Огляди Domain.com травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Contents

Наскільки хороший хостинг для Domain.com?

Один з найбільших у світі постачальників доменних імен та хостинг сайтів, Domain.com пропонує широкий спектр планів, включаючи VPS хостинг, але він спеціалізується на доступному спільному хостингу. Недоліки не включають гарантії тривалості роботи, а його основні функції, додаткові кошти, обійдуться вам дорожче.


Див. Огляди офіційного сайту Domain.com 2.7 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (13 голоси) Плюси

 1. Швидкий час завантаження
 2. Чуйне обслуговування клієнтів
 3. Проста налаштування веб-сайту
 4. Особливості безпеки
 5. Корисне обслуговування клієнтів

Мінуси

 1. Жодних місячних планів, а не річного плану
 2. Екстра обійдеться вам дорожче
 3. Ніякої гарантії часу

SummaryDomain.com дуже схожий з багатьма іншими недорогими хостинговими брендами, що пропонується, і він не пропонує багато можливостей, щоб відрізнити його від інших. Однак це може бути правильним доступним варіантом для людей, які шукають сервіс розміщення веб-сайтів базового рівня, що спрощує налаштування веб-сайту. Підтримка2.5Швидкість3Особливості3Валюта2.5Трансформація2.5

Наш офіційний огляд хостингу Domain Domain.com

Якщо ви шукаєте базове місце для веб-хостингу, Domain.com може надати вам накопичувач, електронну пошту та інші інструменти, які допоможуть вам створити основу, однак у ньому відсутні деякі функції та варіанти ціноутворення, які пропонують його конкуренти. Вони в одній родині, як Bluehost та HostGator, що входять до групи Endurance International. 

Найкращі характеристики хостингу Domain.com

Domain.com пропонує функції за низькою ціною, що допоможе розпочати роботу з веб-хостом початкового рівня. У них насправді немає нічого, що виділяється… окрім володіння Domain.com.

1. Доменні послуги

Доменні послуги, пропоновані Domain.com – одні з найкращих доступних. Ви не тільки отримуєте своє доменне ім’я, але й отримуєте безліч функцій, щоб компліментувати свій веб-сайт. Такі речі, як блокування передачі, переадресація URL-адреси, пересилання електронною поштою та управління DNS мають вирішальне значення для того, щоб допомогти вам швидко і швидко працювати з веб-сайтом. Багато інших веб-служб хостингу змушують платити за додаток на ваш веб-сайт, який може бути доданий, особливо якщо ви плануєте довго перебувати в хостинговій компанії. Наявність у вашому розпорядженні всіх додатків може зробити ваш веб-сайт більш ефективним та покращити ваш ріст.

2. Легка настройка веб-сайту

Domain.com пропонує безліч інструментів для створення веб-сайту, включаючи високо оцінений Weebly. Weebly використовує функцію перетягування, яка дозволяє за короткий час створити привабливий сайт, який може містити контактні форми, посилання в соціальних мережах тощо. Domain.com також дозволяє налаштувати веб-сайт, що працює на WordPress. Це простий процес, і після його встановлення ви можете створювати публікації та встановлювати додатки, як звичайні. Domain.com оптимізовано для підвищення продуктивності WordPress та дозволяє автоматичне оновлення програмного забезпечення та плагінів. Ви також зможете налаштувати обліковий запис електронної пошти за лічені хвилини, просто відвідавши область пошти та створивши ім’я користувача та пароль.

3. Ціни

Ціни на їх плани є доступними, і в комплекті з усім необхідним для безперебійного роботи вашого веб-сайту. Якщо ви не плануєте одразу запустити професійний веб-сайт, вам не доведеться витрачати занадто багато грошей, щоб все почати працювати. За ціною 9,99 доларів на рік, людина може створити свій особистий веб-сайт. Це ідеально підходить для тих, хто хоче починати з малого і змінювати свій план, коли ваша компанія почне рости. Ви не знайдете занадто багато компаній, які пропонують менше долара на місяць для веб-доменів. Це добре для тих, хто тільки починає, поки вони не готові оновити свої плани.

4. Преміальні домени

Оскільки багато доменів використовувались або вже використовуються, отримання преміального домену є ідеальним способом виділити ваш веб-сайт. com дозволяє користувачам знайти преміальне доменне ім’я, яке виділяється з натовпу. Хоча це і не повинно бути складним, вони можуть допомогти вам знайти преміальне доменне ім’я, яке приверне трафік на ваш веб-сайт. Як тільки ви знайдете своє преміум-доменне ім’я, ви зможете зареєструвати його відразу, що ідеально підходить для тих, хто потребує створення свого веб-сайту. Використання преміального доменного імені має вирішальне значення для залучення людей, а унікальне ім’я ідеально підходить для малого бізнесу.

5. Маркетингові послуги

Коли малий бізнес тільки починається, отримати трафік може бути складно. com надає чудові маркетингові послуги, щоб допомогти вашому бізнесу рости. Вони пропонують послуги преміум-маркетингу, включаючи повний дизайн та маркетингові послуги. Вони працюють з Google Apps, оптимізацією пошукових систем, обробкою кредитних карток та маркетингом пошукових систем. Це ідеальний інструмент для тих, хто має проблеми з маркетингом свого веб-сайту. Використання цих інструментів може допомогти веб-сайту перейти до вершини пошуку Google, що дозволить більше людей відвідувати веб-сайт.

6. Послуги електронної пошти

Domain.com працює з Google, щоб покращити послуги електронної пошти через Gmail. Domain.com надасть вам власну електронну пошту для вашого веб-сайту та дозволить використовувати ваш бренд як свою електронну адресу. Ви можете співпрацювати з Gmail та Google Диском, щоб полегшити вам все. Ви можете створити команду і спілкуватися з ними, і вам не потрібно вкладати занадто багато роботи. Вам потрібно буде увійти, але як тільки ви ввійдете, все буде налаштовано та готове для роботи. Ви можете отримати доступ до електронної пошти з будь-якого пристрою, що дозволяє вам зв’язатися з ким завгодно швидким натисканням кнопки. Ціна починається від $ 4,17 на місяць, що робить її доступною для всіх, хто хоче оновити свою систему електронної пошти.

7. Особливості безпеки

Пакети веб-хостингу Domain.com оснащені низкою функцій безпеки. Ви отримаєте захищений паролем каталог та підтримку SSL. Сертифікат SSL захищатиме цінну інформацію, таку як транзакції кредитної картки та реєстрація.

8. Корисне обслуговування клієнтів

Домен.com має телефонну підтримку 24/7. Вони також пропонують систему квитків для запитів на підтримку. Термінові запити повинні бути зроблені по телефону, а на запити квитків, як правило, відповідають протягом 24 годин. Ви матимете доступ до бази знань, яка охоплює всі основи розміщення облікових записів, паролів та доступу. Також є посібник користувача та ряд навчальних посібників. Персонал обслуговування клієнтів привітний, простий для розуміння та досить обізнаний.

Недоліки хостингу Domain.com

Хоча Domain.com пропонує просте створення сайту та корисну команду підтримки, у сервісу є деякі недоліки.

1. Ставки доменних імен

Технологічний світ є конкурентоспроможним, і зрозуміло, що Domain.com не може видавати доменні імена зліва і справа. Потрібно попередньо зареєструватися, щоб мати можливість отримати доменне ім’я. Період раннього доступу хороший для початку стрибка, але це коштує додатково. Єдина хороша річ у тому, що ви не отримаєте потрібний домен, це те, що вам повернуть гроші, які ви внесли за реєстрацію. Хоча це не досконала система, було б добре знати, які у вас шанси на отримання доменного імені.

2. Випуск швидшого часу відповіді

Проблеми можуть з’явитися в будь-який час, і добре знати, що їх можна швидко вирішити. У той час як Domain.com приймає дзвінки в будь-який час, вони можуть почати слабшати з деякими нагальними проблемами. Незалежно від того, чи є це недостатніми знаннями про продукцію чи довгим часом, щоб відповісти на запит, деякі проблеми слід вирішити швидко. Такі речі, як вимкнення доменних імен, не повинні відбуватися, але іноді проводки перетинаються. Це трапляється, але не повинно пройти тиждень, щоб вирішити просту проблему скидання паролів. Можливо, може бути корисна краща система квитків або навчання.

3. Гірша панель адміністраторів

Їх панель адмінів, як видається, на оновлення оновлених на кілька років, і вдосконалення може пройти довгий шлях, щоб зробити його більш ефективним хостинг-сайтом. Завантаження сторінок потребує певного часу, що може неприємно для кожного, хто відвідує сайт. Хоча вони пропонують безліч доменних імен, вони можуть вдосконалити панель адміністратора, щоб зробити хостинг ще простішим для своїх клієнтів. Хоча це може працювати для деяких людей, інші, які їздять у великому обсязі руху, не можуть дозволити собі чекати, коли люди сидять біля сторінки для завантаження..

4. Немає конфіденційності

Коли ваша приватна інформація буде виявлена, це може призвести до безлічі проблем. Розкрито не лише декілька біт і фрагментів про вашу особисту інформацію, але натомість це майже все. Якщо вам не потрібно було платити їм за приховування вашої особистої інформації, це було б ідеально. На жаль, якщо ви не заплатите за них, щоб приховати вашу інформацію, ви застрягли. Це може призвести до безлічі проблем, так що, можливо, краще заплатити за них і зберегти вашу особисту інформацію від громадськості. Не ідеально, але краще, ніж кожен дізнається якусь інформацію про вас.

5. Немає щомісячних планів

Domain.com не пропонує щомісячний спільний варіант веб-хостингу. Ви повинні вибрати щорічний план, і немає пропозицій заощадити гроші, підписавшись на довгостроковий план. Наприклад, ви заплатите те саме, якщо зареєструєтесь на рік або три роки. Це може бути проблемою для людей, які вважають за краще не брати на себе зобов’язання протягом року, або які вважають за краще розділити свої виплати протягом року.

6. Екстра обійдеться вам дорожче

Хоча базовий план доступний, він не пропонує багато функцій. До того моменту, коли ви отримаєте те, що вам потрібно від веб-хостингу, ви можете в кінцевому рахунку заплатити більше, ніж за іншу послугу. Domain.com стягує плату за передачу домену, якщо ви хочете перенести URL-адресу, а багато інших хостингових послуг цього не роблять. Якщо вам потрібно більше 100 електронних адрес, вам потрібно буде перейти на більш високий план. Основна електронна комерція має обмеження на сторінки та продукти і не має інших функцій, таких як попередній перегляд сторінок перед їх публікацією. Щоб зняти ці ліміти, вам доведеться заплатити за оновлену версію.

7. Ніякої гарантії часу

Domain.com не оприлюднює гарантії безперервного часу, а також не надає жодних даних про історію роботи та ефективність роботи на своєму веб-сайті. Хоча вони заявляють, що беруть резервні копії, вони не уточнюють, коли зроблено резервне копіювання чи доступні вони для клієнтів. Domain.com заявляє, що у них є рівень першого рівня, який пропонує надмірність та цілодобовий моніторинг. Однак багато відгуків користувачів говорять про поганий час роботи, в той час як інші відгуки не мають проблем з ними, тому це не дає потенційним користувачам чітко уявляти час роботи.

Нижня лінія:

Для тих, хто шукає сервіс невеликого та середнього класу, який пропонує більшість функціональних можливостей, необхідних для розміщення веб-сайту за низькою ціною, тоді варто переглянути його на Domain.com. Оскільки їх основна увага приділяється спільним хостинговим планам, хостинг, ціни та підтримка є приблизно середніми і допоможуть основним користувачам отримати сайт і запустити його за кілька хвилин. Хоча ви отримаєте гарну підтримку загальних питань та менш складних питань, більш досвідчені користувачі можуть не отримати все, що вони хочуть, на Domain.com, оскільки вони, як правило, пропонують основи.

Переглянути інші функції

Поширені запитання домена.com

Вступ

Domain.com – це хостинговий сайт, який має багато планів. Його оцінили як один з найпопулярніших веб-сайтів для розміщення веб-хостингів, і легко зрозуміти, чому стільки клієнтів прийшло до них. Якщо ви думали про те, як придбати хостинг-послугу, та ще не знайшли її, можливо, вам варто скористатися доменом.com.

У цьому огляді буде розглянуто компанію, які послуги вони пропонують та що говорять про них їхні клієнти. Прочитавши цей огляд, ви повинні зрозуміти, що робить Domain.com одним з найкращих веб-сайтів для хостингу.

Що таке Domain.com?

Починаючи з 2000 року, Domain.com допомагає своїм клієнтам досягти своїх онлайн-цілей і є одним з лідерів у реєстрації домену та веб-хостингу. Їх інноваційні продукти та послуги мають чудову цінність, і вони прагнуть зробити своїх клієнтів щасливими. Їх місія – постачати якісну продукцію за якісною ціною для своїх клієнтів, і вони пишаються такою здатністю.

Вони спеціалізуються на доступних доменних іменах, веб-хостингу, VPS-хостингу, електронній пошті, SSL-сертифікатах, веб-дизайні та послугах інтернет-маркетингу. Їх безкоштовні послуги включають переадресацію URL-адрес, переадресацію електронної пошти, блокування передачі та інструменти Total DNS Management. Ці продукти ставлять клієнта на місце водія для його веб-сайту.

За останні роки в домені.com спостерігається надзвичайний ріст, і не секрет, що робить їх одним з найкращих веб-сайтів для розміщення хостингу. Вони мають чудове утримання клієнтів, що допомогло людям приєднатись до Domain.com для потреб хостингу.

Що робить Domain.com відмінним?

Domain.com не тільки надає плани хостингу для всіх, їх додавання включено до більшості планів. Такі речі, як блокування передачі, переадресація URL-адрес, пересилання електронною поштою та управління DNS, включені до більшості їхніх планів. Їх плани починаються всього з $ 9,99, і включає все, що було сказано вище.

Їх цінові плани змінюються залежно від кожного доменного імені. Ціни, встановлені в $ 9,99, включають доменні імена з .biz, .com та .me. Якщо ви шукаєте професійну URL-адресу, доступні .aero, .coop, .jobs, .museum та .tv, і ці плани становлять від $ 29,99-269,99. Незважаючи на те, що професійні плани дорожчі, вони надають усі послуги, необхідні для успішного веб-сайту.

Початкове резюме

Якщо ви починаєте бізнес або хочете розширюватися, Domain.com пропонує численні плани, які допоможуть вам розвивати свою мережу. Навіть якщо ви налаштовуєте приватний веб-сайт, вони надають вам усі інструменти, необхідні для успіху. Вони впровадили нові етапи TLD, що робить їх кращими для тих, хто тільки запускає веб-сайт.

Незважаючи на те, що ще залишилося перейти, Domain.com, схоже, є одним з найкращих сайтів для розміщення хостингу. Ви отримуєте всі інструменти, необхідні для початку роботи, а їхні плани включають в себе багато додаткових додатків, що інші веб-сайти хостингу вимагають включити їх у свій план. Якщо ви думаєте про те, щоб отримати послугу веб-хостингу, Domain.com – одна з найкращих компаній, з якою можна працювати.

Що люди кажуть про Domain.com

Багато людей говорили про Domain.com, і завжди корисно перевірити, що говорять маси. У цьому розділі ми розпочнемо з того, що люди говорять, і поглибимося до невтішних відгуків.

Добрий

«Це одна з найпростіших служб домену, яку я коли-небудь використовував. Це простий сервіс, який надає інструменти, необхідні для досягнення успіху. Це робить інші хостингові послуги виглядати захаращеними та неорганізованими. Я можу використовувати той самий логін для входу для всього, що потрібно на моєму веб-сайті ».

«З того часу, як я почав використовувати Domain.com, я помітив, як легко використовувати функції. Повна WordPress, спеціальні електронні листи та інші функції для створення веб-сайту є саме у вашому розпорядженні. Час їх відповіді на електронні листи та виправлення проблем швидко і легко з’ясувати. Хоча я не прихильник зберігати особисті дані прихованими, сплачуючи додаткову плату, вони чудові в інших сферах ».

«Це одна з найкращих хостингових компаній. Швидкість роботи серверів дивовижна, веб-сайти швидко завантажуються, а технічна підтримка є обізнаною та корисною. Їх чудові ціни неможливо перемогти, і вони вміють дбати про своїх клієнтів. Я завжди рекомендую Domain.com своїм друзям та колегам, виходячи з їх цін та підтримки клієнтів ».

«Їх функції схожі на інші веб-сайти, але вони знають, як підтримувати та працювати все. Навіть якщо у вас є кілька доменів, вони можуть підтримувати та працювати. Однією з моїх улюблених речей про Domain.com є те, що вони готові допомогти вам, незалежно від часу. Це надзвичайно важливо для мене, і мені подобається те, що я можу зателефонувати їм у будь-який час і будь-які проблеми негайно вирішити ».

“Хоча Domain.com не має всіх функцій, які мають інші веб-сайти, він все ще є одним з найкращих веб-хостингових сайтів. Ви можете спробувати всі функції, які вони надають, щоб максимізувати потенціал вашого веб-сайту. Domain.com має все необхідне для роботи та роботи. Ви не повинні витрачати час на інші веб-сайти, коли Domain.com робить все, а потім щось “.

Поганий

“Адміністраторська панель залишає бажати кращого, і вона може серйозно використовувати оновлення. Застаріла панель адміністрування потребує довгого завантаження, і сайт іноді закриється без жодних провокацій. Хоча вони переважають на доменні імена, якщо ви хочете хостингу, ви можете піти в іншому напрямку. Вам слід розглянути можливість отримання домену від них, а потім використовувати інший сервіс для хостингу ».

«Мені не подобається їх обслуговування клієнтів, і їх реєстратору домену потрібно багато працювати. Коли ви подаєте просте запитання, на отримання відповіді може піти деякий час. Навіть якщо ви зв’яжетесь із людиною, вони можуть не знати, про що ви говорите, і може вийти певний час. Я рекомендую звернутися до іншої служби, яка має більше знань про їхні продукти та про те, наскільки добре вони можуть вам допомогти. “

«Я прийняв рішення отримати доменне ім’я через Domain.com. Коли я знайшов якийсь мені сподобався, поклав його у свій кошик, і коли я пішов робити покупку, з’явилася помилка. На два дні я був замкнений зі свого облікового запису та намагався вступити в контакт з кимось. Я надіслав електронною поштою, але не отримав відповіді. Наступного дня я зателефонував, чекав, коли вони перевірять мою пошту, але без відповіді. Нарешті, я зв’язався з тим, хто скинув мій пароль, і я міг повернутися на свій веб-сайт. Я б не рекомендував цей веб-сайт хостингу для тих, хто потребує хорошого обслуговування клієнтів. “

“Коли попередні власники продали свою компанію на Domain.com, мені довелося підтвердити право власності на власний домен. Я зв’язався з ними, щоб повідомити, що я буду за межами міста без доступу до Інтернету, і запевнив, що мій домен не буде призупинено. Вони видалили інформацію в реєстрі DNS, яка неправильно вирішує проблеми. Щоб зафіксувати його і запустити, знадобилося кілька годин. Це був такий процес, що я більше не міг користуватися їх послугою “.

Остаточний вердикт

У той час як у Domain.com мало людей скаржиться на свої послуги та підтримку клієнтів, у них є люди, які абсолютно обожнюють послугу. Вислухавши, що люди повинні сказати про них, подивившись на їхню продукцію та побачивши, що вони роблять добре, і над чим вони могли б працювати, слід допомогти вам визначити, чи підходить саме Domain.com для вас.

Як я можу поновити свої домени?

Коли ви будете готові відновити свої домени, ви можете перейти через Domain.com. Ви оберете оновлені домени та дотримуйтесь вказівок. Ставки оновлення домену будуть розміщені, що дозволить вибрати план. Це час для оновлення, якщо ви готові. Ви можете отримати доступ до параметрів через панель управління.

Що відбувається з доменами, які не оновлюються?

Якщо ви не хочете втрачати свої доменні імена, вам потрібно зробити кілька заходів для захисту своїх доменів, які ви хочете зберегти. Ви отримаєте нагадування за 30 днів до його закінчення, і якщо оплата не буде здійснена, термін дії домену закінчується. Він буде відключений та замінений серед інших термінів, що втратили чинність, разом із послугами, включеними в план. 30 Після закінчення терміну дії доменне ім’я перейде в загальнодоступне місце, де хтось ще може придбати. Якщо проходження 45 днів не вимагається, за оновлення доменного імені може стягуватися будь-яка плата. Зрештою, якщо ніхто не претендує на це, доменне ім’я повернеться у загальнодоступний домен для продажу.

Що це означає, якщо домен знаходиться в “Покупці”?

Коли доменне ім’я буде надіслано до викупу, його можна придбати іншою стороною. Однак ви можете викупити домен протягом 30 днів. Вам потрібно буде увійти у свій акаунт і подати квиток у систему підтримки. Плата за викуп становить 99,99 дол. США, а також потрібно буде сплатити звичайний збір за поновлення. Коли закінчується період викупу, існує п’ятиденний цикл видалення, який дозволить кожному зареєструватися та отримати ім’я домену.

Що робити, якщо в моєму обліковому записі є помилки?

Якщо ви виявите помилки у своєму обліковому записі, ви можете їх змінити. Ви можете виправити будь-які неправильні поля за допомогою “Змінити інформацію про рахунок” та ввести потрібну інформацію. Якщо вам потрібно змінити адресу електронної пошти, перейдіть до розділу “Змінити адреси електронної пошти” та змініть її відповідно. У вас можуть виникнути проблеми, якщо у вас більше одного домену. Ви можете змінити кожну, щоб допомогти закінчити оновлені зміни.

Що таке “автоматичне оновлення”, і чи можу я це змінити?

Коли ім’я знову зареєстроване, запобіжні заходи встановлюються для автоматичного оновлення. Це запобігає простроченню платежів, внаслідок чого ви втратите доменне ім’я. Ви будете повністю контролювати систему автоматичного поновлення, і її виставляють за 15 днів до дати закінчення терміну дії. Якщо платіж не пройде, повторна спроба буде здійснена за п’ять днів до закінчення терміну дії. Кожна плата розміщується на кредитній картці, яка зберігається під час реєстрації. Ви можете змінити інформацію своєї картки, якщо термін її дії закінчився через опцію “оновити інформацію про кредитну карту” під екраном входу. Ви можете встановити автоматичне оновлення свого доменного імені, щоб ви не втратили його на сторінці інформації про свій обліковий запис.

Що станеться, якщо автоматичне оновлення не вдається?

Найбільш вірогідна причина, через яку не вдалося відновити автоматичне оновлення, полягає в тому, що кредитна картка, яку ви мали у файлі, недійсна. Вирішити цю проблему можна, оновивши інформацію про вашу кредитну карту через інформацію про ваш рахунок. Якщо він менший за 15-денний термін придатності, можливо, вам також знадобиться оновити своє доменне ім’я.

Чому я отримую повідомлення про поновлення доменів на різних електронних адресах?

Найпростіше пояснення полягає в тому, що кожен домен має різну адресу електронної пошти для кожного доменного імені. Ви можете об’єднати всі доменні імена за однією адресою електронної пошти. Вам потрібно переконатися, що ваша інформація однакова для кожного доменного імені. Ви можете увійти до свого облікового запису та слідувати вказівкам для кожного домену, який у вас є. Ви можете змінити адресу електронної пошти, щоб вона надсилалася лише тій, яку ви використовуєте найчастіше. Ви можете змінювати свої адреси електронної пошти та робити це зручніше для вас. Детальніше на Domain.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map