну пошту, але й пропонує необмежену кількість електронних адрес для кожного домену. Це означає, що якщо ви запускаєте веб-сайт електронної комерції, кожен співробітник може мати свою власну адресу електронної пошти разом із власними обліковими записами.

Фантастичний вибір веб-додатків

Саме тут Маленький помаранчевий виходить за рамки звичайних можливостей та обов’язків хостинг-компаній. Коли ви реєструєтеся з маленьким апельсином, ви можете встановити WordPress одним натисканням кнопки. Ви хочете календар? Відмінний вибір! Встановіть свій календар, програмне забезпечення для кошика та інше за допомогою фантастичного вибору веб-додатків Small Orange.

Відмінна підтримка

Їхній обслуговуючий персонал обізнаний та швидкий. Ви маєте доступ до цілодобової підтримки телефону та електронної пошти. Вони також спілкуються в прямому ефірі, але це не доступно у вихідні дні. Однак навіть підтримка їх у вихідні швидко проходить. Крім того, вони справді виходять із шляху, щоб вирішити всі ваші проблеми.

Компанія, присвячена виходу в зелений колір

Маленький помаранчевий відповідає 150 відсоткам споживання енергії за допомогою відновлюваних енергетичних сертифікатів. Крім того, вони дозволяють своїм працівникам зв’язуватися – вони працюють вдома. Це означає, що їм не потрібно платити за велику кількість офісних приміщень, плюс це не дає більше автомобілів від дороги. Співробітники, які комутують, як правило, мають більш високий рівень моралі та щасливіші, – це показує їх обслуговування клієнтів.

Недоліки хостингу “Маленький помаранчевий”

Саме тоді, коли ми думали, що хостинг у маленького помаранчевого був ідеальним, ми знайшли кілька речей, які, на нашу думку, могли покращити. Ось що ми знайшли.

Обсяг дискового простору та пропускна здатність обмежені у всіх планах

Вони розміщують обмеження даних у всіх своїх планах. Коли хостинг-провайдер пропонує необмежену пропускну здатність і дисковий простір, вони не сподіваються, що їхні клієнти будуть використовувати нецензурну кількість ресурсів. Однак, встановлюючи ці обмеження для людей, це більше психічний бар’єр, який може додати стрес-фактор, змушуючи людей пильно стежити за тим, наскільки насправді використовується пропускна здатність та дисковий простір..

Неможливо створити мобільні сайти

Small Orange пропонує програмне забезпечення для створення веб-сайтів. Однак те, що вони не роблять, – це надання будь-якого програмного забезпечення, яке може допомогти людям створювати мобільні версії своїх веб-сайтів. Коли все більше людей переглядають Інтернет за допомогою мобільних пристроїв, ви можете подумати, що Маленький помаранчевий зрозуміє, що їм було б в інтересах запропонувати простий спосіб для людей для створення мобільних веб-сайтів.

Нижня лінія

Маленький помаранчевий іде вище і далі, щоб переконатися, що у них є не тільки те, що потрібно їх клієнтам, але і те, що вони хочуть. З точки зору замовника, це дійсно може працювати на їх користь. Однак, коли ми виявимо, що не можемо створити мобільні сайти, насправді це змушує нас піти шукати в іншому місці.

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector