Огляди хостингу WebHostingHub травня 2020: Хороший чи поганий господар?

Наскільки хороший хостинг WebHostingHub?

WebHostingHub – відома веб-хостинг-компанія, яка має як позитивні, так і негативні результати. З конкурентоспроможною ціною та набором функцій, це, безумовно, варто перевірити. Особливості додаткової номенклатури включають повільну реакцію в чаті, дещо оманливий маркетинг та інші проблеми.


Огляди WebHostingHub 3.3 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (2 голоси) Плюси

 1. Гарантія повернення грошей
 2. Стандартний cPanel з інсталятором Softaculous Script
 3. Необмежена кількість доменів у спільних планах хостингу
 4. Цілодобова телефонна підтримка із США

Мінуси

 1. Випуск у чаті
 2. Доступний лише спільний хостинг
 3. Пробіг нижче, ніж у конкурентів
 4. Повільний час підтримки квитків

Підтримка3.5Швидкість3Особливості3.5Залежність3.5Трансформація3

Наш офіційний огляд WebHostingHub

WebHostingHub не для великих підприємств. Вони спрямовують свої послуги більше на початківців, які починають спочатку, і тих, хто не хоче нічого робити, як вести невеликий блог.

Найкращі функції WebHostingHub

Багато людей стверджують, що WebHostingHub – одна з найкращих компаній на ринку веб-хостингу, і ось чому.

Гарантія повернення грошей

WebHostingHub має гарантію повернення грошей, яка триває три місяці. Це означає, що якщо ви з будь-якої причини не задоволені їх обслуговуванням, оскільки вони повернуть ваші гроші – хоча і не в повному обсязі. Натомість вони стягуватимуть ваше відшкодування з моменту підписання до моменту скасування.

Стандартний cPanel з інсталятором Softaculous Script

WebHostingHub пропонує ваш стандартний cPanel з інсталятором сценарію Softaculous. Коли ви з’єднаєте це з їхніми халявами, які ви побачите нижче, ви зрозумієте, що у них понад 300 додатків, доступних безкоштовно та доступних із встановленням одним кліком.

Необмежена кількість доменів у спільних планах хостингу

WebHostingHub дозволить вам мати необмежену кількість доменів у спільному плані хостингу. Це чудово, якщо ви займаєтесь перегортанням доменів. Розумієте, багато веб-хостингових компаній дозволяють мати лише один домен на акаунт. Якщо ви хочете додати більше, вам доведеться заплатити більше. Це не так у WebHostingHub. Це означає, що ви можете зареєструвати домен та припаркувати його, просто чекаючи того, хто його потребує, і готовий заплатити за його випуск.

Цілодобова телефонна підтримка із США

Здається, підтримка є однією з тих речей, які отримують або веб-хостингові компанії, або їх немає. Коли люди підписуються на веб-хостинг, їм буде потрібна підтримка. Насправді цього не обійти. Працювати людей цілодобово для підтримки міжнародних клієнтів – це те, чому можуть навчитися інші компанії, що займаються веб-хостингом.

Більше ніж стандартні халяви

WebHostingHub пропонує 301 різні програми безкоштовно, які постачаються разом із вашою підпискою. Крім того, вони пропонують інсталятор Softaculous Script, щоб ви могли встановити будь-яке з цих програм одним клацанням миші. І якщо цього було недостатньо, вони пропонують понад 200 доларів рекламних кредитів, щоб допомогти вам зруйнувати свій бізнес.

Недоліки WebHostingHub

Зі всіма речами, які пропонує WebHostingHub, може бути важко зазирнути через захаращення, щоб побачити, що вони насправді.

Можливо, обманлива маркетингова тактика

WebHostingHub має посилання на їх домашній сторінці, що призводить вас до перегляду сайту, щоб ви могли порівняти WebHostingHub з іншими великими гравцями ринку. Більше однієї особи стверджували, що ця функція є повністю упередженою на користь WebHostingHub. Вони цитують той факт, що ви не можете знайти жодного негативного відгуку про те, що WebHostingHub на цьому оглядовому сайті. Однак, якщо ви переглядаєте цей веб-сайт з оглядом на інші оглядові сайти, які розповідають про їхній досвід роботи з WebHostingHub, приблизно 38 відсотків (на одному оглядовому сайті) з них є негативними.

Жахливий досвід прямого чату

Більшу частину часу я б сказав, що лише пропонувати функцію чату в прямому ефірі буде позитивною справою. Однак мій досвід говорить, що у них є найгірші чати в прямому ефірі, які я коли-небудь бачив. Коли я намагався завести їх в Інтернеті, мене тримали на утриманні більше 10 хвилин. Як тільки я зміг перевести їх на лінію, технік з іншого боку виявився розгубленим і не міг не відставати від розмови. Час очікування між його, здавалося б, сценаріями відповідей було часом більше п’яти хвилин.

Доступний лише спільний хостинг

Якщо у вас є великі плани щодо розширення вашого веб-сайту, вам краще подавати його в іншому місці. WebHostingHub не пропонує нічого, крім спільних планів хостингу. Це означає, що вони не пропонують VPS або виділені плани хостингу. Плани спільного хостингу, хоча і чудово підходять для початківців, послужать вам погано, коли ваш веб-сайт потребує масштабного масштабу, щоб обробити більшу аудиторію.

Пробіг нижче, ніж у конкурентів

Час роботи є надзвичайно важливим, коли ви працюєте з бізнес-веб-сайтом. Чим довше веб-сайт клієнта не працює, тим більша ймовірність того, що клієнт може отримати зворотній зв’язок через потенціал втраченого доходу. Час простою не прирівнюється до щасливого клієнта. Незважаючи на те, що їх показник тривав 99,42 відсотка, цей показник напрочуд низький порівняно з конкурентами.

Повільний час підтримки квитків

Чудово, що WebHostingHub пропонує цілодобову лінію підтримки. Що не чудово – це те, що коли ви користуєтесь їхньою системою підтримки квитків електронною поштою, відповіді можуть тривати протягом 24 годин. Коли вам потрібна підтримка, очікування 24 години може бути еквівалентом наявності понад 24 годин простою для вашого веб-сайту. Пропозиція якнайшвидшої підтримки має вирішальне значення для виживання будь-якої веб-хостингової компанії.

Нижня лінія

Якщо ви хочете розмістити невеликий блог або веб-сайт на базі хобі, WebHostingHub – це варіант. Завдяки простому у користуванні інтерфейсом, понад 300 додатків, які вони пропонують за допомогою встановлення одним натисканням кнопки, та 24/7 телефонної лінії підтримки, ви дивитесь на конкурентну компанію з веб-хостингу. Однак якщо ви хочете створити бізнес із веб-хостингом та найкращими класовими функціями та підтримкою, вам краще послужити в іншому місці.

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map