Огляди InterServer травень 2020 – Ціни та плани на хостинг

Наскільки хороший хостинг InterServer?

Див. Офіційні огляди веб-сайту InterServer 4 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (0 голоси) Плюси


 1. Високо налаштований план VPS
 2. Відмінний час завантаження
 3. 99,5% гарантії часу
 4. Гарантія блокування цін
 5. Доведена довговічність

Мінуси

 1. Безлімітний хостинг не необмежений
 2. VPS хостинг має круту криву навчання
 3. Немає можливості резервного копіювання

Підтримка4.5Швидкість4.5Особливості3.5Залежність3.5Транспластічність4

Наш офіційний огляд хостингу InterServer

Хостинг InterServer базується в Нью-Джерсі, і вони працюють в бізнесі з 1999 року. Вони не рекламують багато, але знову ж таки, не потрібно. Багато їхнього бізнесу випливає з вуст в уста, підкріплені їх вірою у якісне обслуговування.

Найкращі характеристики хостингу InterServer

З хостингом InterServer дуже багато подобається. Продавці були доброзичливими, і я мав спілкуватися особисто з кількома людьми з їх виконавчої команди. Ось що мені найбільше сподобалось у моєму досвіді.

Високо налаштований план VPS

Їхній план VPS дуже настроюється. Практично все налаштовується користувачем. Ви можете вирішити, що саме ви хочете використовувати, наприклад, бажану операційну систему, об’єм оперативної пам’яті, який ви хочете використовувати, скільки необхідної потужності процесора. З багатьма компаніями, що займаються хостингом, їхній план VPS поставляється в комплекті з “чистим програмним забезпеченням” – купою додаткового програмного забезпечення, яке вам не потрібно. Це не так з хостингом InterServer. Ви вибираєте те, за що платите, і платите лише за те, що використовуєте.

Відмінний час завантаження

Я помітив, що мій сайт завантажується особливо швидко, тому я приуротив його та порівняв дані з іншими хостинг-компаніями, які я пробував. Потрібно сказати, що хостинг InterServer був задовільно швидким. Я не маю жодних скарг у цій галузі.

Така швидкість завжди потрібна. Створюючи свій веб-сайт, ви повинні бути обережними, скільки плагінів ви встановите на своєму сайті. Чим більше плагінів ви встановите, тим повільніше ваш сайт буде завантажуватися та реагувати. Якщо він завантажується і реагує занадто повільно, це може вплинути на користувальницьку роботу, особливо для користувачів мобільних пристроїв. Компанія з швидким хостингом із прекрасними часом завантаження означає, що я можу встановити більше плагінів, які роблять мій сайт більш чуйним, не приносячи шкоди моїм користувачам.

Гарантія часу

Я навчився бути обережним із гарантіями безробіття. Багато гарантій безперервного часу від багатьох компаній, що займаються хостингом, не надають жодної компенсації або навіть згадують про це у своєму Угоди про угода про рівень обслуговування. Гарантія не означає багато, якщо бізнес не хоче підкріпити свої слова якоюсь компенсацією. Інтерсервер хостинг має 99,5 відсотків гарантії бездротового хостингу. Вони обережно заявляли, що вони компенсують клієнтів на основі клієнта. Цікаво відзначити – вони пропонують стовідсоткову гарантію безперебійного електропостачання.

У своїх власних тестах я виявив 100-відсоткове тривалість роботи протягом 30 твердих днів. Тут я не маю жодних претензій.

ТО, що означає бізнес

Багато компаній, що займаються хостингом, – і багато підприємств, з цього приводу – пропонують доступ до своїх ToS або своїх умов обслуговування. На що вони не розраховують – люди це читають. Насправді деякі документи ToS написані таким чином, ніби вони залежать від того, що ви не потребуєте часу, щоб прочитати те, що підписуєте.

Мені здалося, що це приємне враження, коли я читав документ ToS, наданий хостингом InterServer. Це було зрозуміло, ретельно і легко зрозуміти. Це також означає, що хостинг InterServer намагається бути прозорим, чітко визначаючи свої правила та умови та попередньо розуміючи, що ви можете очікувати.

Гарантія блокування цін

Багато хостинг-провайдерів намагаються заманювати клієнтів, пропонуючи спочатку низьку ціну, а потім, коли вони зачиняються та користуються їх послугою, вони починають стягувати з них більше. InterServer хостинг пропонує гарантію блокування цін. Іншими словами, вони обіцяють вам, що цього не зроблять. Ціна, яку вони пропонують вам на початку, – це ціна, яку вони пропонують протягом усього часу, коли ви їх використовуєте як свого хостинг-провайдера.

Доведена довговічність

Це щось інше, що я, як правило, шукаю в хостинг-компаніях. Хостинг InterServer займається бізнесом з 1999 року – ось уже 16 років і все ще сильно розвивається. У той час вони не перемикали руки, не проводили капітальних ремонтів чи дійсно змінили спосіб свого ведення бізнесу. Клієнти очікували певного рівня якості від них, і хостинг InterServer постачає. Вони не є цілодобовою службою. Вони тут, щоб залишитися.

Недоліки хостингу InterServer

Як я вже говорив, жоден хостинг-провайдер не гріх. Це те, в чому ми не були так впевнені.

Безлімітний хостинг не необмежений

Переглядаючи їх сайт, ви побачите, що хостинг InterServer пропонує кілька необмежених планів. Однак, завдяки чіткості та прозорості, що надаються документом ToS, ви можете швидко виявити, що безлімітний хостинг не зовсім необмежений. Перевірте це – безпосередньо з їх Умов надання послуг.

«Жодному спільному хостинг-акаунту не дозволяється одночасно використовувати більше 20% ресурсів сервера. Один обліковий запис обмежено 250 000 вузлів у будь-який момент часу. Клієнти на платформі хостингу для необмеженого SSD, що використовує більше 1 ГБ місця, будуть переміщені до SATA. “

Я скажу це про них – принаймні, вони передують це.

VPS хостинг має круту криву навчання

Існує зворотний бік дуже настроюваного плану хостингу VPS. Оскільки це так настроюється, він має круту криву навчання. Якщо ви шукаєте план VPS там, де все для вас обрано, це не план VPS, який ви шукаєте.

Немає можливості резервного копіювання

Мені не сподобалося, що я не бачив жодної опції резервного копіювання. Не було автоматичного або ручного резервного копіювання. Це залишає резервну копію моїх даних. Це не велика проблема, але інші хостинг-провайдери пропонують автоматичне резервне копіювання – що може приємно змінити темп і душевний спокій.

Нижня лінія

Мені подобається хостинг InterServer. Вони доступні, у них не так багато шуму, і вони виконують свої обіцянки. Поки ви читаєте умови надання послуг, ви точно будете знати, чого від них очікувати. Вони надійні з 1999 року і не виявляють жодних ознак уповільнення. Їх зростання повільний – і я вважаю, що це добре. Повільний і стійкий означає, що хостинг InterServer користується великою і відданою аудиторією. Гей, я не можу з цим посперечатися! Переглянути інші функції

Детальніше на InterServer.net

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map