Огляди InMotion: найкраще для WordPress, VPS, бізнесу? Травень 2020 року

Contents

Що таке хостинг InMotion?

InMotion – це веб-хостинг-компанія, заснована в Лос-Анджелесі, яка існує з 2001 року. Вони розміщують понад 300 000 доменів у всьому світі та мають другий центр обробки даних у Вірджинії Біч. Трохи більш високий рівень хостингового рішення, яке сильно продає службу підтримки клієнтів та послуги веб-дизайну, клієнти InMotion часто є корпоративними, які масштабують використовувати свої VPS та спеціальні серверні послуги. Компанія також має більше хостинг для блогерів та малих бізнес-центрів під назвою WebHostingHub.


Наскільки хороші плани InMotion?

InMotion перебуває у чотирьох основних категоріях, які ми шукаємо в хорошій хостинговій компанії: обслуговування клієнтів, швидкість, безпека даних та час роботи. Вони справді надійні, доступні та відновлять регулярні резервні копії вашого сайту без додаткової плати. Але є кілька помітних недоліків, таких як повільний час активації та введення в оману цінових планів, яких може бути достатньо для їх проходження.

Детальніше про InMotionHosting.com Огляди InMotion 3.7 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (0 голоси) Плюси

 1. Швидка швидкість & Надійний час роботи
 2. Регулярне резервне копіювання даних & Безкоштовне відновлення
 3. Швидка швидкість передачі
 4. Легкий WordPress & Інтеграція cPanel
 5. Підтримка верхнього рівня

Мінуси

 1. Нечіткі обмеження використання
 2. Обмежений хостинг домену
 3. Повільний період активації сайту
 4. Заплутана структура цін

SummaryInMotion багато для них, особливо якщо ви працюєте з електронною комерцією, яка шукає надійність свого веб-хостингу. Вони впевнено працюють у швидкості, режимі роботи, підтримці та безпеці. Але слідкуйте за обмеженнями даних та відсутністю прозорості в ціноутворенні. Крім того, будьте готові дочекатися налаштування вашого сайту. Підтримка4Speed4Features4Value3.5Transparency3

Наш офіційний огляд хостингу InMotion

InMotion – це американська хостингова компанія з дійсно двобічною привабливістю, в якій розміщуються центри обробки даних як у Каліфорнії, так і у Вірджинії. Створена в 2001 році, InMotion має давню репутацію в наданні бізнес-хостингу для підприємств усіх розмірів, навіть пропонуючи налаштовані та спеціально розроблені плани для великих бізнес-рахунків..

Найкращі характеристики хостингу InMotion

Зі скромною початковою ціною та безліччю функцій, що конкурують з іншими дорожніми хостинговими послугами з більш високою ціною, InMotion має багато що запропонувати діловим користувачам у пошуку доступного та потужного веб-хостингу. Ось декілька причин, які ми рекомендуємо їм:

Хостинг даних SSD

Загалом, більша частина світу технологій переходить на тверді накопичувачі твердих дисків зі старих жорстких дисків, і InMotion прийняла повний SSD-вміст для розміщення даних. За твердженнями на їхньому веб-сайті, хостинг SSD забезпечує до 20 разів швидкість передачі звичайного хостингу на жорсткому диску. І хоча майже неможливо провести ізольований тест, який порівнює два, оскільки InMotion не пропонує хостинг даних на жорсткому диску для довідки, можна з упевненістю сказати, що технологія SSD швидше і майбутнє зберігання даних майже приблизно кожне поле.

Легка інтеграція WordPress

Для багатьох власників малого бізнесу, які прагнуть створити повністю оперативний веб-сайт на дешевих, WordPress служить чудовою платформою з універсальною функціональністю та майже необмеженим потенціалом веб-дизайну. І InMotion спеціально обслуговує користувача WordPress, включивши функцію встановлення одним натисканням кнопки, щоб швидко та легко підключити ваш сайт WordPress на своїх серверах. Крім простої установки, InMotion також має величезну кількість навчальних посібників WordPress на своєму сайті, щоб допомогти власникам бізнесу без особливого досвіду веб-дизайну отримати максимальну користь від платформи. Їх представники служби обслуговування клієнтів також знають додатки та доповнення WordPress, тому вони можуть навіть допомогти вам з будь-якими проблемами, які можуть виникнути у вас, що не стосуються хостингу. Це підводить нас до наступного моменту.

Обслуговування клієнтів InMotion надзвичайно надійне

InMotion робить сенс виділяти своїх клієнтів та технічну підтримку на своєму веб-сайті, стверджуючи, що кожен з представників їх підтримки має в середньому 4 роки досвіду роботи в галузі веб-хостингу. Кожен їх керівник також має в середньому 10-річний досвід роботи з веб-хостингом, тобто, коли ви звертаєтесь за допомогою, ви повинні отримати когось, хто знає, що вони роблять на іншому кінці лінії. Крім того, InMotion забезпечує суворі програми внутрішнього навчання для всього їхнього обслуговуючого персоналу, щоб гарантувати якість підтримки. Те, що все додає, – це швидкі часи підтримки та добре обізнана команда підтримки, що є надзвичайно корисними функціями для власників бізнесу. Крім того, ви можете дістатись до них за допомогою різних середовищ 24x7x365: підтримки телефону, чату в реальному часі, продаж електронних листів та форумів довідки користувачів (які дуже всебічні). Кілька чудових хостингових компаній з інакше фантастичною підтримкою в цих сферах не вистачає. Наприклад, у Dreamhost немає телефонної лінії підтримки, а гуру WordPress на Flywheel працюють лише у звичайний робочий час.

Відмінна ефективність роботи та завантаження сторінки

Усі цікаві функції та корисна підтримка насправді не мають значення, якщо ваш веб-сайт сканує завантажуватися або постійно не працює. InMotion хостинг не скупиться в цих ключових областях, зберігаючи чудовий рекорд 99,96% часу роботи та швидкості завантаження сторінки, що принаймні на третину швидше середнього. Ми б рекомендували їх лише на основі їх надійності.

Автоматизовані резервні копії & Безкоштовне відновлення

Більшість спільних варіантів хостингу виконують певні регулярні резервні копії, але багато хто зажадає їх відновлення. Наприклад, HostGator створює резервну копію вашого веб-сайту один раз на тиждень, але вимагає заплатити 19 доларів, щоб отримати останню резервну копію. Завдяки InMotion ви можете спокійно знати, що відновлення вашого сайту не коштує зайвих витрат. Невелика увага тут полягає в тому, що вони не створюють резервні копії файлів розміром більше 10 Мб, тому вам потрібно буде зберігати свої фільми високої чіткості в інших місцях. Ми обговоримо цей недолік, якщо ви вважаєте його таким, у наступному розділі.

Халяви & Інші приємні штрихи

У InMotion теж дуже багато подобається. Вони включають безкоштовний плагін Sucuri з вашим планом хостингу, який є досить казковою охоронною компанією, яка видаляє зловмисне програмне забезпечення та сканує на вразливості безпеки на вашому сайті. Вони інтегрують cPanel у вашу приладну панель, тому вам не потрібно мати кілька входів. Масштабування до VPS або виділеного сервера досить безпроблемно. Вони докладають великих зусиль для зменшення споживання енергії, і з гордістю заявляють претензії до першого зеленого центру обробки даних в Лос-Анджелесі. Вони кидають безкоштовне доменне ім’я з реєстрацією. Поєднувати ці приємні штрихи з їх надійністю на високому рівні, їх легко рекомендувати.

Недоліки хостингу InMotion

Незважаючи на всі ці надійні функції, InMotion має кілька недоліків, які потребують уваги. Ми все-таки рекомендуємо їх багатьом, але деякі з цих мінусів можуть змінити значення для деяких.

Нечіткі обмеження використання

InMotion пропонує необмежене дискове зберігання та розподіл пропускної здатності для своїх користувачів, але з одним важливим застереженням: все використання повинно відповідати “нормальним моделям використання”. Вони суворо забороняють будь-яку діяльність, яка призводить до “надмірного використання”, але не дуже добре визначають, яка величина надмірного та регулярного використання по відношенню до їх серверів. Деякі користувачі виявились відстороненими від хостинг-сервісів, не маючи пояснень, окрім того, що вони брали участь у поведінці “надмірного використання”, але без чіткого визначення того, що це означає, важко уникнути потенційної втрати послуги.

У деяких випадках обмеження використання дуже чітко окреслені та цілком розумні. Наприклад, буде створено резервне копіювання лише файлів менше 10 Мб, а відновлення безкоштовне, якщо ви не перевищуєте 3 відновлення на рік. Але, на жаль, у випадку пропускної здатності може бути важко оцінити, що саме означає надмірне використання.

Обмежений хостинг домену

В наші дні необмежений хостинг домену в спільному обліковому записі стає все більш стандартним, але InMotion все ще чітко обмежує кількість доменів, якими може користуватися кожен користувач. Для базового плану запуску користувачі можуть розміщувати до двох імен домену. Для найвищої ціни програми Pro користувачі можуть розмістити до 25 доменів. Багато користувачів не матимуть жодних проблем з цими обмеженнями, оскільки власникам малого бізнесу, як правило, потрібні лише одне або два доменних імені для їх цілей. Однак той факт, що InMotion має такі жорсткі обмеження щодо розміщення домену, як галузь рухається до більш необмежених моделей, є певним недоліком для деяких веб-майстрів.

Повільно активуватись після борту

Після реєстрації в InMotion вони вимагають підтвердження телефону, а в деяких випадках ідентифікатора фотографії, перш ніж ваш веб-сайт вийде в Інтернет. Цей процес може зайняти більше 48 годин, особливо для клієнтів, розташованих за межами США. Хоча ми не засуджуємо цю практику, оскільки це додає додатковий рівень безпеки, який є цілком зрозумілим і навіть похвальним, цей відставання може стати перешкодою для укладення угод тих, кому потрібно негайно вийти в Інтернет.

Ціноутворення InMotion не має прозорості, лише щорічного виставлення рахунків

Низьке вступне ціноутворення в розмірі 5,99 дол. На місяць, яке рекламується на всьому веб-сайті InMotion, застосовується лише у випадку, якщо ви платите за два роки. Це не найгірша угода, особливо якщо ви вважаєте, що DreamHost просить вас заплатити за три роки вперед, щоб отримати найкращу угоду, але вона все ще може почувати себе нечесно. Крім того, на відміну від DreamHost, вони не пропонують жодного місячного плану виставлення рахунків. Усі плани InMotion для спільного хостингу повинні бути оплачені цілими шматками.

Нижня лінія:

InMotion пропонує відшліфовані та надійні веб-хостингові послуги, які покликані сприяти зростанню бізнесу. Ми легко рекомендуємо їх професіоналам, які хочуть, щоб усі їхні бази були покриті великим потенціалом. Для блогерів, які шукають щось дешеве на дешевому, ви можете бути щасливішими з такою послугою, як SiteGround або сестринською компанією InMotion WebHostingHub.

Детальніше про InMotionHosting.com

Питання та відповіді InMotion

Завдяки технології в наші дні послуги веб-хостингу стають все більш поширеними, ніж будь-коли раніше. Якщо в минулі часи Інтернету вам доводилося покладатися на одного або двох основних гравців, тепер ви можете зареєструватися на одному з десятків різних сайтів хостингу, кожен із яких із заманливими пропозиціями та заохоченнями.

Але як ви знаєте, який із них найкращий? Ви не можете витрачати весь свій час на тестування кожного хоста, щоб знайти той, який відповідає вашим потребам, а також не можна шукати Інтернет, щоб знайти всі відгуки клієнтів, щоб отримати вичерпну картину відповідного веб-сайту..

На щастя, тому ми пропонуємо повний Q&Хостинг сайтів із найкращим рейтингом в Інтернеті. У цьому випадку у нас є хостинг InMotion, який є потужним джерелом у цій галузі та має одну з найповажніших програм хостингу, яку ви можете знайти де завгодно.

Але не візьміть на це слово, перегляньте декілька найбільш часто заданих питань щодо InMotion, щоб побачити, чи є в ньому все, що вам або вашій компанії потрібно. Що стосується веб-хостингу, то вийде лише найкраще, тому не забудьте зайти з відкритими очима.

Підсумок InMotion

Перш ніж ми зануримось у наш Q&Засідання, спочатку ми повинні дати вам деяке уявлення про компанію. InMotion була заснована ще в 2001 році, коли Інтернет ще був у підлітковому віці. Що стосується саме цієї хостингової компанії, це те, що вона належить працівникам, а не традиційним корпоративним організаціям. InMotion має два основних місця; один в Лос-Анджелесі, а другий у Вірджинії Біч, штат Вірджинія. Оскільки у них є два сайти, ви можете вибрати той, який найкраще підходить вам, залежно від того, де ви знаходитесь. Таким чином, вам не потрібно турбуватися про значні часові відставання через те, що перебуваєте в іншому часовому поясі.

Основні питання щодо хостингу InMotion

Яка операційна система використовує InMotion?

На відміну від більшості хостинг-сервісів, InMotion працює лише на Linux, а це означає, що якщо ваша компанія використовує Mac чи Windows, ви не зможете ними користуватися..

Скільки запропоновано хостинг-планів?

Підписуючись на InMotion, у вас є чотири різні варіанти, з яких можна вибрати.

Бізнес хостинг: якщо ви хочете стабільну та надійну мережу для вашого бізнесу, то це пакет, який потрібно отримати. Це трохи базовий, але він має всі функції, необхідні для безперебійної роботи вашої компанії.

Хостинг VPS: для тих, хто має більш міцний бізнес, який зазнає значного зростання, план VPS стане кращим варіантом. У цьому плані є набагато більше інструментів для збільшення масштабів ваших мережевих рішень, щоб ви не відчували занадто багато способів нарощування болю..

Виділені сервери: якщо у вас величезний бізнес в Інтернеті, який має багато трафіку, ви захочете створити виділений сервер, щоб ви могли пообіцяти надійність та безпечне з’єднання зі своїми клієнтами. InMotion дозволяє легко підтримувати велику присутність в Інтернеті.

Хостинг посередників: для тих, хто хоче запустити власний веб-сайт хостингу, InMotion надає вам інструменти, необхідні для створення та продажу доменів іншим підприємствам, полегшуючи роботу та роботу.

Що таке відсоток часу в InMotion?

За даними сайту, ви можете очікувати 99,99% тривалості роботи, гарантовано. Під час тестування послуг ми виявили, що це досить точно. InMotion має спеціалізований персонал, який цілодобово працює, щоб слідкувати за проблемами, які можуть виникнути, і виправляти їх на ходу. В результаті ви отримуєте швидке, стабільне обслуговування без будь-яких перерв.

Є InMotion повністю надлишковим?

Щоразу, коли ви говорите про хостингові послуги, резервування завжди є головним питанням. Зрештою, ви не хочете залишатись у спокої, оскільки в мережі виникають проблеми. На щастя, InMotion фантастично налаштовує на незахищені системи, щоб підтримувати свої веб-сайти та працювати, незважаючи ні на що. Насправді всі їхні сервери створюються резервними копіями кожні 36 годин для безпеки.

Яку підтримку надає InMotion?

Однією з ключових сфер розвитку InMotion є підтримка клієнтів. Простіше кажучи, якщо у вас є проблема, ви повинні мати можливість вирішити її протягом порівняно короткого періоду, незалежно від того, наскільки велика чи мала проблема. Ось кілька прикладів систем підтримки, які ви можете очікувати з InMotion.

 • Підручники: якщо у вас є якісь питання або вам потрібно усунути будь-які аспекти вашої мережі, компанія надає численні поглиблені підручники, щоб ви або ваша ІТ-команда могли керувати вашою системою, не вимагаючи дзвінків InMotion за кожним випуском.
 • Інформаційні статті: для тих, хто не є настільки досвідченим з технічної точки зору, InMotion має бібліотеку інформативних та корисних статей, за допомогою яких ви можете переглядати, щоб знайти потрібну інформацію у простому читанні публікації.
 • Прямий доступ: якщо у вас виникає надзвичайна ситуація і вам потрібно щось негайно попередити, InMotion має величезну службу підтримки, з якою ви можете зв’язатись електронною поштою, в чаті або по телефону. Незалежно від того, де ви знаходитесь чи час доби, ви можете знайти когось, який допоможе вам швидко та без зайвих проблем вирішити свою проблему.
 • Соціальні засоби комунікації: Ще один спосіб звернутися до InMotion за допомогою – через соціальні медіа. Хоча бажано зв’язатися з ними через офіційні канали, ви все ще можете побачити, що вони можуть запропонувати у Facebook, Twitter та Google+ щодо порад та відповідей на ваші запитання..
Раніше InMotion колись зламався?

На жаль, ще в 2011 році компанія відчула великий злом, який торкнувся понад 700 000 користувачів. Але, на щастя, проблему було усунено системою безпеки InMotion, і злом було усунено протягом декількох годин. З того часу не було виявлено жодних порушень безпеки їхньої системи.

Який тип контролю пропонує InMotion клієнтам?

Підписавшись на план хостингу, ви можете отримати доступ до Панелі управління Cpanel 11. Звідти ви можете налаштувати облікові записи електронної пошти, інформацію про вхід та налаштування FTP, конфігурацію вашого DNS, журнали домена та додатки, а також додатки та функції Google.

Загалом ви можете керувати майже всім необхідним за допомогою панелі керування Cpanel 11, що полегшує догляд за вашою діловою мережею та залишається в курсі будь-яких проблем, які можуть виникнути.

Чи пропонує InMotion ексклюзивні додаткові послуги?

На щастя, підписуючись на бізнес-хостинг-план, ви отримуєте досить багато додаткових функцій та бонусів, які допоможуть вам максимально використовувати мережу. Перш за все, ви отримуєте сто доларів кредитів Google Adwords, а також сімдесят п’ять доларів кредиту для Bing та Yahoo! Пошуки теж.

Крім того, ви отримаєте власну систему Fantastico, яка дозволяє експериментувати з різними сценаріями, щоб допомогти максимізувати свій потенціал. Виділені сценарії включають WordPress, Joomla, Geeklog, Drupal, серед інших. Також у вас є можливість запустити Magneto, якщо ви придбаєте виділений сервер або хостинг-план VPS.

Нарешті, ви також отримаєте доступ до розробника веб-сайтів InMotion, який допоможе вам створити веб-сайт професійного вигляду з шаблонами, кнопками та всім іншим, що потрібно зробити його унікальним і незабутнім для ваших клієнтів. Ви навіть можете легко включати Flash-анімації та рішення електронної комерції на свій сайт. Існує понад п’ятсот різних тем і шаблонів, які можна використовувати, щоб ваш сайт виділявся з натовпу.

Що таке політика щодо скасування InMotion?

Технічно кажучи, InMotion не пропонує безкоштовну пробну версію, а це означає, що якщо ви зареєструєтесь, вам доведеться скасувати, якщо ви незадоволені послугою (на відміну від відмови в повному членстві до закінчення терміну випробування).

При цьому, компанія пропонує гарантію повернення грошей на дев’яносто днів, якщо ви придбаєте План бізнес-класу (мінімум від одного до двох років) або Віртуальний виділений план (мінімум від шести до дванадцяти місяців). Інші пакети також мають гарантію повернення грошей, але це триватиме лише до тридцяти днів.

Як і на інших хостинг-сайтах, ви не повернете плату за обробку вашого домену, і ви можете отримати додаткову плату, якщо ви будете використовувати більше 500 Мб пропускної здатності перед тим, як скасувати.

Інша річ, яку слід зазначити, – це те, що компанія має дуже специфічний метод скасування послуг. Це означає, що ви не можете просто поставити запит із підтримкою клієнтів. Натомість вам потрібно дотримуватися інструкцій, наведених на сторінці скасування, щоб гарантувати належне припинення дії вашого облікового запису.

Чи є якісь приховані витрати чи збори?

На щастя, InMotion має репутацію цілісності, а це означає, що вам не потрібно турбуватися про те, щоб додаткові комісії потрапили у ваш платіжний цикл. Щойно ви укладете план, ви будете платити таку ж суму назавжди (або поки вони не підвищать ціни).

Якщо ви отримаєте план хостингу, ви отримаєте безкоштовний домен?

Якщо ви зареєструєтеся в InMotion і отримаєте однорічний або дворічний план, то ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я на один рік.

Яку мову програмування використовує InMotion?

На серверах компанії використовуються найновіші версії MySQL, Apache та PHP. Крім того, вони можуть спілкуватися з іншими програмами, такими як Ruby, Perl5 та Python. На жаль, єдиною мовою, якою вони не розмовляють, є Windows.

Чи пропонує InMotion партнерський план?

Якщо ви хочете мати можливість аналізувати та відслідковувати дані вашого веб-сайту, тоді ви можете придбати партнерський план через компанію. Ви також можете отримати власні цільові сторінки та комісії, додані до плану для вашої зручності.

Що пропонує InMotion з повагою до безпеки?

У компанії є спеціалізована група з безпеки, яка здійснює моніторинг загроз 24/7. У них також є служба підтримки, яка забезпечить захист вашого облікового запису від хакерів та зловмисних програм. Крім того, вони пропонують сертифікати SSL. Ви можете отримати спільний SSL або придбати свій власний, якщо хочете. Нарешті, вони надають технічну підтримку, щоб переконатися, що ваша мережа максимально захищена.

Які пропонуються рішення електронної комерції?

Для сайтів електронної комерції можна вибрати два основні варіанти. Перший – PrestaShop хостинг, який дає вам безліч інструментів та функцій для налаштування торгового досвіду вашого бізнесу. Існує понад 270 різних функцій, які допоможуть вам максимально використати свій сайт.

По-друге, InMotion пропонує хостинг OpenCart, який ідеально підходить для малих підприємств, яким потрібне щось просте і просте у налаштуванні. OpenCart включений безкоштовно у всі спільні плани хостингу, і його можна встановити за один крок для вашої зручності.

Чи пропонує InMotion якісь навчальні плани хостингу?

Насправді InMotion надає послугу під назвою Moodle, яку можна використовувати для створення онлайн-класів та управління освітніми даними та послугами. Ви можете створювати курси, розкладати події та навіть учнів класу через цю універсальну програму.

Якщо у мене вже є сайт WordPress, чи можу я перенести його на InMotion?

Так, компанія спрощує передачу матеріалів, які ви вже створили в Інтернеті. Найкраще, що це зробити дуже просто і це безкоштовно передавати, це означає, що ви можете консолідувати свою присутність в Інтернеті ефективно і без клопоту..

Чи є в InMotion багато варіантів зберігання?

Так, це ще одна область, де InMotion перевершує. Усі плани хостингу мають необмежену кількість дискового простору, тобто якщо у вас є багато зображень, логотипів або документів для вашого сайту, ви можете завантажувати їх, не турбуючись про те, що не вистачить місця.

Які варіанти оплати доступні?

InMotion надзвичайно гнучка, коли справа стосується оплати вашого плану. Ви можете користуватися будь-якою основною кредитною карткою, PayPal, або навіть чеками та грошовими переказами. Незалежно від того, як ви хочете його налаштувати, InMotion дозволяє легко керувати своїм обліковим записом.

Чи є у InMotion будь-які кришки на накопичувачі або пропускну здатність?

Технічно кажучи, вони ні. Що стосується ведення бізнесу, у вас є необмежене зберігання даних та пропускна спроможність, але якщо ви перевищите суму, що вважається “звичайною”, ви можете отримати додаткову плату. Якщо ви переживаєте про перехід, то можете звернутися в службу підтримки клієнтів і дізнатись, чи готові ви додатково стягувати плату. Здебільшого вони не хочуть, щоб ви зловживали системою, завантажуючи багато файлів і даних, не пов’язаних із веденням бізнесу..

Детальніше про InMotionHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map