Огляди 000WebHost травень 2020 року – Цінові плани та плани на хостинг

Наскільки хороший хостинг на 000WebHost?

Багато людей можуть подумати, що безкоштовний провайдер веб-хостингу буде або обмежувальним у своїх можливостях, буде наповнений рекламою, або не буде надійним. Ааа – звичайно. Існують і недоліки використання хостингу 000WebHost. Насправді такі ж недоліки можна сказати про будь-якого безкоштовного веб-хостингу.


Переглянути офіційний сайт Огляди 000WebHost 1.8 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (6 голоси) Плюси

 1. Вони вільні
 2. Вони без реклами
 3. Вони пропонують гідну систему підтримки
 4. Вони пропонують кілька безкоштовних функцій поза веб-хостингом

Мінуси

 1. Кілька скарг користувача
 2. Вони виходять як ненадійні
 3. Вони виходять як маркетингова афера

Підтримка1.5Швидкість2.5Особливості2.5Залежність1.5Транспластічність1

Наш офіційний огляд хостингу 000WebHost

Про хостинг 000WebHost можна розповісти кілька речей. Вони отримують три нулі на своє ім’я від 0,00 доларів, і вони це означають. Вони є безкоштовним постачальником веб-хостингу і не стягуватимуть з вас грошей за розміщення вашого веб-сайту.

Найкращі характеристики хостингу 000WebHost

Багато людей можуть подумати, що безкоштовний провайдер веб-хостингу буде або обмежувальним у своїх можливостях, буде наповнений рекламою, або не буде надійним. Схоже, це не так з хостингом 000WebHost.

Вони вільні

Перше, що ви помітите про хостинг 000WebHost, це те, що вони безкоштовні. Вони не стягуватимуть з вас грошей за свої послуги. Вони не мають модернізованих функцій, за допомогою яких вони намагаються нікелювати і рубати шлях, намагаючись платити вам. Безкоштовно означає безкоштовно. Єдиний спосіб, коли ви заплатите, – це запакувати свій веб-сайт і перейти кудись ще.

Вони без реклами

Вони не тільки не заповнять ваш веб-сайт рекламою, але і вам дозволять розміщувати власні оголошення на вашому сайті. Для багатьох людей реклама є джерелом доходу. Бачачи, як вони не отримують ніякого доходу від реклами, яку вони примушують на ваш сайт, можна задатися питанням, як вони заробляють гроші.

000WebHost хостинг може дозволити собі свої операції, оскільки їх спонсорує Hosting24 – платний веб-хостинг і можливість оновлення, якщо вам потрібен платний хостинг.

Вони пропонують гідну систему підтримки

Тільки тому, що вони розмістять ваш веб-сайт безкоштовно, не означає, що вони відмовляться підтримувати вас. Зараз вони можуть не пропонувати цілодобову послугу по телефону або навіть спілкуватися в чаті, але вони надають систему підтримки електронних квитків. З мого досвіду – мені довелося ним скористатися – вони не тільки швидко відповіли на мій запит, але й були обізнані та допомогли мені вирішити свою проблему. Моя проблема була не такою технічною, як деякі з людей, про які я читав, але той факт, що мені не довелося стягувати зуби, щоб отримати підтримку безкоштовного сервісу, безумовно, був плюсом. Це справді здавалося, що вони мають на увазі мої найкращі інтереси.

Вони пропонують кілька безкоштовних функцій поза веб-хостингом

Тільки тому, що вони є безкоштовним провайдером веб-хостингу, це не означає, що вони не є повною функцією. Вони запропонують вам дисковий простір вартістю 1,5 ГБ, трафік вартістю 100 ГБ, PHP, MySQL, FTP, cPanel, розробник веб-сайтів, автоматичний інсталятор та багато іншого.

Якщо ви порівнюєте їх функції поруч із Hosting24, їх версією оновлення, можливо, ви не отримаєте стільки, скільки ви думаєте, але – знову ж таки, це безкоштовно. Найбільша особливість, яку ви отримуєте за те, що маєте безкоштовного веб-хостингового провайдера, це те, що вони не перешкоджають роботі вашого веб-сайту, примушуючи рекламу на вашому сайті. Все інше попереднє – ви можете створити свій сайт так, як вам завгодно.

Недоліки хостингу 000WebHost

Ааа – звичайно. Існують і недоліки використання хостингу 000WebHost. Насправді такі ж недоліки можна сказати про будь-якого безкоштовного веб-хостингу.

Кілька скарг користувачів рясніють Інтернетом

Коли ви отримуєте щось безкоштовно, люди кажуть, що ви не можете скаржитися. Однак якщо ви збираєтеся взяти участь у ломбарді як надійного та безкоштовного провайдера веб-хостингу, вам потрібно мати змогу доставити. Люди, у яких виникли проблеми з веб-хостингом 000WebHost, – це ті, де вони вважають, що хостинг-провайдер не дотримувався правил, які вони встановили для себе. Вони скаржаться на видалені файли, відсутні параметри резервного копіювання тощо.

Вони виходять як ненадійні

З усіх скарг, які є там, найпоширенішим є те, що вони ненадійні. Я прочитав одну скаргу про те, де вони використовували лише 42 Мб дискового простору, і їх веб-сайт був закритий. Початковою причиною взяти це було те, що вони вчинили якусь аферу. Однак, враховуючи подробиці того, що сказав клієнт, і те, що це не комерційний веб-сайт, змушує задуматися. Після закриття сайту вони вже не вважалися клієнтом хостингу 000WebHost, що зробило їх непридатними для підтримки клієнтів. Це був вічний Catch-22 з клієнтом на гіркому кінці палиці.

Вони виходять як маркетингова афера

Тепер це не був мій досвід, але це була скарга людей. Багато хто скаже, що веб-хостинг 000WebHost видається як афера. Кажуть, це тому, що щоразу, коли їм потрібна підтримка клієнтів, їх рішенням було змусити їх модернізувати та оплатити їх веб-хостинг. Це змушує їх зійти як маркетингова афера. Це безкоштовно, поки у вас виникнуть проблеми, а потім доведеться платити?

Нижня лінія

Для безкоштовного провайдера веб-хостингу я вважав їх досить надійними та приємними для роботи. Однак мені доведеться сприймати все, що вони кажуть, із зерном солі просто тому, що вони безкоштовні. Якби я будував веб-сайт електронної комерції, я б не вибрав хостинг 000WebHost. Однак, якби я просто хотів кинути кілька фотографій разом, щоб поділитися ними, це був би шлях.

Переглянути інші функції

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy

Детальніше на 000WebHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map