Огляди IBM Softlayer травень 2020 р. – Цінові плани та плани хостингу

Огляди IBM Softlayer травень 2020 р. – Цінові плани та плани хостингу

Огляди IBM Softlayer травень 2020 р. – Цінові плани та плани хостингу

Contents

Наскільки хороший хостинг IBM Softlayer?

IBM Softlayer був розроблений як розміщення хостингового сайту в масштабі бізнесу і оснащений хостингом розміщення декількох веб-сайтів одночасно. Ми любимо три різні рівні доступних пакетів і спосіб їх розбиття залежно від очікуваної продуктивності.


Дивіться офіційний сайт Огляди IBM Softlayer 3 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (1 голосування) Плюси

 1. Центр постійної підтримки
 2. Пропозиції 3 Тип сервера
 3. 100% обслуговування часу

Мінуси

 1. Ціни на веб-сайті невизначені
 2. Немає базової пакетної пропозиції для малого бізнесу
 3. Погані відгуки Центру підтримки
 4. Ціни набагато вищі порівняно з іншими хостинг-програмними продуктами

Підтримка2.5Speed3.5Features3.5Value2.5Transparency3 Хостинг-платформа IBM Softlayer була заснована в 2005 році. Ця система, розміщена у хмарі на основі хмари, яка багата на функції та гнучка, і пропонує безліч різних варіацій свого продукту, щоб адаптувати його до конкретні потреби компанії.

Хто повинен використовувати IBM Softlayer

IBM Softlayer був розроблений як розміщення хостингового сайту в масштабі бізнесу і оснащений хостингом розміщення декількох веб-сайтів одночасно. Хоча цей стиль хостингу не є ідеальним для окремого веб-сайту чи блогера, компанія з п’ятьма або шістьма різними веб-сайтами виграє від цієї моделі хостингу.

Особливості

Список функцій для IBM Softlayer практично нескінченний. Однак більшість оглядів приходять до того ж висновку: найкраща особливість IBM Softlayer полягає в тому, що він дає розробникам повний контроль над мережею. Користувачі автоматично мають контроль над кабелями Ethernet, управлінням розетки та зміною панелей управління при мінімальній взаємодії з технічною командою.

Додаткові функції, якими може похвалитися IBM Softlayer, – це 100% договір про рівень обслуговування (SLA) та повний контроль над послугами через інтерфейс програмування додатків (API). Крім того, з 17 географічних місць та штатного центру підтримки завжди у вас буде хтось за викликом і готовий допомогти, якщо щось станеться.

Який тип сервера підходить саме вам?

IBM Softlayer постачається у трьох різних варіантах сервера: виділені сервери, CloudLayers та керовані сервери. Тип сервера, який ви шукаєте, залежить від того, яку ціль ви маєте для сервера.

Виділені сервери призначені для тих, хто хоче керувати власними серверами, особливо для власників середнього бізнесу, аж до рівня підприємства. Опція спеціалізованого сервера має велику різноманітність – від окремих процесорів аж до масивної шестигранної ядра, має підключення між сервером і сервером та об’ємом оперативної пам’яті до 32 ГБ DDR3 (RAM) і навіть ваш вибір операційних систем.

Сервер CloudLayer ідеально підходить для тих, хто хоче багато гнучкості на сервері. CloudLayer працює з погодинною або щомісячною ціною без контрактів, розгортається всього за п’ять хвилин і відомий тим, що є найбільш налаштованим планом із трьох. Плани різні, але доступні варіанти до 16 ядер, 64 ГБ оперативної пам’яті з жорстким диском об’ємом 250 ГБ, за умови обрання сервера Bare Metal.

Керовані сервери призначені для тих, хто не хоче керувати своїм сервером, звідси і назва. Керовані сервери ідеально підходять для підприємств, яким потрібно розміщувати більше одного веб-сайту, але не хочуть бути в курсі оновлень та моніторингу сервера. Час розгортання цих серверів менше одного дня, і щомісячні контракти доступні. Крім того, ця опція пропонує повністю налаштовані серверні рішення для вашого бізнесу, а також щоденні резервні копії та вжиті вдосконалені заходи безпеки.

Плюси

 • Більшість рецензентів люблять, наскільки налаштованим може бути кожен план
 • Всі сервери є гнучкими та постачаються з різними модифікаціями, щоб ви могли адаптувати свій план до вашого бізнесу
 • 17 географічних місць по всьому світу (точка присутності)
 • Центр постійної підтримки
 • Три різні плани охоплюють три різні типи серверів, які служать різному призначенню
 • Високий рівень тривалості роботи, підкріплений 100-відсотковою угодою про рівень обслуговування (SLA)

Мінуси

 • Ціни на веб-сайті невизначені; важко зрозуміти, за що ти платиш
 • Деякі популярні функції, які, як очікується, будуть частиною пакету, коштують додатково
 • Хоча IBM Softlayer відомий своїм зразковим обслуговуванням клієнтів у минулому, новітні огляди свідчать про те, що центр підтримки в кращому випадку є невдалим.
 • Немає справжніх “базових” пакетів, ця система хостингу не розрахована на власників малого бізнесу чи фізичних осіб
 • Ціна на це хостинг-програмне забезпечення висока порівняно з іншим хостинг-програмним забезпеченням
 • Деякі користувачі переживають повільніші повороти часу для створених квитків (години, а не рекламовані двадцять хвилин)

Нижня лінія

IBM Softlayer багатий на можливості та має велику налаштованість з пам’яті, оперативної пам’яті, швидкості обробки та розгортання, у IBM Softlayer є щось для кожного. Ми любимо три різні рівні доступних пакетів і спосіб їх розбиття залежно від очікуваної продуктивності. Крім того, IBM може похвалитися всесвітнім центром підтримки за викликом, і каже, що всі квитки будуть розглянуті протягом двадцяти хвилин.

Однак останнім часом рецензенти відчули відставання в обслуговуванні клієнтів; підтримка часто займає більше одного дня для вирішення проблеми. Ще одна поширена больова точка – вартість послуг – бізнес-план, безумовно, був розроблений для середнього та великого бізнесу.

Загалом, IBM Softlayer – це найкращий вибір для середнього та великого бізнесу. Це програмне забезпечення для хостингу адаптуватиме свої послуги відповідно до потреб бізнесу на основі швидкості, часових обмежень, необхідної пам’яті та підключення. Це буде дорого, але він буде налаштований та керований.

Дивіться офіційний сайт

Питання та відповіді IBM Softlayer

У сучасному світі, що займається бізнесом, немає нічого важливішого, ніж мати потужну мережу для підтримки свого бізнесу. Якщо ще в давні часи це означало створення та створення інфраструктури, щоб різні офіси спілкувалися один з одним, то зараз ви можете подбати про все в хмарі. Будучи швидшим, дешевшим та вимагаючи меншого обслуговування, мережа на основі хмар – це хвиля майбутнього і не демонструє ознак уповільнення.

Оскільки хмарний хостинг швидко стає нормою, все більше компаній пропонують рішення для підприємств, які хочуть швидкості, підключення та безпеки під рукою. Одним із таких методів є програма SoftLayer IBM, яка може забезпечити великі та малі підприємства усіма своїми мережевими потребами.

Протягом повного десятиліття SoftLayer намагається полегшити бізнес, але останнім часом він стає більш основним, оскільки IBM збільшує кількість рішень, які SoftLayer може надати. Отже, більше компаній шукають цю програму відповідно до своїх потреб.

Якщо ви зацікавлені в SoftLayer, вам незмінно буде цікаво, чи це надійні інвестиції. З цієї причини ми склали вичерпний перелік питань та відповідей, пов’язаних із програмним забезпеченням, щоб ви могли вирішити самостійно.

Найпоширеніші запитання про IBM SoftLayer

Наскільки легко налаштувати?

SoftLayer – одна з найпростіших програм для налаштування. Якщо вам потрібна швидка та легка хмарна мережа, ви можете працювати протягом декількох хвилин. Якщо ви хочете чогось більш інтегрованого, наприклад керованого сервера, тоді ви можете все налаштувати протягом одного робочого дня.

Зважаючи на це, однак, вам доведеться вкласти більше часу на інші програми та додатки, якщо ви цього хочете. Хоча процес не є складним, він може зайняти більше часу, залежно від того, які системи ви хочете додати та скільки. Основний пакет надзвичайно простий в установці, але інші програми займуть трохи більше часу.

Яка система підтримки доступна за допомогою SoftLayer?

Однією з найкращих речей для SoftLayer є її вищий рівень підтримки клієнтів. Частина, що робить цю програму настільки ефективною, – це те, що у вас є цілодобові члени служби та технічні працівники, які можуть вирішити будь-яку проблему, яка може виникнути у вас якнайшвидше..

SoftLayer також постачається з власною програмою підтримки, яка називається KnowledgeLayer. Ця система має повний спектр інструментів, які ви можете самостійно використовувати для вирішення будь-яких технічних проблем із програмним забезпеченням, тобто, ви повинні мати можливість вирішувати більшість проблем у власних умовах. У KnowledgeLayer також є форум, на якому ви можете вирішити багато проблем, які можуть виникнути.

Що стосується обслуговування клієнтів, ви можете зв’язатися із службою підтримки SoftLayer в будь-який час, двадцять чотири години на день. На квитки надійшло відповідь протягом доби, і колл-центр негайно відповідає за екстрену допомогу. Вам ніколи далеко не допомогти з SoftLayer.

Є Softlayer повністю надлишковим?

Частина причини того, що хмарна мережа стає настільки популярною, це те, що вам не потрібно турбуватися про те, що мережа буде виходити з ладу. За старих мідних дротяних систем, якщо модем або сервер перестали працювати, це може зруйнувати всю мережу.

З SoftLayer вам ніколи не потрібно турбуватися про будь-які проблеми з мережевим підключенням, оскільки вбудована повна надмірність. Насправді, програмне забезпечення може гарантувати 100% договір про рівень обслуговування, щоб ви могли спокійно керувати своїм бізнесом. Маючи широкий спектр точок присутності, ви можете безперервно тримати свій бізнес і працювати цілий день.

Які функції можна виконати без технічної підтримки?

Незважаючи на те, що команда підтримки SoftLayer є винятковою, вам не потрібно телефонувати до них за кожну проблему. На щастя, програмне забезпечення оснащене багатьма автоматичними інструментами, які дозволяють вам опікуватися проблемами в будинку, без того, щоб взагалі заважати технічній підтримці..

Використовуючи інструменти SoftLayer, ви можете перезавантажувати сервери, перезавантажувати операційні системи та піклуватися про багато інших аспектів обслуговування, що входять до комплекту KnowledgeLayer.

З якою операційною системою вона працює?

Ще однією чудовою причиною використання хмарних рішень є те, що вони можуть бути застосовані на багатьох різних платформах. Таким чином, вам не потрібно фізично підключатися до мережевих ліній, щоб спілкуватися з різними офісами, і якщо у вас різні операційні системи, ви все одно можете спілкуватися без проблем.

SoftLayer не відрізняється, і його можна встановити на пристроях Windows, Macs або Linux. Ви можете вибрати будь-яку операційну систему, яка найкраще підходить для вас, що робить SoftLayer настільки ж універсальним, як і цінним.

Що таке швидкість висхідної лінії зв’язку? Що про вихідний трафік?

Що стосується підтримання бізнес-операцій, ви хочете переконатися, що у вас є надійне і швидке з’єднання. Вам не потрібно вічно чекати, щоб обробити будь-які дії через мережу, тому вам потрібні великі швидкості висхідної лінії зв’язку та вихідний трафік.

За допомогою SoftLayer ви можете отримати швидкість висхідної лінії до 100 Мбіт / с, що більш ніж достатньо для швидкого та ефективного ведення бізнесу. Що стосується вихідного трафіку, то програмне забезпечення дозволяє до п’яти терабайт трафіку, що достатньо для більшості підприємств.

Що стосується оперативної пам’яті, SoftLayer постачається до 32 ГБ оперативної пам’яті DDR3, залежно від того, який пакет ви обрали.

Чи можете ви оновити послуги після встановлення?

Для деяких підприємств вам може знадобитися лише базовий пакет, щоб підтримувати різні співробітники та офіси в синхронізації один з одним. Однак, якщо ви вирішили розширити свій бізнес, то вам незмінно захочеться оновити свої послуги та рішення, що означає, що ви хочете доповнити вашу існуючу мережу.

За допомогою SoftLayer вони дозволяють легко додавати послуги незалежно від того, на якому рівні ви знаходитесь, це означає, що в міру розширення потреб вашого бізнесу буде зростати і хмарна мережа. Оновити надзвичайно просто, все, що вам потрібно зробити, – це зв’язатися із службою підтримки клієнтів, щоб це відбулося.

Масштабується SoftLayer?

Так само, як ви хочете оновити кількість послуг, якими ви користуєтесь, інша важлива річ – це можливість масштабувати все, якщо потрібно. Сьогодні у вас може бути лише два офіси, які потрібно підключити, а завтра у вас може бути десяток. Якщо ваша мережа не є масштабованою, ви не зможете ефективно розширити свій бізнес.

На щастя, SoftLayer ніколи не полегшував масштабування ваших мережевих рішень, тобто, незалежно від того, скільки точок вам потрібно, вони можуть зробити це. Незалежно від того, чи є у вас десяток офісів або сотня, розкинута по всьому світу, SoftLayer є повністю масштабованим у міру необхідності..

Чи можете ви мати гібридну мережу з SoftLayer?

Наявність опцій для вашої мережі є першорядним для безперебійного ведення бізнесу. Хоча хмарні системи, безумовно, є більш популярними в ці дні, іноді все ж доводиться підключатися до стандартної мережі мідного дроту для деяких точок мережі.

SoftLayer надає вам можливість мати гібридну мережу за допомогою безперервної інтеграції з фізичними серверами та модулями, що дає вам повний контроль незалежно від того, де вам потрібно підключитися.

Які доступні хмарні сервери доступні?

У SoftLayer у вас є три основні варіанти хмарних серверів. Насправді основні хмарні рішення надаються через один підрозділ SoftLayer, який називається CloudLayer. Ця програма проста у виконанні та пропонує негайні рішення протягом декількох хвилин. Доступні варіанти серверів – це публічний, приватний та голий метал. Ось розділ кожного з варіантів зберігання та завантаження.

 • Загальнодоступні сервери: максимум вісім ядер, 8 ГБ оперативної пам’яті та 100 ГБ пам’яті
 • Приватні сервери: максимум вісім ядер, 32 ГБ оперативної пам’яті та 100 ГБ пам’яті
 • Голий метал: максимум 16 ядер, 64 ГБ оперативної пам’яті та 250 ГБ пам’яті
Чи доступні SoftLayer керовані сервери?

Якщо ви віддаєте перевагу, щоб ваша мережа оброблялася третьою стороною, тоді у вас є такий варіант з SoftLayer. У цьому випадку вам не доведеться турбуватися про керування системою або будь-які проблеми, які виникають. Натомість технічна команда SoftLayer піклується про всі деталі та щоденні проблеми управління, які можуть виникнути.

Оскільки вона більш інтегрована, ніж стандартна хмарна мережа, для встановлення керованих серверів може знадобитися до одного дня, і вони вимагають щомісячного контракту для підтримки.

Які функції поставляються з керованими серверами?

Частина причини використання керованого сервера полягає в тому, що він знімає з ваших плечей багато навантаження, щоб ви могли більше зосередитися на веденні свого бізнесу. Для невеликих компаній керований сервер може бути кращим рішенням, хоча це може коштувати трохи дорожче. Деякі з виділених функцій, які постачаються з керованим сервером, включають:

 • Повністю настроювані рішення
 • Щоденне резервне копіювання
 • Повний та всебічний моніторинг
 • Розширені заходи безпеки
 • Окремі інтерфейси для публічних або приватних мереж
 • Віртуальна виділена стійка
 • Резервне копіювання EVault

Загалом, додаткові функції, які ви отримуєте, більш ніж варті додаткової вартості, і якщо у вас зараз немає власної ІТ-команди, то це може запропонувати ще багато варіантів, які інакше були б недоступні для вас.

Чи потрібно укладати договір на використання SoftLayer?

Ще одна фантастична перевага використання хмарних мереж – це те, що вам не потрібно покладатися на одного постачальника послуг, щоб обробляти все за вас. Таким чином, якщо ви незадоволені своєю послугою, ви можете перейти до іншого постачальника, який обробляє речі таким чином, що відповідає вашим потребам.

З SoftLayer ви не зобов’язані підписувати довгі контракти. Хоча надана послуга та функції більше ніж варті багаторічної угоди, ви можете просто підписатися на місячні плани, що дозволяють скасувати послугу, якщо ви в будь-який час не задоволені.

Які варіанти зберігання доступні?

Щоб повноцінна мережа на основі хмари працювала, ви повинні мати можливість зберігати файли та дані у хмарі, щоб до неї можна було отримати доступ до різних точок одночасно, якщо потрібно. Замість того, щоб надсилати інформацію кожен раз, коли вам потрібен був хтось для перегляду, ви можете просто завантажити її в хмару і дати їм відкрити її віддалено. У SoftLayer у вас є п’ять різних варіантів зберігання: блокове зберігання, зберігання файлів, зберігання об’єктів, резервне копіювання та масове зберігання серверів.

 • Блокове зберігання: якщо вам потрібно зберігати великі колекції даних, ви хочете мати можливість завантажувати їх все одразу, а не на шматки. Цей параметр зберігання дозволяє вам налаштувати свої потреби та завантажувати до дванадцяти ТБ одночасно.
 • Зберігання файлів: для меншої кількості даних, таких як файли та папки, ви можете використовувати інтегровану систему зберігання файлів SoftLayer. Ви можете налаштувати необхідний простір між 20 ГБ і 12 ТБ.
 • Зберігання об’єктів: якщо у вас є безліч випадкових фрагментів даних, які потрібно організувати і зібрати, SoftLayer має програму, яка допоможе вам зберегти все разом і добре зберігати. Система також масштабована, тому ви можете подбати про величезну кількість вільних даних.
 • Резервне копіювання: щоб бізнес функціонував, все повинно бути максимально підкріплено. За допомогою SoftLayer ви можете мати інтегровану систему резервного копіювання, яка автоматично зберігатиме дані або дозволить робити це вручну. Налаштуйте резервне зберігання відповідно до ваших потреб. Найкраще, що дані зашифровані, щоб ви могли зберігати конфіденційні дані, якщо потрібно.
 • Сервери масового зберігання: для тих, хто хоче інтегрувати власні пристрої масового зберігання, SoftLayer дозволяє створити фірмове рішення SAN або NAS за допомогою обраних вами серверів. Ця мережа також може бути зашифрована для кращої безпеки.
Які параметри безпеки доступні?

Щоразу, коли ви маєте справу з хмарними мережами, безпека – це завжди важлива проблема. Оскільки ви могли потенційно надсилати конфіденційні дані через декілька відкритих точок, ви хочете переконатися, що немає жодного потенційного вилучення або пошкодження цих даних під час транзиту. З цієї причини SoftLayer має кілька варіантів безпеки для вашого бізнесу.

 • Програмне забезпечення безпеки: SoftLayer має власну систему безпеки, яка допоможе захистити ваші фізичні сервери, а також саму програму від зовнішніх вторгнень.
 • Брандмауери: для кращого захисту безпеки SoftLayer дозволяє встановлювати брандмауері, щоб захистити свої дані, як вважаєте за потрібне.
 • Сертифікація SSL: більшу частину часу потрібна безпека під час передачі даних, а не коли вони вже зберігаються. Для захисту своїх даних SoftLayer постачає сертифікацію захищеного шару сокета, гарантуючи безпечне переміщення всіх даних по мережі.
 • Відповідність: нові загрози виходять щодня, і ви повинні бути в курсі. SoftLayer має команду експертів з безпеки, які з’ясовують, що це за загрози, і розгортають рішення для захисту від них.

Детальніше на Softlayer.com

Основні функції

 • Швидка підтримка
 • Доступні ціни
 • Тон функцій

Відвідайте офіційний веб-сайт

Топ 5 господарів

 • SiteGround Відгуки
 • Огляди двигуна WP
 • Відгуки про хостинг A2 (старий)
 • Огляд Bluehost
 • Огляди WordPress, керовані GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector