Огляди GoDaddy: Чи веб-хостинг GoDaddy підходить саме вам?

Огляди GoDaddy: Чи веб-хостинг GoDaddy підходить саме вам?

Огляди GoDaddy: Чи веб-хостинг GoDaddy підходить саме вам?

Contents

Що таке веб-хостинг GoDaddy?

GoDaddy – найбільша послуга з реєстрації домену в Інтернеті в світі, яка управляє понад 60 мільйонами доменів. Станом на 2018 рік, вони зараз є найбільшим веб-хостингом у світі 6,5% частки ринку.


Це робить їх найкращими для хостингу?

Не обов’язково.

GoDaddy надзвичайно покращився з часів “нестримних оголошень”, і вони є чутливим оператором, який постійно підтримує.

Попри це, є багато речей, на які ви хочете подивитися, перш ніж натиснути на курок.

Особлива примітка: На решту 2018 року GoDaddy пропонує свій найдешевший хостинг починаючи з $ 1 на місяць за цим посиланням.

Наскільки хороший хостинг GoDaddy?

GoDaddy – це, мабуть, найкраще відомий домен та хостингова компанія. Завдяки своїм провокаційним та запам’ятовуючим телевізійним та Super Bowl рекламним повідомленням, GoDaddy швидко зробив собі ім’я. В їхніх оголошеннях часто фігурують кричуще одягнені жінки та жарти, які сам Парсонс назвав “невідповідними” та “різкими”. Вони, мабуть, єдина хостингова компанія, яку можна назвати міжнародним брендом.

Це сумно, GoDaddy – це WalMart доменних імен та хостинг: дешевий, всюдисущий і ніхто не визначає класності. Вони історично покладалися на низькі ціни та брендинг для клієнтів, які збирають товари, але, оскільки за останні кілька років з’явилися численні нові господарі, вони вдосконалили обслуговування клієнтів та технології, щоб зберегти свою конкурентоспроможність.

Вони перебувають у епоху пост-Парсонса, де вони переходять за межі свого суперечливого іміджу в довготривалий бренд. Якщо ви тільки починаєте, GoDaddy має всі основи, які можуть знадобитися типовим початківцям веб-майстрам. Але якщо ви шукаєте більш вдосконалені функції, підтримку та, можливо, більш вдосконалений бренд, який потрібно підтримувати, ви можете поглянути в іншому місці.

Дивіться офіційний сайт

Наш офіційний огляд GoDaddy

Дуже мало людей не чули про GoDaddy. Вони були великим гравцем у епоху dot-com на початку 2000-х. Досі і все ще є одним з найсильніших гравців на світовому ринку, вірогідність і відомість хостингу GoDaddy незаперечні..

Найкращі характеристики хостингу GoDaddy

Можна сказати багато про те, що можна керувати своїм доменом, веб-хостингом та електронною поштою в одному місці. Частина причини, чому GoDaddy настільки колосальний, полягає в тому, що вони роблять цей процес неймовірно доступним для повсякденного веб-майстра. Якщо ви шукаєте найдешевший, швидкий спосіб запустити веб-сайт і запустити, GoDaddy обов’язково доставить.

1) Особливості GoDaddy великі

GoDaddy хостинг пропонує більше варіантів на рівні споживачів, ніж майже будь-який інший хостинг-провайдер на ринку. Вони мають спільні параметри сервера, а також виділені серверні та VPS плани. Існує встановлення одним кліком для всіх ваших улюблених імен, таких як WordPress, Joomla та Drupal. Вони є достатньо великою компанією, що вони можуть запропонувати майже будь-який рівень хостингових послуг за дуже конкурентоспроможними цінами, і ви можете зробити ставку на те, що жодних функцій не буде бракувати. GoDaddy має набір додатків в один клік, які використовуються для виконання деяких найпоширеніших функцій, які можуть знадобитися на вашому веб-сайті. Якщо ви створюєте блог, у них є програма для цього. Потрібна кошик для покупок? У них це теж є. Фотоальбом? Нема проблем.

2) Швидкий час завантаження & Суцільний час

GoDaddy звично повільно і схильний до збоїв, але в останні роки вони зробили величезні вдосконалення в обох цих областях. Тепер GoDaddy має 99,99% середньої тривалості та швидкості завантаження, щоб конкурувати з бюджетними конкурентами. Вони також не мають обмеження пропускної здатності; якщо ваша сторінка коли-небудь закінчиться вірусною, раптовий приплив відвідувачів не зупинить ваш сайт. Навіть якщо це станеться, GoDaddy поверне вам гроші за цей простой. Що приводить нас до наступного моменту …

2) Гарантія повернення грошей без дати закінчення терміну дії

Більшість хостингових послуг пропонують 30-денну гарантію повернення грошей. Хостинг GoDaddy робить його на крок далі, пропонуючи гарантію повернення грошей, яка не закінчується. За кожен платіж ви завжди можете отримати відшкодування за той час, який ви не використали, якщо вирішите скасувати. Скасовує протягом перших 30 днів? GoDaddy відзначить вас повним відшкодуванням.

3) Більше, ніж те, про що ви погодилися – Кредит Google AdWords

Щоб допомогти власникам нових підприємств з величезними витратами на початок бізнесу, GoDaddy пропонує безкоштовні рекламні кредити, що включають понад 100 доларів на Google AdWords на кожні 25 витрачених доларів. Щоб обмежити це, ці кредити також включають 50 доларів у оголошеннях Bing та Facebook. Це приємний невеликий бонус за вибір хостингу GoDaddy; певна перевага вбиратися в ліжко з великою корпорацією.

4) Більше, ніж просто шаблони – вони розроблять ваш веб-сайт (якщо ви цього хочете)

GoDaddy пропонує безліч різних шаблонів – включаючи шаблони WordPress. Однак, якщо ніхто з них насправді не робить це, GoDaddy працює команда професійних дизайнерів веб-сайтів, які з радістю допоможуть вам створити ваш веб-сайт і зробити його особистим лише для вас.

Це чудово, що вони пропонують створити ваш сайт, і дуже маленькі мами та поп-магазини можуть використовувати їх, але дуже швидко вам захочеться зайнятись там професіоналом. Зрештою, GoDaddy – це гурт, і вони не збираються проводити багато часу з вами.

5) Інтеграція GoDaddy WordPress

GoDaddy має імпорт WordPress в один клік для сайтів, що керуються самостійно, але він також пропонує керований план хостингу WordPress. Цей керований план пропонує автоматичне оновлення та безліч переваг безпеки серед іншого.

6) Безпека GoDaddy – це дивовижна ціна

GoDaddy виділив безліч ресурсів, щоб зірвати хакерів, спамерів та шахраїв різного роду. Частина цього пов’язана з їх суперсучасними технологіями, а частина – просто їх належною ретельністю як величезної корпорації. Але з огляду на це, важко буде знайти більш безпечного хостинг-провайдера для таких низьких цін. Навіть за найдешевшими планами вони створюють резервні копії ваших даних щоночі. Ось тут ми відчуваємо, що вони виводять HostGator, свого головного конкурента в області бюджетного хостингу, з води. HostGator створює резервну копію ваших даних лише раз на тиждень, а також не вистачає спаму та захисту від вірусів. За однакову ціну та з багатьма тими ж можливостями, що пропонується, GoDaddy – кращий вибір для безпечних веб-майстрів. Нагальна сторона цієї безпеки полягає в тому, що GoDaddy має цілу низку обмежувальних політик для запобігання дії спаму, що іноді означає, що плагіни, вікі та навіть IMAP не завжди працюють так, як у інших місцях. Ці речі можна робити, просто потрібні спеціальні обстановки, які іноді можуть призвести до більшої роботи для вас. Але якщо безпека має для вас найважливіше значення, ці обходи є лише частиною компромісу.

Особлива примітка: На решту 2018 року GoDaddy пропонує свій найдешевший хостинг починаючи з $ 1 на місяць за цим посиланням.

Недоліки веб-хостингу GoDaddy

Навіть якщо ви регулярно здійснюєте покупки в WalMart, швидше за все, ви не любите все про це. GoDaddy – це корпорація, і іноді може відчувати, що є таке грубе флуоресцентне освітлення, яке кидається на весь досвід. Для більш персоналізованого та інноваційного хостингу ви знайдете одного з менших хлопців, таких як SiteGround або A2 хостинг.

1) Обслуговування клієнтів GoDaddy перебуває в роботі

Перш ніж розібратися в деталях щодо обслуговування клієнтів, просто подивіться на це жахливий час 35 хвилин очікування із підтримкою чату GoDaddy:

godaddy 35 хвилин очікування на чаті

Це просто жахливо. Немає причини мені чекати 35 хвилин на чаті.

І через 20 хвилин …

довжина чату

Мені збентежений чат може бути таким поганим у 2018 році. Я можу пройти через лінію на DMV швидше!

Як сказано, GoDaddy є як правило, досить швидка підтримка телефону. Це їх механізм підтримки за замовчуванням – але будьмо чесними, іноді ви не хочете спілкуватися зі службою обслуговування клієнтів по телефону.

GoDaddy пропонує цілодобову підтримку клієнтів, але частина такої великої корпорації з величезною кількістю клієнтів означає, що ви, швидше за все, стикаєтеся з бюрократією та формальністю на кожному кроці, звертаючись за підтримкою.

Представники служби обслуговування клієнтів GoDaddy, як правило, швидко реагують, але вони, як правило, направляють вас до наявної літератури або переглядають усі методи усунення несправностей, які ви вже випробували, перш ніж вони дійсно почнуть досліджувати..

Ці тактичні тактичні виклики дійсно показуються, коли ви закликаєте припинити службу. Обслуговування клієнтів GoDaddy не дозволяє вам легко виїхати. Це не безболісне або милосердне розривання, і це може залишити у вас у роті неприємний смак щодо всього досвіду. Огляди GoDaddy, залишені реальними клієнтами, розповідають деякі страшилки про квитки на підтримку.

2) План хостингу з обмеженою економікою

У них три плани – Економ, Делюкс та Безлімітний. План економіки дозволяє мати 90 субдоменів, пов’язаних з одним доменом. Те саме стосується їхніх планів Deluxe та Unlimited. Так багато інших хостинг-компаній дозволяють вам мати необмежену кількість доменів – незалежно від того, який план ви маєте. Однак GoDaddy дозволяє лише мати один домен зі своїм планом економіки. Якщо ви хочете перевищити це, ви змушені оновити. Ознайомтеся з Myhosting.com щодо необмежених доменів.

3) Етичні проблеми & Історичні суперечки

Ці питання можуть вас або не турбувати, але GoDaddy зіткнувся з величезною кількістю суперечок з моменту їх створення. Боб Парсонс одного разу опублікував відео про те, як він вбив слона на африканському сафарі. Їх оголошення SuperBowl, навіть якщо вони не надто сексуалізовані, мають тенденцію мати грубі або нечутливі пунктині. GoDaddy був також величезним корпоративним захисником для SOPA & PIPA, законопроекти, які захисники конфіденційності в Інтернеті в цілому огидні. Вони відмовилися від підтримки рахунків після того, як багато хто з клієнтів бойкотував їхні послуги. Нещодавно GoDaddy оздоровив свій бренд більшої частини чутливої ​​та сексуалізованої мови та образів, якими вони вперше користувалися для здобуття популярності. Їх новий брендинг вважає їх чемпіонами для малого бізнесу. Якщо вся ця історична суперечка відключила вас від GoDaddy, погляньте на екологічно чистий HostPapa для веб-хостингової компанії, яка може змусити вас почувати себе добре, куди йдуть ваші гроші.

4) Більш високі ціни на оновлення, нікель і розмір

“Отримайте свій домен за $ 0,99!” 

Ось як вони вас зачеплять. Вони отримують вас у двері за дешевими цінами як на домени, так і на хостинг, і тоді плата за оновлення висока!

Поновлення домену становить 14,99 дол. США, порівняно з приблизно 10 доларів США для NameCheap.

Хостинг може бути дешевим, починаючи з GoDaddy, але оновлення також буде вищим. Вони знають, коли вони потрапляють до вас у систему, вони можуть вас нікелювати і кусати!

Якщо ви організовуєте та керуєте оновленням належним чином, дешеві ціни можуть окупитися. Або ви можете скористатися їх низькою ціною та пізніше змінити реєстраторів домену. Але якщо ви не технічний, це може бути важко зробити.

Просто майте на увазі, що вони ЗАКРИТИ вас.

 

5) PHP на хостингу GoDaddy Linux застарів

Стандартний спільний хостинг GoDaddy наразі не дозволяє PHP 7. 

Це проблема з деякими плагінами WordPress, такими як Wordfence:

Це свідчить про те, що стандартний хостинг GoDaddy відстає від часів, і це не великий вибір для серйозного веб-хостингу.

Нижня лінія:

Стрибки в ліжко з великою корпорацією мають низку переваг: великі порції за низькими цінами, зручністю та повагою додаткових даних для завантаження. Ви можете очікувати, що GoDaddy має просте, недороге та цілком адекватне рішення для будь-яких потреб у хостингу. Однак дуже мало експертних веб-майстрів ніколи б не рекомендували GoDaddy, якщо не в принципі, то хоча б тому, що GoDaddy насправді не розробляється для розробників. Це єдиний магазин, який заробляє не тому, що вони пропонують найкращу чи найновітнішу послугу навколо, а тому, що вони дешеві та скрізь. Так буває, що понад 5 мільйонів людей у ​​всьому світі шукають саме цього.

Переглянути інші функції Огляди GoDaddy 3.4 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (26 голоси) Плюси

 1. Багато функцій
 2. Багато знижок на борту
 3. Гарантія повернення грошей
 4. Параметри програми в один клік

Мінуси

 1. Не найкорисніше обслуговування клієнтів
 2. План хостингу з обмеженою економікою
 3. Суперечливі політичні позиції та тактика маркетингу

РезюмеДеякі люди люблять GoDaddy, деякі люди не підходять до них з 10-футовим стовпом. Історично GoDaddy займався питаннями доменів та рекламних роликів із скуто одягненими жінками. Однак останнім часом вони, схоже, зосереджуються на вдосконаленні своїх функцій та технологій. Можна любити деякі речі, такі як безліч функцій та опцій хостингу та гарантія повернення грошей. Існує також багато недоліків, таких як плямиста підтримка клієнтів, обмежений економічний план та безособове корпоративне відчуття. Підтримка3Speed3Особливості4Value3.5Світлість3.5

Поширені запитання щодо хостингу GoDaddy

Чи є ціни на оновлення GoDaddy вищими за вхідні?

Так. В середньому вступна ціна на хостинг-план на 40-50% нижча, ніж коштуватиме його при поновлення. Звичайно, вступна знижка більша на дорожчі плани.

Чи є мінімальний контракт і як часто я повинен платити?

Існують різні типи договорів, що коливаються від 3 до 60 місяців. Усі платежі проводяться щомісяця, незалежно від вашого плану.

Які мови розробки підтримує хостинг GoDaddy?

GoDaddy підтримує PHP 5.4, 5.3, 5.4 та 5.5 користувальницькі PHP.ini, PERL та Python.

Що таке гарантія часу роботи GoDaddy?

GoDaddy пропонує гарантію на 99,9% часу, що виходить за 8,76 годин дозволеного простою на рік. Якщо вони не зможуть зберегти гарантію часу на обслуговування протягом певного місяця – майте на увазі, що їх неспроможність підтримувати послугу є визначено ними – ви можете зв’язатися з GoDaddy і попросити кредиту в розмірі 5% від вашої плати за хостинг за цей місяць. Якщо ви думаєте, що ваш веб-сайт знизився на понад середню надбавку, переконайтеся, що ви перевірите їх умови надання послуг, щоб переконатися, що ви маєте право вимагати отримання кредиту.

Чи керуються або виділяються сервери GoDaddy?

GoDaddy пропонує і те, і інше. Є кілька планів для тих, хто шукає повністю приватно керований сервер, але є також плани, які мають Linux-сервер. Існує кілька варіантів плану для кожного типу конфігурації сервера.

Пропонує GoDaddy плани VPS?

Існує ряд керованих віртуальних приватних серверів, які працюють на базі cPanel. Ви також можете вибрати, чи це для вас самостійно чи керувати, просто пам’ятайте, який саме ви б хотіли зробити, коли вибираєте свій план.

Де розташовані сервери GoDaddy?

GoDaddy базується в США, штаб-квартира знаходиться в Скоттсдейлі, штат Арізона. Первинний центр даних знаходиться у Феніксі, штат Арізона.

Чи хороший варіант GoDaddy для розміщення безлічі зображень?

Якщо ви плануєте хостинг початкового рівня, ви обмежені 100 Гб, але інші плани не обмежуються так само, і багато пропонують необмежену кількість пам’яті. Конструктор сайту GoDaddy пропонує функції, розроблені спеціально з урахуванням зображень, таких як фото- та відеогалереї.

Які пакунки слід вибрати для трансляції відео?

GoDaddy пропонує потокове відео, але воно не доступне для спільних планів. Спільні сервери можна використовувати для вставки відео з інших джерел, таких як YouTube, але якщо ви хочете використовувати сервери GoDaddy для потокового передавання відео, вам знадобиться спеціальний план сервера.

Чи є у мене дійсно необмежена смуга пропускання та зберігання?

Ніщо не є справді необмеженим, так що ні ваша пропускна здатність, ні зберігання. Ви повинні ретельно перевірити умови свого договору. Як і інші великі хости, GoDaddy залишає за собою право переглянути ваш обліковий запис, якщо виявлено перевищення пропускної здатності або використання пам’яті.

Чи пропонує GoDaddy реєстрацію домену? Якщо так, то скільки це коштує і чи можу я зберегти свою інформацію приватною?

Як лідер у галузі реєстратора доменів, GoDaddy пропонує реєстрацію домену. Ціни змінюватимуться залежно від обраних варіантів. Однак GoDaddy пропонує безкоштовні домени зі своїми планами хостингу. Пропозиція поширюється на 12, 24, 36 місячні плани, але вона не включає плату ICANN у розмірі 0,18 дол. Це обійдеться вам у 7,99 дол. США на рік, або більше, залежно від ваших потреб, щоб зберегти вашу інформацію приватною.

Чи є знижки на GoDaddy для студентів, шкіл чи некомерційних?

Спеціальні знижки не пропонуються для студентів, шкіл чи неприбуткових організацій, але GoDaddy має декілька програм для пропаганди громад, розроблених для допомоги благодійним організаціям. Якщо ви вважаєте, що ви чи ваш бізнес є однією з організацій цих груп, ви можете ознайомитися з програмою GoDaddy Cares для отримання більш детальної інформації..

Чи є якась гарантія повернення грошей на GoDaddy?

GoDaddy пропонує обмежену гарантію повернення грошей на 45 днів; однак це стосується не всіх товарів та послуг. Якщо ви стурбовані поверненням своїх грошей, вам слід прочитати тонкий шрифт при кожній покупці, яку ви здійснюєте через GoDaddy.

Що таке підтримка GoDaddy? Чи пропонують вони підтримку на кількох мовах?

GoDaddy пропонує цілодобову гарячу лінію підтримки, але не має можливості підтримки онлайн-чату, що може стати проблемою для деяких людей. Підтримка GoDaddy доступна декількома мовами, зокрема: англійською, іспанською, португальською, французькою, іспанською, німецькою, турецькою, голландською та кількома іншими.

Я хочу перенести свій сайт на GoDaddy. Що це за процес?

GoDaddy пропонує обмежену підтримку, коли справа стосується передачі веб-сайтів та доменів. Якщо у вас виникають проблеми, існує велика кількість вичерпної документації, яка охоплює обидва ці процеси, доступні в Інтернеті. Є й інші приватні сторонні організації, які пройдуть вас через нього чи зроблять це за вас.

Чи GoDaddy автоматично перенесе існуючі встановлення Joomla з мого поточного хоста?

Хоча немає можливості автоматичної передачі, GoDaddy пропонує покрокове керівництво для встановлень, які у вас є на вашому поточному хості. Якщо вам потрібна додаткова допомога з міграцією, документація доступна на joomla.org.

Чи підтримує GoDaddy Magento? Чи пропонують вони підтримку трансферу для існуючих сайтів Magento?

Хоча Magento можна використовувати на GoDaddy, це не рекомендується. Компанія настійно пропонує клієнтам використовувати VPS або спеціальні сервери для розміщення своїх сайтів Magento. GoDaddy не пропонує будь-якого типу міграційної підтримки, тому вам доведеться розбиратися самі.

Чи дорого розміщувати та керувати кількома веб-сайтами з GoDaddy?

План початкового рівня підтримує лише один сайт, але інші плани можуть обробляти більше. Вартість хостингу декількох сайтів на GoDaddy дійсно залежить від плану, а особливостей плану ви в кінцевому підсумку вибираєте.

Чи пропонує GoDaddy просте програмне забезпечення для створення сайтів? Як щодо налаштованих шаблонів?

GoDaddy пропонує просту у використанні програму для створення веб-сайтів, і вона пропонує сотні налаштованих налаштувань. Існує три рівні планів цієї функції з різними темами та доступними для мобільних шаблонів залежно від вибору плану.

Чи GoDaddy є гарним вибором для розміщення мого сайту WordPress?

GoDaddy пропонує декілька специфічних хостинг-пакетів для WordPress, три доступні плани включають керований хостинг. Оскільки GoDaddy значною мірою підтримує та заохочує використання WordPress як системи управління контентом, вони також пропонують вбудовану міграцію, щоб зробити її надзвичайно простою для переміщення вашого веб-сайту WordPress на GoDaddy. Як і очікувалося у великих провайдерів хостингу, в останні роки було кілька широко розрекламованих інцидентів безпеки, пов’язаних із GoDaddy. Як результат, GoDaddy постійно оновлює та вдосконалює свою політику безпеки.

Чи пропонує GoDaddy якісь особливі функції безпеки?

Окрім SSL-сертифікатів та сертифікатів підпису коду, GoDaddy пропонує також безпеку веб-сайту Sitelock, яка призначена для виявлення шкідливих програм та моніторингу вашого сайту..

Чи можу я розміщувати електронну комерцію на своєму веб-сайті в GoDaddy через такі програми, як Prestashop? Чи зможу я отримати сертифікат SSL, щоб я міг приймати кредитні картки?

Prestashop можна встановити на платформах GoDaddy, а також інших альтернативних електронних комерційних рішень залежно від вашого конкретного плану хостингу. GoDaddy надає план сертифікатів SSL, починаючи з $ 59,99. Існує також ряд інших варіантів, якщо ви хочете прийняти платежі кредитною карткою або створити повне рішення для електронної комерції з використанням хостинг-планів GoDaddy. Основні кредитні картки приймаються у всіх регіонах та прийнятих валютах; Однак якщо ви плануєте використовувати PayPal або Skrill, вам слід перевірити, чи буде прийнята валюта, яку ви використовуєте. Також є можливість отримати професійні послуги з дизайну електронної комерції, які також доступні для вас – знову ж таки, залежно від вашого плану хостингу.

Чи є програма реселерів, яку пропонує GoDaddy?

GoDaddy пропонує ряд варіантів реселерів. Доступні два рівні, із знижкою 20-40% на роздрібні ціни, готовий магазин електронної комерції, обробка кредитних карт та підтримка 24/7.

Чи є у GoDaddy партнерська програма?

GoDaddy має широку партнерську програму. Компанія пропонує як доменні, так і розміщення партнерських програм.

Чи GoDaddy коли-небудь об’єднується з Google AdWords, щоб запропонувати рекламні кредити?

Періодично GoDaddy об’єднується з Google, щоб пропонувати кредити AdWord новим користувачам.

Яка історія GoDaddy?

Заснована в 1997 році Боб Парсонсом, GoDaddy також є компанією з веб-хостингу, і вони претендують на розміщення понад 5 мільйонів веб-сайтів по всьому світу. Штаб-квартира компанії знаходиться у Скоттсдейлі, штат Арізона, але має ще кілька офісів у штатах та Індії. GoDaddy була однією з перших компаній, що займаються хостингом і реєстром доменів, зробивши це великим, одразу ж став найбільшим ім’ям у цій галузі, коли Network Solutions вже не було єдиним місцем для доменних імен в Інтернеті. Детальніше на GoDaddy.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector