Огляди JustHost травень 2020 року: ціни, плани, час роботи та статистика

Огляди JustHost травень 2020 року: ціни, плани, час роботи та статистика

Огляди JustHost травень 2020 року: ціни, плани, час роботи та статистика

Contents

Що таке JustHost?

JustHost – провайдер веб-хостингу, який пропонує спільний хостинг на основі Linux. JustHost була заснована в 2002 році в Глендейлі, штат Каліфорнія, і її придбала група Endurance International у 2012 році.


Наскільки хороший хостинг JustHost?

JustHost пропонує відносно стандартні пакети спільного хостингу за досить конкурентну ціну. Мало того, що відрізняє їх від інших компаній, придбаних EIG, скоріше вони демонструють багато ознак цього придбання. Незважаючи на те, що вас можуть спокусити привабливі вступні ціни та функції реєстрації, фактична послуга, що надається, в кращому випадку посередня. JustHost значно відстає від своїх конкурентів за швидкістю, режимом роботи та обслуговуванням клієнтів. Дивіться офіційний сайт

Просто огляд хостингу хостингу: вартий постріл?

Просто Хост – можливо, у вас є друг, який їх використовує, і тому ви подумали, що їх варто спробувати.

Або ви приймаєте участь у них з початку 2002 року, і вам цікаво, чи все ще добре.

Якщо ви оглянетесь в Інтернеті, відгуки про Just Host не надто приємні.

Ми дамо вам нашу думку і дозволимо вам скласти свою думку.

Пакети хостингу для простого господаря, як видається, є вагомою справою для вашого бізнесу: конкурентоспроможні ціни, чіткий та доступний шлях до масштабування, достатньо місця для зберігання та кілька інших смаколиків для завантаження..

Якість послуг, що надаються, навкруги невдалий. З низькою швидкістю завантаження сторінок, нижче середньої тривалості роботи та невтішними практиками обслуговування клієнтів, ми рекомендуємо перейти на Just Host. Приблизно за тією ж ціною ви можете отримати подібні пакети з кращим обслуговуванням за допомогою SiteGround або Bluehost (інший бренд EIG).

Найкращі характеристики хостинг хостингу

Безумовно, Just Host пропонує деякі привабливі функції, які роблять їх вартими вашої уваги. Ось кілька причин, чому вони, можливо, потрапили у ваш погляд.

1) Конкурентні пакети з точки зору простору

З їх основним планом, Just Host пропонує 100 МБ пам’яті, 100 електронних адрес, резервні копії та безкоштовне доменне ім’я та необмежену кількість щомісячних передач даних. Це досить конкурентоспроможний пакет за базовою ціною 3,50 долара на місяць. Існує також чіткий шлях до збільшення рівня простого хостингу, оскільки необмежені домени можуть розміщуватися разом із ними лише додаткові 1,50 долара на місяць. Неважко зрозуміти, як хтось може зацікавити Just Host, виходячи із ціни на кожну пропоновану площу.

2) Миттєва реєстрація

Безпосередній посередник для багатьох клієнтів, особливо міжнародних, – надзвичайно тривалий процес реєстрації. Деякі хости вимагають підтвердження вашої ідентифікації, а багато хто вимагає, щоб ви зателефонували їм у робочий час, щоб завершити перевірку. Для всіх, хто живе за межами штатів, або навіть просто в іншому часовому поясі, навігація в телефонному центрі годин – це ще один клопот, з якого всі ми вважаємо, що галузь вже повинна вирости. До кредиту Just Host вони моментально надають ваш сервер. Процес їх реєстрації простий, і ваш сайт буде готовий до запуску в реальному часі відразу після реєстрації.

3) Безкоштовне доменне ім’я

Нам подобається безкоштовне доменне ім’я так само, як і всі. І впевнений, що якщо ви хостите з ними лише рік, ви заощадите 10 доларів.

Але це не те, що закріпить угоду, просто щось приємне мати

4) 30-денна гарантія повернення грошей

Нам це подобається, і це знак великого господаря. Якщо вони готові повернути вам повне повернення коштів протягом 30 днів, вони варті вашого часу. Вони готові витрачати час і гроші роблять вас щасливими, тому це певний плюс, який нерозумний господар не зробить

5) За підтримки великої компанії

Це і профі, і конфети. Вони були придбані EIG ще в 2012 році, що добре з міркувань безпеки. Ви знаєте, що вони не збираються дозволяти все танути до землі і продавати вашу кредитну карту хакерам. У найгіршому випадку вони змусять вас переїхати до Bluehost. Мінус у тому, що вони є великою корпорацією. Можливо, ви отримаєте повільний час очікування, підтримку subpar та загальні нудні функції великої компанії.

6) Інтеграція додатків та халяви

Якщо є що сказати на користь вибору веб-хостингу з корпоративною власністю, це певні переваги, які мали б бути у вигляді простоти інтеграції з іншими корпораціями, такими як Google. Just Host бездоганно працює зі всіма стандартними додатками Google, а також зі 100 іншими платформами з відкритим кодом. Просто Хост також вкладе в рекламні кредити Google і Bing, що є приємним бонусом для нового веб-сайту, який хоче експериментувати з AdWords та SEO.

 

Недоліки просто хостинг хостингу

Хоча, безумовно, є деякі речі, в яких Just Host добре справляється, але наше становище полягає в тому, що існує багато місць, де вони не вистачають. Якщо швидкість, тривалість роботи та обслуговування клієнтів важливі для вас, і вони стосуються більшості людей, то вам варто дати жорсткий пропуск Just Host. Ось докладніше про ці недоліки, а також деякі інші проблеми, які ми приймаємо з їх послугами:

1) Нижче середнього рівня в галузі за час роботи

Середній показник часу роботи Хоста за 2015-2016 рр. Склав 99,89%. Для мирян це може здатися досить хорошим середнім. Але якщо ви займаєтесь математикою, це означає майже 100 годин простою на рік. Крім того, це суттєвий шлях за середнім показником промислового простору на 99,96%. Якщо ваш веб-сайт монетизований, кожна година простою коштує ваших грошей – це те, що слід ретельно розглянути, перш ніж вибрати Just Host в якості постачальника веб-хостингу.

2) Нижче середнього по швидкості промисловості

Часи завантаження сторінки надзвичайно важливі як для рейтингу вашої пошукової системи, так і для загальної роботи користувачів. Користувачі не тільки схиляються до вашого веб-сайту, якщо завантаження займає занадто багато часу, але Google також підштовхує ваш сайт внизу до результатів пошуку, якщо вони вважають, що ваш сайт занадто повільний. Ось чому не маленький зловмисник, що середній час завантаження сторінки Just Host на 30-40% повільніше, ніж середній показник по галузі. Швидкість завантаження сторінки становить близько 950 мс, вони значно відстають від інших хостів аналогічної ціни. A2 хостинг, найшвидший хост, який ми перевірили на сьогодні, завантажує сторінки за 210 мс. Ще одна компанія, що належить EIG, з подібною вартістю – Маленький помаранчевий, завантажує сторінки приблизно за 520 хвилин.

3) Повільна підтримка клієнтів за допомогою Upsells to Boot

Швидкий огляд відгуків клієнтів про обслуговування клієнтів Just Host говорить багато. Як це часто трапляється з компаніями EIG, скарги на обслуговування клієнтів починають посилюватися відразу ж після придбання. Просто Хост не є винятком у цьому плані. Ви можете зачекати 10-20 хвилин, щоб підключитися до обслуговування клієнтів, або по телефону, або в чаті. Як тільки ви це зробите, їх представники можуть не здатися вам зустрітись, де ви перебуваєте; вам часто будуть надаватися посилання на їхні сторінки поширених запитань або рекомендації щодо основних проблем, які ви вже намагалися. Крім того, ви будете стикатися з розпродажами на кожному кроці. Хоча продажі – не найгірше, що компанія може зробити своїм клієнтам, ця практика страшенно засмучує, коли ви просто намагаєтеся вирішити проблему..

4) резервне копіювання сервера не гарантується

Просто хост перераховує резервні копії сервера щотижня як одну з послуг, які вони пропонують, і те, що робить їх багато конкурентів, якщо не частіше. Однак прочитайте тонкий шрифт і побачите, що ці резервні копії не гарантовані. Не страшно заспокоює, правда? Очевидно, що безпеку ваших даних не варто повністю довіряти Just Host, тому, якщо вам слід обрати їх як постачальника послуг, переконайтеся, що ви виконуєте резервні копії вручну..

5) Немає VPS

Багато хостинг-провайдерів пропонують варіант VPS як оновлення до спільного плану хостингу. Скорочене для Virtual Private Server, це означає, що ви орендуєте виділений простір у сервера. Просто Хост не має такої можливості. Крім того, Just Host не пропонує варіанти хмарного хостингу. Хоча їхні спільні плани хостингу масштабуються передбачуваним та корисним способом, Just Host – це не компанія, яку вибирають, чи плануєте ви масштабувати свій бізнес за допомогою VPS.

6) Немає електронної пошти Catchall

Однією з ключових особливостей, якої не вистачає Просто Хосту, є функція catchall email. Незважаючи на те, що Just Host пропонує необмежену кількість доменів, цей електронний лист може зробити це таким чином, щоб ви пропустили деякі важливі електронні листи.

Нижня лінія:

Ця ціна в $ 3,45 / місяць, яка привабила вас до Just Host, в першу чергу – з великим уловом: ви отримуєте цю ціну лише в тому випадку, якщо хочете придбати їхні послуги протягом 3 років. Тим більше, враховуючи, що їх гарантія повернення грошей доступна лише протягом перших 30 днів служби, тобто це дуже велика частина грошей, яку вас просять викласти вперед. Хоча багато хто буде радий заплатити за правильну послугу, але все, що враховується, Just Host не є найбільш переконливою справою, чому ви повинні прив’язати себе до них за такий тривалий проміжок часу. Якщо ви збираєтесь вибрати хоста з корпоративною власністю, ми рекомендуємо натомість GoDaddy або HostGator, де бізнес-моделі більш зрілі.

Переглянути інші функції Огляди JustHost 2.7 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (1 голосування) Плюси

 1. Швидке налаштування
 2. Очистити шлях до масштабу за допомогою спільного хостингу
 3. Конкурентні космічні пропозиції
 4. Безкоштовний домен

Мінуси

 1. Немає VPS
 2. Немає електронної пошти Catchall
 3. Зворотні підйоми не гарантовані
 4. Обслуговування клієнтів – Lackluster
 5. Нижче середньої швидкості та часу

Підтримка2Швидкість2Особливості3Валюта4Трансформація2.5

JustHost Питання та відповіді

Маючи стільки варіантів веб-хостингу, як ви знаєте, яка послуга є правильною для веб-сайту чи веб-сайтів вашого бізнесу? Ми знаємо, що це може бути важким рішенням, тому ми проводимо більшість досліджень для вас. Чи планували ви використовувати JustHost для потреб вашого веб-хостингу? Якщо так, то ви в потрібному місці. У цій статті ми почнемо з великого розділу часто заданих питань (FAQ), який містить інформацію про найпоширеніші проблеми людей. Потім ми розкриємо, чому вибирати JustHost може бути для вас хорошим вибором. Давайте розпочнемо:

Чи пропонує JustHost Linux або Windows хостинг?

Їх сервіси веб-хостингу є лише Linux, і вони не включають хостинг Windows.

Чи спробує JustHost підняти мою щомісячну ціну, коли настане час поновити контракт?

Підписавши свої перші умови надання послуг, ви отримаєте знижку. Після цього кожен раз, коли Ви поновлюєте, Ви будете виставляти рахунок за звичайною ціною за Ваш план послуг.

Плани JustHost включають безкоштовний домен?

Так, усі плани JustHost включають єдину безкоштовну реєстрацію доменних імен. Якщо у вас спільний план, він безкоштовний лише один рік.

Якщо у мене є час простою, JustHost надасть мені повернення коштів?

Ні. Веб-сервіси JustHost не мають гарантій безперервного часу, тому ви не отримаєте нічого назад за час простою.

Чи має JustHost гарантія повернення грошей?

Так, якщо ви вирішите скасувати послугу протягом 30 днів, ви зможете отримати повне відшкодування вартості свого плану. Після 30-денного періоду повернення коштів нараховується за частину щомісячної послуги, яка не була використана. Якщо ви скасуєте контракт, вам можуть стягувати плату за ваші доменні імена.

Чи пропонує JustHost плани віртуального приватного сервера (VPS) для хостингу?

Так, вони абсолютно так роблять. Вони пропонують чотири різні варіанти хостингу VPS, так що ви можете вибрати потрібний.

Чи має служба підтримки клієнтів JustHost номер телефону, де я можу їх отримати?

Так, їх клієнтська підтримка доступна для вас через чат в прямому ефірі та телефон 24/7.

Які мови програмування підтримує JustHost?

JustHost підтримує всі мови, які працюють на серверах Linux, включаючи PHP, Python, Perl та Ruby on Rails.

Чи є варіанти реселерів, якщо я вибрав JustHost?

Ні, вони не пропонують жодних планів реселерів.

Чи допоможе JustHost мені перенести свій існуючий веб-сайт на їх сервери?

Ні, вони не будуть. JustHost не пропонує будь-яких послуг з передачі веб-сайтів.

Чи можу я мати більше одного веб-сайту у своєму обліковому записі одночасно?

Звичайно, кожен план JustHost включає необмежену кількість доменних імен, тому ви можете мати стільки веб-сайтів, скільки вам потрібно.

Чи є програмне забезпечення на панелі управління, включене в план JustHost?

Так, ви отримуєте програмне забезпечення cPanel з кожним планом хостингу.

Які способи оплати JustHost приймає для здійснення щомісячних або щорічних платежів?

Вони приймають чек, грошові перекази, Discover, American Express, Visa, MasterCard та PayPal за будь-які регулярні платежі за послугу.

Чи можу я створити свій веб-хостинг-акаунт для здійснення щомісячних платежів?

Так, ви можете платити за послуги веб-хостингу в будь-який обраний вами платіжний цикл: щотижня, щомісяця або щорічно. Просто пам’ятайте, що якщо ви вирішите скасувати, відшкодування відшкодовується протягом останнього терміну платежного циклу.

Чи пропонує JustHost будь-які послуги резервного копіювання?

Ні. Хоча вони можуть вирішити створювати резервні копії ваших сайтів на власний розсуд, вони не гарантують будь-якого типу резервного обслуговування. Ви несете відповідальність за власні резервні копії за межами сайту.

Чи отримують студенти, школи чи некомерційні організації знижку за користування послугами JustHost?

Студенти університетів-учасниць можуть мати право на знижкові тарифи за користування JustHost для своїх веб-хостингових послуг.

Який план JustHost є найкращим для трансляції відео?

Усі плани JustHost однаково хороші для передачі високоякісної аудіо та відео.

Де розташований сервіс веб-хостингу JustHost?

JustHost має центр обробки даних, розташований у Чикаго, штат Іллінойс, з понад 2000 серверами та чотирма фахівцями на місці.

Чи є у JustHost блог і чи є вони у Twitter?

У них є блог, але останній запис був давно. Останній запис у Twitter був ще далекішим, ніж повідомлення в блозі, тому вони не активні ні на одній із них.

Чи можу я використовувати WordPress на сервісі JustHost?

Звичайно, ви можете. WordPress повністю підтримується за допомогою цього веб-сервісу хостингу.

Чому варто вибрати JustHost
 • Підписавшись на послуги JustHost, ви отримаєте одну безкоштовну реєстрацію доменного імені. Або, якщо ви вирішите, можете замість цього перенести доменне ім’я.
 • Ви можете розмістити на своєму сервері стільки доменів, скільки бажаєте. Підписуючись на JustHost, ви отримуєте перевагу від можливості керувати всіма своїми веб-сайтами з однієї панелі управління. Майте стільки або стільки веб-сайтів, скільки вам потрібно, тому що немає обмежень.
 • Ви отримуєте чудовий час роботи. Хоча тривалість тривалості роботи не гарантована в JustHost, вони намагаються забезпечити вам надійну та безпечну хостингову платформу. На всіх їх серверах є технологія чотирьохядерних процесорів, а резервне копіювання живлення забезпечується генераторами. Центр обробки даних контролюється постійно, тому будь-які проблеми можна вирішити майже негайно.
 • Підтримка клієнтів, яка завжди доступна. Завдяки цьому веб-сервісу хостингу, ви можете розраховувати на вирішення будь-яких проблем швидко та легко, оскільки у них завжди є технічні працівники. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою трьох простих методів: електронної пошти, чату та телефону. Усі три канали можна використовувати 24/7 для вашої зручності.
 • Він доступний і необмежений. Оскільки в JustHost не гарантується тривалість роботи, вони можуть запропонувати вам кращі ціни, ніж деякі більш відомі послуги веб-хостингу. Те, що вони вам тут надають, – це цінова послуга з необмеженою кількістю всього. Необмежений хостинг домену, необмежений облік електронної пошти, необмежений переказ веб-сайтів та необмежений обсяг пам’яті. Ви отримуєте більше і платите менше, але можете відчути час простою.
 • Ви можете інтегруватися з панеллю управління. Ви отримуєте програмне забезпечення cPanel за допомогою свого контракту JustHost, який дозволяє налаштувати веб-сайти так, як вам потрібно, і набагато ефективніше просувати їх. Ви можете використовувати рекламні інструменти, встановлювати додатки та навіть використовувати шаблонні дизайни, щоб зробити вас набагато кращим менеджером веб-сайтів.
 • Це просто. На відміну від інших компаній, що займаються веб-хостингом, JustHost намагається зберегти все максимально просто, щоб не було плутанини. Від реєстрації до використання програмного забезпечення на панелі керування, все налаштовано, щоб полегшити роботу. Весь їх процес покликаний полегшити ваше життя, а не складніше.
 • Ви отримуєте cPanel. Це програмне забезпечення для інтерфейсу панелі управління є причиною нагороди. Це дуже зручно для користувачів, тому ви можете керувати всіма аспектами свого облікового запису хостингу, дозволяючи налаштувати електронні листи, доменні імена, використовувати інформацію бази даних та статистику доступу для всіх своїх веб-сайтів. cPanel перетворює вас на хоста, а не в замовника.
 • Безкоштовні сценарії. Підписуючись на JustHost, ви отримуєте всю бібліотеку сценаріїв, і це абсолютно безкоштовно. Використовуючи SimpleScripts, ви можете встановити будь-який з провідних скриптів, включаючи Joomla, osCommerce, phpBB та популярний WordPress. Це хороший інструмент і велика цінність.
 • Вони мають гарантію повернення грошей. Якщо ви вирішили спробувати JustHost, ризик пов’язаний із дуже маленьким. Кожен їх хостинг-план включає 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви скасуєтесь до того, як минули перші 30 днів, ви отримаєте повну ціну покупки. Якщо ви скасуєте акаунт через 30 днів, ви отримаєте відшкодування, яке нараховується залежно від того, скільки часу у вас залишилось за контрактом. Усі повернення коштів не включають будь-які сплачені плати за реєстрацію та налаштування, але ви можете зберігати будь-які доменні імена, які ви могли зареєструвати під час використання JustHost. Спробуйте скористатися сервісами JustHost, дуже мало, але багато нагород.
Фінальні думки

Якщо ви шукаєте недорогий варіант послуги веб-хостингу, вам обов’язково слід добре розглянути JustHost.  Ця компанія, що займається веб-хостингом, має досить базові послуги, але вони відповідають потребам більшості середніх користувачів.

Підтримка клієнтів досить хороша, але недоступність хостингу Windows – це проблема.

Тут все є основним, тому досвідченим користувачам потрібно тримати покупки, і будь-які бізнес-клієнти хочуть уникати цієї послуги, оскільки вони не гарантують тривалості роботи. Читаючи відгуки клієнтів в Інтернеті, ми помітили, що вони майже всі вкрай негативні, відзначаючи серйозні проблеми, основні простої та проблеми, пов’язані з обслуговуванням клієнтів..

Ця кількість поганих відгуків вказує на деякі серйозні проблеми, тому наша порада бути обережними, якщо ви виберете цю послугу. Для середньостатистичних користувачів, які хочуть дешевий контракт і здійснюють покупки за ціною, JustHost може бути ідеальним сервісом веб-хостингу для вас. Для веб-сайтів для бізнесу та електронної комерції це певне “ні”.

Детальніше на JustHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector