Огляди Google Cloud Cloud травень 2020 року – ціни та плани на хостинг

Наскільки хороший хмарний хостинг Google?


Google Cloud Reviews 3.3 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (5 голоси) Плюси

 1. Відмінна продуктивність
 2. Рахунки в додатковій хвилині
 3. Відмінна внутрішня мережа даних
 4. Простий у використанні аналіз великих даних за допомогою BigQuery

Мінуси

 1. Лише три центри обробки даних
 2. Менше програмних можливостей, ніж AWS
 3. Не для початківців

Підтримка3Speed3Особливості3.5Value4Transparency3

Наш офіційний огляд хмарного хостингу Google

Google Cloud hosting – це більше послуга IAAS – Інфраструктура як послуга. Google, величезний конгломерат Силіконової долини, який ми всі полюбили і знаємо, що також надає послуги хостингу.

На базовому рівні Google називає це Google Sites. Вона вже давно використовується освітянським та державним секторами для створення простих веб-сайтів і навіть більш простих інтранет. Наразі вони не намагаються конкурувати з іншими веб-хостинг-платформами та провайдерами. Натомість вони намагаються використовувати свої сили в галузі IAAS.

Найкращі функції Google Cloud Hosting

Основними двома конкурентами Google є веб-сервіси Amazon (AWS) та хостинг RackSpace. На них сильно впливає Linux – особливо варіант Google для Linux. Так – у Google є свій варіант Linux.

Відмінна продуктивність

Платформа Google Cloud має відмінні показники. Щоб перевірити це, нам довелося порівняти мінімум дві різні послуги. Ми використовували RackSpace у нашому тесті, оскільки RackSpace, як правило, перевершує своїх конкурентів за показниками продуктивності. У цьому випадку Google Cloud перевершила RackSpace. Коли ми протестували Google Cloud на RackSpace, нам вдалося досягти орієнтованих чисел за допомогою одного vCPU від платформи Google Cloud, тоді як RackSpace знадобилося два vCPU, щоб досягти однакових цифр.

Рахунки в додатковій хвилині

У Google є дуже складний калькулятор цін, і вони навіть роблять свої алгоритми обчислення загальнодоступними – аж до чистого коду JSON. З урахуванням усіх цих алгоритмів Google буде виставляти рахунки за крокові хвилини. Вони визначають місяць як 720 хвилин, і для цілей бенчмаркінгу, якби ви витратили цілий місяць на тестування, вам виставили рахунок за 720 хвилин.

Коли ви купуєте їхній пакет IAAS, ціни починаються від $ 6092 на рік і починаються з восьмисерверного пакету веб-додатків.

Відмінна внутрішня мережа даних

Це не повинно стати несподіванкою, але стандарт мережі Google є найвищим. Під час налаштування візків ви можете легко та швидко створювати віртуальні приватні мережі. Сюди входять загальнодоступні та приватні підмережі, щоб упорядкувати ваші VM. Ви також отримаєте доступ до брандмауерів, шлюзів та маршрутизаторів. Ви побачите, що їх легко встановити – якщо ви знаєте командний рядок Linux. Навігація по платформі Google Cloud не потребує знань в ІТ. Однак якщо ви хочете отримати максимум послуг, найімовірніше, найкраще мати її.

Простий у використанні аналіз великих даних за допомогою BigQuery

Цільова аудиторія платформи Google Cloud – це не лише власні користувачі. Вони використовують інтерфейс командного рядка, щоб не відставати від інших конкурентів у галузі IAAS. Сюди входять Microsoft Azure, веб-сервіси Amazon, керована хмара RackSpace та IBM / SoftLayer, які орієнтовані на людей з досвідом управління ІТ – не лише енергетичних користувачів.

Якщо ви потрапляєте до цієї категорії, платформа Google Cloud дозволяє легко виконувати щоденні завдання, такі як призначення тимчасових IP-адрес для резервування IP-адрес..

Недоліки хмарного хостингу Google

Ми виявили, що Google Cloud може зробити краще. Ось що ми знайшли.

Лише три центри обробки даних

Google Cloud має лише три центри обробки даних – у всьому світі. У них є одна в штаті Айова в США, одна в Бельгії, Німеччині та одна в Тайвані. Незалежно від того, наскільки добре може працювати Google Cloud на тестах бенчмаркінгу, ваш веб-сайт та ваші дані пройдуть так само швидко, як і найслабше посилання. Це основна фізика. Якщо у мене плеєр Blu-ray підключений до HDTV через кабель RCA, я не збираюся доставляти високу чіткість. Примушуючи відео через кабель RCA, кабель, який не може працювати з високою чіткістю, зробить це так, що моє відео не відтворюватиметься при високій чіткості. Слабкою ланкою буде кабель RCA. Щоб отримати HDTV від плеєра Blu-ray, я повинен мати плеєр Blu-ray, кабель HDMI та HDTV. Кожне посилання повинне вміти обробляти пропускну здатність.

Цей же принцип діє і в Інтернеті. Якщо у Google Cloud є лише три центри обробки даних, сама мережа, на якій базується Інтернет, може сповільнити ваш веб-сайт. Той, хто має найповільніший зв’язок між вами та вашими ресурсами, визначає досвід користування.

Я скажу це для платформи Google Cloud. Нещодавно вони відкрили центр обробки даних у Південній Кароліні в США.

Менше програмних можливостей, ніж AWS

Якби ви робили побічне порівняння з веб-службами Amazon та платформою Google Cloud, ви виявили б, що платформи Google Cloud сильно не вистачає. Веб-сервіси Amazon пропонують набагато більше варіантів та пакетів послуг, ніж платформа Google Cloud.

Не для початківців

Платформа Google Cloud не для початківців. Я згадую це тут, тому що це потенційний негатив і відверне людей – навіть якщо Google це робив навмисно. Щоб конкурувати з найбільшими гравцями в ІААС, ви отримаєте найкраще використання сервісу, якщо маєте досвід роботи в ІТ-адміністрації.

Нижня лінія

Якщо ви порівнюєте платформу Google Cloud з усіма її конкурентами, вона займає приблизно однакове місце з Microsoft Azure. Якби віртуальна машина, яку я обрав, базувалася на ядрі Linux, я б точно вибрала платформу Google Cloud для сумісності. Так само я вибрав би платформу Microsoft Azure, якби Windows була моїм виборчим комп’ютером. Обидва – це відмінні послуги, а платформа Google Cloud перевершує Microsoft Azure.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map